atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Eiropas pamatvērtības
vilks
Iesūtīts: 2007.09.10 15:54:36
Sākām diskutēt par karikatūrām, bet nokļuvām līdz Eiropas pamatvērtībām. Šķiet, ka par tām būtu daudz ko diskutēt, tāpēc varētu noderēt atsevišķa diskusija. No manis - pagaidām pieejamajā Eiropas konstitūcijas variantā (kas gan laikam tiek vai tiks pārstrādāts, jo ir valstis, kas tai nepiekrīt; tomēr Latvija, cik zinu, to ir parakstījusi, tā ka uz mums tā principā attiecas) par šīm vērtībām ir minētas sekojošās:
"Savienība ir dibināta, balstoties uz sekojošām vērtībām: cieņa pret cilvēku, brīvība, demokrātija, vienlīdzība, likuma vara un cieņa pret cilvēka tiesībām, ieskaitot minoritātēm piederošu cilvēku tiesības ." (tās ir visām valstīm kopīgās vērtības.) "turklāt dalībvalstu sabiedrības raksturo arī plurālisms, ne-diskriminācija, iecietība, taisnīgums, solidaritāte un vienlīdzība starp vīriešiem un sievietēm ." aptuvens tulkojums mans, oriģināls http://europa.eu/scadplus/constitution/objectives_en.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.15 14:27:28
Ctulhu, es ceru! BTW ir hipotēze, ka mūsdienās tik izplatītie Alcheimeri ir kāreiz sekas šitai infas pārdozēšanai... smadzenes pārdeg!

BTW reklāmas vietā, es gribētu labāk kādus globālus visiem zināmus acces pointus, kuros var atrast INFU par dajebkuru preci/kategoriju kas tev vajadzīga... Vajag jumta šīferi, tu izej uz ielas un kā senāk taxofoni, tā tagad, pieej pie InfoFona un savadi parametrus un būtībā sagooglē ko vajag!

BTW tagad jau tā arī dara cilvēki... googlē, nevis no žurnāliem vāc!

Savukārt mūsdienu reklāmas "pārdod" veselu komplektu - STILU... Jeb tā teikt, tirgo identitāti! Cilvēkiem mūsdienu postmodernajā pasaulē ir problēmas ar pašidentitāti, tamdēļ arī TO reklāmas sāk pārdot... To grūti tirgot ar pliku infu, jārāda bildītes un jāstāsta texti... Vizuālais un Audiālais kanāls...

A sekas tas ir tieši stulbuma un mazizglītībai... Pietam humanitārās filosofiskās zinātnēs... kā māxla, mūzika, filosofija... Ja cilvēks zin un ir bagāts šai ziņā, viņam nav jāimportē identitāte un stils!
Vahtangs (misionārs)
# Labojis Vahtangs (misionārs): 2008.02.15 14:30:30
Nepārprotami, ka bez bezvīzu vizināšanās labuma, citu labumu ES nav.
Amrāli standarti un ekonomiskas - tautsaimniecību iznīcinošas sankcijas ir mūsu ieguvumi.
Šo procesu ir grūti mainīt, bet garīgi šo situāciju var risināt, cilvēkiem, kas par to aģitēja un tiem, kas par to balsoja, tas jāizsūdz grēksūdzē un jāsaņem absolūcija. Šī vaina un grēks (apzināti vai neapzināti darīts) ir jānožēlo!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:37:14
a_masiks, tad tu tas maita, kas mūs iebalsoja Eiropā?

BTW jūsu padevīgais kalps godīgi balsoja PRET!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.15 14:46:53
Ctulhu, tak buxē tas ES prototips jau vēl nesācis braukt! Skat muslimi vs aborigēni Eiropā A man besī būt par izmēģinājuma trusīti!
Vahtangs (misionārs)
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:47:14
ja Ctulhu vai es balsoja par - kādā veidā iedomājies savus vārdus realizēt dzīvē?

