atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Arhibīskapa runa Sinodē
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.12.30 15:09:24
Atvēru LELB lapu un arhibīskapa runas sinodē vēl arvien nav.
Uzskatu , ka arhibīskaps līdz ar to ir izrādījis necieņu savai draudzei , kurā viņš sastāv.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.01.03 14:43:22
Jošs Mulders
A ko shamais taadu afigenno pateica, ka to uzzinot baigi kaut kas notixies?

Tur jau tā lieta, ka nav zināms, ko arhibīskaps ir pateicis.

Vai nebij vienkaarshaak pajautaat delegaatiem, ko tad ArchBiiskaps ir runaajis... nu vai LELB kaut kaa maina savu teologjiju, paarejam uz eiro, kaut kas baigi mainiijies?

Nu jau mēnesi LELB lapā stāv paziņojums "Arhibīskapa Jāņa Vanaga ziņojums rakstiskā formā būs pieejams drīzumā." Kas tas ir - joks? Ja visi tagad steigsim prasīt pa tiešo vai caur delegātiem - tad paceļas atkal vecais jautājums par efektīvitāti.

-----

Bet vispār pēc būtības viss ir pateikts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.03 15:11:05
Tur jau tā lieta, ka nav zināms, ko arhibīskaps ir pateicis.

Nu un vai kaut kas liecina, ka shams ir pateicis kaut ko taadu, ka tagad saule leex rietumos un rietees austrumos? Tobish pateica kaut ko tik fundamentaalu, ka neviens delegaats neuzdroshinaas to atklaat? Imo nepateica neko kaadeelj vispaar veerts iespringt...

Nu jau mēnesi LELB lapā stāv paziņojums "Arhibīskapa Jāņa Vanaga ziņojums rakstiskā formā būs pieejams drīzumā." Kas tas ir - joks? Ja visi tagad steigsim prasīt pa tiešo vai caur delegātiem - tad paceļas atkal vecais jautājums par efektīvitāti.

Nu pa kaklu tad nevis Jaanim bet LELB lapas uztureetaajiem

Pietam "driizums" ir taads stiepjams jeedziens - vismaz liidz naakamai sinodei laix

Bet vispaar... laikam neesmu shiis purgas meerkjauditorija... ja man baigi inceetu, nu aizietu pie maaciitaaja a to i pie pasha jaanja pajautaat, vai shams pateica kaut ko taadu, kaadeelj man kaut kas buutisks jaamaina dziivee?
Krišjānis
# Iesūtīts: 2011.01.03 15:30:37
Jošs Mulders
āmen
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2011.01.03 16:24:36
Jošs Mulders

Nav jau runa par to, ko tad šis tādu afigenno pateicis. Runa ir par attieksmi. Kādēļ vienas runas ir pieejamas, bet citas nav? Kādēļ var apsolīt kaut ko izdarīt, bet nedara?

Krišjānis

Bet reizēm ir tādi ģimenes galvas, kas uzskata, ka viņi ir galvas un tādēļ nevienam atskaites nav jādod un nevienam nekas nav jājautā. Un tad tāda ģimene neizbēgami sabrūk vai tajā sākas laulības pārkāpšanas, melošana, reizēm depresijas. Diemžēl.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.03 16:29:15
Nav jau runa par to, ko tad šis tādu afigenno pateicis. Runa ir par attieksmi. Kādēļ vienas runas ir pieejamas, bet citas nav? Kādēļ var apsolīt kaut ko izdarīt, bet nedara?

Taa cienjas/necienjas lieta jau imo ir taada subjektiiva. Kaa kursh ko uztver. Nu es absoluuti neuztveru shiis runas neesamiibu lelbaa kaa necienju pret sevi no ++Jaanja...

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.03 16:33:13
JK,

par tevi nezinu, bet, piemeeram, Lapshaanu Aivara purgu es uztveru kaa taada maza cilveecinja veelmi buut dikti svariigam...
skolniekss
# Iesūtīts: 2011.01.03 18:17:37
Jošs Mulders Es domāju, ka Aivaram vienkārši nav vienalga, kas notiek un viņš pēc savas sapratnes cenšas būt atklāts un tiešs. Tas ir daudz labāk, nekā burkšķēt aiz muguras.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.03 18:27:42
skolniekss
Pačukstēšu, ka arī Krišjānis, ko diemžēl vārdabrālis vieglu roku nogānīja, arī ir pietiekoši atklāts un tiešs, kad aci pret aci jārunā. Šai ziņā, ne katrs, kas sevi skaļi par ūbervaroni pasludina, ir tāds varonis, un katrs, kas balamuti sarāj ir tāds konjunktūrists, kā te kādam labpatiktu domāt.

