atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par pēdējo viltuspravieti baznīcā
-Jona-
Iesūtīts: 2010.11.24 12:06:59
jo tuvāk laiku beigām, jo biežākas spekulācijas par un ap, bet baznīcā, kā jau ierasts, vai nu atklāsmes joprojām augstprātīgi noraida , vai arī paši sāk jau fantazēt...


vispirms - viltuspraviešu pazīmes no Bībeles:

melo un paši pinas savos melos, viņu "pravietojumi" nepiepildās, tātad – vnk samozvanci /Jer.14., Ec.12,13/
cenšas novērst citus no ticības /Ap.d.13/
paši var uzdoties par Jēzu Kristu /Mt. 24, Mk.13/
pat ja rāda brīnumus, viņu darbi ir ļauni /Mt.7, Atkl.19, 20/
mantkārīgi, baudkāri utt. - resp., platā ceļa gan sludinātāji, gan gājēji /2.Pēt.2/
neapliecina Jēzu Kristu, miesā nākušu, neklausa Viņa praviešus /1.Jņ.4/
brāļojas ar pasaules varenajiem /Atkl.16/


tad nu – svarīgākais, ko Kungs šajā sakarā atklājis Savai pravietei Vassulai:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 10:30:05
epafrs Svētais Gars neizmanto cilvēku kā rakstāmmašīnu, bet gan sadarbojas ar viņu dievišķās vēsts atklāšanā kā ar personību.


kārtējie nezinīša spriedelējumi - lai nu ar vēl kādu Kungs sadarbotos tādā mērā kā ar Vassulu! viņas roku, pašai nezinot, tikai pašā sākumā izmantoja sargeņģelis, lai uzsāktu sarunu (un pati pirmā bija pavēle iegādāt Bībeli).
fenomens ir skrupulozi pētīts vairāku gadu garumā, rokrakstu analizējuši kā minimums trīs eksperti grafologi, neatkarīgi viens no otra, t.sk. Baznīcas pārstāvji. sevišķi interesanta ir analīze no J.A. Muniera k-ga puses, kurš ir rokrakstu grafoloģijas konsultants Parīzes tiesā un devis savu slēdzienu, absolūti neko nezinot par pašu rakstītāju, kā arī bez paša teksta vērtēšanas (jo nepārvalda angļu valodu).


Turpretī Vasula savas atklāsmes ik pa brīdim dzēš un maina atkarībā no situācijas.

kas tas vēl par sviestu? viņai ir gan ļauts dažreiz pielabot melnrakstu, bet kā gan tu iedomājies, ka tas notiek bez Paša Kunga ziņas?? kad bez Viņa ziņas mums pat mats no galvas nenokrīt?
nekas no diktētā nav atcelts, nedz arī tiek laika gaitā sagrozīts, bet ir piem., lietas, kas skar viņu personīgi vai kādu citu personīgi, vai arī (šīs tēmas sakarā) lietas, kam vēl jāpaliek apslēptām. tad atsevišķi teikumi tiek izlaisti.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 10:34:34
Aivars Ieteiktu Tev AR STEIGU uzmeklēt savas draudzes mācītāju un lūgt garīgu palīdzību, pirms nav par vēlu.


precizē, lūdzams - vai domāji Juri Rubeni un Torņakalna draudzi, kur nesen kā goda viesis bija uzlūgts Vassulas pārstāvis, lai iepazīstinātu arī Latvijas kristiešus tuvāk ar šo atklāsmi?


Nu pravietis jau ir tas, kas sludina Dieva Vārdu. Šai ziņā luterāņiem ir daudz praviešu.

