atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par pēdējo viltuspravieti baznīcā
-Jona-
Iesūtīts: 2010.11.24 12:06:59
jo tuvāk laiku beigām, jo biežākas spekulācijas par un ap, bet baznīcā, kā jau ierasts, vai nu atklāsmes joprojām augstprātīgi noraida , vai arī paši sāk jau fantazēt...


vispirms - viltuspraviešu pazīmes no Bībeles:

melo un paši pinas savos melos, viņu "pravietojumi" nepiepildās, tātad – vnk samozvanci /Jer.14., Ec.12,13/
cenšas novērst citus no ticības /Ap.d.13/
paši var uzdoties par Jēzu Kristu /Mt. 24, Mk.13/
pat ja rāda brīnumus, viņu darbi ir ļauni /Mt.7, Atkl.19, 20/
mantkārīgi, baudkāri utt. - resp., platā ceļa gan sludinātāji, gan gājēji /2.Pēt.2/
neapliecina Jēzu Kristu, miesā nākušu, neklausa Viņa praviešus /1.Jņ.4/
brāļojas ar pasaules varenajiem /Atkl.16/


tad nu – svarīgākais, ko Kungs šajā sakarā atklājis Savai pravietei Vassulai:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
n.biča [78.84.167.240]
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:12:40
-Jona-
jap, Tu esi aita un nebūt ne kristīgajā izpratnē. vienkārši aita, kas iet, kur ved, vai nav vienalga, kas.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:20:07
-Jona- Tajā diskusijā nekas par masu slepkavībām nav, man nav fenomenāla atmiņa, lai atcerētos, kas 2009. g. martā forumā tika runāts. Bet ieteiktu Tev netērēt laiku, cenšoties kaut ko no arhīva rakt augšā. Jo, pirmkārt, tas šeit būtu offtopiks, un, otrkārt, varu uzreiz apliecināt, ka nosodu masu slepkavības, un ikvienu, kas atbalsta masu slepkavības.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:29:34
-Jona- Labāk izmanto laiku, lai plašāk uzrakstītu par to tikšanos Torņakalnā. Tas mūs tiešām daudz vairāk interesētu.
Kad tā notika, kurš Vassulas pārstāvi uzaicināja goda viesa statusā, kas vadīja pasākumu, vai vari iedot kādu linku par šī pasākuma izziņošanu vai norisi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:29:45
Kristofers

es jau iepriekš atbildēju. ir tik daudz infas i-netā, un man nav lieka laika staigāt lai atkārtoti noklausītos to pašu.
ja vēl man būtu kaut niecīgākās šaubas par šo atklāsmi, bet man tādu nav.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:40:14
Tas ir skaidrs, ka Tev šaubas par šo atklāsmi nav, bet Aivaram ir šaubas par šo tikšanos, un Tu tās varētu kliedēt.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:48:35
Kristofers
Baidos gan, ka tas nav Jonas spēkos. Labāk būs noskaidrot kas ir kas pie paša cienījamā J. Rubeņa. Tā teikt, ne reizi vien redzēts, kā vienus un tos pašus pasākumus dažādi ļaudis interpretē pa savam. (Te nupat atcerējos vienu redzētu Ļeģajeva atstāstu par kaut kādu `ekumenisko pasākumu`, kur bija skaidrs, kas ir bijuši īstie varoņi)
Ingars
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:54:06
-Jona-

neņem ļaunā, Ingar, bet man Vassulas Jēzus joprojām liekas tāds krietni autentiskāks par tavām privātajām atklāsmēm

Tās nav manas privātās atklāsmes un, ja tu patiešām nopietni ņemtu vērā bībeli, tad to pašu tur arī izlasītu - tev nebūs citus dievus turēt...nav cita vārda cilvēkiem zem saules...Savu godu Es nevienam nedošu...