Vēršu tikai uzmanību uz to, ka te jau atkal trešā lapa ar komentāriem pierakstīta par runu, kas tā arī nav publiskota.
skolniekss
# Iesūtīts: 2011.01.03 18:44:52
Aivars Nu re, vismaz ir par ko parunāt, zin cik daudz var sarunāt, ja nezin
rainars
# Iesūtīts: 2011.01.03 22:21:02
Vienkārši balss var ar saprast garīgāk , teiksim kofesionālā piederība.
Tas viss ko gribu teikt . Netaisos iet ar tevi tiesā. Miers ar tevi. Piedod par to ka nepareizi mani saproti. Ja jau tev tas sasāpeja un redzēji tāda gaismā tad tiec pati galā.
rainars
# Iesūtīts: 2011.01.03 22:30:44
P.S. Vienkārši balss izskatās vispār ka no mūsu puses beztēma. Te laikam cilvēki grib runāt par arhibīskapa runu.
Manus komentus var arī dzēst , esmu bez pretenzijām.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2011.01.03 22:42:30
Krišjānis

Pēc fotogrāfijas spriežot... Tu man vari sanākt dēls. Tas viens, ja runa ir par taktu un Taviem nekorektajiem uzbraucieniem. Tie , jau rakstīju ,mani neiedvesmo , nepamāca ; drīzāk es brīnos par destruktīvo kvalitāti Tavos komentāros . Es mācos no Citas Kvalitātes un vienīgi Viņa pamācībām un Viņa loģikas. Pietiekami daudz esmu savā dzīvē pieredzējis , lai piekāptos neloģiskiem, netaktiskiem skricelējumiem. Tev vēl ir tālu līdz gudrībai ejams ceļš. pameklē tīri teorētiski Bībelē kā šo gudrību var iegūt.
Bet tagad nopietni. - Tā nav un negadās , ka kādā konfesijā vadība nesaņemtu brīdinājumus no Dieva par tuvojošos baznīcas degradāciju. Šis brīdinājums ir sen noticis fakts. Tad valsts bij visaugstākajā ekonomikas attīstības posmā. Un nekas neliecināja par tuvojošos ,,vētru,,. Ir tikai jautājums - kādā pazemībā ir brīdinājuma saņēmējs. Tika pat nosaukti cilvēki , kuri novedīs baznīcu purvā. Tā kā Tava,, pamacība,, man ir ar atpakaļejošu gadu skaitu, ko es zināju , pirms Tu vai maz biji dzimis. Es Bībeli lasu no 15 gadu vecuma.
Tagd vēl nopietnāk. Es par brāli lūdzu pietiekami daudz. Dievs man uzrādīja Ecehiēla 34. Lasi un domā arī Tu.

Tad man viens jautājums. Uz to vēlos atbildi = kādi mani komentāri netabilst evaņģēlija raksturam? Uzraksti , gaidīšu. Vari arī rakstīt uz e pastu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2011.01.03 23:49:53
Domāju , ka es šo iesākto diskusiju taisīšu ciet. Diemžēl, jo varu papaust vēlreiz kristīgajai pasaulei , ka sātans ir apmelotājs. Daži , piem. Krišānis, Balss ( Mullderu nelasu , bet varu viņa ķengas iedomāties) to vien dara šajā diskusijā , kā apmelo un apmētā ar dubļiem LELB kalpotājus. Skumjākais ir tas , ka vismazāko manu novirzīšanos no takta modi redz , bet pret mani ķengas nedzēš.

Atļaušos, kā šīs diskusijas ierosinātājs pakomentēt galēju viedokli , ko ir kāds izteicis... un tas ir Krišjānis. Pat LELB lapā ir ,,solīts,, ka arhibīskapa runa tiks publicēta. Krišjānis diemžēl pārstāv vecu pāvestības sistēmu - noklusēt no brāļiem un māsām, jo viņi nekas nav. Ja Kriš`jānis ir LELB loceklis , tad viņam tomēr būtu jāpalasa Luters un par ko viņš cīnījās.
Tāpēc jau arī esmu pret arhibīskapa noņemšanu tādā veidā, kas neatbilst evaņģēlija garam, jo var gadīties kā pāvestības laikos, ka arhibīskapu nākamis arhibīskaps ņems un izraks no kapa un ienesīs baznīcā un draudzes priekšā nolādēs nelaiķi......un pasludinās pievienošanos Vatikānam.

Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.01.04 02:01:23
Aivars Lapšāns
Daži , piem. Krišānis, Balss ( Mullderu nelasu , bet varu viņa ķengas iedomāties) to vien dara šajā diskusijā , kā apmelo un apmētā ar dubļiem LELB kalpotājus

Klau, brāl, vai tev murgi rādās?
Es ne ar vienu vārdiņu neesmu tev jau sen pieskārusies, neesmu tev ne tuvumā bijusi. Mācos pieturēties pie principa - nepieskarties un neaizskart, jo no tā tikai ... izplatās...

