atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par pēdējo viltuspravieti baznīcā
-Jona-
Iesūtīts: 2010.11.24 12:06:59
jo tuvāk laiku beigām, jo biežākas spekulācijas par un ap, bet baznīcā, kā jau ierasts, vai nu atklāsmes joprojām augstprātīgi noraida , vai arī paši sāk jau fantazēt...


vispirms - viltuspraviešu pazīmes no Bībeles:

melo un paši pinas savos melos, viņu "pravietojumi" nepiepildās, tātad – vnk samozvanci /Jer.14., Ec.12,13/
cenšas novērst citus no ticības /Ap.d.13/
paši var uzdoties par Jēzu Kristu /Mt. 24, Mk.13/
pat ja rāda brīnumus, viņu darbi ir ļauni /Mt.7, Atkl.19, 20/
mantkārīgi, baudkāri utt. - resp., platā ceļa gan sludinātāji, gan gājēji /2.Pēt.2/
neapliecina Jēzu Kristu, miesā nākušu, neklausa Viņa praviešus /1.Jņ.4/
brāļojas ar pasaules varenajiem /Atkl.16/


tad nu – svarīgākais, ko Kungs šajā sakarā atklājis Savai pravietei Vassulai:
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2010.12.02 22:40:59
http://www.tlig.org/en/messages/23/

I chose you because you are helpless and by far the most wretched from any man I know of; wretchedness attracts Me because I can console you; you are helpless and insufficient, unable of mastering any language;
vispār jau te viens eksorcists teica, ka salūzušas dvēseles kā reiz ir tās, kurās mēdz ievākties ļaunie gari. viņai netiek rakstīts, ka Dievs būtu viņu salauzis, lai varētu izmantot saviem mērķiem, bet gan to, ka viņa ir izvēlēta, jo jau bijusi salauzta. piedodiet, atvainojiet, bet tas galīgi neizklausās tīri.
pat muitnieks, par kuru stāsta līdzība, redzēdams savu nožēlojamo dzīvi, pats gāja un sita sev pie krūtīm un tikai tāpēc saņēma svētību, ka atzina savu niecību Dieva priekšā.

for I am Lord and the smaller you are, the easier I can handle;
vai tiešām Dievam visvairāk ir vajadzīgi sīki un viegli vadāmi cilvēki? man šķiet, ka viņš kā reizi meklē stipros, kam parādīt savu ceļu...
biča
# Iesūtīts: 2010.12.02 22:44:10
un vispār tie viņas pierakstītie teksti satur koncentrētu erotisko noti, kas man neliekas pieņemama...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.03 13:52:40
Ctulhu
... un vēl visādas līdzības par ganāmām aitām.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.03 13:57:57
biča un vispār tie viņas pierakstītie teksti satur koncentrētu erotisko noti, kas man neliekas pieņemama...


tad lasi tekstus ar atšķaidītu erotisku noti!

2 ... viņš skūpsta mani ar savu lūpu skūpstu... tava mīlestība ir tīkamāka par vīnu!
3 Brīnišķa ir tavu ziežu smarža; pats tavs vārds ir it kā maigi iztriepta dzidra ziedes eļļa, tāpēc arī jaunavas tevi tā mīl.
4 Velc mani sev līdzi, tad tecēsim mēs! Ķēniņš ieveda mani savās dzīvojamās telpās. ...
/Sal.a.dz./
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.03 13:59:14
biča

"... Ak, lasi tālāk Sālamana Augsto dziesmu, un, nedaudz sarkstot, lasi par intimitāti, kurai nav vietas nekur citur kā tikai līgavas mīlestības attiecībās. Ievēro Jāņa ev. 14:23 Jaunajā Derībā saistību ar Sālamana Augsto dziesmu. Šeit Jēzus dzied Sālamana Augsto dziesmu - visskaistāko mīlestības dziesmu visā Bībelē. Jēzus varēja teikt: "Ja vēlaties zināt, kāda ir šī mīlestības tuvība, par kuru Es runāju, lasiet Sālamana Augsto dziesmu, jo tieši to Es esmu ielicis Bībelē." Citiem vārdiem sakot, ja laulībā jūsu mīlestība nekaist sarkankvēlē, ja jūsu sirdīs nav īpašo trīsu, parādot uzmanību savai sievai, tad lasiet, kas tas ir, Sālamana Augstajā dziesmā. Tādai vajag būt romantikai starp jums un jūsu Glābēju. ..."
http://www.schultze.org/lat277pdf.pdf



