atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par "Cerību"
Voldemārs
Iesūtīts: 2010.11.05 12:03:11
Nez, kāpēc nevienam nav ienācis prātā parisināt tematu par pašlaik notiekošo festivālu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Zaurs
# Iesūtīts: 2010.11.06 20:50:24
vispār kristīgais radio izceļas ar pārklājumu latvijā..gandrīz labāks par swh un tikpat dižs kā radio2..
Sicilia
# Labojis Sicilia: 2010.11.06 20:56:59
Zaurs
nez nez... Rēzeknieši raud un lamājas, ka lai dzirdētu LKR jārāpjas kādā kalnā.....

taisnības labat jāsaka, ka kaut kādos čangalienes mežos... gan labi šito ķēra, pat labāk kā LR 1 bet tas bija dīvaini un vienā puntā
nez kam tai mežā LKR vajag

vienīgais varot mēģināt pa internetu klausīties.... bet ne visiem zinies esot...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.06 21:02:43
Vispār mums te Mēmelas krastā LKR nav neko labi uztverams, kalnā labāk, bet pie autoostas top dzirdami leiši. Braucot uz Rīgu, no Mēmeles tilta līdz Codei tas ir epizodisks, tad brīdi var paklausīties, starp Iecavu un Ķekavu pirms pagrieziena uz dzērumiem atkal visādi traucējumi (`škiet tur kāds mobiļņika tornis) un tad pēc Dzērumu krusta var mēģināt klausīties līdz pašai Rīgai. Štruntīgs pārklājums jāsaka... SWH tai ziņā ir labāks. Savulaik spēcīgākais signāls bija Zemgales radio, arī Skonto.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.11.06 21:16:54
jaanis
;aa,, nu un ja jau es esmu brīva, ko tad?
jaanis
# Iesūtīts: 2010.11.06 21:20:57
p.l.dassy Tev tik tā šķiet. Aizej uz stadionu un tad tiksi atbrīvota no visa...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2010.11.06 21:26:33
jaanis
man šķiet, Tev pašam jāiet uz stadionu!
es rīt iešu uz dievkalpojumu un man ar to pietiek!
jaanis
# Iesūtīts: 2010.11.06 21:46:22
p.l.dassy Jā šad tad aizeju pasportot - tas ir veselīgi
Kasitis
# Labojis Kasitis: 2010.11.07 02:07:21
Es pats tapu glābts iepriekšējā Cerībā 99.
Vispār baigi jocīgi, man nebija nekādu apzinātu Dieva meklējumu, par visādu ezotēriku gan interesējos, bet tikai ne par kristiešu Dievu. Un vispār kristiešus kā sugu uzskatīju par ******ņiem. Līdz vienu dienu mans draugs uzaicināja uz šo pasākumu Doma baznīcā. Mani uzrunāja Rakstu vieta " Redzi, Es stāvu durvju priekšā un klaudzinu. Ja kas dzird Manu balsi un durvis atdara, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar Mani".
Pilnīgi nesaprotamā kārtā man sirdī parādījās vēlme/sauciens: "Es gribu, Dievs, Jēzu, ienāc manā sirdī!!!"
Es izgāju priekšā, noskaitīju lūgšanu, ko teica priekšā. Pēkņi manī bija parādījusies ticība, ka Dievs ir un apziņa, ka Viņš man ir piedevis un sajūta, ka Viņš mīl mani. Mani pārņēma kaut kāds agrāk neizjusts, ļoti spēcīgs prieks. Es uzreiz pēc šī evaņģelizācijas dievkalpojuma, man šķiet tas pat nebija vēl beidzies, izgāju uzpīpēt - es tad vēl smēķēju. Es vēl tagad atceros tās sajūtas, kas mani pārņēma sēžot uz soliņa pie Doma baznīcas. Pat saule spīdēja spožāk, Vecrīga izskatījās skaistāka un cilvēki laipnāki un laimīgāki.

Kopš tā laika ir pagājuši nu jau vairāk kā 11 gadi, taču es joprojām esmu kopā ar Dievu. Pēc šī pasākuma visa mana dzīve ir ļoti spēcīgi izmainījusies.