P.S. Cik zinu, tad no šeit tevis pieminētajiem tikai Krišjānis ir pilntiesīgs, draudzes atzīts un iecelts LELB kalpotājs. Vai tad viņš sevi tā kā apmētātu ar dubļiem?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2011.01.04 11:41:12
Vienkārši balss

Lūk kā domā Vienkārši balss. Te ir tā traģēdija , ka cilvēks it kā ir Lutera baznīcā, bet sapratnē par protestantismu ir pāvestības pusē.
Iekopēju =

,, Cik zinu, tad no šeit tevis pieminētajiem tikai Krišjānis ir pilntiesīgs, draudzes atzīts un iecelts LELB kalpotājs. Vai tad viņš sevi tā kā apmētātu ar dubļiem?,,

No evaņģēliskās izpratnes mēs visi esam kalpotāji , kuri ir Dieva uzrunāti. Draudzes kalpošnas dāvanas izdala Jēzus pēc žēlastības.

Vienkŗši balss pārstāv stagnatīvo baznīcu , kur mācītājs ir vienīgais kalpotājs. Līdz ar to arī pārējā domāšana par baznīcas lietām viņai ir tādā pašā līmenī. Diemžēl.

Balss , Tu uzvedies kā okupante , kurai ir vienaldzīgi kas notiks pēc tam , kad karaspēks izies no Latvijas.....

Tu atkal sāc karot ar brāļiem, noniecināt viņus ar tādiem izteicieniem, kas neatbilst evaņģēlija raksturam. Nu nevajag sevi atrādīt tādā negaismā. Tu taču iztumšo arī pie reizes savu ģimeni....




Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.04 12:10:05
Aivars Lapšāns
Klau, lūdzu pārlasi arī pats savus komentārus, un pārdomā vēlreiz, vai tiešām ir jēga šo diskusiju šeit paturēt!
danar
# Iesūtīts: 2011.01.04 12:34:30
...sviesc...
A lidz kuram datumam bij nolikts publicet to runu?
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2011.01.04 16:23:19
Aivars

Pārlasi arī Tu Bībeli un ....vai nevajadzētu daudzas Bībeles rakstu vietas izdzēst?
Ja Tu un Vilks laikus reaģētu uz provokatīviem komentāriem , tad viss notiktu korektāk. Jūs atļaujat katoliciskām teoloģijām te dejot breiku, laikā kad mēs dejojam valsi . Jūs protestantisma pārstāvjus diemžēl neieredzat. Kā to saprast?

Par disusijas turpinājumu. Es jau rakstīju , ka vēršu ciet, ja turpināsies breiks....
Vai breikotāji ir tik auKstos činos , ka jūs varat atļauties nekalpot patiesībai un taisnībai?
Atsevišķās reizēs apsustuļi rakstīja ļoti agresīvi. Ne jau pret cilvēkiem , bet pret sātanu. Pamēģini to saprast.

Lūdzu iekopē kādu manis uzrakstīto , kas neatbilst Bībeles garam , tad arī kopā izdzēsīsim. Es tiešām cienu pamācības. Vienmēr esmu pieturējies pie stratēģijas uzklausīt, mācīties no otra pieredzi, meklēt labus kristiešus, ieteikumus....utt. Vienmēr esmu pateicis paldies šādiem cilvēkiem , kuri manī ir devuši pareizu virzību par lietu sapratni.

Viss būtu daudz elementārāk , ja jūs pa saviem kanāliem sazinātos kā foruma rīkotāji ar arhibīskapu un dotu atbildi = 14 . jANVĀRI , Februārī, VAI NEKAD.....
Dotajā brīdī es izsaku ļoti daudzu LELB kalpotāju viedokli , ka sinode sen jau ir beigusies, bet draudzes nav izlasījušas arhibīskapa uzrunu. Citus gadus tas nebij tik svarīgi. Mēs nebijām novesti līdz tādam kliņķim.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.04 16:38:21
Aivars Lapšāns
... kājas tik vieglas,
bet tomēr nenes..?
Tas, draugs nav valsis, ja Tu te bez samaņas līgojies, stumdies un grūsties, pats klūpi un citus klupini, un lamā visus, kas tavā solī neierakstās. Te vispār tā kā būtu forums sarunām, nevis zaļumballe, ja neesi pamanījis. Pagaidām Tu te kā kašķīgs un plātīgs dzērājs uzprasies uz plūkšanos. Atvaino, ka nākas to tik tieši pateikt, bet nu pamēģini to saprast kā pravietisku aizrādījumu.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2011.01.04 16:43:41
Aivars

Piemēram , Aivar ....!

Es nelasu šajā forumā Mulderu. Jo viņš nepārstāv protestantismu. Gadiem viņš te karo pret LELB kalpotājiem. Tāpēc sen esmu pārstājis lasīt Mulderu.

Lūk , es tikai palasīju vienu Muldera komentāru un tur jau ir apliets Lapšāns. Tur skaidri un gaiši viņš apvaino mani kā mazu cilvēciņu. Šāds formulējums neatbilst evaņģēlijam . Ir piesmejošs, Svētā gara zaimojošs.

Aivar, uzliec roku uz sirds, nevis uz taustiņa un paprasi sirdij = kāpēc es Mulderam atļauju ārdīties šajā forumā , bet Lapšānam ne? !
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 34305