atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par pēdējo viltuspravieti baznīcā
-Jona-
Iesūtīts: 2010.11.24 12:06:59
jo tuvāk laiku beigām, jo biežākas spekulācijas par un ap, bet baznīcā, kā jau ierasts, vai nu atklāsmes joprojām augstprātīgi noraida , vai arī paši sāk jau fantazēt...


vispirms - viltuspraviešu pazīmes no Bībeles:

melo un paši pinas savos melos, viņu "pravietojumi" nepiepildās, tātad – vnk samozvanci /Jer.14., Ec.12,13/
cenšas novērst citus no ticības /Ap.d.13/
paši var uzdoties par Jēzu Kristu /Mt. 24, Mk.13/
pat ja rāda brīnumus, viņu darbi ir ļauni /Mt.7, Atkl.19, 20/
mantkārīgi, baudkāri utt. - resp., platā ceļa gan sludinātāji, gan gājēji /2.Pēt.2/
neapliecina Jēzu Kristu, miesā nākušu, neklausa Viņa praviešus /1.Jņ.4/
brāļojas ar pasaules varenajiem /Atkl.16/


tad nu – svarīgākais, ko Kungs šajā sakarā atklājis Savai pravietei Vassulai:
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:28:26
A Jona saka, ka Valtortes interpetacija arii ir dieviskja. Tad kur problema?

Ka Valtortes textus par kanoniskiem Bazniica neatziist bet Paavila Veestules ir atziitas par kanoniskaam kopsh Kristietiibas pasha saakuma... uvi... Valtorte neiet cauri "Ticeets vienmeer un visur un sludinaats un pienjems visaas draudzees" filtru
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:29:52

A taa jau cjista tradiicija...


Nee taa ir Kristietiiba un taas striktaa attiexme pret Kanonu. Kanons tika atklaats, nevis izgudrots (kaa to gribeetu ieboreet RKB adepti). To nevis vechi izpiipeeja... shito njemsim un shito nenjemsim, bet gan sanaaca vechi un konstateeja post-factum notikushu fenomenu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:32:59
Nujaa un judaistu priesteri JK arii neatzina par mesiju un joprojaam neatziist.

Tb peec Muldera sanaak, ka taada agadienaa JK paraljetajet?


A neviens arii nemeegjina te juudaistiem kaut ko ieboreet

Pietiek, ka viena grupa ticiigo doto personu vai maaciibu neatziist par dieviskju un vsjo?
Ne gluzhi... preciizaak ir taa - Nepietiek, ka viena grupa ticiigo kaadu fruktu atziist par pravieti Pietam shii atziishana, lai iekljuutu kanonaa bij jaanotiek pirms apmeeram 2000 gadiem Shodien uvi... par veelu.

Piekam Aivars jau paraadiija, kaa tie pravieshi pashi savaa meistariibaa sapinaas, kas nav noveerojams pie Dieva pasha textiem.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.12.07 15:46:16
Jošs Mulders
"Par veelu" bij viens no kriteerijiem kaa atsijaat nekanoniskus textus.
A tas kritērijs bija no Rakstiem paņemts vai no kurienes?
Lūdzu, kur Rakstos ir praviešu termiņi minēti?
Ja Rakstos nav, tad tas var būt arī nepareizi.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.08 11:21:57
EzītisMiglā

tie praviešu termiņi iraid tādi, ka pravieši paredzēti līdz pat pašām laiku beigām, t.i., Pastarajai Tiesai /Atkl. 11:3/
un kā skaidri Rakstos lasām, ne jau tādi anekdotiski klauni, kā te dažs labs atļāvies pašpasludināties.. ka ne vien zaimo Paša Kunga apzīmogotos, bet pat savstarpēji nespēj izkaroties, kurš tad nu pareizāku mācībiestādi beidzis...

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.08 11:23:40
bet Savus praviešus Kungs tikmēr brīdina jau par drīzu sestā zīmoga salaušanu....

http://www.tlig.lv/content/view/998/109/
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.08 13:04:23
A tas kritērijs bija no Rakstiem paņemts vai no kurienes?
Lūdzu, kur Rakstos ir praviešu termiņi minēti?
Ja Rakstos nav, tad tas var būt arī nepareizi.


