atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Korāna dedzināšana - kas var būt adekvātāx par šo!
etaoin shrdlu
Iesūtīts: 2010.09.09 22:04:59
http://tinyurl.com/3yxuton

Ko tauta saka par šo "kristīgās vēsts paraugu"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2010.09.14 16:36:24
masiks [212.93.96.2]

kurš tad pirms tam to naftu pumpēja? huseina režīmā diez vai tie bija amerikāņi.
protams- amerikāņu naftas kompānija var atskaitīt procentu arābu valstij, bet vismaz tagad pašiem amerikāņiem ir iespēja lētāk iegādāties šo resursu. es neapgalvoju, bet izsaku pieņēmumu, ka tagad naftu no arābu ieguvēm amerika saņem par mazākām naudiņām, nekā pirms tam.
un kad runa ir par triljoniem zaļo, arī daži procenti vai promiles lētāk ir ļoti no svara. varbūt pat tik, lai nofinansētu karu un sabiedrisko domu caur medijiem (es filosofēju)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:36:50
Jociigi, ka visiem ir viedoklis par, piemeram, Iraakas naftas atradneem un taas izmantoshanu... A vot par Ziemeljkorejas vai Ruandas cilveekresursiem... tas taa... pofigs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:44:04
Ctulhu, nu... tad kaapeec uztraucas par to, ka kaads iet peec naftas ar tankiem.... ???

Imo te atkal ir skaistaas rietumu briiviibas burviiba... Taa kaa rietumi vairaak vai mazaak tomeer ljauj reporteet par savu darbiibu dajebkur un reportieris daudzmaz droshi var justies starp rietumu tankiem un kaajniekiem... Tad tie pashi rietumu zhurnaalisti visaadaas Ruandaas un Ziemeljkorejaas ne iipashi lien... un "zaakaties uz saveejiem" ir modiigi...

Es gribeetu redzeet to pashu -Jonu- tajaa Iraakaa, kur vinja vairaak uztureetos... vai pie LV USA baazeem, vai droshi dotos pie Islaamiestiem
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:47:12
Jošs Mulders

vispār tiešām interesanti- kāpēc bušam huseina apspiestie irākieši un viņu cilvēktiesības bija svarīgākas par ziemeļkorejiešiem?
neskatoties uz to, ka huseinam "ir atombumbas", bušs devās atbrīvot valsti no šī tirāna.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:50:32
pich_

Nu kaut kur jaasaak... iraaka tur austrumu centraa ir daudz buutiskaaks placdarms nekaa Ziemeljkoreja, kura taapat ir iespiesta starp koreju, japaanu un Kjiinu... iipashi tur netirinaasies... var pagaidiit

Un vispaar vizinaaties hummeros blakus Kjiinai... eeee... riskanti tomeer... pat ja braukaa pa ZKorejas teritoriju
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:56:20
Jošs Mulders
Nu kaut kur jaasaak

un kāpēc tas bija jāsāk? tiešām amerikai ir tik cēlas intereses, ka var vēsi notriekt pāris triljonus, lai tikai ieviestu cilvēktiesības šajā valstī?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:58:14
pich_
jā, bet mūsdienās ir tāda diezgan liela problēma- cilvēktiesības un tiesības uz reliģisko brīvību.

reliģiskā brīvība nenozīmē visatļautību uz reliģiskajiem pamatiem! AoSinarikjū aizliedza, jo tā bija teroristiska.....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:00:48
un kāpēc tas bija jāsāk? tiešām amerikai ir tik cēlas intereses, ka var vēsi notriekt pāris triljonus, lai tikai ieviestu cilvēktiesības šajā valstī?