Dodies pie sava draudzes gana un lūdzies uz grēksūdzi. Tad atzīsties un saki: balsoju par ES (nezinādams, pierunāts vai aiz pārliecības), lūdzu piedot man šo ļauno izvēli! Nu, apmēram, tā...
Vahtangs (misionārs)
# Iesūtīts: 2008.02.15 14:53:53
A, tu pa logu paskaties ārā, uz veikalu aizej un morāles standartus palūko, ar to arī nepatīk. Bet tu uz bikti neej! Dari, kā pašam patīk, jo tu jau zini ko ēdīs, neesi nezinošs muļkis, kas anti, tas anti.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.15 15:09:04
a_masiks CCCP vairojās ar neizlaidīgu sexu... tumsā zem segas un katrs savā gultā

a veikalos... cenu perebors, cilvēkus šmauc!

a pa logu... sniega nav... kvotas pārtērējām!
Gints [89.191.123.205]
# Iesūtīts: 2008.02.15 15:28:13
Mulders
----a pa logu... sniega nav... kvotas pārtērējām!---
Johambij šitā pateikt Sen nebiju tā smējies. Paldies Tev!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 15:29:18
Tak tas tā ira visos laikos, pie visām ticībām un visām valdībām.

Nu a vai tad ar to jāsamierinās? Iļi tu tirgotājs esi? Maita Tak tu ne tikai mūs ES ievilki, tu arī Pienam uzcenojumu ģenerē?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 15:30:42
Gints, nesmejies... kam tas izdevīgi... Neievēroji... kā ES iestājāmies, tā Ziema izbeidzās... un kas notiek... bāleliņu bizness tutū, a Šveice, Vācija, Austrija ar saviem kalniem vārās... Un kā zināms, šīs ir vislielākie ziloņi ES gaiteņos, tad nu visai skaidrs ir kurš mums te sniegu zog! Lobijs!
Gints [89.191.123.205]
# Iesūtīts: 2008.02.15 15:39:26
Mulder
Vai tad šveice būtu pa kluso ES iestājusies? Vācijai to kalnu nemaz nav tik daudz, tad jau Frančiem un Spāņiem vairāk. Bet austrijai vispār ir arī sūdi tāpat kā bāleliņiem nav sniega.
Man kaut kā škiet ka tas viss ir cionistu rokas pirksts! Vaņkām jau toc tas nepatīk tik daudz saļarku nevar mums notirgot.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.15 15:42:29
Gints, oi vainīgs... Šveice nav ES! Nu jā... bet kādam tas noteikti ir izdevīgi, kāds to lobē!
Teofans
# Iesūtīts: 2008.02.15 17:19:54
Nekādu ievērības cienīgu labumu ES mums nav atnesusi iepretīm tam ļaunumam, kas ienācis caur šo iestāšanos un kas vēl sekos. I papīkstēt nepaspēsim, kā mūs nospiedīs visa lielā ES likumu mašinērija un savu cilvēktiesību aizstāvju masa. Cenšos nepiederēt pie tiem, kas garīgos un miesīgos taukos līdz acīm ieaug un tālāk par savu komfortu neredz, tad labāk dzīvot ar ieilgušākā gavēnī patukšu kuņģi un nebaudīt ES "brīvību", bet būt patiesi brīvam no ES diktāta. Un vairāk domāt vajadzēja pirms paša balsojuma, nu jau par vēlu. Katram, kas ar galvu draugos, bija skaidrs, ka tas, kas bija tur, agri vai vēlu būs arī pie mums. Un drīzāk jau agri , jo arī jebkuriem kaitēkļiem un sērgai labāk tīk neapgūtas un svaigas teritorijas - daudz plašak un efektīgāk var izvērsties. Nu ko, nestabilā laivā sēžam, draugi! Turamies, tikai - cik ilgi, jo arī kurss ir pretējs Baznīcas kursam. Un tas ir bēdīgākais.
Teofans
# Iesūtīts: 2008.02.15 17:44:15
Taa arii nesapratu, kas Tev konkreeti nepatiik?
ES liberālisms garīgajās nostādnēs.