Nevis pravieshu terminji, bet kanons.

Pravieshu terminjsh ir nolikts apmeeram ar pasaules galu... Tachu tas nebuut nenoziimee, ka kursh katrs kas uzdodas par Pravieti tieshaam IR Dieva pravietis... un pat peeckanoniskie pravieshi nemaina kanonu un ticiibas artikulus.

Rakstos gan ir rakstiits, ka pravietoshanai ir jaabuut saskanjaa ar ticiibas analogjiju - taatad... saskanjaa ar to kas jau ir tapis pasludinaats.

A bet Aivars jau augstaak paraadiija, ka shie Jonas pravieshi ne tikai nespeej kaut ko nobubuleet saskanjaa ar Rakstiem, bet vinji pat pashi ar saviem textiem nevar saskanjoties... tas ir klasisks pashizdomaatas tamboreeshanas rezultaats, ka riit vairs nezini ko shodien esi rakstiijis, taapeec vienmeer sanaak taisnoties un galu beigaas (arii visai klasisks gaajiens) tiek pasludinaats, ka viss ko tu saki ir Dieva Vaards, bet ja kaut kas nav, tad skat punktu #1
Drupie
# Iesūtīts: 2010.12.08 13:33:14
Jošs Mulders

tīri tā interesei - kā tu pats iztēlojies praviešus, kas skaitās pašpasludināti, saceram tos tekstus? Vai tā, ka vienu dienu tiem ienāk prātā laba ideja, kā nopelnīt naudiņu, un tie sāk drukāt ikvienam viegli saprotamus un prātus un sajūtas paķerošus tekstus, tad piesaista labu mārketinga speciālistu, kā visa rezultātā, piemēram, Jona nopērk grāmatu un notic, ka ar viņu runā Dievs, kaut arī patiesībā tā ir tikai un vienīgi cilvēka radīta daiļliteratūra?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.08 14:12:21
Drupie, elementaari... ja pietiekoshi ilgi lasiisi kaadu textu - dazhiem shaubiigiem ljautinjiem var aiziet bzdinks, un notiekaas apmeeram tas pats kas Harikiem ar Meeleem - panesaas automaatiska verbaali lingvistiskaa diareja... Aarstu tur vajag vairaak... Ir aizdomas ka liidziigi ar muhamedu bija... shams arii bij paarklausiijies gan kristietiibas gan lokaalos araabu nostaastus, vienaa briidii nezinu atsita galvu un sanaaca putra... ij saaka gjenereet...

Texts no malaas izklausaas skladna, bet kad saak to dziljaak analizeet var redzeet kaa shamais bezmazvai uz 50hz mainjstraavu uzseedinaats

Savukaart pietiek garaam iet kaadam "apgartoai" -Jonai- kas citastarpaa ir maarketinga speciaalists - un bizness gatavs.

Teixim tas pats Scientologjijas veidotaajs Habards... vinjsh tach tieshaa textaa iisi pirms naaves atzsinaas, ka radiija Scientologjiju jo negribeejaas shim straadaat, a bet kaa rakstnieks vinjsh bij tiiri ok, taatad meele un ziimuls bij pareizi uzstaadiiti puisim ij izteele laba.

Tikai tas jau neapstaadina Scientologjiju, jo kaa mentaala naudas mashiina taa darbojas, tad kaapeec atmest kaut ko, kas gjeneree naudinju un arii varu kaut kaadaam grupaam. Te tas pats...

Savukaart ja tu ar apgarotu un nopietnu gjiimi saaksi pilseetas centraa sludinaat to ko dalja cilveeku GRIB lai taa buutu taisniiba, tad ticiigie atradiisies dajebkam... un galu galaa kas ir Scientologjija... vot kaareiz maximaali samurgota pasaka pasniegta "nopietna gjiimja" meerciitee par lielu naudu... un cilveeki to peerk un eed un sakaas esam laimiigi... Domaa -Jona- ar saviem pravieshiem kaut kaa atshkjiras? Vinji vinjai boree to ko -Jona- gribeetu lai buutu taisniiba, un vinja ir gatava to eest... nekaadi racionaali vai teologjiski argumenti nekad vinju neizshuupos no vinjas ticiibas, ibo vinjas ticiibas objekts ir shie Pravieshi - un kaareiz no shaadiem cilveekiem izaug tie, kas gatavi Jeezu sist krustaa, ja shis atnaak un pasaka, ka visi shitie pravieshi ir BS un pasludina kaut ko atshjiriigu...