Mans draugs ir man kā mirru pušķītis, kas novietots starp manām krūtīm... Viņa kreisā roka guļ zem manas galvas, un viņa labā roka glāsta mani...

ak ak ak...
biča
# Iesūtīts: 2010.12.03 14:52:55
-Jona-
Zālamana augstā dziesma nav Dieva mīlestība pret cilvēku, bet divu cilvēku - Zālamana un Sulamītes - savstarpējā mīlestība. un tā ir vienīgā vieta, kur erotikai palikt pa visi Bībeli.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.03 18:43:50
vai biča no klostera raksta?! pasarg Die`s, tad atvainojos... bet nav spiesta lieta vispār iespringt uz to, īpaši ja cilvis Bībeles jautājumos jūtas lielāka autoritāte par Reimaru Šulcu

tā tik vēl trūka, Jēzu noturēt par prastu kantes sitēju! no tādas domas vien momentā pie biktstēva uz celīšiem jārāpo....
Ingars
# Iesūtīts: 2010.12.07 09:09:07
-Jona-

nus, tā kā es uzticos, pirmkārt, Svētajiem (bet viņi visi viens otru vēl papildus apstiprina), tad jau viss štokos.

Pirmkārt jau svētie esam mēs visi, kuri ticam uz jēzu Kristu kā Dieva Dēlu un Pestītāju.
Otrkārt, es vairāk uzticos praviešiem un apustuļiem, nekā Vassulai un konkrētajos jautājumos (tu jau zini, par kuriem ir runa) pravieši un apustuļi ir citās domās, nekā Vassula. Un nejau viņi vien, bet arī daudzi citi Dieva vīri un sievas, kuru nopelni Dieva priekšā ir lielāki, nekā Vassulai, noteikti šajās konkrētajās tēmās viņai oponēs

un es pavadu nepavisam ne tikai vienu stundu dienā kopā ar Jēzu

em, es runāju par tīro laiku lūgšanu kambarī. Parasti cilvēki, kuri, kā tu šobrīd, ir ieciklējušies uz kaut kādām maldu mācībām vai nu
1) iedomājas, ka individuālais lūgšanu kambaris ir tas pats, kas nepārtrauktā būšana kopā ar Dievu ikdienas darbos
vai
2) pavada gan laiku ar Dievu arī kambarī, bet tā pavirši
vai
3) tā ieciklējušies uz savu maldu mācību, ka kambarī cilvēks caur šo mācību sienām nedzird Dieva balsi.

Galugalā visas tās problēmas pazūd, kad sākam lasīt bībeli, bet Jona acīmredzot vai nu bībeli nelasa, vai arī lasa to pavirši, NEAPVAINOJIES UN PALASI TĀLĀK, KO TEIKŠU - ir tikai viena pazīme, pēc kuras es tā spriežu - tu acīmredzamas bibliskas patiesības vienkārši ignorē, nu ko man tavuprāt secināt??? Man radies iespaids, ka tu nevis Vassulas atklāsmes vērtē bībeles gaismā, bet gan otrādi - bībeli vērtē Vassulas atklāsmju gaismā.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.12.07 12:54:49
Ingars

par kādiem lieliem Dieva vīriem/sievām, par kādiem nopelniem vispār runa? par šiem, vai?



"Es pateicos Dievmātei no Medjugorjes. Es pateicos Dievam par to, ka Viņš mūs vada tieši tādā veidā šajos laikos."
/Māte Terēze/

"Medjugorjē notiek daudz vairāk atgriešanās faktu, nekā jebkurā citā pasaules vietā. Es nespēju atcerēties vēsturē kaut ko tādu, kas līdzinātos notikumiem Medjugorjē!"
/bīskaps N. d`Antonio/

"Medjugorje nes svētīgus garīgās dzīves augļus ...
It īpaši esmu pārliecināts par to, ka Medjugorje ir Lurdas un Fatimas turpinājums."
/kardināls Tomašeks/

"Kā gan es varu šaubīties par to, ka Medjugorje ir Dieva roku darbs? Vai tu maz zini, ka pusmiljons jauniešu ir upurējuši sevi Kristum?! Dievs atdzīvina šo zemi! Ik sestdienu un svētdienu ir nepieciešami 50-60 priesteri tikai tamdēļ, lai uzklausītu grēksūdzes un sniegtu padomus šiem jaunajiem cilvēkiem! Un tas viss notiek, pateicoties parādīšanām."
/kardināls F. Kuharičs/

