atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par pēdējo viltuspravieti baznīcā
-Jona-
Iesūtīts: 2010.11.24 12:06:59
jo tuvāk laiku beigām, jo biežākas spekulācijas par un ap, bet baznīcā, kā jau ierasts, vai nu atklāsmes joprojām augstprātīgi noraida , vai arī paši sāk jau fantazēt...


vispirms - viltuspraviešu pazīmes no Bībeles:

melo un paši pinas savos melos, viņu "pravietojumi" nepiepildās, tātad – vnk samozvanci /Jer.14., Ec.12,13/
cenšas novērst citus no ticības /Ap.d.13/
paši var uzdoties par Jēzu Kristu /Mt. 24, Mk.13/
pat ja rāda brīnumus, viņu darbi ir ļauni /Mt.7, Atkl.19, 20/
mantkārīgi, baudkāri utt. - resp., platā ceļa gan sludinātāji, gan gājēji /2.Pēt.2/
neapliecina Jēzu Kristu, miesā nākušu, neklausa Viņa praviešus /1.Jņ.4/
brāļojas ar pasaules varenajiem /Atkl.16/


tad nu – svarīgākais, ko Kungs šajā sakarā atklājis Savai pravietei Vassulai:
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.26 15:35:48
-Jona- Beidz putrot Jeezu ar visadiem religjiskajiem fantastiem
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.26 16:02:42
Pēc savstarpēja dialoga, 4. aprīļa vēstulē Rīdenas kundze sniedza vērtīgus paskaidrojumus par savu laulības statusu
Vērtīgus paskaidrojumus - eto vam ņe funt izjuma
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.11.26 17:53:43
Ģimenes stāvoklis
...Mana šķiršanās un otrreizējā civillaulība notika vēl pirms manas atgriešanās. ... Es par šo situāciju pavēstīju savas baznīcas autoritātēm Lozannā un pakāpeniski tā tika nokārtota saskaņā ar pareizticīgo baznīcā paredzētajiem laulību likumiem. Tas nozīmē, ka es esmu pareizticīgā kristiete, kas, kā ikviens pareizticīgais, dzīvo saskaņā ar savu Baznīcu un tās noteikumiem un drīkst saņemt Euharistiju gan savā baznīcā, gan – pamatojoties uz augstāk minēto – arī katoliskajā Baznīcā. Es nekādā gadījumā neignorēju Katoliskās Baznīcas noteikumus attiecībā uz laulību. Jūsu zināšanai es šim dokumentam pievienoju arī savu laulības sertifikātu (1. pielikums).
http://www.tlig.lv/content/view/544/116/

vai vēl kādas neskaidrības cien. bituka k-gam attiecībā uz V.Rīdenas k-dzi?
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.26 21:03:07
-Jona-
Es neko, tikai jautri izklausījās par tiem vērtīgajiem paskaidrojumiem.

Tagad vēl interesanti palika domājot kā ir pareizi - bitukas, bituka vai bitukas kungam. Iesauka radās apmēram 25 gadi atpakaļ, kad ejot gar veikalu Latvijas Bite sākām ākstīties, ka lietuviski Bite būtu bitukas. Tā nu es kļuvu par bitukas, a kā locīt nezinu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.26 21:04:24
bitukasis
bitukasha
bitukasim
bitukasi
ar_bitukasi
bitukasii
bitukas
# Iesūtīts: 2010.11.26 21:07:13
Jošs Mulders
O, nē! Tas ir par Pekausi
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.11.27 11:54:22
bitukas

es arī vakar lauzīju galvu, kā lai īsti raksta, neapvainojot sarunbiedra varbūtēji lietuvisko izcelmi
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.11.27 19:41:52
Jošs Mulders
hmm, vai tad viņš ir bitu - kasis?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.27 21:53:07
-Jona-

Viss jau būtu labi, ja ne tiem vēstījumiem pa vidu nemaisītos klaji kliedzoša elkdievība. Ja Jēzus ir Dievs, tad kam vēl vajadzīga Marija? Es šeit saskatu vienīgi Jēzus goda un nopelna mazināšanu. Marijas kults, mācība par šķīstītavu, gandarīšanas utt. - tas viss mazina Jēzus godu un nopelnu.
artur [86.162.181.148]
# Iesūtīts: 2010.11.29 00:32:43
Skatos, ka Vassula ieguvusi piekritējus Latvijā. Atcerējos, ka reiz biju pusslēgtā pasākumā klosterī ārzemēs, kur viņa uzstājās. Negribēju atraidīt ielūgumu un turklāt labāk reiz redzēt un dzirdēt `dzīvajā`. Ļautiņi klausījās spožām acīm, es, ierindas luterānis, nesapratu, kas tur īpašs. (ja grib iepazīt Dieva atklāsmi, var taču ņemt un lasīt Bībeli :-) Reāla epizode, kas no šī pasākuma palikusi atmiņā: Vassula klāsta kaut ko par `augstām matērijām` fani klausās elpu aizturējuši, jau paši `cēlušies` garīgajās sfērās. Pēkšņi auditorijā paceļas bikla rociņa, un viens no večukiem mūkiem kautrīgi atvainojas, ka viņam diemžēl jāiziet, lai laikā pabarotu vistiņas...
P.S. klostera saimniecībā bija mājputni
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.11.29 10:35:05
Ingars

