atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem LELB bīskapi pret politisko aģitāciju draudzēs
lēnprātīgais
Iesūtīts: 2010.09.24 01:21:42
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 13:45:18
Vienkārši balss

kāpēc tik nervozi? es taču tikai pajautāju. man tas nudien liekas tikai normāli, ka LELB vadība, dienišķi kontaktējoties ar valsts vadoņiem, par to jau pati būtu sen ieinteresējusies... īpaši lietuviešu bēdīgās pieredzes sakarā.
būtu gan augstākā mērā dīvaini, ka kristieši atļautu savā valstī trakot svešas valsts militāristiem, tev neliekas?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.24 13:48:14
vienkaarsi balss...

Redz ar vienotiibu vs PLL sanaak jociigi

Balsot par PLL jo shamie vismaz deklaratiivi pret Bazniicu attiecas "pareizi" un ignoreet visas vinju nepareiziibas... savukaart nebalsot par Vienotiibu, jo shaimem it kaa viss pareizi, bet vot attiexme pret Bazniicu nepareiza... sanaak kaa


To ka mees saeediisimies meeslus tas taapat skaidrs...

Bet vot eest meeslus, jo tajos ir man garshojoshaa odzinja, bet neest kuuku, jo tajaa ir suudiiga roziine... hmmm??? Vai saliidzinaajums adekvaats..

Vai "attiexme pret Bazniicu" ir VISSS un galvenais, kas vispaar var defineet sekulaaru laiciigu Varu kaa labu vai sliktu?

Jaa man arii Vienotiibas liberaalisms un attiexme pret Bazniicu nepatiik un ja es balsotu Zemgalee, tad taadas Eelertes es tur nahren izshviikaashu araa...

Bet manupraat naakamajos 4os gados no Parlamenta (un cerams Valdiibas) es sagaidu ne tik daudz pareizu attiexmi pret Bazniicu bet gan konsekventu un taalredziigu ekonomisko un sociaalo politiku, lai pirmkaart vispaar kaads vareetu tajaa Bazniicaa buut... jo attiexmi pret Bazniicu nenosaka parlaments, bet gan Bazniica pati ir taa, kas var uzrunaat cilveekus.. ja Bazniica savu tiesho darbu veic slikti, naivi ir cereet, ka Valsts buus pilna ar ljautinjiem ar pozitiivu attiexmi pret Bazniicu!

Nee... attiexme pret Bazniicu nebuus noteicoshais manaa izveelee...

PLL tieshi ar to... aciimredzot ir nokjeerusi daudzus cilveecinjus, kas par Valdiibas un Parlamenta darbu iedomaajas vinju vajadziibinju risinaashanu, bet par paareejo - kaut pluudi...

Manupraat Valdiiba kas nejaucas Bazniicas darbaa, neliek shkjeershljus Evangjeelijam, nekorigjee un nediktee Bazniicas darbu jau ar to vien ir vienkaarshi puuderis, ko vareetu veeleeties ikviena Bazniica? Ko tad mees veel varam gribeet no Valsts Varas, kuras uzdevums ir pavisam cits...? Lai shamaa dotee Bazniicu? Ko noziimee "pareiza attiexme pret Bazniicu"... Manupraat muusu parlaments un valdiibai vispaar nav nekaada oficaala viedoklja pret Bazniicu paari tam, kaads tas ir deklareets likumaa... un nekaada cita attiexme buut nevar...

Vai arii TB/LLNK savieniiba... vinjiem nepareiza attiexme pret Bazniicu?

Vai tieshaam muus veel ar banaaniem var nokjert... shoreiz bananai ir pareizie "keywordi"? Vai vaardi tieshaam paarliecina... un darbi...??? PLL darbi? Tieshaam ir tik iisa atminja, KAS bij tie Nothing Speshal frukti, kas burtiski Noslakteeja muusu ekonomiku? Stabilitaates Garanti? Pozitiivie Kampanjotaaji?

