atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atkal par globalo sasilshanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.01.05 10:39:42
http://rps3.com/Files/AGW/EngrCritique.AGW-Science.v4.pdf

Paskats uz shito pasaakumu no inzheniera skatupunkta
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:50:57
tad kāpēc tu uzskati, ka ET netiks pierādīta tik ilgi, kamēr tai nebūs kaut kāda matemātiskā modeļa?

Taapeec, ka jebkurai shaadai teorijai vajag matemaatisko modeli!

Lai izmeeriitu temperatuuru matemaatiskais modelis ir vienkaarshs - videejaa molekulu kineetiskaa energjija - taa ir pasludinaata par temperatuuru. Temperatuuru var izmeeriit... bet paredzeet to nevar naakotnee... kaa tikai nedaudz dienas uz priekshu.
pich_
# Labojis pich_: 2011.06.13 14:53:19
Jošs Mulders

kur es tev prasīju kaut ko par nākotni?

kāds ir tas matemātiskais modelis, kurš tev derēja, lai tu saprastu, ka teorija par zemes siltumu pirms miljoniem gadu ir patiesa?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.13 14:56:21
kāds ir tas matemātiskais modelis, kurš tev derēja, lai tu saprastu, ka teorija par zemes siltumu pirms miljoniem gadu ir patiesa

A tur nevajag matemaatisko modeli... Elementaari izrakumi paraada gan augu gan dziivnieku un mineraalu un afmosfeeras koncentraaciju dazhaados laika periodos.
Rezultaataa ir visai viegli noteikt, kad bij ledus periods un kad bija tropisks klimats... Nevajag mateni, pietiek nojemt meeriijumus...

Tobish pat nevajag zinaat KAS izraisiija sasilshanu vai atdzishanu, ibo noteikt to KA taa bij ir daudz vieglaak nekaa noskaidrot KAAPEEC tas taa notika.

Muusu diskusijai pietiek ar to, ka ir zinaams, ka taa pati Grendlande reiz bij vikingu apdziivota un tur vareeja audzeet lopus un barot ar zaaliiti... a shodien tur ir ledus

Un skat... shai diskusijaa pat nav svariigi KAD tas notika, svariigi KA tas notika... ij po vai pirsm 6000 vai 6 miljoniem gadu Pietiek ar faktu, ka shodien mees dziivojam visai meerenaa zemes klimata periodaa... pa vidu starp ledus laikmetu un tropisku klimatu
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:58:23
Jošs Mulders
A tur nevajag matemaatisko modeli

ak tu jokdaris

dažreiz sāk likties, ka uz tevi ir attiecināms "Poe`s Law"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:58:31
Ctulhu, vo vo... tur ir daudz references... Tobish IPCC kaut ko izpiipeeja un sabljaava meedijos un visi to apeeda, a peecaak atkaartoti peetiijumi un kad tam pasham prikoilam uz pirxtiem skatiijaas, izraadiijaas ka nefiga...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 14:59:35
pich_ Kaapeec jokdaris!

Lai es noskaidrotu kaada temperatuura ir aiz loga, paskatos termometraa... un ir pilniigi pa kaaju KAS to izraisa... vai saule, vai meeness vai kaads mulkjis termometru iebaaza karstaa uudenii!

Tu shkjiet putro datus ar procesu, kas shos datus gjeneree...

pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:00:39
Jošs Mulders

tu zini- tieši tie paši izrakumi pierāda arī ET.
bet ET gadījumā tev viņi vairs neder reliģisku apsvērumu dēļ (kā jau gnid minēja).

tev tiešām ir dubultā morāle
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:04:20
Jošs Mulders

kas vēl- tu minēji augu, dzīvnieku un minerālu izrakumus.
tā kā vispārpieņemtajām datēšanas metodēm tu netici, tad kāpēc uzskati, ka tajā pašā kembrija periodā bija silts laiks?

varbūt tie izrakumi ir gadu veci, ko?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:17:59
tu zini- tieši tie paši izrakumi pierāda arī ET.

Absoluuti nepieraada. Izrakumi pieraada, ka kaut kad pa zemi staigaaja... trilobiiti vai dinozauri. Shie izrakumi taapat kaa temperatuuras gadiijumaa visai maz pastaasta par taa procesa dabu, kas izraisiija konkreetos noveerojumus!