tas tikai tev un luturu ultrām nebeidzamā JMarijas problēma , te pietiek, ja ievērojam kaut paša Lutera uzstādījumu - bet tas jau izrunāts.

ja protestantiem kur ir īsta sāpe, tad ar pāvesta primāta atkalatzīšanu - lūk, tur gan. bet tas ir obligāts Jēzus šodienas nosacījums tiem, kas nēsā Lutera vārdu.
un pagaidām neizskatās, ka šo te (ne jau sīku taktisku maldīšanos, ak nē! bet stratēģisku ablomu pašos pamatu pamatos) augšas būtu gatavas visā pilnībā atzīt... jo te nu jāpieliecas reālā pazemībā, te ar miglainiem, kvazi-pazemīgiem sprediķiem nepietiks.

tas, bez šaubām, nenozīmē, ka nu mums jāakceptē visi vēsturiskie noziedznieki, kas jelkad pāvestu činā uzdarbojušies, nē - bet gan to, ko Pats Jēzus JDerībā nepārprotami piekodinājis, tātad -
akceptēt Pēteri kā pār visām avīm nozīmētu ganu līdz Jēzus Paša otrreizējai atnākšanai.
ka pāvesta vietā ikpalaikam iemanijies kāds necienīgs, nozīmē vien to, ka ganāmpulks tiek pārbaudīts uz īstā gana atpazītspēju - proti, ka īstais gans avis vada mīlestībā. bet nepavisam ne to, ka nu būtu panikā atmetami visi pēc kārtas, kā labie tā sliktie, nepavisam.

norma Dievam vairāk jāklausa kā cilvēkiem jau paliek spēkā vienmēr.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.11.29 10:35:58
artur [86.162.181.148]

lai veselība biklajam mūkam un viņa rūpīgi koptajām vistiņām
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.11.29 11:54:41
-Jona-
Tu esi luterāne, vai ne? Vai Tu akceptē Pētera pēcteci par savu virsganu?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:19:57
devonas reksis

luterāne, bet pirmkārt un galvenokārt kristiete.
par vēsturiskajiem pēctečiem man nav daļas, kas bijis tas pagājis. bet Jāni Pāvilu II es esmu akceptējusi jau sen, kad par tādu Vassulu vēl ne dzirdējusi nebiju. arī lielai daļai luterāņu ar šo Vīru nav problēmu, ipaši jau lajiem viņš vienmēr paticis.
bet vai tad Jēzus no mums prasa ko vairāk?


"...viņi Man tuvojas bez bijības un tukšām rokām, viņi izsmej Apsolījumu, tie atkal liek Manā labajā Rokā niedri un nekaunīgi ņirgājas par Mani, tad, izņēmuši niedri no Manas labās Rokas, tie sit ar to Man pa Galvu, bet pēc tam metas Manā priekšā uz ceļiem Mani godināt, lai iemantotu cieņu ārpus Baznīcas esošo cilvēku vidū; šī svētuma zaimošana ik dienas no jauna piesit Mani krustā, atkal tie velk Mani Kalvārijas kalnā un bez iemesla Mani ienīst; ak, Mani bērni...
Mans Nams šodien ir sabrucis, un tik daudzās sirdīs valda bezdievība1, ... Mans Nams guļ drupās, to ir sagrāvis Racionālisms, Nepaklausība un Tukšība; ... Manu Svētnīcu ir pārņēmusi lielā Atkrišana...
Savu Gana zizli Es piešķīru Pēterim un vēlējos, lai viņš vada Manas avis līdz pat Manai Atnākšanai; tomēr sava grēcīguma un patmīlīgo interešu dēļ viņi šo zizli salauza uz pusēm, un tad vēl mazākos gabaliņos... Brālība tika izpostīta, Uzticība sagrauta, un Mans Ganāmpulks guļ miris tur, kur kādreiz šļācās Mīlestības, Miera un Vienotības Avoti; vienīgais, ko Es lūdzu ganiem, kuri ir pagriezuši muguru Pēterim, ir noliekt savas galvas un atzīt savu Kļūdu..."
http://www.tlig.lv/content/view/737/116/


