atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par pēdējo viltuspravieti baznīcā
-Jona-
Iesūtīts: 2010.11.24 12:06:59
jo tuvāk laiku beigām, jo biežākas spekulācijas par un ap, bet baznīcā, kā jau ierasts, vai nu atklāsmes joprojām augstprātīgi noraida , vai arī paši sāk jau fantazēt...


vispirms - viltuspraviešu pazīmes no Bībeles:

melo un paši pinas savos melos, viņu "pravietojumi" nepiepildās, tātad – vnk samozvanci /Jer.14., Ec.12,13/
cenšas novērst citus no ticības /Ap.d.13/
paši var uzdoties par Jēzu Kristu /Mt. 24, Mk.13/
pat ja rāda brīnumus, viņu darbi ir ļauni /Mt.7, Atkl.19, 20/
mantkārīgi, baudkāri utt. - resp., platā ceļa gan sludinātāji, gan gājēji /2.Pēt.2/
neapliecina Jēzu Kristu, miesā nākušu, neklausa Viņa praviešus /1.Jņ.4/
brāļojas ar pasaules varenajiem /Atkl.16/


tad nu – svarīgākais, ko Kungs šajā sakarā atklājis Savai pravietei Vassulai:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.01 23:06:43
Ctulhu,

Ar šo vīziju avotu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.01 23:09:22
-Jona-

Tur jau tas bazars, ka tā kā mēs ticam tiem zvejniekiem un viņu teikto ņemam par pilnu, tad visādas Vasulas varam droši pasūtīt bekot... Kaut vai ar to, ka apustuļi neputrojās paši tajā ko teica un sludināja.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.02 09:03:17
devonas reksis
Tas jau musulmaņiem ir teikts, ka Muhameds bija pēdējais pravietis un ka vairāk nebūs. Kristiešiem tā teikts nav.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.02 09:48:10
EM, arii no Krisiteshu vidus pa briizham izveljaas kaadi frukti, kas pazinjo ka vinji vai kaads cits ir peedeejie pravieshi un vairs citu nebuus...

BS tas ir... krsitietiibaa pravieshi ir, tachu ne jau shii iemesla deelj, jebkursh mazliet aptracis sievishkjis par pravieti ir uzskataams.
armilo
# Iesūtīts: 2010.12.02 10:19:37
-Jona-
Ko Vassulai Jēzus saka par 16.gs. reformāciju? Vai tā bija Baznīcas atjaunošanās vai šķelšanās?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.02 10:44:50
armilo
Vai tu tiešām gribi to zināt? Tev taču ir iespēja nu ar šīs dāmītes palīdzību ielūkoties par Trīsvienības noslēpumos. Re, kā viņas stāstā - http://www.youtube.com/watch?v=UAaJ7Pw1aNc&feature=related - Dievs Tēvs Dēlu aicina nebāzties visur kur nevajag, un pastāvēt pie ratiem, kamēr papus lietas atrisinās.
Bet laikam jau vasulisti attaisnos katru savas guru apmātības pazīmi
armilo
# Iesūtīts: 2010.12.02 11:28:45
Aivars
Man nu pat viens cilvēks uzdāvināja Vassulas grāmatu "Dzīve Dievā". Izlasīšu, tad došu savu vērtējumu - praviete vai viltus praviete. Pagaidām no jebkādiem komentāriem atturos. Ir lietas, kas man rada aizdomas, bet ir arī pozitīvais - Viņa sludina evaņģēliju. Pirmajā mirklī, šķiet, ļoti nemākulīgi, bet tomēr sludina. Pāvils par šo un par katru veidu priecājās, kā evaņģēlijs tiek sludināts.
armilo
# Iesūtīts: 2010.12.02 11:30:07
Vairs nav laika rakstīt. Jauku dienu!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.02 11:33:52
armilo Ko Vassulai Jēzus saka par 16.gs. reformāciju? Vai tā bija Baznīcas atjaunošanās vai šķelšanās?