Arii vinju deelj GASN ieberzaas ar visu savu pasaakumu, jo dabuuja pa bixeem no ekonomiskaas kriizes... kas bij sagaazeeta bez rezerveem...
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.24 13:53:40
Jošs Mulders

nebiju iedomājies, ka tu vari arī šo to tiešām sakarīgu uzrakstīt
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.24 13:54:10
pich_ Es vispaar esmu ljoti sakariigs choms, tikai aciimredzot, ne visu manu sakariigo textu tu veel esi sapratis...
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.24 13:55:59

es zinu tikai to, ka PLL par baznīcu un reliģiju atcerēsies tikai uz nākošajām vēlēšanām (tb tikai tad, kad tas būs izdevīgi).

es gribētu pajautāt- ko, tā sauktā, mācītāju partija ir labu izdarījusi starpvēlēšanu posmā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.24 13:59:22
Ctulhu, prosto za rodinu abidna...

Es saprotu tos cilveekus, kam ir kaut kaads konkreets ekonomiskais modelis praataa, tie tad par PLL va rbalsot, jo ir skaidrs kaadu speeli un ekonomisko modeli vinji piedaavaa... nu tur, ja esi biznesmenis, un tev joprojaam vajag kaast naudu no tautas... nu ir ok, balso par shiem...

Bet buut tik naiviem, ka shie tagad buus "Pareizaas Attiexmes pret Bazniicu" stuumeeji... nu common
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.24 14:00:02
Jošs Mulders Pilnībā piekrītu. sakarīgs čoms ... :-)
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.09.24 14:11:43
p.s. Es, protams, apzinos Vienotiibas liberaalisma zemuudens akmenjus un riskus... bet pagaidaam man liekas vieglaak ciiniities ar Vienotiibas nepareiziibaam, nekaa pagriezt PLL kugji pareizaa virzienaa...

p.p.s un iespeejams, ka varbuut tomeer peedeejaa mirklii nevis par Vienotiibu bet par TBLNNK nobalsoshu... tiem vismaz kaut cik pareizs bzdinks uz nacionaalaas striipas, kas vismaz latvietiibas jautaajumos nav liberaali
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.24 14:21:29
Ctulhu...

Nee nu redzi... viena lieta ir ticeet cilveekiem... bet pavisam cita lieta, ticeet cilveekiem, kas pieraadiijushi daudzkaartiigi... ka vinjiem uzticeeties nevar...

Pirmais ir tikums un labi, otrais jau ir slikti - ibo mulkjiiba.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.24 15:02:48
-Jona-
Ne, man gan nemaz neliktos normāli, ja jebkuras Baznīcas vadība sāktu iztaujāt valdības vīrus, - kādu nez projektu uztaisījusi un sev piederošajā zemes gabalā būvē kāda cita valsts savai vēstniecībai.
Ja vispār kāds par to būtu tiesīgs, kompetents un spējīgs interesēties, tad tikai Rīgas galvenais arhitekts un varbūt LV Drošības dienests.

Jošs Mulders
Man šķiet, ka tu šoreiz dari to, ko pats pie citiem nosodi - tu manā tekstā ieinterpretē pats savus minējumus, ko es it kā būtu domājusi, un tad argumentē pret šiem pats saviem izteikumiem.

KURĀ vietā tu saskatīji, it ka es aģitētu par PLL?! Esmu sašutusi par meļiem un grābējiem, kas veikli pārgrupējoties, atkal raujas pie varas. Veikli darboņi, kas, pat atļauju neprasot, kura, manuprāt arī netiktu dota, tāpec jau neprasīja - gan bildēs, gan trikīgi ievietojot savā aģitācijas lapā Baznīcu vadītāju bildes ar parakstiem, paviršam acu uzmetējam izraisa iespaidu, it kā visas LV Baznīcas aģitētu PAR viņiem.