tad katrs sludinātājs jau būtu pravietis?? varbūt nosauc konkrētāk tos daudzos? vai Aivars arī būtu šo daudzo skaitā, reiz uzdrīkstas norādīt manam mācītājam (kurš acīmredzot nav) savus personiskos par un pret?
jeb esmu kaut ko totāli palaidusi garām LELB norisēs un Bauska tagad komandē Rīgu?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:00:47
-Jona-
Tava augstprātība, cienītā RĪDZINIECE, laikam aizmiglojusi acis, uz faktu, ka ne lielajā Romā, bet maziņajā Betlēmē tas KUNGS nāca pie saviem ļaudīm, un nemaz nevaikstījās.
Kas attiecas uz tavas draudzes mācītājiem, katrs no viņiem ir pravietis, kamēr sludina Dieva vārdu, un katrs no viņiem tāds nav, kad kafejnīcā pasūta tēju un smalkmaizīti. Taču Tev katrā ziņā vajadzētu ar kādu no viņiem aprunāties un jo ātrāk, jo labāk.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:31:02
Atvainojos par iejaukšanos, bet nesaprotu, kāpēc luterāņiem te ir tik briesmīgi jācepas par Vassulu un Romas katoļu Baznīcas problēmām. Lai viņi paši ar sevi tiek galā, ne mums tiesāt, ne palīdzēt.

-Jona- Juri Rubeni un Torņakalna draudzi, kur nesen kā goda viesis bija uzlūgts Vassulas pārstāvis, lai iepazīstinātu arī Latvijas kristiešus tuvāk ar šo atklāsmi?
Varbūt vienīgā jēga luterāņiem no šīs diskusijas bija tāda, lai no -Jonas- mutes plašāka publika uzzinātu kādi "plaši garīgie meklējumi" J. Rubeņa vadībā notiek Torņakalna draudzē. Nepietiek tikai ar "kristīgo meditāciju", klāt nākuši ir arī "debesu pravieši."
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:32:07
Kristofers
Klau, par to vajadzētu vispirms apvaicāties pašam J. Rubenim, kas tur ir bijis vai nebijis, pirms kaut kas tiek pieņemts par neapstrīdamu faktu un izdarīti tālejoši secinājumi.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.01 11:40:42
Aivars

nus... diez cik gaidīts Betlēmē tas KUNGS vis nebija, ne..? kaut gan - pie betlēmiešiem Viņam vismaz kūtiņā vieta atradās, kamēr šajā forumā.....

ak tad pravietis ir katrs, kas sludina un kamēr sludina? wow... manā Bībelē gan joprojām pravietis ir tas, kurš pravieto, kamēr sludinātājs ir un paliek sludinātājs.


p.s.
tā arī nesapratu - tad tu mani nosūti pie J.Rubeņa vai nē? tb, man jāuztrāpa mirklis kad viņš ikurāt nesēž kafejnīcā un lieta darīta?
n.biča [78.84.167.240]
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:42:03
Aivars
man arī gribētos ticēt, ka Rubenis tomēr nav galīgi sajaucies. it kā jau ar meditācijām nebūtu bijis pietiekami...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:42:23
Kristofers

un kurš te cepas par Romas problēmām? kas attiecas uz Vassulu, ir jau pietiekami daudz te citēts, lai katrs, kam acis pierē, saprastu, kāpēc.
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:48:32
Aivars Vai tad -Jona- ir anonīma vai nepieskaitāma persona, lai viņu nevarētu citēt? Cik es saprotu viņa ir no tās draudzes, un labi zina, kas tur notiek. Un šī piederība viņai izraisījusi tāda garīgā elitārisma apziņu un augstprātību, ka viņa var ielikt arī šādu tekstu:
-Jona- Aivaram bet brīdinu tevi - ja turpināsi draudēt ar baniem, es arī nepaslinkošu un darīšu zināmu - vispirms jau visai LELB vadībai, visiem bīskapiem un mācītājiem (kuru adreses viegli dabūjamas mājaslapā), bet tad - arī daudz plašākai auditorijai, tātad - darīšu zināmus šajā forumā tik iecienītos mulderveidīgos "praviešus" - killerus. ar visiem košajiem citātiem.
... un tad tu savas parpalas vāksi kopā ļooti plašā perimetrā...
piegriezusies šī "tiesāšana"... bet jūsu zābakus, kā jau noproti, es nelaizīšu nekad.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:49:26

VIENOTĪBA

1991. gada 14. Oktobrī


Pienāks diena, kad neviens vairs necentīsies aizturēt bērnus, kuri nāk pie Manis. Neviens tiem nevaicās; „Vai tu esi pareizticīgais?” Es jau esmu nosodījis šo viņu uzcelto aizsargsienu; jūs visi esat Mani brāļi.