nu laikam jau šķelšanās... īpaši jau Pētera - gana atmešana, par ko Jēzus skaidri saka mīļie, kur jūs esiet redzējuši ganāmpulku bez gana? no otras puses - tikpat nesaudzīgi atklātas visas Romas nejēdzības - lepnība, greznošanas un iedzīvošanās kāre u.c. ko tas gan līdz, ja mācība pareizāka, sakramenti pilnīgāki, bet dzīvē tas nedarbojas?

ar visu to ierindas luterāņus (nedz arī citus) Jēzus nevaino un nenostāda arī zemāk, visi ir brāļi.

vari uzklikšķināt tlig meklētājā uz `reformācija`, pārāk daudz tur gan nav, visa uzmanība uz to, kas baznīcām neatliekami jādara šodien, tūlīt un tagad.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.02 11:38:32
armilo

ka uzdāvināja, tā varētu būt laba zīme, man arī atnesa tieši mājās
ceru uz tavu objektīvu vērtējumu, pat ja kaut kas momentā neiepatīkas, atceries tomēr, ka mēs neesam tiesneši.

Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2010.12.02 13:18:53
Vispār, es domāju, kam nabaga Jēzum vajadzēja apustuļus, kas aprakstīja Viņa dzīvi un mācību evaņģēlijos.
Varēja , piem, Pāvilam pa tiešo ausī, ka šitai Vasulai.
Adventistiem esot tāda viņu praviete Vaita, izskatās, ka princips tas pats.
Arī katrs kārtīgs harizmātu guru esot padebešos pabijis un viskautko redzējis.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.02 14:13:55
Tēvs Indriķis

ir jau bijuši arī Bībeles pravieši, kam pa tiešo ausī.
bet ko nu harizmātu guru aprunāt, kad tepat forumā mudž no svētajiem un praviešiem (tik neizprašņā viņus kafūzī pie aizkostas bulkas, tad Spējām ar to pašu kirdiks!)
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.02 14:50:37
Ctulhu

ja aptrakušais sievišķis liecinātu ka pie viņas nolaidies palags ar visādiem ēdamiem lopiņiem prjam no debesīm...
bet tā kā neko tik normālu pie viņas atrast nevar, tad... jābada vien ar pirkstu acī , līdz ko attāli līdzīgu skabargai izurķēs.
Paulus
# Iesūtīts: 2010.12.02 15:11:11
Dažas pārdomas par Vassulu.

Mulsina pats vēstījumu saņemšanas veids. Vassula saka, ka caur viņu runājot gan pats Jēzus Kristus, gan eņģeļi, gan Marija utt. Viņa saka, ka Jēzus Kristus runā pirmajā personā un tieši caur viņu - tātad tas, ko mēs lasām ir it kā Jēzus Kristus vārdi.

Ļoti, pat ļoti mulsina tas, ka vēstījumi tiek saņemti t.s. automātiskajā rakstīšanā. Ir laikam jau daudzkārt pārbaudīts, ka Vassulas rokas šīs rakstīšanas laikā tiešām kustās pati no sevis, ka izmainās rokraksts un to rakstīšanu nav iespējams apstādināt. Tātad tā tiešām ir kāda garīga iejaukšanās, tikai no kāda gara? Cik man zināms, līdz šim neviens katoļu vizionārs vai svētais nav saņēmis atklāsmes šādā veidā - caur automātisko rakstīšanu! Ir praviešu dāvanas, ir atklāsmes, ir vīzijas, tas viss darbojas, jo Dievs runā uz savu tautu. Bet ne ar automātiskās rakstīšanas palīdzību. Cik man zināms šāds veids ir pat ļoti izplatīts okultismā, lai komunicētu ar garu pasauli...

