atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par "Cerību"
Voldemārs
Iesūtīts: 2010.11.05 12:03:11
Nez, kāpēc nevienam nav ienācis prātā parisināt tematu par pašlaik notiekošo festivālu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.08 12:00:50
Voldemārs
Klāt nebiju, arī pa TV tikai vienu fragmentiņu redzēju. Kas tur bija par pretEvaņģēliju?
Konfesionāls luterānis
# Iesūtīts: 2010.11.08 12:10:16
Aivar Kas tur bija par pretEvaņģēliju?

Vai tu LTA neesi lasījis? Mācīties nekad nav par vēlu!

Vai visiem dalībniekiem bija vienprātība mācībā par Evaņģēlija sludināšanu un sakramentu pārvaldīšanu? Izlasi arī to, ko Pāvils 1.Tim. raksta par mācības skaidrības nozīmīgumu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.08 12:22:45
Konfesionāls luterānis
Klau, nu beidz murgot, slimniek! Pēc būtības kaut ko konkrēti tu vari pateikt? Biji klāt? dzirdēji? Vismaz radio vai tv līdzi sekoji un piefiksēji konkrētas lietas? Pagaidām Tu te dod vaļā kā zema līmeņa poļitruks
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.11.08 12:23:44
Aivar!
Vai kļūdaina antropoloģija (izpaužas Jēzus "pieņemšanā par glābeju", utml.) ir "par Evaņģēlijs"? Vai sakramentu mācības noliegšana ir "par Evaņģēlijs"?
Ja lasīji iepriekš, tad jau sacīju, ka ir Evaņģēliskas lietas Grehema sacītajā, to nenoliedzu. Vai ir pareizi baznīcai nekritiski atbalstīt lietas, kuras nevajadzētu izvērtēt un skaidri pateikt?
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.08 12:26:50
Voldemārs

Vai G. noliedza sakramentus?
speranza [81.198.152.78]
# Iesūtīts: 2010.11.08 12:29:41
biju "cerībā" visas 3 dienas
ieguvums? neticīgais paziņa, kuru uzaicināju piektdien līdzi uz festivālu, pats uzprasījās svētdien uz dievkalpojumu un izteica vēlmi turpmāk nākt uz draudzi.
Katrs var teikt, ko grib - kritizēt vai slavēt. Bet man ir par ko pateikties Dievam
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.11.08 12:29:44
Voldemārs
Nu es vienkārši neredzēju neko daudz, tādēļ arī vaicāju bez kādiem slēptiem nodomiem. Tā `pieņemšana par Glābēju` ir jau jocīga izteiksme, bet nu vai uzreiz to varētu par pretevaņģēliju nosaukt? Tajā fragmentā pamanīju, ka par grēku gan viņš runāja, lai gan kaut kā pārlieku vienkāršoti šķita, bet tas tā... Tādēļ arī vaicāju pēc atbildēm, griežoties pie tiem, kas vairāk redzējuši un dzirdējuši

speranza
Starp citu, vai tajos trīs vakaros programmas atšķīrās, vai bija viena un tā pati?
speranza [81.198.152.78]
# Iesūtīts: 2010.11.08 12:40:21
Aivars
koncerta programma atšķīrās, bet vakara "uzbūve" vienmēr tā pati.
Jā, F.Graham runa bija vienkārša, bet kā tad jārunā ar cilvēkiem, kas varbūt 1. reizi tiek uzrunāti?
Un par aicinājumu iziet priekšā, apliecinot savu vēlmi kļūt par Dieva bērnu - mans paziņa bija 2 vakarus, un nevienu reizi priekšā negāja - bet tas, ka Dieva Vārds viņu ir aizskāris un sācis mainīt - tas ir redzams ar neapbruņotu aci
Un katrs, kas "izgājis priekšā" un atstājis padomdevējam savus kontaktus, tiks no tuvējās draudzes uzmeklēts un aicināts pievienoties draudzē.
Konfesionāls luterānis
# Labojis Konfesionāls luterānis: 2010.11.08 12:44:13
Aivar Vai tu neuzskati, ka kristiešiem vajadzētu nopietnāk attiekties pret kristīgo mācību nekā politiķiem pret politisko atbildību? Paskaidro lasītājiem, ko tu saproti ar patiesu baznīcas vienību, pareizi mācītu Evaņģēliju, pareizi pārvaldītiem sakramentiem? Kāpēc tu apzināti radi iespaidu, ka šī luteriskās baznīcas apliecība (ATA VII) ir kaut kādi nebūtiski izteikumi, kas nav Rakstos balstīti?