Es patiešām ticu, ka šādos evaņģelizācijas pasākumos darbojas Dievs un tam par pierādījumu ir mans piemērs. Neviens cilvēks tik īsā laika sprīdī ar tik vienkāršu sprediķi nevarētu manī, cilvēkā, kurš par Dievu nebija interesējies un nekādas reliģiskas prakses nebija veicis, radīt tādus pārdzīvojumus un panākt tādas dzīves izmaiņas.

Es biju šodien biju uz Cerības festivālu un dzirdēju Grehema sprediķi. Viņš taču nesludināja neko citu kā vien Bībeles pamatpatiesības!!
Viņš ne manipulēja, ne kādā citā veidā iespaidoja cilvēkus. Tas bija vienkāršs, klasisks evaņģēlija pasludinājums.

Esmu pārliecināts, ka tas bija Dievs, Viņa Svētais Gars, nevis Grehems, kas darbojas to cilvēku sirdī, kas izgāja priekšā uz grēku nožēlu lūgšanu un kas varbūt pirmo reizi mūžā uzrunāt savu Radītāju.

Cik es zinu, pat viskonservatīvākajam luterānim varētu būt tikai daži iebildumi pret to vēsti, kas tiek sludināta Cerības festivālā un pat viskonservatīvākais luterānis nevar noliegt, ka tur, kur tiek pareizi pasludināts Dieva vārds, Dievs, Viņa Svētais Gars darbojas.

Līdz ar to es patiešām nesaprotu tos cilvēkus, kas tik vieglprātīgi var nosaukt šo pasākumu tikai par cilvēku darbu vai dot mājienus, ka tas varētu būt sātana darbs.
Vai Jūs patiešām nebīstaties, ka Jēzus pret Jums var attiecināt savus vārdus: " Un katram, kas teiks ko pret Cilvēka Dēlu, tam to piedos. Bet tam, kas zaimos Svēto Garu, to nepiedos"?

Esiet lūdzu uzmanīgāki ar saviem mutes vārdiem, neapgrēciniet sevi un tos kas Jūsos klausās.
Es uzskatu, ka nevienai baznīcai nav absolūti pilnīgas mācības, jo katra baznīca sastāv tikai no nepilnīgiem cilvēkiem un katrs mēs krītam, tikai dažādās lietās.
Tomēr mēs dēļ cilvēku nepilnības nedrīkstam noliegt to pilnīgo Dieva darbu, ko Viņš darba pie un caur nepilnīgiem cilvēkiem.
Labāk patiešām aizlūdziet par šo pasākumu, lai Dievs vēl vairāk var caur to darboties.
danar
# Iesūtīts: 2010.11.07 02:29:28
Kasitis
Ka tu izvelejies draudzi ..pec tam?
Kasitis
# Iesūtīts: 2010.11.07 02:51:07
No sākuma kādu gadu gāju uz LELB Jēzus draudzi, jo to apmeklēja cilvēks, kas mani uzaicināja. Tagad esmu draudzes "Dieva mājas" loceklis.
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.11.07 09:39:40
Pirmkārt, jau rakstīju, ka cilvēks var kļūt par kristieti arī ar pretbiblisku metožu palīdzību. Jautājums ir, vai tāpēc baznīcām tādas būtu jāpraktizē?
Otrkārt, mani pārsteidz, ka LELBs oficiāli pauž TIKAI pozitīvu viedokli par Cerību. Vairāku te minēto, un ne tikai, iemeslu dēļ, LELBam ka baznīcai pienācās VISMAZ norādīt uz nepilnībām un problēmām ar Cerību. Taču tas netiek un diez vai tiks darīts. Vai baznīcas, LELBa tai skaitā, uzdevums nav pārstāvēt biblisko mācību?
Treškārt, ir interesanti vērot šajā diskusijā cilvēku argumentāciju, kas, ja neierobežoti atbalsta Cerību, balstās uz maldīgu teoloģiju (proti, Jēzus ieaicināšanu/pieņemšanu, utml.) UN cilvēcisku argumentāciju, t.sk. pieredzi. Nezin kāpēc citos jautājumos, piemēram, jautājumā par viendzimuma attiecībām, LELB vadība izvēlās citu argumentāciju.
Artis
# Iesūtīts: 2010.11.07 17:09:52
Voldemār, sagaidu, ka TU nosūtīsi vēstuli J.Vanagam ar savu nostāju un jautājumiem, piemēram, kāpēc viņš atbalsta šādu pasākumu! Savādāk uzskatīšu, ka esi tukšu salmu kūlējs, kurš atrod tikai negatīvo, bet pats neko nedara!
Voldemārs
# Iesūtīts: 2010.11.07 22:18:46
Arti!
Vai šis nav publisks LELB forums, kurā LELB locekļi var uzdot jautājumus?
Spriežot pēc diskusijas par atvaļinātajiem mācītājiem, J.Vanags te ir gana biežs viesis, tāpēc, ja viņš uzskatīs par vajadzīgu, te arī pakomentēs.
Atbilstoši luteriskajai teoloģijai, kas, manuprāt, ir labi balstīta Rakstu mācībā, katrs rīkojas sev uzticētās amata atbildības robežās. Esmu LELB draudzes loceklis, tāpēc arī jautāju. Man ir argumentēts jautājums, kā tas uzreiz kļūst par "tukšu salmu kulšanu"?
Kopš kura laika uzdot jautājumus par neskaidrām lietām ir pārkāpums? Esmu lasījis, ka tas IR pārkāpums autoritārā sabiedrībā, vai tas tā ir arī baznīcā, t.sk., LELB?
***** [95.68.65.80]
# Iesūtīts: 2010.11.07 23:24:56
Voldemārs

