atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Evolūcija
pich_
Iesūtīts: 2010.09.21 15:59:24
Bībele mums māca par to, kā pasaule tika radīta. Tai skaitā visi tās iemītnieki ar uzdevumu vairoties.
Gribētu pajautāt par šo gadījumu . Austrālijā ir ķirzaku suga, kas, lai vairotos, dēj olas. Tomēr atsevišķi šīs pašas sugas kustoņi, kas dzīvo savādākā vidē (aukstākā), ir sākuši laist pasaulē dzīvus mazuļus.
Un te ir novērojams pats evolūcijas process pilnā krāšņumā. Tā kā evolūcija norit ciešā saistībā ar klimata izmaiņām, tad var izsecināt, ka gadījumā, ja kaut kādu iemeslu dēļ attiecīgajā Austrālijas reģionā iestātos vēsāks klimats- šī ķirzaku suga no olu dēšanas evolūcijas rezultātā pārietu uz mazuļu dzemdēšanu.

Jautājums- vai Dieva plānā ir iekļauti šādi pielāgošanās procesi (evolūcija)? Un kas par to liecina?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.02.22 12:02:57
masiks iesmīkņā [74.63.112.145]
Objektīvas/subjektīvas neiespējamības? Es nesaprotu. Paskaidro, lūdzu.
masiks iesmīkņā [74.63.112.139]
# Iesūtīts: 2011.02.22 12:14:49
παλαιό ανόητος
nu, pasaules modelis ar objektīvu neiepējamību būtu tāds, kur tiek pārkāpts 2TDL likums. Tb - tāds modelis objektīvi ir neiespējams.

Pasaules modelis ar subjektīvu neiespējamību būtu pamatots ar to, ar ko pamato ID - "es nevaru iedomāties, kā xxxxx var existēt bez yyyyy". Tb - neiespējamība balstās nevis objektīvā nosacījumā, bet nespējā iedomāties. tb - Subjektīva problēma, nevis pasaules modeļa neiespējamības problēma.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.02.22 12:39:38
pich_
Te nu atkal jāatkārto, ka wiki, protams, nav neapgāžama autoritāte, bet tomēr tekstā "The National Geographic Society began as a club for an elite group.." vārds elite šajā gadījumā tā saudzīgi lietots, lai pat ar aizvērtām acīm būtu izlasāms, ka runa ir par masoniem, savukārt par tiem atkal viss ir skaidrs.
Redzi, es balstos arī citur ņemtā informācijā. Tas tāpat kā padomju laikos - cilvēki lasīja "Cīņu", "Izvestiju", "Padomju Jaunatni" u.t.t., jo citu avīžu nebija, bet daudziem tāpat bija skaidrs, kas īstenībā slēpjas aiz rakstiem par slaucējām un ceha pirmrindniekiem, un pūstošo kapitālismu, un padomju atbrīvotājiem.
Man stāstīja, ka savulaik rūpnīcā "Straume" bija darbagaldu operatori/es, kuri/as uz savu maiņu nāca ar pārlodētām mikroshēmu platēm, ko ievietoja oriģinālo vietā. Darbagalds strādāja četras reizes ātrāk, četras reizes brāķīgāk, bet toties ražoja vairāk. Alga attiecīgai personai bija attiecīgi lielāka, un ceha priekšnieks piemiedza aci, jo uz goda dēļa un partijas sapulcē visi izskatījās labāk.
Savukārt avīzē cilvēki lasīja vai nu tikai burtus, vārdus, teikumus - vai arī jēgu, kas aiz tā visa slēpjas.

