atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par "Cerību"
Voldemārs
Iesūtīts: 2010.11.05 12:03:11
Nez, kāpēc nevienam nav ienācis prātā parisināt tematu par pašlaik notiekošo festivālu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Konfesionāls luterānis
# Labojis Konfesionāls luterānis: 2010.11.08 10:13:17
Ingar Pamēģini uzrakstīt tik garu rakstiņu, piem., par 1. Tim., tad sapratīsi.
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:14:26
*****! [95.68.65.80]
Tas, ko Tu dari nepareizi, ir neredzi Dieva darbu kā savas atgriešanās patieso cēloni. Tas arī ir malds, pret kuru iebilstu. Ja kas labs, tad tas no Kristus, kuru Tu piemirsti, kad visu laiku raksti: "Pats sāku to lasīt. Pats izlēmu iet uz dievkalpojumiem un klausīties sprediķus. Pats izlēmu, ka vajag nokristīties. Pats gāju pie mācītāju un sarunāju." Paskaties, kā to apraksta Bībele.
Sludinātāji, kas uzsver šo es/pats/man, ir maldinātāji, jo nerunā par Kristus un Svētā Gara darbību, kas ir patiesie avoti. Vēl, kur tad te palika sakramentālā atbildība?
Ar šiem diviem aspektiem pietiks?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:19:31
Konfesionāls luterānis

Gribētos tomēr konkrētu atbildi - cik katru dienu plus/mīnus minūtes, stundas tu pavadi tīrajā laikā ar Dievu?
danar
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:30:00
Ingars
Vel arvien pelni Dieva zelastibu?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:37:46
danar

Kāpēc tu tā jautā? Es taču neteicu, ka ar to var nopelnīt Dieva žēlastību. Pēc jaunās derības kārtības bauslība tiek ierakstīta ticīgo sirdīs un pārveido viņus no iekšienes, tad augļiem ir jāparādās. Ja augļi neparādās, tad kaut kas nav kārtībā ar ticību, tas ir - es nesaku, ka pestīšana nāk no augļiem (darbiem), bet gan pestīšanu saņēmušajos ir dzīva ticība, kura neizbēgami radīs/izraisīs augļus/darbus.
jaanis
# Labojis jaanis: 2010.11.08 10:40:11
Ingars Starpība tikai tā, ka kas vienam augļi citam pelavas, kas citam pelavas otram augļi. Pie kam novērojams tas ir kā pie vieniem tā pie otriem. Tāpēc arī man ir tā, ka ir savs viedoklis un, jā, man tas ir un vairs pat sevišķi nesatrauc, ka kāds kaut ko cenšas ieborēt . Tik iespraužu ik pa reizei savas domas varbūt kādam noder vai gluži pretēji kāds var norādīt - re kāds pagāns.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:45:07
jaanis

Tam mums ir Dieva Vārds, lai katrs sevi pārbaudītu. Pārmaiņām jātop redzamām. Arī Vienpārātības grāmatā rakstīts aptuveni tā, ka dzīvā un pestījošā ticība nevar palikt tajos, kuri patur sevī ļaunu nodomu apzināti turpināt darīt grēkus. Lasi arī bībelē par tiem kokiem un zariem ar labiem un sliktiem augļiem
***** [95.68.65.80]
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:46:45
Voldemārs

"Tas, ko Tu dari nepareizi, ir neredzi Dieva darbu kā savas atgriešanās patieso cēloni."

Nē es redzu. Es piekrītu indriķim. Dievs aicina un iedvesmo, cilvēks atsaucas un dara. Jēzus sauc un Caķejs kāpj no koka. Tieši tā, kā vakar Grehema sprediķī. To, ka cilvēks atgriežas un nožēlo savā spēkā, viņš neteica nevienu reizi. Tu saki, ka Grehems to saka.

Man liekas, mūsu domstarpība ir tur, ka mēs dažādi redzam Grehema un "cerības" funkciju. Tu to analizē, it kā tas būtu viss visā, sākums un gals. Es to redzu tikai elementu, kurā Grehems ar kolēģiem sapulcina cilvēkus, pasludina Vārdu un pamudina iesaistīties kādā draudzē. Draudze ar savu mācītāju lai uzņemas katehētisko un sakramentālo atbildību. Priekš tā tas kalpo labi diezgan.
jaanis
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:47:16
Ingars Pārmaiņām jātop redzamām. Hmm ... ja Tu neredzi, tad to nav?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:47:46
Tāpēc arī man ir tā, ka ir savs viedoklis un, jā, man tas ir un vairs pat sevišķi nesatrauc, ka kāds kaut ko cenšas ieborēt . Tik iespraužu ik pa reizei savas domas varbūt kādam noder vai gluži pretēji kāds var norādīt - re kāds pagāns.

Mateja 18:15 Bet, ja tavs brālis grēko, tad noej un pamāci viņu zem četrām acīm; kad viņš tev klausa, tad tu savu brāli esi mantojis.
16 Un, ja viņš neklausa, tad pieaicini vēl vienu vai divus, lai no divu vai triju liecinieku mutes katrs vārds tiek apstiprināts.
17 Bet, ja viņš tiem neklausa, tad saki to draudzei; bet, ja viņš neklausa arī draudzei, tad turi viņu par pagānu un muitnieku.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:49:26
jaanis

Kā jau teicu - mums ir Dieva Vārds, pēc kā pārbaudīt, ir cilvēkā pārmaiņas vai nav. Ne vienmēr visu var ārēji ieraudzīt, bet tuvāk iepazīstot cilvēku, parunājot ar viņu var pamanīt pārmaiņas VIENMĒR, ja tādas ir
jaanis
# Labojis jaanis: 2010.11.08 10:50:27
Ingars Un ja brālis ir slims? Un kā ir ar tām skabargām grēcīgā brāļa acīs? Un Dieva vārds nav lai brāli pārbaudītu. Dieva vārds ir lai sevi pārbaudītu, jo neba Tu stāvēsi blakus brālim tiesas priekšā.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:53:29
jaanis