Kaa jau teicu, tu putro to ko tu redzi ar interpertaaciju par procesu kas radiijis to, ko tu redzi.

Man nav dubulta moraale, es protu vienkaarshi procesu no shii procesa radiitajiem datiem atshkjirt...


Tu riikojies kaa ljoooti slikts izmekleetaajs... kad ieraugi, ka noziegumam blakus atrodas cilveeks, tad sho cilveeku pasludini par vainiigu, nepieraadot saikni starp noziegumu un konkreeto cilveeku....

Sorry, bet nu to arii ir gruuti no tevis prasiit, ja liidz shim neesi speejis apjeegt, ka "young earth creacionism" ir tikai neliela kristietiibas dalja, kuru Mulders nepaarstaav.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:19:15
kas vēl- tu minēji augu, dzīvnieku un minerālu izrakumus.
tā kā vispārpieņemtajām datēšanas metodēm tu netici, tad kāpēc uzskati, ka tajā pašā kembrija periodā bija silts laiks?


A kaads sakars dateeshanai ar temperatuuru.

Man personiigi ir pilnigi vienalga KAD uz Zemes bij tropisks klimats, shajaa diskusijaa pietiek ar to, ka tiek konstteets KA uz Zemes reiz ir bijis tropisks klimats Taakaa tas kam es ticu vai neticu shoreiz ir pilniigi irrivalenta noziime.

Jautaajums ir vai TU tici, ka uz Zemes ir bijushi daudz siltaakiu periodi kaa shodien?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.13 15:28:25
Ctulhu... sorry, bet tieshi shaadus pashus kokus tu ieraqudziisi piemeeram - "automashiinu fosiilijaas"

TObish tieshi taadu pashu patternu rada inkrementaals dizains... no vienkaarshaa uz sarezhtjiito.

Ja es buutu kaads Radiitaajs, tas shkjistu logjiski... un taa arii datorinsdustrijaa var noveerot... apakshaa ir ljoti vienkaarshas un primitiivas progzas, taas ir radiitas arii hronologjiski agraak... bet jo veelaaks laiks, jo sofistikeiteetaakas un smalkaakas ir programmas, un taas savukaart ir uzbuuveetas uz ieprieksheejo programmu koda reuse, sinergjijas, konvergjences un visu to, ko var noveerot dziivos organismos... un ko evoluucijai ir probleemas izskaidrot (gjeneetiskaa konvergjence, viens no shiem gadiijumiem)

Tobish... noveerojamie dati 1:1 atbilst tam, kas buutu sagaidaams, ja Intelekts radiitu biosfeeru kaadai Planeetai...

Terraformingu tu nevari iesaakt palaizhot uz Marsa zakjus un lapsas... jaasaak ar bakteerijaam, algkjeem, viirusiem... un jaacelj no apakshas uz augshu... un zakji ar ziloni pa Marsu tu vareesi palaist tikai tad, kad tur jau priekshaa buus leerums augu, kuriem vajag leerumu kukainju, kuriem vajag hvz ko tik nevajag...

Esi tak redzeejis "Hichhaikers Guide To Galaxy" Tur arii planeetu inkrementaali radiija
pich_
# Labojis pich_: 2011.06.13 15:32:53
Jošs Mulders

kā tu zini, ka tie izrakumi nav no pagājušās vasaras, kad bija ļoti silts?
arī tagad grenlandē aug zāle, starp citu.

jautāju tāpēc- kā tu atšķir, kas ir noticis pirms miljoniem, tūkstošiem gadu, vai arī pavisam nesenā pagātnē (daži gadi)?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:38:43
kā tu zini, ka tie izrakumi nav no pagājušās vasaras, kad bija ļoti silts?
arī tagad grenlandē aug zāle, starp citu.


Nu taapeec, ka tu tachu teici, ka shiivasara esot paarsitusi kaut kaadus rekordus... taatad tie dati nevar buut no pagaajushaas vasaras, jo tad shovasar rekordi nebuutu paarsisti? Ne?


jautāju tāpēc- kā tu atšķir, kas ir noticis pirms miljoniem, tūkstošiem gadu, vai arī pavisam nesenā pagātnē (daži gadi)?