Vai tev ir tuva foruma romiešu attieksme - cītīgi slēpt savas ticības artikulus?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 13:15:27
danar

Neviens tev neliek uzņemt precīzu laiku, bet pakontrolēt un paanalizēt sevi. Parasti šitādus aizbildinājumus izsaka cilvēki, kuriem laiks ar Dievu mazs, paviršs un nekvalitatīvs. Cilvēks, kurš ir sliņķis un nevīža centīsies izvairītie dot konkrētas atskaites par sava darba kavalitāti izmērāmās vienībās, bet aizbildiņasies ar vispārīgām frāzēm, gluži kā mūsu politiķi Tātad - nekonkrētas atbildes uz jautājumu "cik laika tu katru dienu pavadi ar Dievu" ir pirmā pazīme, kas norāda uz iespējamu problēmu (ne vienmēr, bet vairumā gadījumu). Ja tu nevari konkrēti atbildēt, tātad - nav arī konkrētu darbu, tātad tavs viedoklis teoloģiskos jautājumos ir apšaubāms. Ja tev ir reāli darbi, tad varēsi arī konkrēti atbildēt, vai ne tā, draugs
Kas attiecas uz manu laiku, ko pavadu ar sievu vai kādu citu tuvu cilvēku – arī attiecības ir jāplāno, jāveido, jākopj, jo īpaši tad, ja ir problēmas. Kamēr īpašu problēmu nav un es aptuveni jūtu, ka mans laiks, ko veltu tuviniekam nav tikai 5 minūtes ikdienā un 2 stundas svētdienā, tikmēr nav vajadzīgs uzņemt laiku, jo es jūtu, ka ir pietiekami, taču, ja es esmu kļuvis tāds egoists, ka pat vistuvākajam cilvēkam veltu gaužām maz laika un ta vēl tā diezgan virspusēji un pavirši, tad varbūt ir vajadzīgs pieņemt kādus mērus un pat minimālo laiku uzņemt vienlaicīgi pavērtējot arī kvalitāti, ja man tas cilvēks ir tiešām svarīgs, bet es esmu izlaidies egoists un man vajag sevi kontrolēt – tas domāts tikai paškontrolei, nevis ķeksītim ar ko padižoties. Nu piemēram, ja man kāds draugs teiktu, ka viņš nesaprot savu sievu, tad es paprasītu viņam, cik daudz laika viņi kopā pavada katru dienu. Ja viņš tad sacītu, ka nav taču tik svarīgi laiku uzņemt, tad es atbildētu – tātad tavā skatījumā 5 minūtes vai viena stunda nav nekādas atšķirības? Jūti manu domu gājienu – laiks šajā gadījumā kalpo vienīgi kā izmērāms lielums paškontrolei un tas ir rādītājs

jaanis
Man ir zināmi gadījumi, bet ieturēšu konfidencialitāti un tuvāk neizklāstīšu
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 13:16:24
Konfesionāls luterānis

Viņā mēs dzīvojam, rosāmies un esam 24h.

