atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi internets un lūgšana. (diskusija kristiešiem)
p.l.dassy
Iesūtīts: 2010.12.14 18:56:57
vai zinat kādas lūgšanas par i-netu?

katoļiem ir: Latviski:
Visvarenais un mūžīgais Dievs,kas esi mūs radījis pēc Svas līdzības un liki mums meklēt vispirms to,kas ir labs,patiess un skaists vispirms Tava Vienpiedzimušā Dēla,mūsu Kunga Jēzus Kristus dievišķajā Personā,Tevi lūdzam,palīdzi mums,caur sv.Izidora,bīskapa un Baznīcas doktora aizbildniecību,ka mēs,mūsu ceļojuma laikā pa Internetu,vadītu mūsu rokas un acis tikai uz to,kas ir Tev patīkams,un ar mīlestību un pacietību uztvertu tās personas,kuras satiekam caur Kristu,mūsu Kungu.Āmen.
Svētais Izidor,lūdz par mums!

vai vispār vajadzētu lūgt pirms i-neta lietošanas?
Ja jā, kādai lūgšanai tai vajadzētu būt? par ko vajadzētu lūgt?
ja nē, kāpēc nevajadzētu lūgt?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
erafencing [113.23.54.231]
# Iesūtīts: 2023.09.14 06:36:27
Lūdzu, Indrikjis nē, es saprotu... viss iet lieliski... tas ir tik šausmīgi, tur ir Izidors... kaut kas tik ideāli salikts, un tomēr... kaut kā Izidors ir iemests centrā geometry dash world ...
Phavash [118.68.122.25]
# Iesūtīts: 2023.10.19 07:21:52
Daudz interesantu lietu un dažādas tēmas, ko izpētīt. No jūsu sniegtajām akcijām esmu iemācījies daudz noderīgas lietas soccer random
e bingo online [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 06:01:43
Your article is a perfect article without a hitch. Thank you. My site:
online bingo caller
nhancho [14.226.63.6]
# Iesūtīts: 2024.03.24 05:35:04
Patiesībā es neesmu un neesmu dzirdējis šādu lūgšanu, iesaku doties pie bīskapiem pajautāt vai arī varat meklēt vairāk informācijas, today wordle , lūdzu, dariet man zināmu gala rezultātu.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 20372