atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristietis - veģetārietis
Toms Tr
Iesūtīts: 2010.10.08 14:07:06
Sveiki,
mans vārds ir Toms, studēju LU Teologos un rakstu darbu studiju kursā `Praktiskā teoloģija` par tēmu `Kristietība un veģetārisms`. Es meklēju kādu kristieti, kurš, pateicoties savai garīgajai praksei, ir izlēmis kļūt (un arī reāli kļuvis) par veģetārieti. Ja Tu tāds/tāda esi, lūdzu, piesakies komentārā.
Paldies!
Toms
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:26:58
Bet palika iespaids, ka gaļēdājiem nav ko teikt, kā tikai "a man garšo"!

Kas ARII ir arguments btw.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:27:32
Kā tu zini?

Citaadi vinjsh nestaigaatu 10-20 gadus, bet nospraagtu aiz B12 truukuma organismaa, kuru - atkaartosim veelreiz - Augi nesintezee...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:27:34
Jošs Mulders
Bet ja softs radīts sev pašam, tad var ne tikai nogalināt, bet arī vēl pamocīt, atjaunot no backupa un vēlreiz pamocīt (ja nu kļudas pēc esi saprogrammējis, ka softs nomirst vai sajūk prātā no mocīšanas)?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:29:23
Bet ja softs radīts sev pašam, tad var ne tikai nogalināt, bet arī vēl pamocīt, atjaunot no backupa un vēlreiz pamocīt (ja nu kļudas pēc esi saprogrammējis, ka softs nomirst vai sajūk prātā no mocīšanas)?

A ko shai kontextaa noziimee "pamociit"?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:29:37
Jošs Mulders
Dīvaini, tad tak visi reliģiskie veģetārieši būtu izsprāguši kā mušas. Viņi tak dzīvoja arī tajos laikos, kad uztura bagātinātāju vēl nebija. Un kas, tikai gadus 20 dzīvoja un tad nobeidzās, jo nebija B12?

Atkārtosim vēlreiz - pienā un tā produktos ir B12.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:30:10
Sitas gan nav arguments, citaadi mums jaanjem veeraa, ka tam tur patiik izvarot sievietes...

Baidos ka "izvarot sievietes" un "patiik cuuku ribinju garsha" nav ekvivalenti apgalvojumi... kaut vai aiz taa, ka pirmais ir atrunaats kriminaallikumaa, bet otrs pavaargraamataas
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:30:31
Jošs Mulders
Pamocīt, ir radīt softam ciešanas (pieņemam, ka softs - AI - ir apzinīgs un jūt, citadi jau pamocīt nesanāks).
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:31:43
Jošs Mulders
Kas ARII ir arguments btw.
Akurāt kā kanibāliem, līdzīga svara arguments. Vai alkoholoķiem, smēķētājiem utml.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:34:30
Ctulhu
Njā, principā "man garšo" ir labs arguments no Zergu puses.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:35:38
Akurāt kā kanibāliem, līdzīga svara arguments. Vai alkoholoķiem, smēķētājiem utml.

Interesanti, bet tu taapat kaa Ctulhu, argumentee cirkulaari!

Vispirms pienjem, ka shaada riiciiba ir ekvivalenta izvaroshanai vai kanibaalismam, un tad saki, ka tas kaareiz ir shaads arguments, taapeec tas ir slikti

Pagaidaam cilveeka garshas preferences nav kriminaali sodaams, taapeec absoluuti legjitiims arguments. Nevari tu savas garshas preferences uzspiest cilveekiem...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.20 14:36:14
Nu un kur mees novietojam kritisko sarezgiitiibas slieksni. Tagad esam to novietojusi savaa sarezgiitiibas liimenii, bet tas ir stipri subjektiivi. A to atnaaks kaadi Zergi un novietos savaa liimenii. A mees jamiem liksimies garsiiigi....

Tobish muusu sarezhtjiitiibas liimenis ir subjektiivs? Eeeee....

Tobish man ir sajuuta, ka shis garshas arguments viens pats jau visu vegjetaarismu nosuuta bekot...

Jo kau tkaa sanaak, ka lai pret to argumenteetu tad cilveeka garshas prefrences ir jaademonizee, tobish jaapasludina apriori par noziegumu, lai pieraadiitu, ka tas ir nozieugms!

Jeb otrs argumenteeshanas veids ir jaargumentee no hipoteetisku zergu existences perspektiivas...