Pietam Kristietiibaa ir visai vienkaarshs filtrs, ja cilveeks/pravietis savu teologjiju un doktriinu balsta Jaanja Atklaasmes graamataa, tad 99.99% gadiijumos tas ir viltus pravietis Ja paveero, tad visaam pseidokristiigajaam grupaam Atklaasmes Graamata (un Daniela Graamata) ir bezmazvai centraalais vinju doktriinas un pravietojumu avots un pamats... Un tu vari kaut zaljsh palikdams izstiepties skaidrojot kas un kaada ir Jaanja Atklaasmes graamata, vinji burtiski neredz atshkjiriibu starp sho graamatu un, piemeeram, 4iem evangjeelijiem un Paavila Veestuleem... viss ir vieni kaaposti ar vienaadu svariigumu un vienaadu interpetaaciju matricu...

Tobish skazivajetsa absoluuts izgliitiibas truukumus ljoti pat elementaaraas ticiibas lietaas... kas savukaart parasti ir iespeejams tad, ja maaciitaajs pats ir nolaidiigs, pielaidiigs vai neuzmaniigs...

Speeleeties Doktora liimenja teologam kaads ir, piemeeram, Rubenis, ar dazhaadaam "alternatiivaam" vai "paplashinaataam" Kristietiibas veretiibaam ir viens... Pavisma kas cits ir, ja to pashus materiaalus saak meegjinaat gremot kaads kursh pat kontextaa 3 teikumus nevar izlasiit un saprast...

Rezultaats buus absoluuti dazhaads... taapat kaa, ja ciankaaliju iedos Ctulhu vai ziidainim...
Ingars
# Iesūtīts: 2010.12.08 15:11:05
-Jona-

par kādiem lieliem Dieva vīriem/sievām, par kādiem nopelniem vispār runa? par šiem, vai?



"Es pateicos Dievmātei no Medjugorjes. Es pateicos Dievam par to, ka Viņš mūs vada tieši tādā veidā šajos laikos."
/Māte Terēze/

"Medjugorjē notiek daudz vairāk atgriešanās faktu, nekā jebkurā citā pasaules vietā. Es nespēju atcerēties vēsturē kaut ko tādu, kas līdzinātos notikumiem Medjugorjē!"
/bīskaps N. d`Antonio/

"Medjugorje nes svētīgus garīgās dzīves augļus ...
It īpaši esmu pārliecināts par to, ka Medjugorje ir Lurdas un Fatimas turpinājums."
/kardināls Tomašeks/

"Kā gan es varu šaubīties par to, ka Medjugorje ir Dieva roku darbs? Vai tu maz zini, ka pusmiljons jauniešu ir upurējuši sevi Kristum?! Dievs atdzīvina šo zemi! Ik sestdienu un svētdienu ir nepieciešami 50-60 priesteri tikai tamdēļ, lai uzklausītu grēksūdzes un sniegtu padomus šiem jaunajiem cilvēkiem! Un tas viss notiek, pateicoties parādīšanām."
/kardināls F. Kuharičs/

"Medjugorjes teoloģija ir caurstrāvota ar patiesību. Esmu pilnīgi pārliecināts par tās patiesumu. No katoliskā redzes viedokļa viss, kas attiecas uz Medjugorji, ir autentisks. Viss, kas tur norisinās, ir tik neapšaubāms, tik pārliecinošs!"
/kardināls H.U. fon Baltazars/

"Kad es apmeklēju parādīšanās vietas, tad ne jau tāpēc, lai apbrīnotu baznīcas vai monumentus. Tādās reizēs es sēžu konfesionālā un caur grēksūdzēm nosaku parādīšanās vietas patieso vērtību. Es biju arī Medjugorjē. Es nemeklēju tikšanās nedz ar vizionāriem, nedz ar priesteriem. Es divas dienas vienkārši uzklausīju grēksūdzes un ar to pietika, lai manī rastos pārliecība, ka mūsu Tēvs ir klātesošs Medjugorjē, vienlīdz, kā arī mūsu Dievmāte!"
/itāļu bīskaps J.Karboni/