"Medjugorjes teoloģija ir caurstrāvota ar patiesību. Esmu pilnīgi pārliecināts par tās patiesumu. No katoliskā redzes viedokļa viss, kas attiecas uz Medjugorji, ir autentisks. Viss, kas tur norisinās, ir tik neapšaubāms, tik pārliecinošs!"
/kardināls H.U. fon Baltazars/

"Kad es apmeklēju parādīšanās vietas, tad ne jau tāpēc, lai apbrīnotu baznīcas vai monumentus. Tādās reizēs es sēžu konfesionālā un caur grēksūdzēm nosaku parādīšanās vietas patieso vērtību. Es biju arī Medjugorjē. Es nemeklēju tikšanās nedz ar vizionāriem, nedz ar priesteriem. Es divas dienas vienkārši uzklausīju grēksūdzes un ar to pietika, lai manī rastos pārliecība, ka mūsu Tēvs ir klātesošs Medjugorjē, vienlīdz, kā arī mūsu Dievmāte!"
/itāļu bīskaps J.Karboni/

"Bez mazāko šaubu ēnas šī parādīšanās ir pilnīgi reāla un nenoliedzama."
/bīskaps Džons Magī, bij. Jāņa Pāvila II sekretārs/

"Medjugorje ir apbrīnojams garīgais centrs!"
/pāvests Jānis Pāvils II/

- kā mums ir jāreaģē uz to, ka tik daudz cilvēku dodas uz Medjugorji?
- "Ļaujiet viņiem braukt. Viņi dodas turp, lai lūgtos. Kad arī Tu turp dosies, palūdzies arī par mani. Bieži vien ticīgie seko bīskapiem viņu pēdās. Nereti arī bīskapi seko ticīgajiem."
/pāvests Jānis Pāvils II, atbildot vienam arhibīskapam/

"Es dodu tev savu svētību. Esi drošsirdīgs - es esmu ar tevi. Pasaki Medjugorjei, ka es esmu ar tevi.
SARGĀ MEDJUGORJI!"
/pāvests Jānis Pāvils II, atbildot Jozo Zovko/

"Medjugorje ir Fatimas piepildījums un turpinājums."
/pāvests Jānis Pāvils II, 1984. gadā/



Spriežot pēc pieņemto Svēto Komūniju skaita Medjugorje ir viena no vislielākajām svētceļojumu vietām pasaulē. Līdz 1991.gadam Medjugorjē bija ieradušies 18 miljoni svētceļnieku. Šobrīd svētceļnieku skaits pārsniedz jau 25 miljonus. Laikā no 1981. līdz 1991.gadam, t.i. 10 gadu laikā Medjugorji apmeklē vairāk nekā 35 tūkstoši priesteru un bīskapu. ...

http://katolis.eks.lv/Dokumenti/autor_par_medjug.htm
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.12.07 13:05:13
Ingars

JMariju, šķīstītavu u.c. priekš tevis šaubīgas lietas apstiprinājusī Vassula pati savukārt saņēmusi skaidru apstiprinājumu no Medžugorjes,
kur savukārt tikusi nešaubīgi apstiprināta Valtortas atklāsme, kuru apstiprinājis neviens cits kā sv.tēvs Pio, kuru savukārt Jānis Pāvils II, kurš atkal Garabandalu un Medžugorji , ko atkal tā pati Vassula etc etc. ...
kā jau reiz rakstīju.
to pašu saka L.Lašanss, un to pašu (tikai ar mazliet citiem akcentiem) apgalvo arī luterāņi, kuri redz/staigā garā. reāli redz/staigā nevis tikai sprediķo par to.


bet ja tev vienlīdz lielas autoritātes ir foruma svētie un pusbulkas pravieši tad es no savas puses jau izteicos - man tml. daiļliteratūra nav saistoša, un arī savā Bībelē neko tādu neatrodu.


Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 13:29:17
JMariju, šķīstītavu u.c. priekš tevis šaubīgas lietas apstiprinājusī Vassula pati savukārt saņēmusi skaidru apstiprinājumu no Medžugorjes,
kur savukārt tikusi nešaubīgi apstiprināta Valtortas atklāsme, kuru apstiprinājis neviens cits kā sv.tēvs Pio, kuru savukārt Jānis Pāvils II, kurš atkal Garabandalu un Medžugorji , ko atkal tā pati Vassula etc etc. ...


Hrestomaatiski

Studentiem shito kaa labu uzskates liidzekli vajag paraadiit...