Taču likums par valsts un Baznīcas attiecībām, kuru tu te piesauc, diemžēl, gulēja saeimas plauktos gadiem ilgi nekustināts un nepieņemts un neviena partija nelikās ne zinis par to.
Diemžēl, diemžēl, tikai toreizējā LPP to atkal pacēla dienas kārtībā, līdz kamēr tas tika pieņemts. Lai cik žēl, šis darbs Baznīcas likumdošanas labā ir paveikts, pateicoties LPP darbam, nevis kādai citai, simpātiskākai partijai.

Tā ka banānus uzēd, lūdzams pats, tu mūsu tortes gabaliņ!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 15:18:22
Vienkārši balss

nu nepārved tās strelkas tagad uz arhitektiem gan jau visu labi saprati, citādi nebūtu uzšūmējusies. ne jau par lievenīšiem/tornīšiem runa.
un kad diez, baznīca būtu kompetenta interesēties- kad aiz mūriem jau skanētu abugraibai līdzīgas skaņas? zini, pat tas neskanēs, paskaties, kādas cik jaudīgas kondiškas sakārtas visrinķī... tur visam RIMIm pietiktu... ne par velti tik ilgi pazemē rakās.

ak, bet tu laikam nezini arī to, ka Saeimā mudž no kristiešiem, kuriem tas pat tā kā būtu darba jautājums - nepieļaut citu objektu aizsegā neko neatbilstošu. un kur nu vēl antikristīgu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 15:20:41
Vienkārši balss

ja tavu kaimiņu zemes gabalā spīdzinātu, nu kaut vai kaķi, tu jau arī nebūtu kopmpetenta iejaukties, ja? nu ja, tāpēc jau gadu desmitiem ir izdevies maniakiem turēt bērnus pagrabos ieslēgtus, ka nebija neviena kompetentā...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 15:29:54
Ctulhu

es arī gribētu datus studijā. un tā labi laicīgi, kamēr vēl tikai būvē... bet redz, aiztāvīši jau pat nepieļauj iespēju par to kā nākas painteresēties. un kam gan citam lai kristietis vēl prasa, ja ne savas baznīcas vadībai.
dāvis [134.2.186.4]
# Iesūtīts: 2010.09.24 15:55:20
Gnidrologs droši vien likumu pieņemšana par ne-tradicionālām ģimenēm un no tā izrietošajām sekām
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.24 16:39:52
-Jona-
Esmu sašūmējusies?
Tavi jautājumi ir tik ļoti ne par tēmu un tik absurdi, ka neuzskatu par vajadzīgu ar tevi par tiem vispār diskutēt. Minēšu tikai piemērus tava tipa jautājumiem.

Kāpēc nejautā, ko Baznīcas vadība dara Maskavas mēra nokronēšanas jautājumā? Vai Lemberga vai kāda cita oligarha mahināciju skaidrošanā? Vai gudrona dīķu attīrīšanas jautājumā? Vai KNAB pazudušās naudas meklēšanā? Kādus jautājumus vēl varētu sagudrot?

Tev laikam pašai šūmēties gribas, un tad nu jāmeklē iegansts. Ja nu tev patiesi būtu pamatotas aizdomas, ka vēstniecības pagrabā tiek būvēti pazemes kazemāti nevainīgo spīdzināšanai vai varbūt izvarošanai - droši uz priekšu, dodies uz policiju!
Ja nav, tad nepiesārņo Baznīcas forumu.

Varbūt pārlasi vēlreiz, ko Bībele saka par ticīgo vadītājiem, kādi ir viņu pienākumi?
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.24 17:32:09
Vienkārši balss
"Diemžēl, tu savu balsi tādā veidā izmetīsi miskastē. Tas ir tikpat kā tu nebūtu balsojis vispār. Izvēlies no 5 reālajām partijām."