Tobish abi divi argumenti ir... baigais far-stretch, taadeejaadi... izklausaas, ka ar "man garsho cuuckjis" viss ir pateikts un vegjetaarieshi ar visaam cuukaam staav pie ratiem
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:37:47
Jošs Mulders
Nē, nu un ja garšas preferencēs būs "cilvēka gaļa", tad arī nekas sodāms nebūs?
Lūk, garšo cilvēka gaļa, un lai nemēģina kanibālam kāds savas preferences uzspiest!
Turklāt vēl senas tradīcijas un reliģiski rituāla nozīme.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.20 14:40:31
Nē, nu un ja garšas preferencēs būs "cilvēka gaļa", tad arī nekas sodāms nebūs?
Lūk, garšo cilvēka gaļa, un lai nemēģina kanibālam kāds savas preferences uzspiest!
Turklāt vēl senas tradīcijas un reliģiski rituāla nozīme.


Taatad veelreiz "garsho cilveeka galja" un "garsho cuukas galja" ir vai nav ekvivalenti tavupraat?

Es jau sapratu, ka vegjetaarieshiem ir probleemas ar cuukas un cilveeka kaa klashu atshkjirshanu, tieshi taapeec es par vegjetaarieshu spriedumiem smejos un nenjemu tos veeraa ibo cuuku argumentus arii es nenjemu veeraa

Par cilveeka galju kriminaallikums runaa, par cuukgalju nee Es saprotu, ka vegjetaarieshi GRIBEETU lai arii par cuukgalju kriminaallikums runaa, tachu pagaidaam tas taa nav, un taadeejaadi argumenti no poziicijas, it kaa jau tas buutu ierakstitis likumaa.

Taadeejaadi pagaidaam veel nav nolikts neviens arguments, kaapeec cuukgalja buutu jaaizliedz vai kaapeec tas buutu ekvivalents ar cilveeka galjas eeshanu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:41:20
Ctulhu
A ja to gaļu labi novāra vai sacep, tad arī tā slimība var rasties?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:43:12
Ctulhu, bet es pagaidaam ljoti pragamtiski runaaju par esosho situaaciju, kaameer nekas nav mainiijies, tikmeer "man garsho" ir arguments kas nolaizh podaa visu sho vegjetaarieshu cepshanos!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:44:25
Jošs Mulders
Taatad veelreiz "garsho cilveeka galja" un "garsho cuukas galja" ir vai nav ekvivalenti tavupraat?

Manuprāt, nē. Tas jau tu runāji pa garšas preferencēm, nevis nes. Ja jau tikai garšas preferences vien, neiedziļinoties nekur tālāk, ...

Par cilveeka galju kriminaallikums runaa, par cuukgalju nee
Tātad, ja krimināllikums nerunātu par cilvēka gaļu, tad tu viņu ēstu? Tikai krimināllikums tevi no tā attur? Un vispār, kriminālllikums ir tāda ideāla, augstākā autoritāte?
Redz, Ctulhu minēja, ka defīnus un pērtiķus šur tur jau aizliedz ēst.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:46:24
Ctulhu
Kaut kādas tur radības bija, kuras ēda dzīvas, jo tad labāk garšo. Austeres vai kas tur.
Bet īsts kristietis jau uz to nepavelkās, jo dzīvnieki tak ciešanas nejūt.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:54:05
Ctulhu
Taapat brunjurupucji un ezji.
Eži!!!

Domāju, ka ar laiku to aizliegs visur. Bet tad cilvēkiem jādomā dziļāk par "a man garšo"!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.20 14:54:37
Tātad, ja krimināllikums nerunātu par cilvēka gaļu, tad tu viņu ēstu? Tikai krimināllikums tevi no tā attur? Un vispār, kriminālllikums ir tāda ideāla, augstākā autoritāte?

Kriminaallikums nerunaa arii par austereem, un tomeer es taas needu

Tu kaut kaa putrojies manupraat.

Nee kriminaallikums ir ljoti primitiiva robezshkjirtne, tachu absoluuti pietiekama shajaa gadiijumaa, lai paraadiitu ka cuuka un cilveeks gluzhi nav viens un tas pats... un es ceru ka taa tas tiks nodaliits arii turmpaak shajaa zemee.

Nav man nekaada cienja pret Indijas attiexmi pret goviim un peertikjiem...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.20 14:56:08
EM, cilveekam aizliegt kaut ko kas vinjam garsho var tikai liidz kaadai robezhai... ja to paarkaapj, tad aizliegums vairs ir tikai formaals... jo tu nevari aizliegt cilveekam buut cilveekam, lai kas ar to tiek saprasts
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 117 , pavisam kopa bijuši: 7009