A jautaajumus, kuru no visiem shitiem fruktiem ir Kristus apstiprinaajis?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.07 13:56:40
Ctulhu, nee Mulders netic, ka miris sen ibo ir augshaamceelies un visai dziivs un turpina savu darbu! It kaa tu Kristietiibas pamatus nezinaatu... Taakaa, ja nav Kristus apstiprinaajums... tad tur pa rinkji vien kaut 10 000 "pravieshi" viens otru var apstiprinaat... tas ir 0 veertiiba

Janja 5:
42 Bet Es jūs pazīstu, ka Dieva mīlestība nav jūsos.
43 Es esmu nācis Sava Tēva Vārdā, un jūs Mani nepieņemat. Ja cits nāks savā paša vārdā, to jūs pieņemsit.
44 Kā jūs varat kļūt ticīgi, cits no cita godu pieņemdami, bet nemeklēdami godu, kas nāk no vienīgā Dieva?

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 14:29:40
Ctulhu

Vienaadas lietas ir, ja abaam atribuuti ir vienaadi

Jona meegjina stumt savus murgus it kaa taa buutu Kristus maaciiba, tak ar Kristus maaciibu tur nekaa kopiiga nav... taadeejaadi... vienaadiiba ir apshaubaama!

Nu Ctulhu ir lietvaards un Pods ir lietvaards? Vai taapeec Ctulhu un Pods ir vienaadi? <- Tas bij tas kaa tu nupat spriedi, pieljaujot klasisku kategoriju sofistisko kljuudu, iemaacies tak vienreiz neputroties Ctulhu logjikaa.

Neviens jau nenoliedz, ka Jona te sludina kaut kaadu pseido-kristiigu tuftu... tikai taa noteikti nav Kristiigaa maaciiba, taadeejaadi arii noraidaama kaa kristiigaas maaciibas dalja, bet pati par sevi taa var pastaaveet, kaa bez Kristietiibas pastaav daudz un dazhaadas maldu maciibas, gan liidziigas Kristietiibai gan absoluuti citaadas...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.07 14:50:52
Ctulhu, taapeec jau Jonas maaciiba nekljuust kristiiga Maaciibas Kristiigumu nosaka visai konkreeti parametri, kuros Valtortes, Lashaani u.c. viltus pravieshi neietilpst kaa shiis maaciibas avots, bet gan kaa shiis maaciibas izkropljojums... Kristietiiba taadus "pravieshus" ir pazinusi kopsh iesaakuma... taadi pravieshi naak un iet - kopaa ar saviem adeptiem - un zheel, bet pazudina daudzas dveeseles, kas Dieva gudriibu un vienkaarshiibu Kristuu iemainiijushi pret cilveeku maldu maaciibaam.

Kristietiibas viens no hallmarkiem ir tas, ka taas doktriinaam un maaciibai Bazniica ir ticeejusi visur un visos laikos, ja tas taa nav, tad maaciiba ir apshaubaama... Un sheit vislabaak paliidz Bazniicas veestures un bazniicteevu paarzinaashana + protams, pashu Rakstu zinaashana... kas arii ljauj Mulderam Jonas visus pravieshus pasuutiit 3 maajas taalaak, jo tie sludina dajebko, iznjemot to, ko ir sludinaajushi Kristieshi visos laikos un vietaas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:16:39
Pag nu nvisas sitaas valtortes, cik es saprotu, proponee to pasju ko Mulders un citi teisti - nu tjipa , ka eksistee dievs, ka dievs ir JK , dievs ir labs, utt, tad + veel savas specifiskaas idejas.

Luuk a Kristietiiba ir bez "+ veel savas specifiskas idejas" + Vinji savas specifiskaas idejas liek paari kristietiibas maaciibaam...

Nu tas ir taa, kaa es saku ka ja PI = 3.1415296... bet vot Piektdienaas man Jeezus teica, ka tas PI ir 3.00 ibo Dievs ir perfekts Dievs

Taakaa visi shie viltus pravieshi sevis sludinaato liek paari Kristus Vaardam, tad vinji faktiski sludina citu Kristietiibu... saak labi, a beidz pilniigaas auzaas.

Prikols ir tur, ka taa dara absoluuti visas kristiesju variacijas, Muldera paarstaaveeto ieskaitot.Tad kur ir atskiriiba?