… Kopā piesauciet Manu Vārdu! Kopīgi konsekrējiet manu Miesu un Asinis! …

jūs runājat par garu, bet nerīkojaties garā, jūs runājat par Ceļu, bet paši esat pirmie, kas uz tā novietojat šķēršļus! …
Vai jūs spējat nostāties Manā priekšā un patiesi atzīt, ka esat samierinājušies ar Maniem brāļiem? Vai varat teikt, ka neesat sevi izcēluši brāļu vidū un Mana Svētā Vārda autoritātes ēnā esat uzskatījuši viņus par līdzīgiem sev? Kad jūs nostāsieties Mana vaiga priekšā, Es jums teikšu:
„Prom no Manis jūs, kas esat sevi uzskatījuši pārākus par saviem brāļiem; diendienā jūs esat iznīcinājuši Manu Miesu. Kur tad ir jūsu uzvara? Kamēr Es cēlu, jūs grāvāt, kamēr Es centos sapulcināt kopā, jūs sadrumstalojāt, kamēr Es apvienoju, jūs šķēlāt!”

www.tlig.lv
Aivars
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:50:45
Kristofers
Foruma noteikumi laikam neatļauj publiski apspriest kāda foruma locekļa pieskaitāmību, bet arī tevis citētais izteikums nevairo manu pārliecību, ka Jonas sacītajam vienmēr var uzticēties kā adekvātam situācijas atspoguļojumam.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:53:39
Kristofers

kur tu saskati manu elitārismu, augstprātību utt.???
es pastāvu tikai uz savām tiesībām pildīt Jēzus pavēli šodien! resp., izplatīt šos vēstījumus.
kā arī neklusēju par absolūti nelietīgo tiesāšanu, kas joprojām tiek piekopta šajā forumā.

pieaugošu neskaidrību gadījumā, plz - griezieties pie LELB vadītājiem. pagaidām manā rīcībā nav tāda atzinuma, ka Vassulas atklāsme būtu noraidīta.

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 11:55:38
devonas reksis

viss tālākais jau nemaz nav mana darīšana, tas ir Kunga darbs. bet bija vērts kaut vai tās mazākās daļas dēļ
Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:00:57
-Jona- pieaugošu neskaidrību gadījumā, plz - griezieties pie LELB vadītājiem. pagaidām manā rīcībā nav tāda atzinuma, ka Vassulas atklāsme būtu noraidīta.
Tas ir tikpat absurdi kā ieteikt griezties pie Latvijas Republikas valdības, lai uzzinātu, vai mūsu valdība noraida kāda Ķīnas disidenta izteikumus pret Ķīnas valdību.
n.biča [78.84.167.240]
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:04:03
grrr... kāpēc arhibīskaps nerādās forumā tad, kad kāds te patiešām ūdeni lej un vēl apsūdz LELB tā ūdeņa atbastīšanā?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:06:08
Kristofers

absurdi? vai tas gadījumā nav viņu tiešais pienākums - izvērtēt tml. lietas, turklāt pašiem pirmajiem? patiesībā es tagad daru viņu darbu!

bet ja nu par absurdumu, tad varu jau atgādināt Kristoferam (sk. abas lpp.):

http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=1910&rid=883&start=1




Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:06:20
n.biča [78.84.167.240] Bet Tu uzraksti viņam. Arhibīskapam noteikti nav laika lasīt visas šī foruma diskusijas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:08:55
n.biča [78.84.167.240]


precīzāk par tiem ūdeņiem vari lasīt šeit:

18 Par visu esiet pateicīgi! Jo tāda ir Dieva griba Kristū Jēzū attiecībā uz jums.
19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/



Kristofers
# Iesūtīts: 2010.12.01 12:10:49
-Jona- Miers ar Tevi! Kā noproti no Aivara teiktā, tev vajadzētu mums pastāstīt tuvāk par tikšanos Torņakalna draudzē ar Vassulas pārstāvi.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.01 12:11:01
Kristofers

tu arī varētu arhibīskapam aizrakstīt, kā centies iebīdīt par foruma superluterāni cilvēku, kas atbalstījis masu slepkavības. aiztaupīsi arī man laiku.

jo ātrāk nošķirsies āži no avīm, jo labāk visai Baznīcai.


tajā tikšanās reizē es klāt nebiju , bet par to bija iepriekš izziņots. viss atklāti - nekādas slepenības..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 219 , pavisam kopa bijuši: 2217