atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Evolūcija
pich_
Iesūtīts: 2010.09.21 15:59:24
Bībele mums māca par to, kā pasaule tika radīta. Tai skaitā visi tās iemītnieki ar uzdevumu vairoties.
Gribētu pajautāt par šo gadījumu . Austrālijā ir ķirzaku suga, kas, lai vairotos, dēj olas. Tomēr atsevišķi šīs pašas sugas kustoņi, kas dzīvo savādākā vidē (aukstākā), ir sākuši laist pasaulē dzīvus mazuļus.
Un te ir novērojams pats evolūcijas process pilnā krāšņumā. Tā kā evolūcija norit ciešā saistībā ar klimata izmaiņām, tad var izsecināt, ka gadījumā, ja kaut kādu iemeslu dēļ attiecīgajā Austrālijas reģionā iestātos vēsāks klimats- šī ķirzaku suga no olu dēšanas evolūcijas rezultātā pārietu uz mazuļu dzemdēšanu.

Jautājums- vai Dieva plānā ir iekļauti šādi pielāgošanās procesi (evolūcija)? Un kas par to liecina?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.01.24 14:28:34
Jošs Mulders
Nederees... nebuus tur jauna ieprieksh nebijusha DNS koda

aiz ko tāda pārliecība? iepriekš nebija šādu īpašību - tagad ir. Un nododas nākošai paaudzei tālāk. Kur tad vēl, ja ne DNS tā ierakstās?

Tur nav selekcija, tur ir geenu inzheneerija

nē, nav gēnu inženierija. latvijas selekcionārs Pēteris Upītis kā reiz selekcionēja sala izturīgas aprikozes. Pie kam, sivēns, nelietoja zinātniskās metodes, bet gan "tautas selekciju". Kas mūsdienu selekcionāru aprindās skaitās anahronisms un nepieļaujama metode. jamais atmeta kedas 1976.g. - par gēnu inženieriju tad vēl tikai sapņoja...


Plus selekcija kaa jau teicu, ir SELEKCIJA... tobish inteligjents cilveeks atlasa konkreetus iipatnjus, kas izdziivo konkreetos apstaakljos.
Un? Ar ko dabiskā atlase no tā atšķiras??? Da vē bija uzdevums - Njemam DNS par kuru zinaams visa taa geena funkcijas, un evolucioneejam liidz tajaa rodas jauna nebijusi funkcija, kas nav, ieprieksheejaas, piemeeram, degjeneraacija... - tb tu gribi lai bez iemesla, bez nepieciešamības, izveidojas jauns DNS uz līdzenas vietas??? Bet tā taču nav evolūcija, bet gan ID!!!! Tas ko tu īsti gribi, lai tev pierāda? ID vai evolūciju? M?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.01.24 14:40:14
aiz ko tāda pārliecība? iepriekš nebija šādu īpašību - tagad ir. Un nododas nākošai paaudzei tālāk. Kur tad vēl, ja ne DNS tā ierakstās?

Pare epigjeneetiku esi dzirdeejis?
Piekam nosaciijums ir - bez degjeneraacijas. Tobish biezhi adaptaacija tiek panaakta zaudeejot DNS kodu... Klasiskais variants par taam ziviim, kas iemaacaas dziivot tumshaas alaas... faktiski pazaudeejot kraasu un redzi.

Kaa arii selekcijai ir interesants prikols. Ja konkreeto augu atstaaj savvaljaa, tas ar laiku nokonvergjee atpakalj tajaa "wild" staavoklii.

Ibo jebkura geenu kopeeshanaas ir ar nelielaam, tomeer kljuudaam. Maaxliigaa Selekcija, ko veic cilveeks, ir... no esoshaas ljoti dazhaadaas nehomogeenaas populaacijas, izlasa ljoti retus indiviidus, kuros shiis kljuudas ir mazaak.. .tobish ieguustot "tiiru" sugu, bet tas joprojaam buus konkreetais augs, konkreetaa suga. No esoshajiem tiirajiem atkal veic taadu pashu filtraaciju, kur beigaas ieguust ljoti konkreeti un maaxligi izselekteetu konkreeto augu, kura geenos attieciigajaa regjionaa nav kljuudu, un tas ir noturiigs pret kaut ko... Citiem vaardiem selekcija nemaina geenus, bet gan preservee tos, kas izdziivo uz esoho geenu baazes, taatad tie, kuriem ir mazaak taadu defektu, kuru deelj tie nederees selekcionaaram.