Ja vēstījumos ir Jēzus Kristus vārdi, kā to arī apgalvo Vassulas sekotāji, tad iznāk, ka mums ir jauni svētie raksti. Esmu lasījis internetā daudzu bijušo Vassulas sekotāju liecības, kur viņi tieši to arī saka - pēc šo vēstījumu aktīvas lasīšanas sākšanas, tie tiem lēnām aizstāja Svētos Rakstus. Tie pameta Bībeles lasīšanu, jo domāja - kādēļ lasīt kaut ko vecu, ja varu lasīt to, ko Kristus teicis tikko. Līdz ar to ir risks, ka tiek palēnām apšaubīta Rakstu autoritāte. Ir dzirdēts, ka Eiropā notiekošajās Vassulas sekotāju tikšanās reizēs Vassulas vēstījumi tiek likti vienā autoritātes līmenī ar Bībeli. Proti, ja ir par kaut ko šaubas, tad skatās, ko par to saka Vassulas "Jēzus". Līdzīgi tas ir, piemēram, mormoņiem, kuri arī it kā atzīst Bībeli bet tomēr visu tur rakstīto interpretē savas Mormonu grāmatas gaismā.

Meklējot un aktīvi Romā lobējot Vatikāna atzīšanu, Vassula šobrīd modificējusi savus apgalvojumus. Tagad viņa pat atzīst, ka tās esot tikai viņas meditācijas. Tomēr man tas izskatās vienkārši pēc liekuļošanas un aprēķina melošanas. Jo viņas sekotāji tekstu lasa un uztver kā Dieva teikto vārdu un dievišķus vēstījumus.

Vatikāns joprojām nav atzinis šos Vassulas vēstījumus! Turklāt joprojām ir spēkā 1995.gada TIcības kongregācijas notifikācija. 2007.gada Ticības kongregācija apstiprināja, ka 1995.gada dokuments joprojām ir spēkā.

1995.gada notifikācijā teikts: "Given the negative effect of Vassula Ryden`s activities, despite some positive aspects, this Congregation requests the intervention of the Bishops so that their faithful may be suitably informed and that no opportunity may be provided in their Dioceses for the dissemination of her ideas. Lastly, the Congregation invites all the faithful not to regard Mrs. Vassula Ryden`s writings and speeches as supernatural and to preserve the purity of the faith that the Lord has entrusted to the Church.

Vassulas tekstos ir pilns ar teoloģiskām kļūdām un aplamībām un tie nonāk pretrunā ar Svētajiem Rakstiem. Protams, vēstījumu kopš 1986.gada ir saņemti simtiem, teksta ir ļoti daudz. Pirmajā mirklī tajos ieskatoties, redzams, ka tajos ir arī visādi labi un pozitīvi un tīri katoliski aicinājumi lūgties, gavēt utt. Tas viss ir labi. Tomēr darvas karote sabojā medus mucu!
Vienā no Vatikāna dokumentiem arī rakstīts, ka starp daudzajām pozitīvajām lietām ir nopietnas teoloģiskas kļūdas, kas kā pelavas starp kviešiem sabojā visu. Ja jau tā ir Dievišķa atklāsme tad NAV IESPĒJAMA PAT VIENA KĻŪDA, jo Dievs nekad nerunā pretī pats Sev, proti - Savam Vārdam - Bībelei.

Piemēram, 1991.gada un 1987.gada vēstījumus Vassulas it kā Jēzus saka, ka viņš atgādinās viņas grēkus un pārlūkos visu, ko nepareizi darījusi. May 1st, 1987: "I will always remind you of your wretchedness and the shadows of your past." January 16th, 1991: "I overlook all that you do not do in My favour…" Tas ir pretrunā ar Svētajiem Rakstiem teikto, ka Dievs Jēzū Kristū vienreiz un par visām reizēm piedod mums mūsu grēkus un nepiemin tos!