Redzi - es neņemos spriest par Vassulas atklāsmju autentiskumu, tikai norādu uz konkrētām lietām, kas katram svētdienas skolas bērnam skaidrs, ka nav saskaņā ar Dieva Vārdu. Es pat negribu spriest par to vai Vassulas atklāsmes ir vai nav no Dieva, tikai vien runāju par konkrētām lietām, par kurām pats esmu pārliecināts un ne es vien - daudzi citi kristieši, kuri ir garīgā brieduma ziņā sasnieguši vismaz tikpat, cik Vassula. Tava problēma ir tā, ka tu esi ieciklējusies uz vienu virzienu, pat nesalīdzinot ar Dieva Vārdu. Tāpēc es vēlreiz saku - runāsim par konkrētām lietām, kā Marijas un citu svēto godināšana, šķīstītava, "labas gribas" pietiekamība pestīšanai - kur konkrēti katrai no šīm mācībām ir pamatojums Dieva Vārdā?

Vai tu domā, ka esi pietiekami kompetenta, lai varētu apgalvot, ka viss, ko Vassula stāsta ir saskaņā ar Dieva Vārdu? Neteikšu, ka es pats būtu ļoti kompitents, taču:
1) elementārās pamatpatiesībās prot orientēties katrs svētdienas skolas bērns, toties neskaitāmi garīdznieki parādījuši totālu biblisko analfabētismu
2) ir kristieši, kuriem ir vismaz stunda katru dienu pavadīta laika ar Dievu un viņu viedoklim es uzticos, jo tie ir cilvēki, kuri pazīst Dievu un pierādījuši to arī ar saviem darbiem
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:55:07
Kristofers

Aivaram nevar būt īpašu šaubu par to tikšanos, tas ir jau agrāk te ticis pieminēts - liecināt ekumeniskā procesa ietvaros uz Latviju bija uzaicināts šis cilvēks, t.sk. arī uz Lutera draudzi:

Tēvs Tonijs Salivans ir Romas katoliskās Baznīcas priesteris no Anglijas. Par priesteris tēvs Tonijs ir iesvētīts 44 gadu vecumā pēc studijām sv.Bedas seminārā Romā, bet līdz tam ir strādājis par skolotāju vairākās katoļu skolās Anglijā. Pēc iesvētīšanas viņš ir kalpojis astoņās dažādās draudzēs, kā arī sniedzis ieguldījumu katehēzes programmu pilnveidošanā. Pēdējos gados tēvs Tonijs galvenokārt dodas misijās, vada rekolekcijas un iepazīstina cilvēkus ar „Patiesas dzīves Dievā” garīgumu.
http://www.tlig.lv/

ir tikai parasta, tīri farizejiska vēlme par katru cenu norakt Balsi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:59:15
Ingars 2) ir kristieši, kuriem ir vismaz stunda katru dienu pavadīta laika ar Dievu un viņu viedoklim es uzticos, jo tie ir cilvēki, kuri pazīst Dievu un pierādījuši to arī ar saviem darbiem

nus, tā kā es uzticos, pirmkārt, Svētajiem (bet viņi visi viens otru vēl papildus apstiprina), tad jau viss štokos.
un es pavadu nepavisam ne tikai vienu stundu dienā kopā ar Jēzu
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:11:04
Jona , ne jau kāds ko grib norakt, vnk neapgrūtināt sevi ar kārtējo kristietības interpretatoru pa savam, bez kura kaut kā nebūt iztiksim ar tā Kunga palīgu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:22:58
Tēvs Indriķis

ja kādu šie jautājumi reāli apgrūtina, var taču turpināt mierīgi čunčināt pa ikdienas pļāpām, kur simt gadus neviens tevi neaiztiks. citi var turpināt apzelēt otršķirīgu teoloģisku jautājumu treššķirīgas nianses....
ir kam interesē arī nopietnas tēmas.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:36:25
-Jona-

Izklausās, ka pēc Tava vērtējuma Evaņģēlijos un apustuļu vēstulēs mums atklātais Kristus ir otršķirīgs vai treššķirīgs jautājums, tādas ikdienas pļāpas... Tupretī Vassula nu beidzot nākusi ar īsto, nopietno Kristu.

Esmu samērā daudz viņu klausījies un arī lasījis. Jāatzīst, ka neko nopietnas tās triviālās sarunas ar viņas iedomāto Kristu neizklausās. Kristus jau, droši vien, var būt visāds, bet manu sirdi uzrunā un iepriecina Evaņģēlijs, kamēr Vassulas raksti nereti liek sirdij sarauties. Dažbrīd šķiet, ka viņa sludina jaunu evaņģēliju...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:44:48
nē, ikdienas pļāpas ir ikdienas pļāpas, vai lēnprātīgais vēl nav pamanījis ka tādas te paredzētas - bez visa cita vēl pilnīgi nekristīga laika nosišana, ja kas.