Zac da point... Mulders paarstaav Kristietiibu, kas balstaas TIKAI Rakstos VIeniigi Rakstos un tikai peec tam tam paakaartoti kaa sekundaars "kaljibrovka" var naakt tradiicija un dazhaadu fruktu paarspriedumi par shiim lietaam... un nekas no taa kas naak peec tam nevar atcelt Rakstu maaciibu kaa taa ir rakstiits.

Ja paveerosi visus citus fruktus, tad atklaasi, ka blakus Rkastiem vinji liek visaadas savas personiigaas atklaasmes, citu ljautinju atklaasmes, visaadas Medzhugorjes atklaasmes, paavesta ediktus un "sveeto tradiiciju", kas veesaa mieraa overraido un atcelj Rakstus...

Kristietiiba ir maaciiba kaa taa paradiit Jaunajaa Deriibaa
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:20:49
kjeza ir tajaa, ka jums nav vienotas parametru sisteemas.

A par ko bazars... Luterisms staav uz taam paaris solaam...

Tikai Raksti, Tikai Zheelastiiba, Tikai Ticiiba, Tikai Kristus...

Luuk parametri... Liidzko tur saak kabinaat klaat "sveeto tradiiciju" "muusdienu pravieshus" "medzhugorjes" u.c. taa viss... taa tas ir aarpus shitaa pasaakuma...

Cits piegaajiens ir Ticiibas Aplieciibas, kuraas ir konspektiivi apvienoti konkreeti apgalvojumi kuriem jaatic, un ja tiem tic un pienjem, tad tu esi IN, ja nee, tad tu esi OUT....

Kaa likums citas grupas iet pa vienu (vai abiem) no shiem celjiem
1. Noraida kaadus no sho ticiibas aplieciibu artikuliem - piemeeram Harizmaati, Adventisti, Jehovas Liecinieki
2. Pieliek tiem klaa tun padara par ticiiba un moraalei saistoshus citus artikulus - Romas Katolji, Jonas maaciiba, Pareizticiigie
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:23:52
Nu tad taadi frukti, kaa Paavils, Irenejs, Luters, JP2 arii praljetajut. Katram bija + veel savas specifiskas idejas.

Paavils ir Kristietiibas Dalja... Jo atgaadinu - Kristietiiba ir maaciiba, kaa taaa ir paraadiita Jaunajaa Deriibaa... Elementaari. Taa ir shii Apustuliskaa maaciiba...

Bet parizi visi paarejie frukti droshi ir karinaami uz naglinjas ar savaam specifiskaam idejaam, kuras nav dalja no Kristietiibas.

A vinji jau saka, ka tikai interpretee... Mulders arii interpretee., Paavils arii interpretee....

Paavila interpetaacija ir Dievishkja, no pasha Dieva dota un autorizeeta un citu apustulju apstiprinaata... nekas taads nav teikts par Jonas pravieshu interpetaaciju, a Mulders vispaar neinterpetee, bet absoluutu duraku teelo - kaa chukcha - ko redz textaa, tam tic taa kaa rakstiits... Ja rakstiits, ka Jeezum bij braalji un maasas, tad tam arii tic, Ja redz ka marija pieljauj to pashu shaubu un neticiibas greku ko Caharija, tad tam tic... un nekaada cita interpetaacija to nevar izgroziit, nepaargrozot esosho textu un nemeegjinot cilveeku paarseedinaat uz citaam ticiibas sliedeem...

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:24:28
Aga... Paavilus, Irenejus, Luterus, specifiskaas ticiibas aplieciibas....

Ir tev laikam probleemas tomeer ar kategoriju izshkjirshanu... tad ir bezceriigi ko skaidrot.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 15:25:04
Nuja, bet celji 1) un 2) ( kko noraida, kko pieliek klaat) vai naff nekas cits, kas to pasju textu cita interpretacija.

Taapeec to noraidaam, jo Raksti ir vieniigaa Dieva Vaarda avots un interpertaacija
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.07 15:26:19
Aa, nu tjipa Paavils paguva ieliist kanonaa No seerijas, kto nje uspel, tot apazdal...

Pareizi, Kristietiiba kanonaa neiekljaava 2 un veelako gadsimtu textus... "Par veelu" bij viens no kriteerijiem kaa atsijaat nekanoniskus textus. Bet kaads cits kriteerijs bij - konkreeto textu pienjemshana un lietoshana liturgjijaa visaas kristiigajaas draudzees... un Paavila Veestules vienmeer un visur ir tikushas atziitas par kanoniskaam, taakaa sorry... Paavils un Irenejs un Luters nav vienaaa striipaa liekami frukti...
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 10064