Slimībai var būt dažādi iemesli, arī grēks, taču nav runa par to, ka ticīgs cilvēks arī var krist, bet gan par kopējo tendenci. Kā man teica kāds mācītājs, ka ticības brieduma līkne iet vai nu uz augšu, vai uz leju, bet paralēli x asij iet tikai beigtas ticības līkne

Jēkaba 5:14 Ja kāds starp jums ir nevesels, lai viņš ataicina draudzes vecajus, un tie lai lūdz Dievu par viņu, to svaidīdami ar eļļu Tā Kunga Vārdā.
15 Un ticīga lūgšana izglābs slimo, un Tas Kungs viņu uzcels. Un, ja viņš grēkus būtu darījis, viņam tiks piedots.
16 Izsūdziet cits citam savus grēkus un aizlūdziet cits par citu, ka topat dziedināti. Daudz spēj taisna cilvēka lūgšana, darbodamās savā spēkā.
danar
# Iesūtīts: 2010.11.08 10:59:40
Ingars
Vai tad,kad tu pavadi laiku kopa ar savu sievu..tu uznem laiku,t.i.skaiti stundas un minutes?
jaanis
# Iesūtīts: 2010.11.08 11:00:07
Ingars Slimībai var būt dažādi iemesli, arī grēks
Vai vari aprakstīt kādu šā laika gadijumu?
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.11.08 11:01:11
Voldemārs, Kas ir "Cerības" mērķauditorija, jau esoši kristieši, vai vēl nekristieši/neatdzimuši?
Tā īpaši neesmu interesējies par šo festivālu.
Vai tad jāizslēdz, ka uzklausījušiem Evaņģēliju arī "Cerībā",
Dievs neatdzimušos atdzemdē ticībā? Metanoja. Citi atgriežas, "Gideonu" Jaunderību pārlapojuši. Citi, Lutera katehismu. Ne jau savā, bet izlasītā Dieva vārda spēkā.
Jēzu arī visādi jūdi klausījās, bet kādi ticēja un Viņam sekoja, kādi - tāpēc ka gardo maizi bija ēduši, bet kādi tāpēc, ka Gara apgaismoti Viņā Mesiju atpazina.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.11.08 11:11:12
ES pats biju uz šo festivālu piektdien. Mūsu draudze dziedāja kopkorī. Domāju , ka festivāls bija izdevies un evaņģēlijs tika pasludināts Latvijā. Tas bez komentāriem.
Bet bij diezgan arī nepatīkamas lietas. Kad savu dēļiņu izvedu pačurināt , tad sargs pateica , ka atpakaļ nelaidīs. Redzēju kā viens tēvs ar dēļu arī gāja un sargs atgrieza viņus atpakaļ. Daudzi sargi nerunāja latviešu valodā un nespēja paskaidrot kur A ieeja. Man bija līdzi misonārs no Spānijas, kā ciemiņš, nesu viņam kafiju, bet sargs nelaida. Es teicu , ka vinš ir misionārs karstajos punktos , bet nekā. Sargs neļāva aiznest kafiju brālim. Uz manu jautājumu , no kuras draudzes viņš. - neteica, vēlāk palielījās no Dzīvā Dieva draudzes. Domāju , ka viņš bija Ļedjajevietis.
Tas jau štruns, salīdzinot , ka Dievkalpojuma sākumā kāpa ,,kancelē,, politiķi. Piektdien bija Ļedjajevietis pārstāvošs Rīgas domi. Vakar redzēju televīzijā Inesi Šleseri. Vienkārši nožēlojami , ka politiķi nespēj savu muti novaldīt tādā reizē. Domāju , ka vadība speciāli šito organizēja , lai Šlesera - Ļedjajeviešu sadraudze runātu. Protams , ka tas ir tālejošs mērķis.
Domāju , ka tieši vakar , kad raidīja pa televīziju festivālu Dievkalpojuma sākumā daudzus lika pārslēgt televizoru uz citiem kanāliem , jo Šleseres kundze to panāca ar savu ,,uzstāšanos,,.
Konfesionāls luterānis
# Iesūtīts: 2010.11.08 11:18:32
Ingar Viņā mēs dzīvojam, rosāmies un esam 24h.
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.11.08 11:45:12
*****! [95.68.65.80]
"Nē es redzu."
Ja Tu redzi, kāpēc raksti "pats"?

"Man liekas, mūsu domstarpība ir tur, ka mēs dažādi redzam Grehema un "cerības" funkciju."
Tev ir taisnība, mans jautājums ir par to, vai Cerība nes ko labu, ja LELBs to nekritiski akceptē. It īpaši, ka pašā pamatuzstādijumā ir daudz teoloģiskas problēmas. Vai tad baznīca nav iestāde, kas ir atbildīga par nepareizu lietu norādīšanu un aicināšanu tās labot?

"Es to redzu tikai elementu, kurā Grehems ar kolēģiem sapulcina cilvēkus, pasludina Vārdu un pamudina iesaistīties kādā draudzē."
Cik godprātīgi ir redzēt tikai pozitīvo?
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.11.08 11:46:49
indriķis!(labs)
"Vai tad jāizslēdz, ka uzklausījušiem Evaņģēliju arī "Cerībā""
Ko darīt ar ne-Evaņģēliju vai pret-Evaņģēliju, kas skanēja Cerībā?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 36065