Tupretī Vassula nu beidzot nākusi ar īsto, nopietno Kristu.

Vassula ir nākusi ar to pašu īsto nopietno Kristu, bet ar akcentu uz neatliekamo darbu - nopietnas Baznīcas īstu vienotību.
jeb kas - Baznīca jau ir vienota un viņas atklāsme ir lieka? es gan nemanu...
danar
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:47:54
-Jona-
Jona,es ari esmu svetaa...un zinu,ka saja foruma ir vel kadi svetie,bet nez kapec tu sos svetos nenem piere...bet runa tik par Vassulu
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:52:04
-Jona- Aivaram nevar būt īpašu šaubu par to tikšanos, tas ir jau agrāk te ticis pieminēts - liecināt ekumeniskā procesa ietvaros uz Latviju bija uzaicināts šis cilvēks, t.sk. arī uz Lutera draudzi:
Tēvs Tonijs Salivans ...

Jona, Tu nedrīksti tik formāli atrakstīties. Paldies par informāciju, ka šis īpašais viesis bija tēvs Tonijs Salivans, bet mēs patiesi gribam dzirdēt kad tikšanās ar viņu notika Torņakalna draudzē, un kas vadīja šo pasākumu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:55:57
danar

man kaut kā objektīvas grūtības ar šo foruma svēto pierē ņemšanu... kur trīs tādi svētie, tur vismaz pieci viedokļi.

tā nabaga lajs, galvu uz visām pusēm grozot, jau var to pavisam noskrūvēt, tad nu es pieticīgi apmierinos ar tiem, kuru svētumi saskan
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 13:57:34
Kristofers

nedrīkstu? ir tāds noteikums? bet es neesmu praviete, lai zinātu kas vadījis, kad pati klāt neesmu bijusi. to visu gan viegli var uzzināt kaut vai draudzes kancelejā, ņem un piezvani!
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 14:09:03
-Jona- Tev pašai jāpiezvana un jāprecizē datums, lai pierādītu sava apgalvojuma patiesumu. Un brīnos, kā cilvēks, kam tik dārgas ir Vassulas atklāsmes netika uz šādu pasākumu savā draudzē, un tik negribīgi atceras detaļas.
Jautājums ir nopietns, un es esmu tik uzstājīgs tāpēc, ka pēc
http://rigasluteradraudze.lv/notikumi/jaunumi-rigas-lutera-draudze-2010-gada/
http://rigasluteradraudze.lv/notikumi/jaunumi-rigas-lutera-draudze-2009-gada/
http://rigasluteradraudze.lv/notikumi/jaunumi-rigas-lutera-draudze-2008-gada/
http://rigasluteradraudze.lv/notikumi/jaunumi-rigas-lutera-draudze-2007-gada/
izriet, ka laika periodā no 2007. gada līdz šim brīdim nekāda tikšanās ar Vassulas pārstāvi vai ar Toniju Salivanu nav notikusi un arī Google par to klusē.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 14:19:10
Kristofers

man nekas nav tev jāpierāda, turklāt neloģiski - tad tu man ticēsi, bet tagad ne? un kāpēc man obligati tur jābūt, ja i-netā es varu tiksties ar pašu Vassulu nepastarpināti?! lai iet cilvēki, kam varbūt tādas izdevības nav.
ja tik pareizi atceros, viņš bija uz pirmo paredzēto laiku apslimis, šķiet ka tikšanos pārcēla. lai tur vai kā - jau pirms tam Vassula ir tikusi iekļauta šeit:
http://www.kasmusvieno.lv/Nr1-2006(3).html
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 14:25:51
-Jona- Paldies par linku, bet tur nekā par šo tikšanos nav

a tik pareizi atceros, viņš bija uz pirmo paredzēto laiku apslimis, šķiet ka tikšanos pārcēla.
Vai kāda nelaime! Tad jau sanāk, ka tāda tikšanāsk nemaz nenotika? Bet kurā datumā tā tika plānota uz kuru datumu tā tika pārcelta?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 79 , pavisam kopa bijuši: 1445