atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva teiktā uztvere
pich_
Iesūtīts: 2010.10.20 15:47:14
kādā no tēmām masiks uzdeva jautājumu, kuru es nedaudz pārveidoju, un gribu noskaidrot atbildi. iekopēšu:

Dievs taču redz, ka radio (netīcīgs cilvēks) neuztver tos signālus, ko uztver TV (ticīgs cilvēks). tad kāpēc Dievs, kuram ir visas iespējas darīt savādāk, turpina sūtīt visus citus, izņemot FM signālus?
Kāpēc radio aparāts ir jāpārkonvertē uz televizoru, lai saprastu Visvarenā teikto? un kāpēc vainīgs pats radio, nevis signāla izsūtītājs?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.22 10:04:53
a_masiks
tie 144k nebija pirms Jēzus? man šķiet, ka pēc tam Viņš pārdomāja, un atļāva visiem tikt pie sevis- tikai jāpieņem glābšanas plāns

devonas reksis
savādi, ka platais ceļš tieši neved uz debesīm... ceļa Projektētājam aprēķini sajuka?
nav sajūta, ka Dieva plānos ietilpst glābt cilvēkus
danar
# Labojis danar: 2010.10.22 10:07:35
pich_
domaju,ka Mulders bij domajis vairak par tiem,kuri noraidijusi to,ka Dievs vinus uzrunajis...varbut kludos.
Dievs uzruna visus cilvekus....bet ne visi cilveki atsaucas.Kads gaida pensijas vecumu un tad uz baznicu ies,kads gaida pieradijumus..kads rakstus uz sienas paradamies...
tu piemeram,gaidi vizijas vai balsis..kaut pastav liela iespeja,ka tu ljoti sabitos uz uzskatitu sevi par sizofreniki.
Bet Dievs jau ir pacietigs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:11:58
vēl jo lielāks iemesls viņus uzrunāt, tiem saprotamā un uztveramā veidā. Savadāk jums tur sanāk 2 unistabili stāvokļi - ticīgie tic, uz viņiem Dievs runā, lai gan tas viņiem nemaz nav vajadzīgs, neticīgi - netic un Dievs uz viņiem nerunā, jo pats nezkādēļ nevar.
Tb - veselie tiek ārstēti, slimie -ignorēti.... kautkā stulbi sanāk.


Kaa ir tas teiciens, viens var aizvst eezeli liidz uudenim, bet pat simts vinju nepiespiediis dzert, ja vinjsh negrib.

Ja aarsteeshanas metode ietver sevii konkreetas manipulaacijas, tad taas nevar "noiistinaat" liidz tev saprotamam formaatam tikai taapeec, lai tev tas buutu pienjemams. Ja tu to nepienjem ibo nespeej to apjeegt, aptvert vai vienkaarshi aizkaapt liidz aarsta kabinetam, tad ir lieki prasiit rengena uznjeemumu no zaalju tantinjas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:12:22
danar

ja godīgi, tad personīgi es negaidu ne vīzijas, ne balsis. ja Dievs ir, tad es gribu redzēt, kā Viņš tiek galā ar slimībām, badu un ciešanām.
lūk- tas mani tiešām uzrunātu, un nebūtu problēmu par to pateikties.
bet...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.22 10:13:31
ā- bet kāpēc? kāpēc cilvēkam ir jākonvertējas, lai Dievs viņu uzrunātu? kāpēc Dievam nav metodes, lai uzrunātu neticīgo, pirms viņš ir konvertējies? kas Viņam liedz to darīt, ja reiz Viņam nekas nav neiespējams?

Skat atbildi masikam.

Kaapeec cilveekam ir jaamaacaas vadiit automashiinu, kaapeec CP nevar ljaut vienkaarshi kuram katram, kas grib braukt - braukt. Kaapeec mums ir jaaiet pie aarsta, kaapeec aarsts nevar atnaakt pie mums uz maajaam un izaarsteet... jebkuru slimiibu?
Kaapeec ir jaakonverteejas par deputaatu, lai traktorists vai svarceelaajs vareetu radiit likumdoshanu, kaapeec nevar ljaut ikvienam iedziivotaajam veidot likumdoshanu, nodoklju politiku u.c. stuffu?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:14:25
Jošs Mulders

Kaa ir tas teiciens, viens var aizvst eezeli liidz uudenim, bet pat simts vinju nepiespiediis dzert, ja vinjsh negrib.

tas attiecas arī uz dieviem?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:14:59
tas attiecas arī uz dieviem?