Tā tas ir, bet ko tu ar to gribēji sacīt?
celtnieks [95.68.15.50]
# Iesūtīts: 2010.11.08 13:19:01
Cienījamie brāļi un māsas 20 gadus atpakaļ Dieva vārds mani no televizorā redzamās evanģelizācijas, vai kas tur bij vairs neatceros,uzrunāja un ar savu muti apliecināju Jēzu nebija ne luterāņa ne katoļa nekā....bija Jēzus ...un tad gāju uz tuvāko draudzi pārliecībā ka tur es viņu tuvāk iepazīšu ...tad nu saņemiet un nemāciet kad gulties kad celties bet lai šīs ilgas viņos nenodziest.tā sapīšanās tai jūsu pareizajā kārtībā pazūd vienkāršs Vārds ko saprot bērni,....
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.11.08 13:24:19
Aivar!
Pirmkārt, diskusijā var sarunāt lietas, kuras pēcāk jānožēlo. No savas puses atkārtoti mēģinu uzsvērt vairākas lietas:
1) Dievs var strādāt arī caur Cerību, bet vai tāpēc jābūt tikai nekritiskiem pieņēmējiem/dalībniekiem, ja ir nopietnas lietas, kuras nav bibliskas?
2) Protams, Cerībā bija arī labas lietas, bet, atkal jau, vai pieņemot tikai labo un nekritiski ignorējot vājās vietas, esam godīgi pret Rakstu mācību?
Tatad, lietas, kuras ir labas, paldies Dievam, bet nepareizās un maldīgās lietas nevajag aizbildināt. Tās, manuprāt, vajag apzināt un labot. Pretējā gadījumā LELBs nonāk pretrunā ar biblisko mācību. Vai LELB, kas ir nevērīgs pret mācību ir tas, ko mēs gribam?
Otrkārt, diskusija ir par mums pašiem (LELB) un mūsu atbildību Rakstu mācības uzturēšanā un nešanā tālāk.
Tāpēc mēs lasām un mācāmies no tā, kas labas, bet norādam arī uz to, kas tāds nav.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.11.08 13:30:03
Ingars

Paldies, šķiet, esi uztvēris lietas būtību. Šī diskusija lielākotiesu ir par to, vai MAN paliks pēdējais vards, vai ES šajā forumā palikšu tas gudrākais,kas citiem aizvērs mutes. Pirms mēs esam spējīgi diskutēt kaut vai par Kol. 2:6 - ko tas nozīmē - "Kristu Jēzu pieņēmuši, dzīvojiet Viņā" mums katram būtu vairākas stundas un dienas jāpavada Dieva priekšā lūgšanās, mēģinot izprast 1.kor. 13.nodaļu. Un tad, ja nu mums vēl gribētos ko jautāt, vai savu brāli pamācīt, tad varam lēnprātībā, cits citu augstāk turēdami, diskutēt tālāk.
jaanis
# Labojis jaanis: 2010.11.08 13:30:14
Ingars Man ir zināmi gadījumi, bet ieturēšu konfidencialitāti un tuvāk neizklāstīšu
Nu Tu jau pasniedz un Tavā izvēlē ir cik konfidenciāli to pasniedz. Un tā taču ir liecība, kāpēc to slēpt?Nav jau nepieciešami uzvārdi un PK

Vēl man šajā sakarā ir jautājums par ekumēnismu. Vai saskaņā ar šī pasākuma realizēšanu tika panākta vienošanās starpkonfesionālā līmenī. Zinu, ka šādās reizēs visu konfesiju vadītāji cenšas atrast kopējo un vienojošo un tad arī iespēju robežās atbalstīt ar savu klātbūtni. Un par to tad pirms tam izziņojot savām draudzēm.
danar
# Iesūtīts: 2010.11.08 13:40:12
Ingars
ai,labi...mes jau runajam par citu temu...
Ja,es gribetu,lai man butu vairak laika Bibeles studijam...bet es zinu,ka lugsana varu pie Dieva versties jebkura bridi..un tur es neskaitu minutes vai stundas.un es ari nenoliegsu,ka man ir ari problemas ticibas dzive,bet kuram tas nav...ari tev tas ir..jo grecinieki esam.
Konfesionāls luterānis
# Labojis Konfesionāls luterānis: 2010.11.08 14:08:45
Var jau pieņemt, ka runātāji ir no Marsa un par viņu teoloģisko bagāžu un konfesionālo piederību neviens neko nezina. Tad darīsim kā Berojas jūdi - salīdzināsim teikto ar Rakstiem, it kā neko par tādu Grehemu nebūtu dzirdējuši.

Tātad: kur var izlasīt šova uzrunas?
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.11.08 14:28:36
Diemžēl, nebiju tur un nenofilmēju, jo uzskata, ka tam no ko šķiest video kasetes
kur var izlasīt [212.70.183.2]
# Iesūtīts: 2010.11.08 14:28:54
Konfesionāls luterānis

http://www.billygraham.org/statementoffaith.asp
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.08 14:33:33
"A man really believes not what he recites in his creed, but only the things he is ready to die for. " Tortured For Christ, Richard Wurmbrand
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 67 , pavisam kopa bijuši: 11384