"... bet vispirms Es kronēšu Pēteri, Manu avju Ganu – tas ir vārds, kuru viņš paturēs vienmēr..."
http://www.tlig.lv/content/view/558/116/


"... Es noslaucīšu no zemes tos, kuri savu dzīvi ir pavadījuši, apstrīdot un izrādot pretestību Maniem Ābeliem3 un tam,4kurš tos gana..."
-----------------
4 Jānim Pāvilam II.
http://www.tlig.lv/content/view/1190/116/
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.29 12:54:06
-Jona-

Par tā saucamo "Marijas problēmu" runājot - nejau viss, ko Luters ir teicis vai darījis ir pēc Dieva prāta - kļūdīties ir cilvēcīgi un Luters kļūdījās ne vienā vien teoloģiskā jautājumā. To pierāda pat viņa paša atziņa par viņa agrākajiem rakstu darbiem, Lutera atziņa dzīves gaitā ir attīstījusies un mainījusies, kas zi - būtu viš ilgāk dzīvojis, būtu ticis galā arī ar maldu mācību par Mariju

Par pāvesta primāta atzīšanu.
Skatīsimies, ko par to saka bībele:
13 Bet, kad Jēzus nonāca Filipa Cezarejas robežās, Viņš vaicāja Saviem mācekļiem un sacīja: "Ko ļaudis saka par Cilvēka Dēlu, kas Viņš esot?"
14 Un viņi atbildēja: "Citi saka: Jānis Kristītājs, citi: Ēlija, vēl citi: Jeremija vai kāds no praviešiem."
15 Viņš uz tiem sacīja: "Bet ko tad jūs par Mani sakāt, kas Es esmu?"
16 Tad Sīmanis Pēteris atbildēja un sacīja: "Tu esi Kristus, dzīvā Dieva Dēls."
17 Un Jēzus atbildēja un viņam sacīja: "Svētīgs tu esi, Sīmani, Jonas dēls, jo miesa un asinis tev to neatklāja, bet Mans Tēvs, kas ir debesīs.
18 Un Es tev saku: tu esi Pēteris, un uz šās klints Es gribu celt Savu draudzi, un elles vārtiem to nebūs uzvarēt.

Uz kā tad Kristus gribēja celt Savu draudzi? Uz Pētera miesas un asinīm vai gan uz tās ticības pamata, ko Debesu Tēvs viņam atklāja? Starp citu, Pētera autoritāte netraucēja Pāvilam, kā mazākajam no apustuļiem aizrādīt Pēterim. Ok, tu teiksi, ka tā nebija šķelšanās, labi, lai tā būtu, bet palūkosim, ko Pāvils vēl ir teicis

6 Es brīnos, ka jūs tik drīz novēršaties no tā, kas jūs aicinājis Kristus žēlastībā, un piegriežaties citam evaņģēlijam.
7 Un tomēr cita nav. Ir tikai kādi, kas jūs sajauc un grib pārgrozīt Kristus evaņģēliju.
8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!
9 Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!

Kas ir šie "mēs"? Vai ne apustuļus Pāvils ar to nedomāja? Domāja gan. Tāpat arī par apšaubāmiem eņģeļiem Pāvils izsakās bez kompromisiem. Ko tas viss nozīmē? Vai ne to, ka pie kājas miesiskā pēctecība, bet galvenais ir pareiza mācība? Kā jau tu pati apgalvo - Dievam vairāk jāklausa, nekā cilvēkiem - nu tad arī protestanti klausīja vairāk Dievu, nekā cilvēkus un nepalika katoliskajā organizācijā, jo viņi lūk uzdrošinājās lasīt Dieva Vārdu, ne tikai klausīties sagrozīto katehismu un citas sagudrotās pasakas.

arī tev es iesaku pavadīt vairāk laika ar Dieva vārdu un tad ņemties izvērtēt kurš pravietojums ir un kurš nav no Dieva.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.11.29 13:15:24
Ingars


ja par Pētera nozīmēšanu, tad šī ir attiecīgā Rakstu vieta:

