atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Laudate omnes gentes? Vai `kristīgais okultisms`?
Aivars
Iesūtīts: 2011.01.16 20:22:48
Paziņa vērsa uzmanību uz kādu `burvīgu` (tiešā un ironiskā nozīmē) interneta lapu, kā ar Luterāņu dziesmu grāmatas palīdzību aizstāt saputējušo Latvijas veselības aprūpes sistēmu. http://www.izzinasana.lv/padomi/r/20
Vai ir nācies saskarties ar līdzīgiem buršanās piemēriem, kas it kā saistīti ar kādiem kristīgiem elementiem? Vai varbūt arī šāda var būt kristīga prakse?

Tēma kristiešiem.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2011.01.17 11:23:20
nu,ja..tas priekš manis kas jauns...un reti stulbs,piedodiet..
evangelizacija butu,ja tos dziesmu vardus palasitu un pardomatu...bet par cik uzsvars likts uz visadam miesiskam nebusanam,tad tikpat labi var dziedat..."dakters dos,dakters dos,dakters brivu dienu dos";D
Sitais apmeram no serijas,ja ir majas Bibele,tad tas jau pasarga no visa ljaunaa...nemaz nav jalasa
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.17 11:37:44
danar
Nu man tas arī atgādināja pasargāšanai līdzi nēsājamo 91. psalmu, neatskārstai vajadzībai nepieciešamās baznīcas sveces, svētīto ūdeni sunīša veselības uzlabošanai, maģiskās formulas ar aizgūtiem simboliem un liturģijas elementiem, utt.
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.17 11:53:23

Nu tieši tā, no viena Psalma un svecēm jau nevienam ne labāk, ne sliktāk kļūt nevar. Par citām lietām gan - konkrēti spriest būtu grūti.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2011.01.17 12:21:40
Aivars

Nu neuztver šīs lietas tik radikāli. 1) paskaties, kad tas raksts ir ievietots un tev paliks skaidrs, ka tu cel vētru ūdens glāzē. 2) Ir vesela kaudze cilvēku, kuri ir gatavi skriet jebkur, paši to nemaz nedomādami. Un ja kāds dziesmas uztver tādā pašā veidā kā ekstrasensa palīdzību, tad tokš daudz labāk, lai šamējais paņem dziesmu grāmatu, uzšķir, padzied (tam tokš meldiņš jāzin !) nekā iet pie kāda maga. Galu galā tas ir Dieva Vārds dzejā, tur ir pasludinājums un mož cilvēkam kaut kas sāks pielekt! 3) ja nu draudzē kāds tā sāk pieiet, tad tā nu ir draudzes mācītāja problēma un jājautā, ko šamējais tad savai draudzei mācījis iraid?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.17 12:26:02
Jānis Kalniņš
Nu tieši šo iemeslu dēļ jau arī diskusiju iesāku.
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.17 20:40:42
Paldies, jo jautājums tiešām svētīgs, it sevišķi laikā, kad skrien daudzi, tikai ar atšķirīgām motivācijām. Aizvadītajā vasarā mani kāds brālis, no citas konfesijas, centās pārliecināt, ka līgo pušķi uz e-profila ir s...a darbs. Lai gan pati nevienam tos nesūtīju, saņemtos no atsevišķiem kristiešiem uztvēru kā sirsnības izpausmi, uzmanības apliecinājumu, dāvanu svētkos, bez okultas nokrāsas... kas visticamāk tā arī bija.
Domāju, galvenais, vispirms katram pašam, nopietni runājot, pārmērīgi neaizrauties ar simboliem - no vienas vai no otras puses - ne slēpties aiz tiem, ne baidīties, bet būt skaidrā prātā un nomodā un nemitīgi lūgt vienam par otru, kā rakstīts. Jo tik pat labi, kā no ikviena mācītāja, manuprāt, arī no ikvien laja tas tik pat daudz var būt atkarīgs. Tāds viedoklis.
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.01.18 14:25:43
Daudzi cilvēki pie veselības pasliktināšanās ķeras pie Psalmu grāmatas un lūdz ar to vārdiem. Normāli.
danar
# Iesūtīts: 2011.01.19 10:52:54
Tēvs Indriķis
nu,jaa..bet ne jau katram organam savs psalms ir
Man vel nav nacies kaut kadas sapes vai virusus uzveikt skali lasot Psalmus..mieru tas dod,bet pie daktera vienalga jaiet.
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.01.19 11:58:37
Man kādreiz izdevās gan, varbūt ticība toreiz bija lielāka.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.05 11:13:10
“Visi lāsti un citas negatīvās energoinformatīvās programmas, kas uzlikti uz mana ķermeņa, lai Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā gara vārdā transformējas gaismā. Tagad esmu tīrs.” - vai kas tāds arī ir lūgšana?
no http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/39292/melna-magija-latvija-bistama-lastu-mode-21-gadsimta pēdējās rindkopas.
biča
# Iesūtīts: 2011.02.05 20:53:31
Aivars
sasmējos par to veci, kas sievu gribēja pieburt atpakaļ, bet nobūra sevi
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.05 21:04:03
biča
Nu tās basņas tur ir varenas, bet aizkustinošākie teksti tur ir par dziedināšanu ar `Dieva vārdu`.
Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas... [69.248.214.82]
# Iesūtīts: 2011.02.14 06:37:58
Nudien, šitā dziedi-nāšanās metode ar specifiskiem korāļiem katrai sērgai patiesi uzjautrina Ko tik letiņi nav spējīgi izdomāt, lai varētu ar pesteļošanos ņemties! Un ja vēl pesteļošanās "kristīgā" mērcē, tad jau pavisam jauki... Lūgt Dievu pēc patiesas ticības un vadīt savu dzīvi saskaņā ar Dieva prātu - to, lūk, daudzi nosauks par tumsonību, bet uzraut korāli # 467. atkal diena dziest pret rietu, - lai nepiemeklē plikpaurība, tas savukārt skaitās "apgaismots" padoms... Vienreizēji !!!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 54 , pavisam kopa bijuši: 33754