Nu tad jautājums: F.Grehems šovakar uzaicināja cilvēkus iznākt priekšā un teikt
- es atzīstos, ka esmu grēcinieks;
- es nožēloju savus grēkus;
- es ticu, ka Kristus ir Dieva Dēls;
- es ticu, ka viņš manu grēku dēļ tika piesists krustā un nomira;
- bet es ticu, ka Dievs viņu piecēla no mirušiem;
- es vēlos atgriezties no maniem grēkiem un lūdzu tos man piedot;
- es vēlos uzticēties viņam kā savam Glābējam;
- es vēlos nodot savu dzīvi viņam kā savam Kungam.

Kas tieši šai visā ir pretbiblisks un kā būtu bijis jāsaka pareizi? Un vēl - kas vainas pieredzes argumentam? Vai tas nav Dieva paša ieteikts?

"Tā saka Tas Kungs: "Uzlūkojiet dzīves gaitas ceļus un izpētiet, kurš ir senlaikos bijis tas labais svētības un laimes ceļš, tad staigājiet pa to, un jūs atradīsit mieru savai dvēselei!" (Jer.6:16)

Drīzāk redzams, ka Dievs nosoda pieredzes ignorēšanu: "Bet tie
***** [95.68.65.80]
# Iesūtīts: 2010.11.07 23:25:35
"Bet tie atbildēja: mēs negribam pa to staigāt!"
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.07 23:49:45
Sanāca gan tikai pašas beigas redzēt, kur Grehems jaunākais par Caķeju runāja un aicināja visus nākt priekšā. Gribētos dzirdēt no kāda, kas redzējis ko vairāk, vai bija kaut kas tāds paīstam uzrunājošs?
armilo
# Iesūtīts: 2010.11.08 00:22:11
Aivars
Pa istam uzrunajoš nekas nebija. Standarta frãzés tika pasludinats evangelijs. Ari par to paldies.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.11.08 00:22:45
Aivars
Izlasi ***** [95.68.65.80] rakstīto - vai tas nav gana uzrunājoši? Vai arī noskaties visu LTV arhiīvā.
Drupie
# Iesūtīts: 2010.11.08 00:28:54
http://www.youtube.com/watch?v=I3BUIhzuq3w
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.08 00:29:19
Vienkārši balss
Nu Tu atgriezies no grēkiem un kļuvi par kristieti?
Saprotu, ka iztulkosi to par `uzbraucienu` , bet, manuprāt, to cik kas uzrunājoši bijis, varētu pateikt kāds, kas tiešām ir ticis no tā visa kaut kā uzrunāts, nevis tāds, kas var tik no malas spriest, ka kādu kas varetu uzrunāt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 152 , pavisam kopa bijuši: 2930