"Bez mazāko šaubu ēnas šī parādīšanās ir pilnīgi reāla un nenoliedzama."
/bīskaps Džons Magī, bij. Jāņa Pāvila II sekretārs/

"Medjugorje ir apbrīnojams garīgais centrs!"
/pāvests Jānis Pāvils II/

- kā mums ir jāreaģē uz to, ka tik daudz cilvēku dodas uz Medjugorji?
- "Ļaujiet viņiem braukt. Viņi dodas turp, lai lūgtos. Kad arī Tu turp dosies, palūdzies arī par mani. Bieži vien ticīgie seko bīskapiem viņu pēdās. Nereti arī bīskapi seko ticīgajiem."
/pāvests Jānis Pāvils II, atbildot vienam arhibīskapam/

"Es dodu tev savu svētību. Esi drošsirdīgs - es esmu ar tevi. Pasaki Medjugorjei, ka es esmu ar tevi.
SARGĀ MEDJUGORJI!"
/pāvests Jānis Pāvils II, atbildot Jozo Zovko/

"Medjugorje ir Fatimas piepildījums un turpinājums."
/pāvests Jānis Pāvils II, 1984. gadā/



Spriežot pēc pieņemto Svēto Komūniju skaita Medjugorje ir viena no vislielākajām svētceļojumu vietām pasaulē. Līdz 1991.gadam Medjugorjē bija ieradušies 18 miljoni svētceļnieku. Šobrīd svētceļnieku skaits pārsniedz jau 25 miljonus. Laikā no 1981. līdz 1991.gadam, t.i. 10 gadu laikā Medjugorji apmeklē vairāk nekā 35 tūkstoši priesteru un bīskapu. ...


Ļoti labi, ja cilvēki pievēršas Kristum, bet interesanti, uz kāda pamata tas viss balstās – uz Dieva vai Marijas pārādīšanos? Kāpēc pateiscība dota ne tikai Dievam, bet arī dievmātei, nostādot viņu līdzās Dievam? Uz ko paļaujas šie jaunieši? Uz Jēzu Kristu vai papildus vēl arī uz Mariju un uz to piedzīvojumu?

Dieva vīri un sievas, par kuru nopelniem es runāju ir pirmkārt jau bībelē minētie personāži, kā arī tie, kuri vēlākos laikos dzīvojuši, kā Evanss Roberts, Viljams Seimūrs un daudzi citi, kuru kalpošanas rezultātā radās tādas atmodas, kā Velsas un Azusas ielas atmoda, protams vēl daudzas citas atmodas, kur neskaitāmi cilvēki nodeva savas dzīves Jēzum, tika dziedināti pie miesas un dvēseles, ļaunie gari izdzīti un lāsti salauzti, turklāt viss gods un visa slava tika Dievam vienam un ne Marija, ne kāds cits cilvēks to neaizēnoja. Runa ir par kristiešiem, kuri 100% nodevušies Dievam upurējušies, lai pēc iespējas daudzus mantotu Jēzum. Nekad neviens no viņiem nesludināja, ka jāpaļaujas arī uz Mariju, nedz arī ka eksistē šķīstītava.

JMariju, šķīstītavu u.c. priekš tevis šaubīgas lietas apstiprinājusī Vassula pati savukārt saņēmusi skaidru apstiprinājumu no Medžugorjes,
kur savukārt tikusi nešaubīgi apstiprināta Valtortas atklāsme, kuru apstiprinājis neviens cits kā sv.tēvs Pio, kuru savukārt Jānis Pāvils II, kurš atkal Garabandalu un Medžugorji , ko atkal tā pati Vassula etc etc. ...
kā jau reiz rakstīju.
to pašu saka L.Lašanss, un to pašu (tikai ar mazliet citiem akcentiem) apgalvo arī luterāņi, kuri redz/staigā garā. reāli redz/staigā nevis tikai sprediķo par to.


bet ja tev vienlīdz lielas autoritātes ir foruma svētie un pusbulkas pravieši tad es no savas puses jau izteicos - man tml. daiļliteratūra nav saistoša, un arī savā Bībelē neko tādu neatrodu.