Un kaapeec ne tur?
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:01:09
masiks [212.93.96.2]

protams, ka nē. bet būs grūti nokillot kādu tikai tāpēc, ka viņam tāda pārliecība, un līdz ar to viņš ir potenciālais slepkava.
pich_
# Labojis pich_: 2010.09.14 17:03:28
Jošs Mulders

es neprasu, kāpēc tieši tur.. es prasu- vai tiešām amerikai ir tik cēlas intereses, lai tērētu tādu naudu tikai šī iemesla dēļ (atbrīvot no tirāna un ieviest cilvēktiesības).
gan jau, ka naftas platformu skices bija uzrasētas vēl pirms pirmie tanki iebrauca irākā

man šķiet, ka amerika diez vai ies atbrīvot ziemeļkorejiešus tikai tāpēc, ka viņi to lūdz
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:08:21
pich_
kopš WWII amerikāņi cenšas nepiekopt pokujisma un neitralitātes politiku. Ibo rezultātā japoškas pilnīgi negaidot viņiem sarīkoja pērļu līcīti...
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:11:01
masiks [212.93.96.2]

nu jā- vjetnama arī bija tāpēc, lai komunisms netiek līdz asv..
bet vai mūsdienās šie labie nodomi netiek apvienoti arī ar ekonomisko pamatojumu?
Džonijs
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:14:28
Džonijs aizdomājas-ar kādiem ieročiem islāmisti cīnās? No kurienes viņiem tie...kas viņiem tos pārdod...vai ne tie paši, kas pēc tam karo ar šamajiem?Njā...viena vienīga politika un komercija
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:18:17
pich_
var būt. ibo pilnīgi viss ir ekonomika un pilnīgi visa ekonomika ir politika. Katrai rīcībai ir savi motīvi un iemesli. Bez motīva un iemesla rīkojas vienīgi vājprātīgie Tvaika ielā.
Taču nebūtu pareizi uzskatīt ka TIKAI nafta būtu vienīgais un galvenais iemesls. Es neriskētu teikt, ka ASV ieguva kaut ko baisi daudz ekonomiski šajā karā, izgrūžot kapitālu piķi tukšā caurumā.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:18:23
es neprasu, kāpēc tieši tur.. es prasu- vai tiešām amerikai ir tik cēlas intereses, lai tērētu tādu naudu tikai šī iemesla dēļ (atbrīvot no tirāna un ieviest cilvēktiesības).
gan jau, ka naftas platformu skices bija uzrasētas vēl pirms pirmie tanki iebrauca irākā


A viens otram jau netraucee... Ja var vienu un otru, tad kaapeec ne?

man šķiet, ka amerika diez vai ies atbrīvot ziemeļkorejiešus tikai tāpēc, ka viņi to lūdz

Protams... USA tomeer ir valsts, nodoklju maxaataji etc. tobish Amerikas primaaraas intereses ir... Amerikas intereses...

A kaa tu gribeeji? Redzi tev vinji ir ieborejushi, ka primaaraas intereses jaabuut dajebkuraam citaam, tikai ne saveejaam... a realtiaatee lielvaras stumj jau savas intereses...

Nu un tev kaa mazajam garinjam atliek izveeleeties, kuras tev ir simpaatiskaakas... USA, Kjiina, Krievija... nu gan veel kaada atrastos...

Man simpaatiskaakas un sirdij tuvaakas shkjiet... taa sauktaas "Rietumu veertiibas" un intereses... daudz mazaak simpaatiskas Krievijas vai Kjiinas intereses...

Nu un beeda ir taada, ka teixim LV pat nav speejiiga pashi prieksh sevis defineet savas intereses...

Nu uuun... eeee.... kaapeec lai USAi buutu jaateeree savi resursi neko nesanjemot pretiim, attiirot kaadu valsti no tur miitoshiem tiraaniem un ljaundariem?

Es domaaju, ka tuvaako 10-20 gadu laikaa Iraaka buus viena no retajaam taa regjiona valstiim kur varees vairaak vai mazaak droshi uztureeties Rietumu cilveeks...
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:20:12
Džonijs
laikam jau pārdod tāpēc ka pērk, nevis tāpēc ka karo.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.09.14 17:21:12
masiks [212.93.96.2]Bet varbūt pārdod lai karotu? Kas notiktu, ja pasaulē nekarotu? Tad ieroču industrijai kirdik, bet tā, radot apstākļus, var tīri labi uzvārīties
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:23:38
Džonijs
lai karotu - vajag cēloni nevis ieročus.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:24:15
Džonijs
upsss
vajag cēloni un iemeslu, nevis ieročus.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.14 17:26:05
Džonijs

tu domā, ka ieroču industrija mākslīgi uztur spriedzi un vajadzību karot?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 162 , pavisam kopa bijuši: 5746