Savukaart geenu inzheneerija, kad vienai sugai implantee geenus no citas sugas, taa ieguustot tos salcietiigaas aprikozes, tas jau ir chiitings un klasiskais ID, bez jebkaadas evoluucijas.

Evoluucijai darbs buutu tad, ja mees sho skaisto izselekteeto aprikozi atstaatu tajos apstaakljos vienu pashu, tad peec gadiem 10-20-30 tur buutu - nekas... jeb absoluuti nelietojama aprikozei liidziigs surogaats.

tb tu gribi lai bez iemesla, bez nepieciešamības, izveidojas jauns DNS uz līdzenas vietas??? Bet tā taču nav evolūcija, bet gan ID!!!! Tas ko tu īsti gribi, lai tev pierāda? ID vai evolūciju? M?

Nee es gribu lai kaut vai hvz kaadiem selekconaarajiem spiediena rezultaataa rastos jauns funkcoonaals geeni, kas nav bijushi ieprieksh un nav esosho geenu degjenereets staavoklis.

Selekcija to nepanaak... Piekam Upiitis krustot maaceeja Taa ir high level geenu inzheneerija.

Es pac vinja daarzhaa chereshnjas esmu speeris beerniibaa.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.01.24 14:51:06
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
Tb - jautājums būtu tāds: kuram būtu hmmm.... pamats/tiesības/pilnvaras/sertifikāts spriest un balstot par evolūciju? Attiecīgi arī būtu pamats ieklausīties viņu vārdos.
Abet kulinārijas zinātņu doktora pārdomas par evolūcijas teoriju... IMHO tālāk par kulinārijas zinātnēm arī nevelk.


Interesanti kā šo sertifikātu iegūt?
Bet pamatā doma nav slikta. Diletantisms kā norma.
Vai iesaki arī elektroinženieriem, ķīmiķiem paklusēt par informācijas teorijas, evolūcijas, bioloģijas u.c. ne savas specialitātes jautājumiem?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 14:53:42
pich_

prieksh tevis (masiks arii lasa)

http://bio-complexity.org/ojs/index.php/main/article/view/BIO-C.2010.4

Tas ir links uz origjinaalu, sheit tas ir pakjidaats, ibo laikam vajag subscription, lai visu darbu dabuutu

http://www.evolutionnews.org/2011/01/bio-complexity_paper_shows_man042611.html

http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/cplx.20365/abstract
Par geenu dubliceeshanaas nespeeju gjenereet jaunas funkcijas

http://www.evoinfo.org/
Tur ir apakshaa "Featured Publications", tas taa, lai redzeetu ID darbiibu arii matenes jomaa un paraadiitu, ka ID, atshkjiriibaa no darvinistiem ir matemaatiskais modelis ko segt savus apgalvojumus.

Publikaacijas tur ir peer-reviewed, nevis savaa klubinjaa sadomaats.

Ar sho pich_ es uzskatu, ka esmu paraadiijis, ka ID nodarbojas ar reaalu zinaatnisko izpeeti un esosho datu paarbaudi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 14:55:07
Nuja, pareizi - vides ietekme.

Taatad kur te evoluucija? Tas tikai paraada konkreeto sugu adaptaacijas speejas... nevis jaunu fiichu rashanos. Kaa jau teicu, nevajag putrot mikroevoluuciju ar makro evoluuciju.

Mikro evoluuciju var noveerot un taa ir vai nu geenu degjeneraacija, vai esosho geenu "fine-toonings", bet nekad jaunu nebijusu geenu rashanaas.

