atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pilna māja Budām...
Madāma
Iesūtīts: 2010.09.14 12:55:38
Sveiki, gudrie prāti!

Mana situācija - es kristiete, vīrs budists (vai nu vismaz gribētu tāds būt...). Viņš daudz ceļo pa austrumu zemēm un no katra ceļojuma pārved kaudzi ar dāvanām. Un lūk - mūsu mājā rindojas Budas galva, nu jau arī Ganešs, dažādi Tibetas sakrālie trauki, staulītes no cilvēku kauliem (Indija!!!).
Pēkšņi es tos ieraugu ar citām acīm!!! Man liekas, šie priekšmeti mani traucē, iespaido. Vai tās ir tikai manas iedomās? Vai šādiem priekšmetiem reāli ir kāds spēks, aura....?
Nu, novācu un saliku plauktā. Pretī dabūju milzīgu konfliktu un apzīmējumu - sektante, nav ko brīnīties, kristieši ir visagresīvākā reliģija Pasaulē utt...
Ko darīt?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:22:51
MJAAAA
incognito
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:27:28
Madāma
Viņš tev, kristietei, ved kā dāvanu citu reliģiju kulta priekšmetus? Interesanti...
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:30:28
Jā, arī tas. Nu dāvanas ved man, sev un "mājai". Tad tas viss tiek vests "mājai".
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:31:53
Madāma

man arī vedējtēvs uzdāvināja mazu smieklīgu figūriņu, kas izskatās pēc budas... nez- man netraucē.
bet ja ir pilna māja ar tām lietām, tad tas jau izskatās pēc apsēstības
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:33:20
vai, vai, aizmirsu savu paswordu un tas atrodas kaut kādā melnajā sarakstā !!! Tāpēc - nu esmu Madama ar īso a, bet tā tiešām esmu es pati.
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:34:31
Redz, kamēr tā ir maza, smieklīga figūriņa, tikmēr vēl neko. Bet, kad šādi lieli un nesmieklīgi priekšmeti parādās visās istabās un ienākot pa durvīm, pirmais, ko ieraugi - ir Buda... tad var sākt traucēt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:35:58
Madama [109.110.10.158]

tu ar vīru aprunājies, kāpēc viņš tā dara? esi teikusi, ka tev tas nepatīk utt? es, piemēram, negribētu dzīvot tādā vietā, kā tu apraksti...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:37:47
Madama [109.110.10.158]

tās nav iedomas, elku figūriņas mājas plauktā var būt par cēloni ticīga cilvēka galvassāpēm un vēlāk var sekot tālākas veselības problēmas. ne tikai Budas - arī Krišnas, afrikāņu cilšu dievības u.c.
vislabāk būtu atbrīvoties, ja tas nav iespējams, vieta jānosvēta, Sv. Gars likvidē absolūti visas nevēlamās enerģijas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.14 18:39:16
Hm, nu tas varētu labi nebeigties. Vīram šī aizraušanās sen? Cik ilgi pati esat kristiete? Cik ilgi vispār viens otru pazīstat? Cik bieži līdz šim ir sanākuši konflikti par ticības jautājumiem?
Varētu jau jautāt, kas jūs vieno, un vai šis viss nav kāda dziļāka gruzdoša konflikta izpausmes? Grūti iedomāties, ka vīrietim neienāktu prātā, ka miroņu kauliņu nešana mājās nevarētu nopietni samaitāt to atmosfēru.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.09.14 19:55:19
Padod viņam sakrālajos traukos ceptus kartupeļus. Nopietni.
Madama [109.110.10.158]
# Iesūtīts: 2010.09.14 20:50:09
Oi, nevaru kartupeļus! Tad es lidošu laukā no mājām...
Vīram aizraušanās nesen- kādus gadus 4 , īstenībā, kopš esam kopā. Es kristiete sen - ar pārrāvumiem, diemžēl.
Nu šobrīd izskatās, ka tā ir cīņa par varu- es tā gribu un es tā daru. Paspīdēja arī arguments - es te visu apmaksāju , es te daru kā gribu...
Viņš uzstāj, ka šie priekšmeti ir tikai suvenīri! Un smejas, kad saku, ka tiem tomēr ir nozīme. Kaut vai tik tālu, ka "šis metāls, kas ir tikai metāls" (viņa vārdi), tomēr ir konkrētā veidolā - Ganeša! Un tie kauli tomēr ir cilvēka kauli! Nu labi, indieši iespējams sameloja un tie ir visparastākie govs kauliņi, bet tomēr...
bitukas
# Iesūtīts: 2010.09.14 20:51:29
Laulājāties baznīcā? Aizej pie tā mācītāja.
godwit
# Iesūtīts: 2010.09.14 21:25:26
Madāma

Ja esi stipra garā kristiete, tad nepievērs nekam uzmanību, bet uzsāc neatlaidīgu lūgšanu Jēzum Kristum, lai dāvā Svētā Gara gaismu Tavam vīram. Šāda lūgšana nepaliks bez atbildes. Labākajā gadījumā viņš kļūs patiesi ticīgs un pats izmetīs tos elku tēlus. Sliktākajā - jūsu ceļi var šķirties, un Tev var nākties meklēt jaunu mājokli, bez elku tēliem.