Piemēram, iedomāsimies sabiedrībā cienījamu cilvēku, pedagogu, kurš labi saprotas ar bērniem, mīl viņus, ziedo naudu skolām un bērnudārziem, pats atvēris privāto bērnudārzu u.t.t. Par viņu visi priecājas, raksta avīzēs u.c. Te pēkšņi atklājas, ka viņš ir pedofīls, darbojas noziedzīgā organizācijā u.t.t.
Uzreiz visu līdzšinējo viņa darbību mēs ieraugām pilnīgi citā gaismā, kontekstā un motivācijā.
Tieši tas pats ir ar atslēgas vārdiem par kristietību un masoniem.
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.22 12:52:50
Papucs

vai vari minēt kādu konkrētu sižetu, kas bija vērsts pret kristietību? vai vismaz esi dzirdējis par šādiem sižetiem, ko es viņu arhīvā varu paskatīties?
sievas vecākiem rāda šo kanālu, un tik, cik esmu skatījies- neesmu manījis neko, kas būtu vērsts pret kristietību (vai jebkuru citu reliģiju).
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.22 12:53:41
Papucs
Piemēram, iedomāsimies sabiedrībā cienījamu cilvēku, pedagogu, kurš labi saprotas ar bērniem, mīl viņus, ziedo naudu skolām un bērnudārziem, pats atvēris privāto bērnudārzu u.t.t. Par viņu visi priecājas, raksta avīzēs u.c. Te pēkšņi atklājas, ka viņš ir pedofīls, darbojas noziedzīgā organizācijā

man šķiet, ka šis nebija labākais piemērs
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.02.22 12:58:01
pich_
Nu kā Tu nesaproti - jau pati evolūcijas, miljardiem gadu, dabiskās atlases, u.c. nepārtrauktā sludināšana un borēšana jau pati par sevi ir cīņa pret kristietību.
Pats taču redzi kaut vai šajā diskusijā - tas viss ir tik dziļi iesēdies asinīs, ka vairums taču nespēj pat domu atšķirīgu pieļaut.

man šķiet, ka šis nebija labākais piemērs - vari iedomāties arī priesteri pedofīlu, ja Tev tā ērtāk
(kontekstā ar baznīcas sludināto)
jack wolfskin [134.2.186.7]
# Iesūtīts: 2011.02.22 12:59:58
pich_ tas gan bija links no Discovery viena kanāla, ko biji reiz ielicis - melnādains džeks ar pagariem matiem meklēja Bībeles tekstu vēsturisko pamatojumu un iztaujāja dažādus skolārus un baznīcas pārstāvjus.
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:00:09
Papucs

tad kāpēc tikai pret kristietību? sanāk, ka viņi vienlaicīgi cīnās arī pret islāmu, voodoo, hinduismu utt utjp
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:01:05
jack wolfskin [134.2.186.7]

to esmu skatījies youtube. interesanti, ka pats džeks ir kristietis.
un kas tur bija pret kristietību? ko nepareizu pateica?
Papucs
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:05:23
pich_
sanāk, ka viņi vienlaicīgi cīnās arī pret islāmu, voodoo, hinduismu utt utjp - jā, tā varētu būt. Kad amīši blieza ar raķetēm pa Irāku, bojā aizgāja ne tikai ieroču noliktavas, bet arī kultūras pieminekļi, mājlopi, bērni un smukas sievietes.
jack wolfskin [134.2.186.7]
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:07:13
pich_ palasi Sārnivāras grāmatu "vai Bībelei var uzticēties?", kas daudzu Latvijas kristiešu vidū ir iecienīta un autoritatīva grāmata (ne velti tieši to izdeva, nevis kādu citu!), tad redzēsi, kas tiek uzskatīts par nepareizu
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:12:22
Papucs

piedod man, bet tu gribi teikt, ka Buša administrācija cīnījās pret reliģiju?
jack wolfskin [134.2.186.7]
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:14:31
pich_ piedod man, bet tu gribi teikt, ka Buša administrācija cīnījās pret reliģiju? mierīgi. viņi cīnījās pret "neīstās reliģijas" pārstāvjiem, iesaistot tajā arī letiņus. Buša runas tajā vien ir to vērtas - Dievu piesauca uzkrītoši bieži...
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.02.22 13:16:50
pich_
Tas bija salīdzinājums
Ja mērķis ir sakult smadzenes sviestā, tad viņas sakuļas ne tikai pret kristietību. Ateisms. Ateists līdzīgi mazā mērā būs ieinteresēts pievērsties ne tikai kristietībai, bet arī islāmam, hinduismam, voodoo u.t.t. Vai ne? Šādā aspektā es arī piekritu Tevis teiktajam.


pich_
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:17:59
jack wolfskin [134.2.186.7]

es zinu, ka viņi Dievu piesauca uzkrītoši bieži. bet kaut kā neredzu, ka šeit notika cīņa pret reliģiju kā tādu
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:18:48
Papucs
Ateists līdzīgi mazā mērā būs ieinteresēts pievērsties ne tikai kristietībai, bet arī islāmam, hinduismam, voodoo u.t.t.