Makroevoluucija nav noveerojama nedz dabaa nedz laboratoriski.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.01.24 14:59:51
masiks

Pietam runaajot par "Tb - jautājums būtu tāds: kuram būtu hmmm.... pamats/tiesības/pilnvaras/sertifikāts spriest un balstot par evolūciju? "

Man nav jaabuut auto-inzhenierim, lai es secinaatu, ka autinjsh ir saluuzis. Iemaaciities detekteet kad beidzies benziins es varu arii taapat bez graada inzheneerzinaatnees.

Tieshi taapeec evolucionistiem buutu jaaproducee testeejami un falsificeejami apgalvojumi, kurus tad var paarbaudiit ikviens neatkariigs peetnieks. Tobish experiments, kas pieraada perpetuma mobile existenci, un darbojas tikai shii apgalvojuma izteiceeja personiigajaa garaazhas laboratorijaa, bet nekur citur nederees... Un vinja kleimi - tu esi nekompetentes *****s, kas neko nesaprot, nepaliidzees... ja peec vinja pasha dotajaam instrukcijaam un paarbaudeem konkreeto mashiiniiti nevarees uztaisiit citaa laboratorijaa, kas ir identiska vinja pasha specifikaacijai.


Taa kaa darvinisti pat nav pacentushies uzziimeet nedz matemaatisko nedz kaadu citu empiirisku modeli savas teorijas apstiprinaashanai, nav jau iisti iespeejams pat apstiprinaat nedz noliegt shamo teoriju. Ir tikai baigi krutie apgalvojumie par to kaa kaadreiz notikaas neviena nenoveerots process un viss... a kaa paarbaudiit to vai vinji nestumj tuftu, nav

Fosiilijas nederees, ibo tieshi taadu pashu patternu gjeneree arii Intelekts... skat mashiinu evoluucijas bildiites.

Taakaa... Evolucionisti pashi nemaz nevar vienoties ne tikai par to kas buutu kvalificeets noteikt vinju apgalvojumu patiesumu, bet nav skaidri pat kriteeriji kaa noteikt sho patiesumu, ibo teorija nefalsificeejama... taatad... faktiski pat nav zinaatniska.

Tobish evoluucija tiek pasludinaata par "the only game in the town"... Uvi... kaa jau teicu, inkubatora rezhiima teorijas, kas ir patiesas tikai par tik par cik vinju oponentiem neljauj vispaar izteikties, ir vaaja teorija. Es uzskatu, ka ikvienam zinaatniekam buutu jaabuut tieshi prieciigam, ka shis vareetu savaa laboratorijaa ielaist naidiigi noskanjotus skeptikjus un redzeet kaa shie aplauzhas pret hard-core pieraadiijumiem.

Evolucinisti savaas laboratorijaas baidaas ielaist un publiceet savus darbus, savukaart pie IDistiem vinji neiet, jo "vai tad kas labs var naakt no Sietlas (Discovery Instituuta centrs)"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:04:23
Kas ir geens? DNS nukleotiidu sekvences gabals. Ko noziimee `` fine tuunings``? Aciimredzot - ka kaada baazu paara vietaaa staajas kaads cits. Un tagad jautajums - ar ko tas atskiras no jauna geena rasanaas?

Nope...

Fine_Toonigs var buut epigjeneetiskaa liimenii, jeb... esosho kljuudu izlaboshana...

Tas ir... pienjemsim, ja mees panjemtu parasto vilku suni un "uztooneetu" jamo apakalj par vilku, tad nebuutu evoluucija, bet esoshaa geena atkalattiirishana un atjaunoshana par source geenu no kura ir ieguuts vilku suns. Tas buutu ieprieksheejo degjeneratiivo geenu atjaunoshana.

masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:08:36
Mārtiņš
Attiecīgi arī būtu pamats ieklausīties viņu vārdos.

