atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Liberaalisms
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.09.28 11:28:23
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.03 09:42:13
Bet kāds tad ir ideāls kristietis, mhm? Vai viņš pagriež otru vaigu; vai dod arī svārkus, ja viņam paprasa mēteli; vai iet kopā desmit kilometrus, ja viņam lūdz iet kopā vienu?
Jeb vai tā ir - kā saka Mulders - ateistu lepnībā un ignorancē balstīta interpretācija?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.03 09:56:38
devonas reksis
Neko daudz nespēju, bet ja man paprasa aliņam 20 santīmus, parasti nopērku veselu pudeli. Vismaz kāds sākums.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.03 10:37:15
Par to jātais` atsevišķ` diskusij`!
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.10.04 15:57:58
Jošs Mulders
He, ja atgriežamiees pie tēmas sākuma ilustrācijas, šis `konservatīvais` ASV baptistu sludinātājs tieši tavu pozīciju čurāšanas jautājumā interpretē kā pagrimumu un kristīgās vērtību sistēmas graušanu

Īsti veči miež uz sienām!


Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.19 16:58:32
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/217947

Atkal kaarteejo reizi Liberaalisma sekas paraadaas

Taakaa... turpiniet vien aizstaaveet shos liberaaljus un te nu ir ljoti labs piemeers kas paraada, kaa pusee shie liberaalji nostaajas...


Cilveektiesiibas rullee... ja esi pareizais cilveeks Sorry, ja ir sanaacis buut nepareizajam cilveekam, tad tev tiesiibu nav...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 17:05:31
Ctulhu, nu kaameer shaadiem mudakiem jaamaxaa nauda, tikmeer neko sakaartot nevar!
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:02:56
Cilveektiesiibas rullee... ja esi pareizais cilveeks Sorry, ja ir sanaacis buut nepareizajam cilveekam, tad tev tiesiibu nav...

Atvainojos, bet no pievestā linka izriet pilnīgi pretējs secinājums, - cilvēktiesības rullē arī, ja tu esi nepareizs cilvēks, šajā gadījumā izvarotājs.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:16:58
devonas reksis
Tu nepareizi saprati Jošu Mulderu - domāts bija, ka izvarotājs liberālistu acīs ir pareizais cilvēks
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:18:44
Papucs
A kas tad ir tie beztiesīgie nepareizie cilvēki?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:18:50
devonas reksis, nee... nepareizais cilveeks palika izvarots un bez jebkaadas kompensaacijas, a vot liberaalju aizstaaveetais "pareizais" cilveeks dabuu ij jauki papriecaaties ar meiteniiti ij vinjam par to praavu naudinju izmaxaa no shiis meitenes vecaaku un tuvinieku maxaatajiem nodokljiem

Teixim taa... man un maniem tuviniekiem dara paari un es veel vinjiem par to samaxaaju!

Taads nu ir taas juusu liberaalisms...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:20:07
Kaa jau teicu... Rietumu liberaalisms miilestiibu pret ienaidnieku ir padariijis par nodeviibu pret tuvaako...
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:20:44
Jošs Mulders
Tu laikam neizlasīji visu rakstu. Izvarotājs atsēdēja cietumā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:22:21
Tu laikam neizlasīji visu rakstu. Izvarotājs atsēdēja cietumā.

Nu un? Tagad ko cietumniekiem mees par vinju izpriecaam veel maxaajam? Par maz atseedeeja... vajadzeeja veel uz gadiem 20 karcerii ielikt... lai tup un kaut vai sapuust.

Ibo shaadam teelam "civleek tiesiibas" nepienaakaas peec definiicijas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:23:11
Un ja tajos cietumos apstaaklji ir necilveeciigi, tad taa tas ir un tas ir jaalabo - citaadi mees tajos apstaakljos vnk produceesim psihopatiskus noziedzniekus.

Bet cuuku kuutiis arii ir necilveeciigi apstaaklji? Nu un?

AIz kaada paarbiilja izvarotaajiem ir jaagarantee CILVEECIIGI apstaaklji, ja vinji pat jeedzienu "cilveeciigs" nespeej apjeegt!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:23:25
devonas reksis
Izvarotājs atsēdēja cietumā.
Jā, bet neviens viņu nenosita - tātad tika sveikā cauri, līdz ar to atsēdēšana neskaitās.
Pilnīgi cits jautājums, ja džekam vienkārši nepaveicās ar nepareizo skuķi - pēc raksta tāda varbūtība pastāv.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.10.19 18:35:50
devonas reksis
P.S.
Pareizo morālo atbildi sniedz izcilā filma Reiz Brigē.
Tur arī viens no galvenajiem beigās nošaujas, jo domā, ka nejauši nogalinājis bērnu. Īstais nošaujamais nepaspēj pateikt, ka tas nemaz nebija bērns, bet vienkārši pieaudzis punduris...
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 18:50:21
Man liekas, mūsu mīļie kristieši kļūdās, pieņemot, ka izvarošanu vispār var kompensēt, kaut ar bargāku sodu. Bet patiesībā pat, ja izvarotāju publiski kastrēs pilsētas laukumā un pēc tam sadedzinās, arī tas nepadarīs izvarošanu par nenotikušu.

AIz kaada paarbiilja izvarotaajiem ir jaagarantee CILVEECIIGI apstaaklji, ja vinji pat jeedzienu "cilveeciigs" nespeej apjeegt!
Te es piekrītu Ctulhum - tieši tāpēc, lai apjēgtu. Un atkal mani pārsteidz mīļo kristiešu neticība tam, ka katrs cilvēks, arī izvarotājs, var atgriezties no grēkiem.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 19:00:30
Un vēl ir jautājums, cik ļoti bargāki sodi un necilvēcīga apiešanās ar ieslodzītajiem samazina noziedzību. Man šķiet, tas viss jau Eiropā ir izmēģināts un atzīts, ka nestrādā.
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.10.19 19:03:20
devonas reksis
mani pārsteidz mīļo kristiešu neticība tam, ka katrs cilvēks, arī izvarotājs, var atgriezties no grēkiem
Ne jau neticība!!!
Ticība!!!
Ticība tam, ka visvefektīvākā ir atgriešanās piecas minūtes pirms nāves (Lūk. 23:42-43). Es kā kristietis ļoti ticu šādam risinājumam!

Ctulhu
Bet esmu lasiijis, ka tas vienalga nepaliidz.

Tas tāpēc, ka viņi nav īsteni dievbijīgi.
Būtu īsteni, tad zinātu, ka taisns sods vienmēr palīdz!
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.10.19 19:09:50
Papucs
Un vai par tiesas kļūdām arī esi padomājis?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 87 , pavisam kopa bijuši: 7399