Vassulas it kā Jēzum ir ļoti dīvaina valoda un izteicieni. Piemēram 1992.gada 30.maija vēstījumā viņš aicina vest pie viņa dvēseles, lai viņš varētu tās "aprīt, patērēt"! Lūk oriģinālais teksts angliski un šeit jāatceras, ka Vassula saņem vēstījumus automātiskajā rakstīšanā tieši, angliski. March 30th, 1992: "You are destined to honour Me and lead souls to Me so that I may consume them." Un vēl agrāk: "Bring souls to Me that I may consumethem in My Sa­cred Heart. I am thirsty for souls." Jāatceras, ka Vassula uzsver, ka caur viņas roku runā pats Kristus un līdz ar to nav iespējams aizbildināties, ka tas ir dēļ viņas sliktās teoloģiskās izglītības, sliktās valodas izjūtas. Ja jau tā ir automātiskā rakstīšana, tad teksts nenāk no viņas un viņas personība to neietekmē nekādā veidā! Bet nu angļu valodā vārds "consume" ir aboslūti viennozīmīgs, tas ir tikai un vienīgi ar negatīvu nozīmi!!! Skatamies vārdnīcā: consume - patērēt, izlietot, apēst, iznīcināt ar uguni, iztērēt, izšķiest, mocīties, izdilt, iznīkt. Savukārt tālākos tulkojumos uz citām valodām tas jau tiek aizstāts ar maigiem un liegiem vārdiem "piepildīt, tuvināt sev" utt.
Vēstījumos ir ļoti ievērojama pašas Vassulas glorificēšana, kas nav raksturīgi citu svēto vizionāru tekstos. Piemēram, Sv.Katrīnas no Sjēnas vīziju tekstus caurstrāvo pazemība, nekad netiek izcelta viņas personība, viņa izceļ tikai savu Pestītāju - Jēzu Kristu. Savukārt Vassulas teksti ir ambivalenti. No vienas puses viņas "it kā Jēzus" ik pa laikam uzsver, ka viņa - Vassula- ir niecība, nav viņa cienīga, nav nekas. Būtiski - Sv.Katrīna no Sjēnas pati saka, ka viņa ir nekam nederīga grēciniece, savukārt Kristus viņu nekad šādi nenoniecina. Bet no otras puses Vassula tiek milzīgi glorificēta - tiek dēvēta pat par Jēzus Kristus altāri.

Ar visu šo es tomēr negribu apgalvot, ka Vassulas vēstījumi būtu okultisms. Nē, es to nevaru, jo neesmu pietiekami kompetennts un man nav tiesības kādu apsūdzēt. Tomēr es uzdodu jautājumu par šo vēstījumu atbilstību Svētajiem Rakstiem. Kāds gan mums kā kristiešiem var būt cits atskaites punkts, kā tikai Svētie Raksti? Ja pat pieņem, ka 95% vēstījumu ir labas lietas. patiesi kristīgi aicinājumi, tad tomēr, ja atlikušie 5% ir herēzes, tad šie vēstījumi ir tomēr bīstami. Jo pats esmu redzējis, dzirdējis, ka cilvēki tos lasa absolūti nekritiski un pieņem par Dieva teikto, par Dieva vēstījumu, Dieva vārdu, līdz ar to - par 101% patiesību. Lūk, manuprāt, kur ir bīstamība.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.02 15:29:57
Paulus

šķiet, šīs iebildes jau mēs aplūkojām pirmajā tēmā par Vassulu. negribas malt uz riņķi vēlreiz, tāpēc zini ko - nepaslinko un apmeklē savu jauno arhibīskapu... un aprunājies... lielākas autoritātes šajā jautājumā tev Latvijā tā kā nevarētu būt.

vēl tikai šo, par Vassulas "augstprātību":