Vai iesaki arī elektroinženieriem, ķīmiķiem paklusēt par informācijas teorijas, evolūcijas, bioloģijas u.c. ne savas specialitātes jautājumiem?


paklusēt un ieklausīties, tavuprāt ir sinonīmi? manuprāt, tad mācītajiem savās kancelēs būtu jāpaklusē, ibo vienīgais, kuram būtu teikšana - nu jau 2000 gadus, kā klusē...
Ne mani, ne Muldera ne Cth paraksti zem petīcijām nepierādīs nedz ID, nedz ET pareizību. Savukārt izteikt savu viedokli ij piedevām (atšķirībā no ļoti daudziem) vēl arī to pamatot - uzskatu par vajadzīgu. Vai visi, kas parakstījās zem tās petīcijas - spēj to? Viens ir veikt savu izvēli -pavisam kas cits - pamatot to.
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:14:54
Jošs Mulders
Pare epigjeneetiku esi dzirdeejis?
Piekam nosaciijums ir - bez degjeneraacijas. Tobish biezhi adaptaacija tiek panaakta zaudeejot DNS kodu... Klasiskais variants par taam ziviim, kas iemaacaas dziivot tumshaas alaas... faktiski pazaudeejot kraasu un redzi.


bieži - tas ir vienmēr? jeb te tiek mazliet... ēee... piespēlēts falšs arguments?
Pie kam - zivis pielāgojas situācijai, kad vairs nevajag to īpašību, kura viņai jau ir.
es runāju par situāciju, kad augam parādās jauna īpašība, kuras tam vēl nebija.

Kaa arii selekcijai ir interesants prikols. Ja konkreeto augu atstaaj savvaljaa, tas ar laiku nokonvergjee atpakalj tajaa "wild" staavoklii.

Loģiski! Tā tam arī jābūt! Selekcijas apstākļos izdzīvo tie augi, kuriem ir selekcionāram nepieciešamās īpašības, savvaļā -tie kuriem ir savvaļas dzīvei nepieciešamas īpašības = selekcija notiek nemitīgi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:18:38
Ne mani, ne Muldera ne Cth paraksti zem petīcijām nepierādīs nedz ID, nedz ET pareizību. Savukārt izteikt savu viedokli ij piedevām (atšķirībā no ļoti daudziem) vēl arī to pamatot - uzskatu par vajadzīgu. Vai visi, kas parakstījās zem tās petīcijas - spēj to? Viens ir veikt savu izvēli -pavisam kas cits - pamatot to.

Nu redzi... zem taas petiicijas parakstiijushies ne par velti Doktora graadus turoshi viiri... taakaa domaaju ka speetu shamie pamatot to... Kudii interesantaak ir redzeet kaa pamato savus apgalvojumus evolucionisti.

masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:21:00
Jošs Mulders
Maaxliigaa Selekcija, ko veic cilveeks, ir... no esoshaas ljoti dazhaadaas nehomogeenaas populaacijas, izlasa ljoti retus indiviidus, kuros shiis kljuudas ir mazaak..

kapēc kļūdas??? Selekcionāram vajadzīgās īpašības, nevis kļūdas! Tieši otrādi - selekcionētie augi un dzīvnieki, izejot no savvaļas viedokļa ir deģenerāti - pārāk lieli augļi, pārāk resni rumpīši, pārāk daudz savu resursu atdot dzīvsvara pieaugumam. Nav brīnums, ka savaļā tie neizdzīvo, vai ātri regresē atpakļ - uz normāliem organisma parametriem.

Citiem vaardiem selekcija nemaina geenus, bet gan preservee tos, kas izdziivo uz esoho geenu baazes, taatad tie, kuriem ir mazaak taadu defektu, kuru deelj tie nederees selekcionaaram

tā tas īsti nebūs viss. Jo tad selekcijas rezultātā indivīdu pēcnācēji būs tādi paši, kā savvaļā. Bet tā tas nav.
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:22:54
Jošs Mulders
Nu redzi... zem taas petiicijas parakstiijushies ne par velti Doktora graadus turoshi viiri... taakaa domaaju ka speetu shamie pamatot to...
tu tā domā, vai arī viņi ir pējīgi? tas nav viens un tas pats.
es izeju no tā, ka tikai daļa no tiem ir saistīti ar kaut ko, ko var saukt par evolūciju. pārējie ir kulinārijas doktori...
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:26:58
Jošs Mulders
Nee es gribu lai kaut vai hvz kaadiem selekconaarajiem spiediena rezultaataa rastos jauns funkcoonaals geeni, kas nav bijushi ieprieksh un nav esosho geenu degjenereets staavoklis.

vēl reiz - jaunas iedzimtas īapšības - slimību un sala noturība! Ar ko tās tevi neapmierina? Gribi kaut ko no pasaku grāmatas - runājošu ābeli, vai bumbieri, kura olas dēj?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:27:35
bieži - tas ir vienmēr? jeb te tiek mazliet... ēee... piespēlēts falšs arguments?