KDS ir miskaste?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 17:36:48
Vienkārši balss

es tikai pajautāju! turklāt ne tev!
tēma ir par tuvojošamies vēlēšanām un politiskajiem spēkiem, kas izmanto baznīcu kā tramplīnu. gribi tu vai nē, baznīcas vārds tiek saistīts ar partijām, īpašu jau PLL, īpaši jau pēdējā laikā. patīk tev vai nē, LELB notur tādas Lūgšanu brokastis, kopīgi ar minētajiem spēkiem.
tad kāpēc gan es nevarētu pajautāt tiem, kas politiskajai virtuvei stāv tuvāk? vai labāk būtu pārtikt no baumām? pagaidām neredzu arī iemeslu celt priekšaicīgu brēku (un vēl ar policijas iesaistīšanu?).

tev varbūt liekas, ka šodien bīskapiem nav aktuālāka uzdevuma kā konsultēt šovu dalībniekus? man, redz, tā neliekas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.24 17:44:20
ak jā, Bībele... nu it kā neatrodu neko nosodošu, tieši otrādi:

9 Gaismas auglis viscaur ir labprātība, taisnība, patiesība,
10 un pārbaudiet, kas Tam Kungam patīkams.
11 Nepiedalaities neauglīgajos tumsības darbos, bet labāk celiet tos gaismā.
12 Protams, ko viņi slepenībā dara, par to pat kauns runāt.
13 Bet visu, kas tiek gaismā celts, apspīd gaisma, un viss, ko apspīd gaisma, ir gaisma.
/Ef.5/
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2010.09.24 17:52:54
godwit
Tu pārprati.
Nevis KDS ir miskaste, bet tava balss nonāks miskastē tāpēc, ka KDS Saeimā neiekļūs. Tātad velti būsi gājis un balsojis. Rezultāts - tikpat kā nebūtu balsojjis, jo tava balss nekādi neiespaidos vietu sadalījumu Saeimā un Tava pazaudētā nebalss nāks par labu tiem, kas raujas pie varas par katru cenu.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.09.24 18:02:12
-Jona- LELB notur tādas Lūgšanu brokastis, kopīgi ar minētajiem spēkiem. tad kāpēc gan es nevarētu pajautāt tiem, kas politiskajai virtuvei stāv tuvāk?

No kurienes Tev tādas ziņas, ka LELB notur lūgšanu brokastis? No kurienes Tev tādas ziņas, ka lūgšanu brokastīs notiek politiskā virtuve, kur LELB ielūgtie pārstāvji izjautā politiķus?

Manā rīcībā ir informācija, ka Lūgšanu brokastis organizē īpaša komiteja, kuras vadītāja ir Inese Šlesere. Nedomāju, ka viņai ir kāds sakars ar LELB. Lūgšanu brokastīs, kā es esmu informēts, notiek aizlūgšanas par tautu, par valsti, par grēku nožēlu, par atgriešanos. Vai Tu netici aizlūgšanu spēkam? Kā esmu sapratis, tur tiek ieaicināti grēcinieki un ne svētie.

godwit Vai KDS ir miskaste?
Mans dēls viņa pirmajās vēlēšanās man prasīja padomu, kā balsot. Viņš gribēja nodot balsi par sarakstu, kam nebija cerības iekļūt Saeimā. Ieteicu nodot balsi par kādu reālāku sarakstu. Tomēr viņš gribēja balsot nevis kā politikānis ar aprēķinu, bet gan kā atbildīgs pilsonis saskaņā ar savu pārliecību. Domāju, ka viņš rīkojās pareizi. Viņa partija Saeimā neiekļuva, bet, droši vien tikai tāpēc, ka bija pārāk daudz tādu, kas baidījās balsot saskaņā ar savu sirdsapziņu. Ja mēs visi balsotu saskaņā ar savu sirdsapziņu un nevis par politiķu uzspiesto "mazāko ļaunumu", Latvijas politiskā vide varētu krasi mainīties uz labu.

Es šobrīd vēl esmu pārdomās - ja izšķiršos balsot par kādu no lielajām partijām, tad vienīgi nežēlīgi svītrojot no saraksta visus bijušos kampējus, bet ja izšķiršos balsot saskaņā ar sirdsapziņu, tad KDS varētu būt viena no opcijām.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 101 , pavisam kopa bijuši: 35524