Gints [89.191.123.205]
Jā, domāju, ka vajadzēja palikt, kur esam. Kā ticīgs cilvēks domāju, ka tur, kur cilvēks dara kādas lietas, rēķinoties ar Dievu, tur arī Viņš piemet un ļaužu nespēkā Viņa spēks liels parādās . Vai tad Trešās atmodas pozitīvs iznākums vispār bija iespējams, ja uz to skatās ar reālistisku prātu? Nu nē taču! Ar ko - ar kailām rokām un karstām sirdīm pret krievu armiju, ja tā tiktu sūtīta? Taču viss izvērtās savādāk. Cilvēki nerēķināja iespējamos draudus, bet darīja to, ko sirds lika. Un liela daļa arī lūdzot Dievu.
Balsojumā par ES bija gana daudz cilvēku, kas balsoja "par" ar nopūtu - sirds teica vienu, bet prāta izvēle lika atzīmēt "jā". Un viņi izdarīja to, ko lika prāts, neuzticoties sirdij, caur kuru pat neticīgam cilvēkam Dievs runā.
Ar to atšķiras neticīgs no ticīga, ka viens rēķinās tikai ar saviem resursiem, bet otrs savu cerību liek uz To Kungu .
Teofans
# Iesūtīts: 2008.02.15 17:50:54
Ctulhu
Nestreb nu karstu, par raganu sārtiem te nav ne runas, ne domas!Runa ir par 10 Dieva baušļiem, kas ir katras veselīgas (tai plašākā nozīmē) sabiedrības dzīves pamats. Atkāpšanās no tiem jebkuru sabiedrību, lai cik arī augsti tā nebūtu attīstīta, ved īznīcībā. Ja šo atkāpšanos grib uzspiest kā normu - tad baigi vajag tādu savienību!
Gints [89.191.123.205]
# Iesūtīts: 2008.02.15 18:06:19
Teofans
Lasot Tevis rakstīto atcerējos vienu anekdoti.
Okeānā slikst kuģis ļaudis nu metas kur kurais var pieķerties. Tā nu stāsta varonis dabo dēli un uz tā peld. Atlido helikopteris nolaiž grozu, ši saka nē man ir OK lidojiet glābjiet citus. Pēc tam no garāmbraucošā kuģa šo piedāvā izglābt šis saka, nē paldies man Dievs palīdzēs brauciet izglābjiet pārējos, peld tālāk. Peld un lūdz Dievu lai palīdz izglābties. Piepeld glābšanas kuteris, grib šo savākt šis nē viņš pats līdz krastam tiks, Dievs palīdzēs izglābties, lai palīdz parējiem. Kuteris aizbrauc. Pēc laika džeks tomēr noslīkst. Nonācis paradīzē prasa Dievam nu bet kāpēc viņš viņu neizglāba, viņš taču tik daudz lūdzās. Uz to šefs atbild, bet es taču trīs reizes tev sūtīju palīdzību....
Lūk tā mazticīgais!
Teofans
# Iesūtīts: 2008.02.15 19:16:20
Gints [89.191.123.205]
Vispārzināmu ideju stāsti, tikai pilnīgā nekontekstā!
Žēl gan, ka netici ne tikai Latvijas garīgi labākai dzīvei ārpus ES, bet pat uzskati, ka ārpus ES tā nevar pastāvēt. Tava izvēle.

Ctulhu
Nav nekā pilnīgāka par Dieva likumiem. Tas nav diskutabls jautājums.
neielogojies [78.84.186.222]
# Iesūtīts: 2008.02.15 19:40:55
Ctulhu
Tu esi apnicīgs tips. Izmanto savas spējas un laiku lietderīgāk tur, kur tu kaut ko sajēdz un netēlo te morālteologu- avangardistu....
Teofans
# Labojis vilks: 2008.02.15 19:41:04
Ctulhu

Nopietni ticīgam cilvēkam par Dieva eksistenci vispār nav jautājumu, tāpat kā par Dieva 10 dotajiem baušļiem Mozum. Ticīgs cilvēks cenšas dzīvot pēc Dieva 10 baušļiem, nevis tikai kādreiz sen tos ir lasījis un miglaini nojauš, par ko īsti runa. Ar to šis jautājums ir izsmelts.
Teofans
# Iesūtīts: 2008.02.15 19:53:53
Ctulhu
Lasi Svētos Rakstus, lūdzies un pats tiksi apgaismots.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 60 , pavisam kopa bijuši: 34839