Nu tak teicu... ir divi varianti
1. Epigjeneetika
2. Esoshaas funkcionalitaates zaudeeshana, teixim atsakoties no kaadaam funkcijaam, kas esoshos apstaakljos nav vjaadziigi, taa atbriivojot organisma resursus.

Taakaa jaa biezhi... jo paareejos gadiijumos, var gadaiities ka runa ir par epigjeneetiku, tas vispaar... iizii piizii, ibo tas ir esosho geenu iesleegshana, atsleegshana un arii tur var izraadiities kaads viltiigs "bzdinks", kad piemeeram, tev uz plaukastaam eoshaa aads shuunas epigeens saiet tuutaa, un saaug, piemeeram, mati uz plauxtaam...

es runāju par situāciju, kad augam parādās jauna īpašība, kuras tam vēl nebija.

Nepareizi... sheit ir tas gadiijums, kad augam nav bijusi nekad vajadziiba izdziivot saltos apstaaklojos, taadeejaadi "ledusskapja rezhiims" shamam prosto ir atsleegts. Bet liidzko tu radi konkreeto evolucionaaro pressure, konkreetie geeni aktivizeejas un tu saac ieguut augu paaudzi peec paaudzes, kas speej izdziivot konkreetos apstaakljos. Nenotiek jaunu geenu rashanaas, bet esosho kativizaacija vai deaktivaacija.

Tieshi tas pats ir ar bakteerijaam (tikai sliktaa noziimee) kuras ir rezistentas pret antibiotikaam. Fiicha jau taada ka antibiotikas nenokauj VISAS 100% bakteerijas, ibo bakteeriju populaacija nav homogeena, bet ir neliela dalja, kas speej izdziivot... ja sho izdziivojusho dalju nenokauj pac organisms, tad taas apriori ir vienkaarshi rezistentas pret antibiotikaam... un tu no populaacijas kuraa bij 1/99 rezistentaas/nerezistentaas panaac driiz vien 100/0 kur ir rezistentas, ibo taas 99 tu nokaavi, a taa 1a savairojaas un ir rezistenta. Tur nav radushies jaunie geeni, prosto jaunie apstaaklji izselektee tos, kas nav speejiigi izdziivot, neko nepadarot tai populaacijas daljai, kura izdziivo. Tieshi TAA ir selekcija...

Jo daudz sarezhtjiitaaak ir izlasiit no 1000 kokiem vienu izturiigu pret salu... tachu varbuutiiba, ka kaads BUUS izturiigs ir pietiekami liela... un taa tu no visiem izlasi to vienu, kas speej iztureet... ibo vinjaa tas DNS kods jau ir, prosto starp 1000 aprikozhu kokiem normaalos apstaakljos tu uz aci nezini kursh ir kaads, ibo tie nav homogeeni...

Tas ko es teicu - tu ieguusti tiiro kultuuiru, kas atbilst tavaam vajadziibaam un kuraa jau ir tas kods... un tas ko selekcionaars dara... ir nevis rada jaunu DNS kodu, bet pavairo esosho - vinjam vajadziigo...

JA shii DNS koda populaacijaa nav, tad ar selekciju tu shamo tur nekad nedabuusi... un otraadi, ja shii DNS koda nebuutu, tu elementaari nespeetu izselekteet, ibo visi atmestu kjeseli.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:30:44
tu tā domā, vai arī viņi ir pējīgi? tas nav viens un tas pats.

Ja speeju pamatot pat es, tad par mani daudz gudraaki onkas arii speej pamatot. Cic jautaajums ir vai tevi shis pamatojums paarlieicna. Ibo "pieraadiit" ir nekas cic, kaa padariit kaut ko par aciimredzmu konkreetai publikai. Nevar pieraadiit dajebko cilveekiem, kas piemeeram, nezinu valodu, kuraa tu pieraadi.

es izeju no tā, ka tikai daļa no tiem ir saistīti ar kaut ko, ko var saukt par evolūciju. pārējie ir kulinārijas doktori...