Tas attiecas uz neticiigajiem, kas gri, lai Dievs ar vinjiem runaa, bet negrib vinju dzirdeet
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:15:12
Jošs Mulders

nu?? kāpēc ārsts nevar atnākt pie mums uz mājām un izārstēt... jebkuru slimību?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:16:24
Jošs Mulders
Ja tu to nepienjem ibo nespeej to apjeegt, aptvert vai vienkaarshi aizkaapt liidz aarsta kabinetam, tad ir lieki prasiit rengena uznjeemumu no zaalju tantinjas.

tantiņas, kuras ar sajūsmu stāsta par dakterīti, ij lielās cik viņš labiņš - stāsta, ka jamais esot visuresošs. nemaz no gultas neesot jākāpj ārā - šis jau klātu...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:16:26
nu?? kāpēc ārsts nevar atnākt pie mums uz mājām un izārstēt... jebkuru slimību?

Nu atbildi... kaapeec tavupraat aarsti ne vienmeer visu aarsteeshanu speej izveikt pie tevis maajaas? Kaapec ir taadas polikliinikas, doktoraati, slimniicas?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:17:07
tantiņas, kuras ar sajūsmu stāsta par dakterīti, ij lielās cik viņš labiņš - stāsta, ka jamais esot visuresošs. nemaz no gultas neesot jākāpj ārā - šis jau klātu...

un?

Tu gribi buut shii tantinja?
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:17:42
Jošs Mulders

kāpēc tu ierobežo Dievu telpā un laikā?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:17:48
Jošs Mulders
Tas attiecas uz neticiigajiem, kas gri, lai Dievs ar vinjiem runaa, bet negrib vinju dzirdeet

vot tā nav taisnība. tā tavu savu aizspriedumu projicēšana.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:18:51
Jošs Mulders

redzi:
ja man ir vajadzīgs Dievs, tad es pie Viņa eju
ja es esmu vajadzīgs Dievam, tad viņš nāk pie manis
ja Viņš nenāk pie manis- tātad es Dievam neesmu vajadzīgs?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:21:03
Jošs Mulders
un?

Tu gribi buut shii tantinja?

nē, TIK dumjš es negribu būt. Taču ja dakteris ir visuresošs - viņš var pacensties arī mani izārstēt, ja jau viņaprāt es esmu slims.
Ja dakteris domā, ka man pašam jāsāk ārstēties un tikai tad kad būšu vesels -jānāk pie viņa izteikt savu pateicību - lai gaida vesels, pie tik tērēta ārsta tikai tērētajiem jāiet.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:21:05
kāpēc tu ierobežo Dievu telpā un laikā?

Es nee... tu vinju ierobezho attieciibaa uz seviim, savukaart pats Dievs sevi ir ierobezhojis taa kaa vinjam labpatiikaas, kaapeec vinjsh taa dariijis, nemaaceeshu teikt droshi...
danar
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:22:10
pich_
tev vienkarsi nepatik Dieva veidota kartiba..kada Vins pie tevis nak,tu Dievam uzstadi savus nosacijumus,kaut Dievs nav apsolijis,ka uz sis zemes mitesies kari,slimibas,ciesanas.Si zeme ir lemta iznicibai...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:22:12

vot tā nav taisnība. tā tavu savu aizspriedumu projicēšana.


Nee taa ir absoluuta taisniiba.

Juus tachu negribaat nedz lasiit Rakstus nedz piedaliities dievkalpojumos, kas ir tie liidzeklji un veids, kaa DIevs ir apsoliijies buut klaatesoshs - savaa vaardaa un sakramentos.

Tad kaa teikt, tu uz tusinju neej, bet breec, ka tev rosolu neliek galdaa...
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:22:45
Jošs Mulders
savukaart pats Dievs sevi ir ierobezhojis taa kaa vinjam labpatiikaas, kaapeec vinjsh taa dariijis, nemaaceeshu teikt droshi...

kā tu zini, ka Viņš vispār sevi ir ierobežojis? vai dajebko ar sevi izdarījis? Viņš tev pateica?
a_masiks
# Iesūtīts: 2010.10.22 10:23:05
pich_
ja es esmu vajadzīgs Dievam, tad viņš nāk pie manis

he, he, he... es labi zinu, KO tev uz to atbildēs....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 1 , pavisam kopa bijuši: 255