īsti nesapratu, kā tas bija domāts
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.02.22 13:25:36
pich_

Raķetes kā Nat.Geo. - vienkārši iznīcina visu, nevis tikai ieroču noliktavas vai kristiešus.
Evolūcijas teorija un dabiskā atlase vienkārši pataisa cilvēku par zombiju, kurš nav spējīgs atzīt Dieva esamību (drīkstu tā teikt, jo pats biju ateists).

Piemēram, ideja par dabisko atlasi lieliski atspoguļojas mūsu valsts politikā - pensionāriem un mazāk nodrošinātajiem ir jāmirst, jo viņi tāpat nespēj cīnīties par sevi - tiešs pretstats kristietības idejai par žēlsirdību.
Lūk, Tev arī bija piemērs, kā dzīvē realizējas masonu, t.sk., National Geographic cīņa pret kristietību.
pich_
# Labojis pich_: 2011.02.22 13:34:48
Papucs
Evolūcijas teorija un dabiskā atlase vienkārši pataisa cilvēku par zombiju, kurš nav spējīgs atzīt Dieva esamību
varu piekrist, ka iepazīstot evolūcijas teoriju, ir grūti ticēt Dieva eksistencei. grūti gan pateikt, vai tas padara cilvēku par zombiju (laikam atkarīgs no tā, kā definē vārdu "zombijs".

drīkstu tā teikt, jo pats biju ateists
vienmēr esmu gribējis pajautāt tiem, kas saka, ka ir bijuši ateisti, bet tagad tic Dievam:
4 Jo ir neiespējami tos, kas reiz apgaismoti un baudījuši Dieva dāvanas, un kļuvuši Svētā Gara dalībnieki,
5 un baudījuši labo Dieva vārdu un nākamā laika spēkus,
6 un krituši, atkal vest pie atgriešanās, jo tie sev Dieva Dēlu sit krustā un liek smieklā. (Ebrejiem 6. nodaļa).
Bībele saka, ka tev bija neiespējami atgriesties. tad tomēr ir?

Piemēram, ideja par dabisko atlasi lieliski atspoguļojas mūsu valsts politikā
ir muļķīgi domāt, ka politiķi sociālos lēmumus pieņem balstoties uz evolūcijas teoriju. ķipa- stiprākie izdzīvos, vājākie izmirs un valstij būs labi?
Papucs
# Iesūtīts: 2011.02.22 13:44:03
pich_
ir muļķīgi domāt - es atkal domāju, ka nav vis muļķīgi. Ja politiķi, kā jau augstāk minēju ir iezombējusi evolūcija, tad grūti būtu nerunāt par balstīšanos tajā.

Bībele saka, ka tev bija neiespējami - nesaka, jo man nebija 4. un 5. un 6. punkta. Es atgriezos pirms krišanas, jo nebiju vēl nemaz cēlies.
Šeit vienīgi varētu strīdēties par attīstību mātes miesās, kad bērniņš varot sarunāties un redzot savu sargeņģeli.
pich_
# Labojis pich_: 2011.02.22 13:47:42
Papucs

nu bet pirms tu biji ateists, tu taču biji apgaismots un baudījis Dieva dāvanas. ne velti Jēzus saka, lai bērniņi iet pie viņa. tad jau sanāk, ka mirušie zīdainīši nemaz nenokļūst debesīs


klau- vai valstīs, kurās dominē (vai dominēja) teokrātija, situācija ir daudz labāka? vai tieši otrādi- drūmāka?
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 3853