1987.gada 28.decembris
(Dažkārt es aizmirstos un uzdrošinos kādu pakritizēt vai nosodīt. Šādos brīžos Dievs nekavējoties man atgādina, ka esmu tikai pelni un putekļi. Šie trīs vārdi mani novieto atpakaļ manā īstajā vietā un es apzinos, ka neesmu nekas, visniecīgākā no Viņa radībām. Daudziem to ir grūti saprast, jo viņi domā, ka Dievs mani ir izvēlējies šo vēstījumu izplatīšanai tāpēc, ka esmu tā cienīga. Patiesībā, izvēloties mani, Viņš ir vēlējies parādīt Savu bezgalīgo žēlsirdību, kādu izjūt pret mums. Viņš ir vēlējies parādīt, ka apveltī ar Savām žēlastībām arī pēdējos no mums. Cik gan DAUDZ vairāk Viņš ir gatavs dot tiem, kuri Viņa acīs ir vērtīgi un cienīgi, ja tikai viņi to ticībā lūdz? Vai neesat ievērojuši, ar kādu pacietību Viņš izturas pret mani. Soda vietā Viņš pār mani izlej arvien lielākas žēlastības. Kā gan Viņa radība spēj būt tik ļoti noraidoša? Bet, no otras puses – arī es agrāk esmu piederējusi viņiem! Tagad es teiktu: rūpējieties par Dievu tikpat ļoti, cik jūs rūpējieties par savu elpu, jo zaudējuši spēju elpot, jūs mirsiet. Dievs, caur Savu Dvesmu, ir dāvājis mums dzīvību. Viņa Dvesma ir mūsu dzīvība; Dievs ir mūsu Elpa, Viņš ir mūsu Dzīvība.)
http://www.tlig.lv/content/view/131/85/
Paulus
# Iesūtīts: 2010.12.02 15:46:10
http://www.infovassula.ch/
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.02 18:34:07
ak, Paulus ... zelta likums mums bija kāds - dari otram to, ko... utt. tas par infokļauzu vākšanu pirms pirmavota iepazīšanas.
būtu iepazīts, tad automātiski atkristu arī pretenzijas, jo - kas ir pats pats pirmais ko Kungs iesaka vēstījumu lasītājam?

izņemiet ārā Vassulas vārdu un viņas vietā ielieciet savējo.

jo tā ir ne mazāk kā Mīlestības Vēstule visai cilvēcei. un tad nez vai gribēsies vēl kurnēt par tituliem , ko saņem Vassula (bet patiesībā - vienlīdz mēs visi).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.02 20:36:46
-Jona-

Ibo esam iepazinuši pirmavotu - Dieva Vārdu - tāpēc varam Vasulu ar visu viņas reliģisko fantastiku sūtīt bekot un kārt uz nagliņas... Tas ir priekšrocība, kas nāk no pirmavota iepazīšanas kāreiz
rainars
# Iesūtīts: 2010.12.02 20:49:06
Mulders, liekas tu tas biji kas teicās Svēto Garu kā norādi uz Tēvu un Dēlu. Kā saprotam diskusijās Jona pozicionē Vassulu , lietā tā ka nepilnu un fragmentāli. Pašam mīļākais teiciens ir "izraut no konteksta."
Citam tas der tisības , paļāvības stiprināšanai uz Dzīvo Dievu , citam ne. Mēs tak esam dažādi. Debesu Tēvs tak nav mūs sataisījis vienādus kā alvas zaldātiņus, ne raksturā , ne pēc vaiga. Esi tak ar dzirdējis ka katrs spriež pēc tā kā ir samaitāts. Nu mīli citā cilvēkā to savādumu , kā arī pieņem , kā pats esi pieņemts , ja esi. Jauku atgriešanās procesu . Kā Jēkabs saka svētīgu tādu vīru kurš pastāv kārdināšanās.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.02 22:25:37
rainars, bet kāpēc es kaut ko mīlētu tikai savāduma dēļ. tas ir 21 gadsimta BS ka "savādums" ir ekvivalents "labajam" apriori...

Nu kūkā un mēsls katrs ir savāds savā veidā, taču atvaino, sev un savam bērnam galdā es to otro nelikšu un visi postmodernisti var brēkt kaut līdz grieztiem, ka man mēsls jāmīl tā savdabīgās smaržas un garšas dēļ, ibo tas taču dabisks produkts... tak es palieku pie sava.

Un redzi... arī Nebukadnecars "stiprināja ticību visam izraēlim" 70 gadu laikā... un ko... tagad Nebukadnecars ir Dieva Svētā Gara apdvests pravietis?

sūc plaike sūc neatkarīgi no tā kādā iepakojumā tu šamo iepako...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 4069