Ja esi vāja kristiete, tad cilvēcīgi palūdz vīram aizvākt toz talismanus, jo Tu no tiem slikti jūties. Mīlošs vīrs noreaģētu uz šādu lūgumu. Ja viņš savu hobiju stāda augstāk par attiecībām ar savu sievu, tad jautājums ir kādēļ jūs vispār esat kopā?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.14 21:39:27
Madama [109.110.10.158]
Nu pirmajos 4 gados mēdz rožainais periods noslēgties, un tad ir jautājums, kas tam seko. Drusku jau izklausījās pēc tādas bezkaunības un varas spēlēm. Laikam jau tiešām, vislabāk aizejiet pa sava mācītāja, lūdzat par šo lietu, aprunājaties, paanalizējiet, vai nevarētu būt kas tāds, kas jūsu attieksmē vai īpašībās vīru provocē, vai varbūt arī ir kādas problēmas ar ko viņš pats īsti galā netiek, un iespējams radīsies padoms, kā situāciju bez ekscesiem atrisināt.
Protams, ja nu galīgi nevar citādi, pastāv iespēja jau `tikai metālu` atdot lūžņos bet kauliņus palūgt kapračiem kur norakt, un noskaidrot ko tālāk.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.14 21:42:49
Pieliec otru pusi mājas pilnu ar kristiešu svētbildēm, krustiem, u.c.
skats no alas
# Labojis skats no alas: 2010.09.14 22:12:06
Pauls raksta : "Un, ja kādai sievai ir neticīgs vīrs un tas vēlas ar viņu kopā dzīvot, tad viņai to nebūs atstumt. Jo neticīgais vīrs ir svētīts caur sievu, un neticīgā sieva ir svētīta caur vīru; jo citādi jūsu bērni būtu nešķīsti, bet tagad tie ir svēti. Ja neticīgais šķiras, lai tas šķiras; tādā gadījumā brālis vai māsa nav saistīti; jo uz mieru Dievs mūs ir aicinājis. "

EzītisMiglā dod brīnišķīgu padomu, jo ne pret miesu un asinīm jācīnās, tādēļ tiešām Madama iekārtojiet sev altārīti, ja tāds nav, kur regulāri lūdzaties un vīram būs alternatīva vai nu viņa paštaisnība vai arī jūsu pazemība.
Un ja vīrs sāk mainīt domas par saviem elkiem(nu sāk gribēt no tiem atbrīvoties), tad būtu labi ja jums izdotos sarunāt mācītāju uz mājām, kas iesvētītu māju.
incognito
# Labojis incognito: 2010.09.14 22:17:35
Ir jau atšķirība, vai tas cilvēks ir praktizējošs budists un tie priekšmeti tiek izmantoti ikdienas praksēs, nu, apmēram kā rožukronis katoļiem, jeb vai viņš vienkārši izmanto tos, lai pakaitinātu sievu.
Bet jebkurā gadījumā, tāpat kā jebkuri konflikti, risināmi abām pusēm drusku piekāpjoties un vispār piekrītu svētajam Pāvilam jautājumā par ticīgā un neticīgā kopādzīvošanu 1.Kor. 7:13.
Memekija
# Iesūtīts: 2010.09.14 23:10:41
Madama [109.110.10.158]
Neest gadījumā abi māņticīgi, ja jau tā plēšaties figūriņu dēļ?
Jana_Svarovska
# Iesūtīts: 2010.09.14 23:39:21
Madama neapskaužu Tevi, bet ļoti smaga tā lieta arī gluži nav. Katrai sievai savs krusts jānes. Mani bez manas ticības, piemēram, uz randiņu var neaicināt. Pacieties.
skats no alas
# Iesūtīts: 2010.09.15 00:03:48
Memekija
Apbrīnojama iejūtība no jūsu puses

Protams, ka mums kristiešiem nav jābistas no figurīņām un citām lietām, bet tam ir arī otra puse. Kāpēc ir Rakstu kanons - Bībele? Kāpēc baznīcās ir krucifiksi, altārgleznas, ikonas, statujas - kādēļ? Man domāt, tādēļ, ka esam miesā radīti un arī caur miesīgām lietām, kas ir ārpus mūsu domām tiekam virzīti, jo mūsu prāts ir nepastāvīgs, tas bieži novirzās, bet šādi atgādinājumi (Bībele, krucifiks, ikonas un tml.) iedvesmo mūs virzīties tuvāk Dievam. Un velns zinādams, ka esam miesa izmanto to pašu tehniku pretējā virzienā - virza mūs uz grēku. Elku figūriņas pašas par sevi visticamāk nesatur elkus, kaut gan ir liecības, kad svētiem cilvēkiem ieejot pagānu tempļos krīt figūras, jo tajās mītošie dēmoni nevar panest svētuma tuvumu un ir spiesti bēgt.

Bet Madama iesaku būt pastāvīgai(regulāra) lūgšanā, kā arī ML MK ir mācīts - pieceļoties no rīta apzīmē sevi ar krusta zīmi, TA, Mūsu Tēvs un vēl kāda lūgšana, kā ar vakarā apzīmē sevi ar krusta zīmi, TA, Mūsu Tēvs un dodies pie miera. Atrodi vēl kadu brīdi dienas ritumā, kad palūgties un palasīt Bībeli, regulāri apmeklē Dk un ikdienā turies pie Kristus, jo tas Kungs ir apsolījis, ka cerība uz Viņu nepametīs kaunā.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 36063