Nu, kā jau minēju iepriekš, ir šie Dieva vīri un sievas, kuri staigā garā, kuriem ir reālas attiecības ar Dievu, reāli augļi un viņu sludinātā mācība liecina, ka tas viss, ko katolicismā māca par Mariju un šķīstītavu ir muļķības. Nezinu, par kuriem luterāņiem tu runā, bet, piemēram konkrēti viens luterāņu mācītājs, kuru es labi pazīstu, zinu, ka viņš staigā garā, zinu viņa augļus Dieva priekšā – viņš skaidri un atklāti ir teicis, ka tās konkrētās mācības ir maldu mācības. Augļi jau arī parādās – izlaidīgs dzīvesveids, mantkārība, izvirtība, okultisms, māņticība, elkdievība, evaņģēlija sagrozīšana – katrai negatīvajai parādībai ir saknes vienā vai vairākās konkrētās maldu mācībās

Manas autoritātes ir šie iepriekšminētie cilvēki. Ja tu viņus uzskati par pusbulkas praviešiem, tad jājautā vai tu vispār spēj izšķirt elementāras lietas, vai tu vispār Bībeli esi lasījusi. Nezinu, kas tev tā par Bībeli, bet manā bībelē nekas par Marijas godināšanu un statusu debesīs, nedz par šķīstītavu nekas nav minēts. Tu arī tikai tā parunā, bet nevienu pamatojumu no Bībeles tā arī neesi devusi, kurā balstās šīs konkrētās mācības no Vassulas atklāsmēm. Par dauļliteratūru runājot – tie ir reāli fakti, nevis pasakas

Nav jābūt pravietim, bet pietiek elementāras svētdienas skolas līmeņa zināšanas, lai saprastu, ka šīs konkrētās mācības ir meli un pasakas. Tas tikai vēlreiz liecina par to, ka tev nav personīgu attiecību ar Dievu ikdienas "lūgšanu kambarī" un bībeli tu lasi salīdzinoši maz un pavirši, jo acīmredzot, lielākoties tava lasāmviela ir šīs Vassulas atklāsmes, kuras tu pat necenties pēc Rakstiem pārbaudīt. Sole Scriptura princips ļauj visai viegli pārbaudīt jebkuru tādu atklāsmi un šī atklāsme pat elementāru kritiku neiztur
Drupie
# Iesūtīts: 2010.12.08 16:44:48
Jošs Mulders

un vai vari nosaukt kādu pravieti, kurš nav "viltus"?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.09 14:03:23
ja Ingars domājās esam dižāks kristietis un Rakstu pazinējs kā Jānis Pāvils II, Māte Terēze un St. Pio kopā, nu raģi Boga - tava brīva izvēle.
ja tevi uzrunā Azusa ielas atmoda, tur ar es pa vidu nemaisos, jo vnk nepārzinu, visas atklāsmes cilvēks zināt nevar un nav arī vajadzīgs.

bet lūdzu nosauc tā konkrētā, tev labi zināmā luterāņu mācītāja vārdu, kurš staigājot garā!
(saprotams, nav runa par kuru katru garīgas lietas sludinošu ganu, arī labus augļus vairāk vai mazāk atradīsim katram ordinētajam) bet tātad, kā sapratu - reāli garā redzošs, reālām līdzejošām Dieva Zīmēm apveltīts?

vārdu, uzvārdu, plz... ja viņš pretendē uz pravieša statusu, tas nav un nemaz nedrīkst tikt slēpts.


bet ja ar staigāšanu garā domāji kārtējo daiļsprediķošanu par to, vari ij nepūlēties...
viens no otra atšķiras kā diena no nakts. tas būtu apmēram kā kad viens stāsta par ceļojumu, bet otrs, kurš visu laiku četrās sienās nosēdējis, visu redzēto tik apšauba un noliek, apšauba un noliek...
tas nav nopietni.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.12.09 14:34:47
-Jona-

PaauKstināšanās gars ir neticami auKstā līmenī. Es varu priecāties Tajā Kungā , jo viņš man ir devis brāli pravieti. Aizvakar viņš aizlidoja atpakaļ uz Ķīnu. Es , protams, izmantoju izdevību un saorganizēju dažas tikšanās ar saviem brāļiem un māsām , kur viņš stāstīja savu kristīgo pieredzi.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.12.09 14:42:30
-Jona-