A kaapeec tas man buutu vajadziigs? Aciimredzot tev ir ljoti ljoti gruuta galvinja... ja nespeej atskjirt vaardinjus "KA" un "KAD"! Manai diskusijai pietiek ar KA... un par KAD ir pilniigi pie kaajas... pietiek ar to, ka ne shodien.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:40:54
Redzi, pie ``auto fosiilijaam`` tad piederetos arii auto ruupniicu fosilijas, laboratoriju paliekas un tajaas palikusjo radiitaaju - cilveeku - skeleti

Piedereetos jau jaa... Un? Ruupniicas turpina existeet un straadaat... a auto fosiilijas ir! Svariigaakais shajaa procesaa ir tas, ka fosiilijas ir, process ir... un ir pat zinaams kas shis par procesu bij - Intelekts... taatad, kaapeec man pienjemt, ka citaa gadiijumaa, kad ir liidziigas inkrementaalas fosiilijas ljoti sarezhtjiitaam kaskaades sisteemaam, man buutu jaadomaa par kaadu citu procesu, ja ir ljoti labs process, kas to izskaidro.

Ja tu postulee CITU procesu, tad tas ir jaapieraada Fosiiliju esamiiba nepieraada procesa dabu!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:43:03
OK, ja mees izplatiijumaa vai uz citaam sistemas planeetaam vai Saules dziilees vai kaadaas topologiskaas izotelpaas atradiisim sjo ``dizaineru`` infrastrukturas elementus, tad Muldera hipoteze buus apskataama.

Atkal... Ctulhu peec savaam esoshajaam zinaashanaam par to kaa tiek assambleetas sarezhtiitas sisteemas pienjem jau ieprieksh kaa tam buutu jaanotiek vispaariigaa gadiijumaa

Taada liimenja tehnologjija kas staav pamataa dziiviem organismiem... visticamaak tu taadu infrastruktuuru pat nepamaniisi... taapat kaa skudraam ir pilniigi pie pakaljas vai shamaa raapo pa mezha akmeni vai pa atomreaktora sienu.
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:43:57
un par KAD ir pilniigi pie kaajas

mjā, es redzu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:45:45
Nujaa un kur tad ir ``biosfeeras ruupniicas``, kas turpina eksisteet un straadaat?

Kosmoss... saakumam! Vesels gigantisks visums, kas razho galaktikas, kas savukaart razho zvaigznes, kas razho smagos elementus, kas savukaart var tikt izmantoti kaa kjiegjelji sarehztjiitu sisteemu radiishanaa!

Tu shaadu sisteemu pat nespeesi atpaziit tai blakus staavot... kur nu veel to saprast un iepaziit...

Tas es taa no iikshkja izziizhu... ibo man nav priekshstata par to infrastruktuuru kaada ir vajadziiga, lai radiitu da elementaaru bakteeriju, kur nu veel veselu Zvaigzhnju sisteemu ar apdziivojamu planeetu un Biosfeeru...

Atshkjiriibaa no teviim, man nav pat nojausamas kaadai buutu jaaizskataas shaadai "ruupniicai"
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:46:23
Jošs Mulders

vēlos tikai informēt, KA ir izrakti pietiekoši daudz pierādījumu, kas apliecina ET patiesību. tieši tā pat, kā tie pierāda, ka klimats uz zemes ir mainīgs, un ir bijis gan aukstāks, gan siltāks kā tagad
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:47:15
Kameer taada nav pamaniita, taa nevar buut par pamatu dajebkaa izskaidrojumam. Mekleet, protams, var un vajag.

Nuja... taapeec opereejam ar to kas IR... shobriid mums ir dizaineetu sisteemu atliekas + dizaineetu sisteemu darbojosha sisteema... Vispirms ir jaasaprot, ka taas ir dizaineetas, lai taalaak mekleetu to KAA notiek assemblaacija no raw-materiaaliem, ja vispaar tas ir bottom-up process, kas arii ir jaapieraada.

pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 15:49:16
Jošs Mulders

un es tomēr gribētu zināt tavu viedokli attiecībā uz tiem pašiem dinozauriem- kāpēc tu šodien saki, ka tādi ir bijuši, bet iepriekšējās diskusijās apgalvoji, ka tos zemē ir sarakuši darvinisti?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 74 , pavisam kopa bijuši: 26620