atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Musulmaņi pārņem pasauli
Adonika
Iesūtīts: 2010.09.29 09:28:23
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:56:05
godwit vērtīgākais filtrs atrodas citā vietā, citā galvā
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:56:49
Antikrists, manuprāt, nav kāda viena konkrēta persona, bet tie ir visu laiku valdnieki, kas visos laikos vajājuši Baznīcu.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:57:23
Pīlēns Pēks
vai tu viens tāds aklais te? vai tad neredzi??? ir cilvēki kuri savas kļūdas māk atzīt un nožēlot. tie tad arī ir tie luterāņi(vairāk gan nosaukuma pēc) kurus cienu, mīlu un saucu par saviem brāļiem. un pareizi tu saki, lai katrs, kas netic tavai reliģijai sevi nesauc par īstenu luterāni, jo tas tāds nav.
bet ne man par to spriest un norādīt, gan paši tiksiet galā.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.29 10:59:58
Ķepa

Manā ģimenē ir piecas galvas, un ne visas vēl ir sasniegušas pilngadību. Priecājos, ka Tu esi tik drošs par savu galvu. Es gan vēl esmu grēcinieks.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:08:05
godwit Saprotu. Nu par manu grēcīgumu es nu gan neesmu drošs, tā man ir uh... un es zinu, ko ar to darīt .
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.29 11:17:30
tāpēc ka viņš negrib ļaut kristiešiem kļūt pestītiem bez viņa varas
Jāsāk nopietni domāt, vai šodienas Romas bīskaps šīs vidus- un jaunāku laiku kolēģu anti kristīgās pretenzijas joprojām uztur spēkā?
Ja nē, tad godīgi pieejot LTA,
šīs reiz pamatotās apsūdzības varētu uz viņu neattiekties,
jo , šī nu reiz ir aksioma, vārdiem jāsakrīt ar realitāti, par kuru tie runā .
Es arī saprotu, ka vienam otram kaut ko tādu pieļaut principā ir kā bullim sarkana lupata.

P.S .Lasu Ratcingera grāmatu, normāls kristiešu teologs,
lai gan Romas katolis ar savu flavou r.
Un "sirds vācelīte" ar Kristu apliecinošām atziņām pilna.
Daudzviet atkārto reiz lasītas Lutera domas. Vācieši, kā nekā. Vispaŗ amizanti vērot , kā Romas katoļi brīžam runā par savu jaunāku laiku teologu atklāsmēm kā nezin ko svaigu, lai gan pie Lutera tas jau 16.gs. atrodams.
Labāk būtu svētīgo Mārtiņu palasījušies, tik daudzām disertācijām tēma.
Pīlēns Pēks
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:26:04
indriķi (labs)
Vai tad Romas mācība par pāvesta nemaldību ir atcelta, vai tad viņš vairs netiek saukts par Kristus vietnieku? Vai tad ir atcelts pāvestības nosodījums Evaņģēlijam, kā to izprot LTA? Padomā - vai Romas baznīca kristīgās vienprātības dēļ būtu gatava atteikties no pāvesta?
jakse [87.110.125.163]
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:29:29
Pīlēns Pēks bet Luters bija ar mieru atteikties no pāvesta varas nosodījuma, ja tik šis ļautu Evaņģēliju sludināt...
jakse [87.110.125.163]
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:31:25
diemžēl, daudziem, arī Tev Pīlēns Pēks pāvesta lamāšana ir kļuvusi par ikdienas un identitātes daļu... bet man viņš neliedz sludināt Evaņģēliju... nu nekā
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:37:08
Pīlēns Pēks indriķis (labs)
Šī diskusija nav par to, vai pāvests ir vai nav antikrists. Lūdzu to ievērot un novirzīšanos no tēmas pārtraukt. Ja nav nekā, ko sacīt par tēmu, varat taču arī paklusēt vai palasīt foruma noteikumus.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:42:42
latvju pīlēn , nu skatoties,
ka tu brīžam luterāņiem taisies par ko līdzīgu
Kristus vietniekam, tikai mazmazītiņos mērogos, ko var darīt ka lielam kuģim liela svilpe .

Runa nav par to, vai tiešām varētu būt iespējama vienprātība ar Rkb, uz ko es raugos diezgan skeptiski, gan mācības&prakses raibuma dēļ , gan no tā, ka atsevišķi luterāņu labās gribas žesti nebūt nenozīmē sekojošus līdzīgus žestus no oficiālās Rkb puses.
Runa ir vnk par objektivitāti.
Piemēram, paradokss - pēc 500 Reformācijas gadiem, Romas bīskaps Ratcingers ( ar visiem iepriekšējo pieņemtajiem nosaukumiem - nemaldīgais un Kristus vietnieks )
neapšaubāmi ir ortodoksālāks kristietis par lut.bīskapu Hansonu, PLF prezidentu.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:44:38
vilks , bet tas ir būtisks jautājums pārdomām- antikrists no musulmaņiem versus - no Romas?
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:46:36
indriķis (labs)
nu tad atver jaunu tēmu par antikristu
šī tēma ir plašāka, negribētos, ka viens neliels atzars to norok.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.29 11:48:25
indriķis (labs)

Tēma laikam ir par to, vai muslimi pārņem pasauli vai nē. Latviju šķiet vēl nepārņem.
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.29 11:52:49
godwit Tu pareizi piemetināji- vēl. Vide paliek aizvien pievilcīgāka.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.29 11:57:20
Krīze to vidi padara nepievilcīgu.
Mums nupat viens dakteris persietis aizceļoja tālāk -
uz miglaino Albionu.
Cilvēcīgi jau musulmaņi izvēlas tās valstis, kur ir nauda un privilēģijas priekš viņiem,
kurās pret viņiem ar baltiem cimdiņiem priekšā un pakaļā,
ne tās, kur viņus sit. Arī tad, ja īstenībā nemaz nesit.
Atliek uztaisīt Latvijas tēlu kā par vietu, kur sit musulmaņus, un baudīsim atelpu vēl kādus gadus.
Musulmaņus nesitot, jo tas nav kristīgi.

Es vispār domāju, kā tas Kungs pavērsīs musulmaņu invāziju. Kā pastardienas vēstnesi, kā kristietības iznīdētājus tāpat kā Ziemeļāfrikā un Austrumos, vai arī...?
Jo mēs lietas redzam tikai caur mūsu ierobežoto šodienas perspektīvu.
Vikingus Viņš kādreiz pārvērta stipros kristiešos.
Juventus
# Iesūtīts: 2010.09.29 15:12:14
Vikingus Viņš kādreiz pārvērta stipros kristiešos.
Tā pārvērtība notika caur visai būtisku materiālo stimulāciju...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.29 15:35:47
Juventus, un ko tu ar to gribeeji teikt?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.29 16:41:56
Jošs Mulders
..ka arī latviešiem jārok dziļāk, kamēr atrod naftu
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.10.01 10:43:29
Juventus , nu ja, vikingi izlaupīja bagātos kristiešu klosterus un saprata, ka ir vērts būt kristiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 36886