Lieta tāda , ka daudziem mācītājiem ir grūti pieņemt šāda līmeņa ticīgos.Bet kad viņi tomēr atnāk uz tikšanos , tad viņos šī te teoloģija pazūd , jo Dieva Gars apskaidro arī viņus. Es jau viņus saprotu. Ja Tev borētu , ka viņš tiklīdz pabeigs augstskolu būs automātiski apustulis (aoustuļiem ir šīs garīgās dāvanas - labs kontakts ar Jēzu , arī pravietiskā veidā) , tad kā viņš var pieņemt , ka viens , kurš nav beidzis teoloģisko Bībeli zin no galvas, pravieto, iet kaut caur mūriem.
Kad es reiz brāli pavadīju uz lidostu, lidostā nepieņēma tāda veida biļetes, ka lidot nevarēs. Mēs turpat pie letes 20 minūtes lūdzām Dievu un pavēlējām sātana eņģeļiem izvākties no lidostas. Pēc divdesmit minūtēm atnāca kasiere un pateica , ka izņēmuma gadījumā viņš varēs lidot. Bez jebkādas morāles un ceļos krišānas.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.12.09 14:47:48
-Jona-

Kāda ir attieksme pret tāda līmeņa kalpotājiem? Praviešiem?
Domāju , ka Tālbergs varētu viņu nointervēt. Palūdzu , Imant , tu būtu ar mieru kristīgajā radio runāt . ..Viņš teica , ka jā , bet to interviju taču dzirdēs visa Latvija , tāpēc man vismaz nedēļu būs jālūdz lai Jēzus man pasaka ,ko Viņš grib pateikt Latvijai. Nu , tā kā Tālbergu pazīstu un viņš mani , tad .....bet Tālberga atbilde bij : nu , lai viņš man piezvana... Es sapratu , ka mēs vēl neesam pelnījuši dzirdēt ko saka Dievs mums...un intervija nenotika. Muļķu zeme....
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.12.09 14:48:15
Ctulhu
Ne, klusiņām , pie sevis.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.09 15:02:34
un vai vari nosaukt kādu pravieti, kurš nav "viltus"?

Daudzi mācītāji. Principā pravieša dāvana ir ļoti vēlama mācītāja amatam, protams ne kritiski nepieciešama, bet ir ļoti labi, ja ir. Un daudziem tā ir.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.12.09 15:10:10
-Jona-

ja Ingars domājās esam dižāks kristietis un Rakstu pazinējs kā Jānis Pāvils II, Māte Terēze un St. Pio kopā, nu raģi Boga - tava brīva izvēle.
ja tevi uzrunā Azusa ielas atmoda, tur ar es pa visu nemaisos, jo vnk nepārzinu, visas atklāsmes cilvēks zināt nevar un nav arī vajadzīgs.


Topāsu var pajautāt arī tev - vai tu esi tā dižā kristiete un rakstu pazinēja, kā Evanss Roberts, VIljams Seimūrs, Benijs Hinns, Deivids Vilkersons un daudzi citi? Kā rāda pieredze, tad arī dižie mēdz kļūdīties un nav nemaz j`būt pašam tik dižam, pietiek elementāri pārzināt bībeli, lai saprastu, kas ir kas. Tu uzvedies kā mazs bērns, jo, nespējot ar Rakstiem argumentēt šīs konkrētās mācības, tu vienkārši izsaki tukšu apgalvojumu, ka es nesaprotu rakstus, betvarbūt pati ņem un vienreiz izlasi bībeli no vāka līdz vākam un tad parunāsim.

bet lūdzu nosauc tā konkrētā, tev labi zināmā luterāņu mācītāja vārdu, kurš staigājot garā!
(saprotams, nav runa par kuru katru garīgas lietas sludinošu ganu, arī labus augļus vairāk vai mazāk atradīsim katram ordinētajam) bet tātad, kā sapratu - reāli garā redzošs, reālām līdzejošām Dieva Zīmēm apveltīts?

vārdu, uzvārdu, plz... ja viņš pretendē uz pravieša statusu, tas nav un nemaz nedrīkst tikt slēpts.


bet ja ar staigāšanu garā domāji kārtējo daiļsprediķošanu par to, vari ij nepūlēties...
viens no otra atšķiras kā diena no nakts. tas būtu apmēram kā kad viens stāsta par ceļojumu, bet otrs, kurš visu laiku četrās sienās nosēdējis, visu redzēto tik apšauba un noliek, apšauba un noliek...
tas nav nopietni.