15 Kad viņi azaidu bija turējuši, Jēzus saka Sīmanim Pēterim: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli vairāk nekā šie?" Tas Viņam saka: "Tiešām, Kungs, Tu zini, ka es Tevi mīlu!" Viņš saka tam: "Gani Manus jērus!"
16 Vēl otru reizi Viņš tam saka: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli?" Tas Viņam saka: "Tiešām, Kungs, Tu zini, ka es Tevi mīlu!" Viņš saka tam: "Gani Manas avis!"
17 Trešo reizi Viņš tam saka: "Sīmani, Jāņa dēls, vai tu Mani mīli?" Pēteris noskuma, ka Viņš trešo reizi viņam sacīja: vai tu Mani mīli? - un sacīja Viņam: "Kungs, Tu zini visas lietas, Tu zini, ka es Tevi mīlu." Jēzus saka: "Gani Manas avis!
/Jņ.21/


gan šī gana personiskā atbildība (avis ir tiesības ganīt tikai mīlot tās), gan tīskāršs(!) misijas nozīmējums no Jēzus puses.

man neinteresē tērgāt par Lutera laikiem, jo vairāk tagad, kad pēc īstā Pētera (Jāņa Pāvila II) nožņaugšanas mums jāseko nevienam citam kā Pašam Kungam Personīgi...


es iesaku pavadīt vairāk laika ar Dieva vārdu un tad ņemties izvērtēt kurš pravietojums ir un kurš nav no Dieva.

nus, ka tik es nebūšu pavadījusi krietni vairāk laika kā viedais Ingars
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 13:20:16
gan šī gana personiskā atbildība (avis ir tiesības ganīt tikai mīlot tās), gan tīskāršs(!) misijas nozīmējums no Jēzus puses.

Tas bij 3kaartiiga atgrieshanaas peec Peetera 3 nodeviibaam pret Kristu.

Kaa arii texts nekaadiigi
a) Neiecelj Peeteri paari citiem kaa vien tiem, ko noziimeeti... kaut vai ar to, ka Peeteris bij Juudu apustulis, kaameer Paavils bij iecelts paar Pagaaniem (sic... tu esi pagaans)
b) Nekaadiigi no shiem vaardiem neizriet, ka "Peeteris" ir kaads sevishskjs amats, un ka Kristus teiktie vaardi Peeterim jelkaa attiektos uz dajebkuru citu peec Peetar
c) Galatieshu veestulee un Apustulju darbos var ljoti labi redzeet, ka Peeteris ir VIENS NO draudzes piilaariem, piekam pirmajaa Jeruzaalemes koncilaa runasviirs vispaar nav apustulis bet gan Jeekabs Taisnais
d) Mosh tomeer Bazniicas veesturi pastudee, citaadi jo vairaak runaa, jo vairaak paraadi cik absoluuti nekompetenta tu esi dajebkuros ar teologjiju vai Bazniicu saistiitos jautaajumos... un varbuut pat shie viiri kurus tu sludini butu ok onkas, tak caur tavu nekompetenci tu vinjus renderee par taadiem pashiem aaxtiem
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.11.29 13:38:05
Ingars pie kājas miesiskā pēctecība, bet galvenais ir pareiza mācība

savukārt to pareizumu nosaka pēc Augļiem. un kādi tie ir?
protestanti bez Pētera sašķīduši simtiem savrupās grupiņās, kas pie mazākās vēja pūsmas katra vēl izkaisās uz visām pusēm... tas ir fakts.
nu bet ko var gribēt pēc dekapitācijas... ne jau tikai no Pētera atbrīvojušies, bet arī no praviešiem kā tādiem... un rezultātā kas?
nevis koris, ja bez diriģenta katrs velk savā balsī, bet nebaudāma kakofonija. nevis Miesa, pat ne atsevišķi locekļi, bet uz visām debespusēm haotiski izsvaidīti gabali, kur katrs ne tikai dzīvo savu dzīvi, bet vēl apkaro otru tādu pašu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 13:58:02
savukārt to pareizumu nosaka pēc Augļiem. un kādi tie ir?

Nekaa... pareizumu nosaka peec Dieva Vaarda Citaadi tu pati savu collshtoku uzliec par auglju pareizuma meeru... ij tad arii Als Kapone pareizs puika, ibo tach uztureeja un ziedoja beernunamiem.

Auglji ir pareiza Dieva Vaarda sekas... iesaakumaa bija Vaards! Kristus teicas... Dieva Vaards buus tas, kas tiesaas...

Taapeec tev nekad nesaprast kaa Kristus var taisniigi notiesaatam laupiitaajam apsoliit Paradiizi tajaa pashaa dienaa... bet lielajam skaistajam varenajam Peeterim teikt - Atkaapies Saatan!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.11.29 14:02:55
devonas reksis, tachu cilveeki ar "augljiem" saprot savus cilveeciigos augljus... jeb lativksi sakot - IKP

Vai taa manta kas tiek kraat uz zemes ir manta Debesiis? Kas ir Debesu Manta? Kas ir tie auglji, kurus Dievs ieskaita?

Ko lai mees daraam, lai mums buutu dalja pie Dieva darbiem?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 35412