atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībele un vēsture
Sheksna
Iesūtīts: 2007.09.17 17:04:04
Apskatam bībeles notikumu, personāžu un visa pārējā konfrontāciju ar vēsturi.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 11:15:12
KN, vienmēr un visur lasot Rakstus starp tev un Dieva Vārdu būs tava kļūdīgā un grēcīgā daba! Un ieiešana Dieva Vārdā ir vesels ceļojums... tā ir augšana...
Un ir jautājumi kurus uzdod un atbild 1ā klasē, un ir jautājumi kurus uzdod un mēģina atbildēt 12 klasē... un ja tu 1klasniekam uzdosie 12klasnieka jautājumus, tu nesaņemsi atbildi un nabaga 1klasnieku izbiedēsi vai pazemosi!
Tu it kā lēkā pa Kristietības mācības visu vielu pilnīgi bez sistēmas, haotiski, pakļaujoties pats savam aprioram uzstādījumam, ka tas ir bardaks... tā teikt, lēkā radot bardaku tā pārliecinot sevi, ka tas tiešām ir bardaks!

Tu te reiz izvirzīji tēzi, ka īstenais Dievs patiesību pasniegtu tik vienkārši ka pat tava vecmāmiņa to saprastu ar 4ām klasēm (lūdz neapvainoties, es to kā idiomu izmantoju, esmu pārliecināts, ka tava vecmāmiņa ir/bija lielisks cilvēks)

Mēs tev neskaitāmas reizes esam teikuši... ja incē teoloģija, studē to sistemātiski pareizi un kārtīgi un ieraudzīsi, ka bardaka nav, ka Dievs izsakās maximāli skaidri, lai nepazaudētu būtisko... un patiešām sarežģītas lietas ir sarežģītas, ir naivi cerēt, ka patiesi sarežģītu lietu tev atbildēs vienkārši, bez iepriekšējas sagatavošanas!

Es domāju ka 2ās kārtas difiņi ir vienkārši tiem, kas tos studē gadiem... man tas ir par sarežģītu...

Iesācējam programmētājam - OOP freimworki uz Interfeisiem bāzēti ir par sarežģītu, bet sistēmu analītiķim, kas gadiem ir gājis no primitīva HelloWorld līdz krutām distributētām sistēmām, tas ir nieks!

Tu braukā pa Kristietību gan no 1klases gan 12 klases vielu, pats uz savu galvu to jauc kopā, veido neesošas saiknes, vai nojauc esošās un uzpin tādu haosu, ka vēl brīnums tev kaut kāda interese un iekāriens par to runāt iraid!

Tad kad tev iesaka metodi kā pašam studēt, tad tu apvainojies, ka tevi čakarē, mācot kā mācīties... Nu bet tā notiek ikvienā disciplīnā un zināšanu laukā... ir jāpieiet sistemātiski, nevis haotiski!

Protams, laikam jau ir tāds cilvēku brīds, kas grib lai mācība ir tik amorfa, ka jebkurš jebkurā brīdī pieejot tai klāt ierauga tur leiputriju! Tādu fasādi piedāvā kāreiz tikai sektas un fast-food reliģijas!

Kristietībā ir tikai vieni vārti pa kuriem var ieiet un sākt to izprast no iekšpuses... Jēzus Kristus
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.06.23 13:22:11
Matrix filmas anal`ize, citi interesanti fakti - par Zemes vesturi:
http://ulis.liveforums.ru/viewtopic.php?id=49
rainars
# Iesūtīts: 2010.06.23 21:50:37
Kristietībā ir tikai vieni vārti pa kuriem var ieiet un sākt to izprast no iekšpuses... Jēzus Kristus

skaisti teikts.Āmen.

Tad parādi ceļu pie Jēzus un prekš kam to vajag . Pacenties nemācīt teoloģiju un barot embrijus ar kotletēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 125 , pavisam kopa bijuši: 967