Tieshi tas dod shim argumentam papildus fiichu, ibo zinaatnieki nav iecikleejushies skatiities uz probleemu no viena punkta, bet katrs paskataas no cita punkta un saskata shiis probleemas visos aspektos. Es redzu Evoluucijas probleemas no IT viedoklja, lai arii diez vai atshkjirshu uz sitienu krokodilu no aligatora vai zakji no trusha.

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:33:14
vēl reiz - jaunas iedzimtas īapšības - slimību un sala noturība! Ar ko tās tevi neapmierina? Gribi kaut ko no pasaku grāmatas - runājošu ābeli, vai bumbieri, kura olas dēj?

Ar to, ka taas nav gjeneetiskas izmainjas DNSaa

Tieshi taapat, kaa tad, ja es aktivizeeshu uz sava windows teixim servera kodu, tas nenoziimee, ka tur radaas jauns kods, es prosto aktivizeeju esoshu kodu...

Vai cits variants, ja man ir nepieciehsmas lai windows darbotos aatraak, es izrubiiju leerumu fona nekritiskos servisus un dabonu nelielu performance boost. Kods nekaads jaunais nav radies, ir aktivizeets esoshais un deaktivizeets kaads, kas nav kritisks esoshajos apstaakljos...

Taa ir selekcija... neviens selekcionaars nav speejiigs radiit no rozes aabeli (a shamie ta ir no vienas dzimtas).
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:33:59
Jošs Mulders
Selekcija to nepanaak... Piekam Upiitis krustot maaceeja Taa ir high level geenu inzheneerija.
mācēja, bet nedarīja. Tieši tas arī bija galvenais iemesls viņa nezinātniskumam - saucamā tautas selekcija. Beigu beigās bija jautājums par viņa "mantojuma" izciršanu. Ibo viņam tur bija bardaks ar šķirnēm - šķirnes bija aizselekcionētas šķērsām, nenoturīgām īpašībām, ārpus šķirņu standartiem.
reāls kekss - izselekcionēja gēnu mutācijas līdz bardakam.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:34:17
Mulders palaida garaam to aspektu, ka iipasjos apstaakljos ( piemeeram pazemee) dziivojosi organismi ne tikai zaudee kaada siipasjiibas, bet arii ieguust citas specifiskas ipasjiibas, piemeeram iipasju vibraciju jutiibu, feromonu analiizes speejas, dazreiz eholokaciju utt.

Tas ir aktivizeet esoshos kodus, un deaktivizeet nevajadziigo... jauns DNS kods nerodas. Tieshi taapeec jau zinaatnieki vispaar speeja noteikt kas taas par ziviim, ibo DNS bij identisks ar esoshajaam ziviim, izjemot tos kodus, kas bij degjenereejushies...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.01.24 15:35:50
reāls kekss - izselekcionēja gēnu mutācijas līdz bardakam.

Nuja, bet kaa jau teicu - nebij speejiigs no rozeem ieguut aabeles vai otraadi Aabeles joprojaam bij aabeles, persiki joprojaam persiki, rozes joprojaam rozes un cerinji joprijaam bij cerinji... ar savaam prikoliigaam fiichaam...

Tas taapat kaa labs hackeris var arii Windows sisteemu aizselekcioneet tik taalu, ka tu pat neatpaziisi vairs tajaa windows origjinaalo... pietam nepierakstot nevienu kodu.
masiks iesmīkņā [87.110.184.238]
# Iesūtīts: 2011.01.24 15:39:27
Jošs Mulders
Ar to, ka taas nav gjeneetiskas izmainjas DNSaa

kas tev liek domāt, ka nav?

. Epigjeneetika - tā gadījumā nebija iedarbe ar ārējiem kīmiskajiem elementiem, nevis dabisko (mākslīgo) atlasi? Tb - epiģenētikai ar šiem gadījumiem vislār nav sakara....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 9910