atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristietība nav reliģija ( doktrīnu kopums) , tās ir attiecības ar personu Jēzu Kristu.
Svētais
Iesūtīts: 2010.10.21 14:10:43
Vai šim apgalvojumam var piekrist?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2010.10.23 18:48:46
Svētais
vai tiešām tu domā ka cilvēks pats spēj sev svētumu nodrošināt? tad kam tev Jēzu? pat augstais priesteris pirms gāja Vissvētākajā vietā upurēja gan par saviem, gan tautas grēkiem...
tikai Dievs ir svēts. un cilvēks var būt svēts tikai pateicoties tam, ka Dievs ir svēts . nekā savādāk, ar labiem darbiem draugs, ceļš uZ elli reizēm bruģēts.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.24 17:19:03
S.R...
es runaju pilnigi par pretejo. Jezus ir tiesi mans 100% svetums, un es esmu Jeezuu darits sveets Dieva aciis. Taapeec man ir drosas un palavibas pilnas attiecibas ar Dievu, jo Viņs mani darījis sveetu garaa.
Svētais
# Labojis Svētais: 2010.10.24 17:25:33
Tas ir līdzīgi kā ja tev ir kādas tuvas attiecības ar kādu cilvēku, pietiekami tuvas, lai tu varētu uzprasīt viņam, piemēram, kaut ko tev iedot, teiksim, tavu mašīnu uz kādu laiku. Man `tas cilvēks mašīnu nedotu, jo man nav tik tuvas attiecības ar viņu un es viņu nepazīstu, bet tev iedotu, jo viņš tevi pazīst. Tāpat mēs, kad nākam Dieva priekšā vediojam ar viņu attiecības, nevis likuma burta ievērošanu un doktrīnu. Ja mēs iepazīstam viņu un viņš mūs, tad mums ir vieglāk saprasties, uzticēties un paļauties vienam uz otru. Šādi veidojas attiecības. Ja mums nav šīs drošās paļāvības Dieva priekšā, tad mēs nākam bailīgi, bet Dievs to nav vēlējies, jo šķērsli, kas mūs šķīra, lai mēs būtu atkal tuvās attiecībās ar viņu kur iepazīstam viņu un viņš mūs ( dalamies viens ar otru), proti, grēku ir atrisinājis ar Jēzus krusta nāvi.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.10.25 06:44:42
Svētais
Ja mēs iepazīstam viņu

tieši tā, ja mēs iepazīstam Viņu. jo Viņam gan daudz nevajag, lai redzētu visu cilvēka grēcīgo būtību.un šeit jau sākās, katrs jūsmotājs redz savu "Jēzu" pēc sava ģīmja un līdzības,tam ir vienaldzīgi patiesie avoti, savas emocijas un fantāzijas ceļot augstāk par Baznīcas mācību, pat Bībeli....
un jo ātrāk šāds cilvēks atgriezīsies no saviem maldiem, jo labāk viņam pašam. tad jau paštaisnais farizejs ir tuvāk Dievam, nekā tāds sapņotājs.

bet Dievs savu darbu padara labi, un šādam sapņotāja stāvoklim esam visi gājuši cauri. arī es. Dievs pats cilvēkam atkājies par tik, par cik cilvēks ir spējīgs to pazīt - Visā savā pilnībā - Jēzū Kristū. lai Dievs dod tad mums šo gudrību patiešām Viņu iepazīt.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 09:56:33
Iepazistam vinu ta kaa vins atklajas caur rakstiem, un ne kaa savadak jau iepazit ar nevaram . Dievs zina musu grecigo dabu un butibu , un tapat vins zina to, ka ir veicis taisnosanas darbu Jeezuu musu laba, un to, ka mums taadeelj nav jaabiistaas ar vinu but draudzigaas, tuvaas un personiskkas attiecibas, nevis japieiet vinam caur vecaa grecinieka sindromu...ar bailem, nedrosibu utt...
S.R...
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:17:53
Svētais
piekrītu. ir svarīgi zināt, ka Dievs uz mums tur labu prātu, ir saudzīgs un mīlošs Tēvs. nevis piekasīgs likuma soģis, kurš to vien skatās, vai kāds ko nenostrādās kā nevajag. bet tas jau tādā kā Sv. skolas līmenī būtu jāsaprot.

laikam jau mēs runājam par to, kas katram mums šķiet svarīgs. redzi, man piemēram ļoti nepatīk tie tipi, kas savas privātās atklāsmes ceļ līdzvērtīgas, ja ne vēl svarīgākās par Baznīcas mācību un Bībeli.

kas tev tur ar to nedrošību un bailēm, nezinu, laikam jau arī ir bijuši kādi piedzīvojumi.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.10.25 10:24:02
S.R...
kas tev tur ar to nedrošību un bailēm, nezinu, laikam jau arī ir bijuši kādi piedzīvojumi.

man vairs nav, bet tomer kadreiz bija, sevi saustiju ar mazvertibas kompleksiem, neizdosanos, parmetumiem, nosodijumu, ka nevaru izdarit kaa vajag utt..., nevaru dzivot svetu dzivi kaa vajag utt... Tapec tiesi tagad velos parejiem Dieva berniem darit zinamu, ka Dievs nav dusmigs Dievs, kas ir nepamierinats par katra sava berna klupienu. Dievs nedusmojas, ja nevaram vel uzvaret greku savas dziives. Dieva milestiiba nemainas no taa ne par mata tiesu. Un attieksme aridzan, tapec neskatoties uz greku ar ko cinamies musu dzives un musu nepilnibam varam baudit tuvas , sirsnigas personiskas attiecibas ar musu Kungu, un Viņs to ļoti veelaaas.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.10.25 11:04:34
Svētais
paldies par atklātību, protu novērtēt.
kā jau Tu zini, tad tiem, kas Dievu mīl visas lietas nāk par labu.
arī mūsu trūkumi un nepilnības. Jēzus nebaidījās būt ievainots, jo caur Viņa brūcēm mēs tiekam dziedināti. tāpat caur tām brūcēm, kuras mums ir dziedinājis Jēzus izlīst svētības un dziedinājuma straumes uz tiem, kas cieš no līdzīgām nelaimēm. interesanti, vai ne? tātad, jo vairāk esam cietuši, jo svētīgāki spējam būt tad, kad Jēzus mums ir pieskāries.
es... [87.144.155.123]
# Iesūtīts: 2013.01.25 19:46:14
Priekslikums.
Ta ka baznica tapat pa pilno draza ievazaata-varetu sarikot konkursu,,Farizeju TOP 10,,(vispirms izlasot Mateja ev. teikto,pec ka pazist farizeju)
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 148 , pavisam kopa bijuši: 930