Sāksim ar to, ka ir dažādas dāvanas, bet viens pats Gars. Šim mācītājam ir apbrīnojama spēja izšķirt maldu mācības no bibliskām mācībām. Raksturs, kurā parādās Svētā Gara auglis ir daudz augstāks par līdzejošām zīmēm un brīnumiem. Runa ir par tādiem mācītājiem, kā Inguss Dauksts, arī Rinalds Grants, Oskars Laugalis, kurus gan pazīstu mazāk, bet arī zinu, kā Svētā Gara pilnus un svaidītus Dieva vīrus.

Ir arī ar līdzejošām zīmēm un brīnumiem bagāti kalpotāji, jau minētās Azusa ielas un Velsas atmodas kontekstā. Viņu darbi runā skaļāk par viņu vārdiem, bet sludinātās mācības konteksts kategoriski noraida mācības par Marijas godināšanu un augstāko statusu Debesīs, mācību par šķīstītavu kā maldu mācības.

Kā redzi - cik garš tik plats, es tev varu pretī nolikt ne mazākas autoritātes par Terēzi un Jāni Pāvilu II, varu likt priekšā arī grandiozas atmodas ar zīmēm un brīnumiem, kurās ne mazāk kā Medžugorjē vai Fatimā cilvēki tikuši glābti un dziedināti, galugalā jau praviešus, apustuļus un pašu Jēzu - viņu visu sludinātās mācības konteksts noliedz šīs konkrētās lietas kā maldus

Tā nu mēs redzam, ka nekas cits neatliek, kā Sole Scriptura...
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2010.12.09 15:17:59
Inguss , vai zināji, man paši vasarsvētnieki stāstīja, ka Seimors Azusa ielā esot vnk imitējis dāvanas. Bet par Velsu runā, ka tur pēc tās t.s. atmodas iešanas pāri tagad kristīgas dievbijības ziņā esot drīzāk tukšs un izslaucīts. Jo daudzviet, Garā sākot, tādā kā oļinietes garā, resp. miesā arī viss beidzas.
Kas līdzīgs latvjiem esot hernhūtiešu teritorijās.
Tas esot raksturīgas sekas tiem atmodu fenomeniem.
Kas attiecas uz Vasulas etc. lietām, vasarsvētnieku vidū bija populāras kādas dāmas debesu un elles vīzijas.
Elles bija tādas, ka šausmenes nobāl.
Bet kad sāktu likt kopā dažādu tml . atklāsmju saturu, baidos, ka atšķirības ir milzīgas.
Drīzāk visas šīs lietas var uztvert kā kristīgu beletristiku līdzīgi Dantes "Dievišķajai komēdijai" vai Miltona "Zudušajai paradīzei", un nekādā veidā kā doktrinālu avotu.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.09 18:17:37
Ingars ... Šim mācītājam ir apbrīnojama spēja izšķirt maldu mācības no bibliskām mācībām. Raksturs, kurā parādās Svētā Gara auglis ir daudz augstāks par līdzejošām zīmēm un brīnumiem. Runa ir par tādiem mācītājiem, kā Inguss Dauksts, arī Rinalds Grants, Oskars Laugalis, kurus gan pazīstu mazāk, bet...

nu tad galu galā kurš no viņiem? jo es tev uzstājīgi joprojām jautāju par redzēšanu un/vai dzirdēšanu garā, resp. tieši par pravieša dāvanu (ja reiz viņi apstrīd manis nosauktos praviešus, kā pēc tevis teiktā saprotu).
par apbrīnojmjiem raksturiem kādā nebūt citā tēmā, ja?


Aivars Lapšāns

galu galā pēc tiem augļiem jau beigu beigās arī noteiksim katra īstumu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 10684