atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kristietis, nauda un Providence
indriķis (labs)
Iesūtīts: 2010.09.08 21:08:33
Domāju, ka neviens nenoliegs, ka vislielāko spriedzi kristieša dzīvē sagādā normālas pārticības trūkums kapitālisma apstākļos, pat ne moceklība Kristus dēļ vai kaut kas ekstremāls, bet kristieša dzīvei paredzēts. ka Visuvarenais Dievs izlēma kārtējo reizi pārbaudīt nabaga konservatīvos latviešu luterāņu mācītājus situācijā, kad likās , ka beidzot viņi ir sākuši dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi ar ekonomisko krīzi Paša nolādētā pasaulē.
Jautājiet Viņam, kurš tikai spēlējas ar mums, saviem ticīgajiem, kā postilā saka Luters. Lai nu zinām cik Viņš ir labs un žēlīgs, ir baisi, ka kāds ar tevi spēlējas.
Diskusijā nepiedalīties L atvju Luterānim - katoļi, baptisti un citi mīļi aicināti.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.09 13:57:40
bitukas
Ps - neesmu 100% pārliecināts, taču, ja neskaita spamošanu lelbā & kādu reizi slimošanu - laikam liekēdis nebūšu bijis... manuprāt...
bitukas
# Iesūtīts: 2010.09.09 14:10:07
principā arī 20 gadus atpakaļ es strādāju - LMA Studentu Klubā, bet tikai tik daudz, lai varētu "papļuvaķ v rabočij klas"
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.09 14:26:17
masik , es domāju, ka ateists Dieva pasaulītē ir liekēdis pēc definīcijas, proti, Viņa maizi ēd, bet pateicību nedod.
Un mācītājs nekādi nevar būt liekēdis, viņš rūpējas, lai šādu ateistu - liekēžu skaits ietu mazumā.
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.09.09 14:36:17
Indriķi, tā nerunā, jo ar šādu attieksmi paši radām to, ko pēc tam liekulīgi saucam par vajāšanām.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.09 15:52:53
indriķis (labs)
sorry, būsi kaut ko sajaucis - man nav nekādu darīšanu ar mitoloģiskām personām. Nedz naudas attiecību veidā, nedz naturālās apmiņas veidā, nedz kādas citas saistības. Tā, ka tavas domas ir vienkārši aplamas. Pēc definīcijas.

Un mācītājs pēc definīcijas ir liekēdis. Skat tezauru - darba spējīgs žlobs, "kuram pakaļā mietu var nolauzt", allažiņ pļāpā no kanceles, neko citu nedara un no tā iztiek (tjipa saemas deputāts). Dīvains izņēmums ir bitukas - ņēma un iztīrija mājai notekas.
ja man arī kāds cienīgtēvs nāktu un darītu kādu melno darbu - pilnīgi droši saņemtu sarunāto atalgojumu. man gan šobrīd rocība neļauj algot nekādu algoto darbaspēku, bet tīri teorētiski tāda iespēja pastāv.
protams, varbūt tas man izraisītu smaidu, gluži tāpat, ja es ietu piehaltūrēt - krāsot baznīcai sienu vai jumtu
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.09.09 16:17:12
Kā sacīt,- medicīnā, nav iespējams iztikt bez indēm, bet dzīvē - bez blēžiem. Tādu Visaugstākais šo pasauli ir radījis: arī ar plēsoņām, parazītiem, bandītiem un blēžiem, t.sk. mācītājiem. Taču arī blēdim ir vajadzīgs talants, dzīves un citu cilvēku pazīšana. Katram cilvēkam ir sava vājā vieta, tā ir jātrod un jāizmanto. Diemzēl nereti ir gadījumi, kad starp cilvēku labajām īpašībām un vājībām ir jāliek vienlīdzības zīme: cilvēki tiek pakļauti citu cilvēku vēlmēm un interesēm tieši pateicoties šīm īpašībām. Skumji. ... "Lielā māksla pakļaut cilvēkus slēpjas mākā izmantot to labās īpašības. (Onorē Mirabo (1749-1791), franču valstsvīrs)"
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.09.09 16:36:39
*Duksis Vien vārd sakot ar to vien, ka Tev ir zāles laimei, nepietiek.
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.09.09 16:41:47
Ķepa Labākās zāles ir rūgtas zāles.
ex-Kombulis [85.115.122.40]
# Iesūtīts: 2010.09.09 16:43:28
A.Masik - ja Tu būtu dotās baznīcas draudzes loceklis - varbūt arī neatteiktos nokrāsot baznīcas jumtu
Lai gan vairumā gadījumu tiek ziedota nauda protams, un par šo naudu tad noalgo kādus profesionāļus
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.09.09 16:46:10
*Duksis Labākās zāles ir rūgtas zāles.

Vislabāk palīdz tās, par kurām esi pārliecināts, ka palīdzēs. Tas ir kamēr esi pie saprašanas.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.09 18:00:51
bitukas , kristiešu vajāšanas ir metafizisks process, kas izriet no
sātana spējas tam saorganizēt lielas neticīgo vai viltus ticīgo masas.
Tās notiek vai nenotiek neatkarīgi no tā, cik daudz nabaga ateistu ir aizvainoti par kristiešu esamību šai Dieva pasaulē.
Drupie
# Labojis Drupie: 2010.09.11 12:15:10
indriķis (labs)

Mēģinu saprast - draudzei, mācītājam trūkst naudas, bet to pateikt skaļi tai pašai draudzei, aicināt ziedot - to nē, tikai ne to, tad jākāpj pāri sirdsapziņai. Vai tā?
Šo es nesaprotu. Ir taču atšķirība, vai tu naudu pieprasi , turklāt konkrētas summas, par kurām mazāk nedrīkst dot, jo tad mistiskā veidā būs slikti , vai arī vienkārši aicini ziedot, kam pamatojumu Bībelē var atrast cik uziet (tam, ka jāziedo, jādalās savos līdzekļos). Es sava mūža laikā esmu ziedojusi gan pie katoļiem, gan pie luterāņiem, gan pie baptistiem, gan pie harizmātiem. Pirmie divi to neaicināja, tikai malā bija kaut kur nolikta kastīte. Otrie divi - aicināja. Tātad baptistu un harizmātu gadījumā kāds ir grēkojis? Ja tā, tad kurš? To, cik es devu, neviens nekā nekontrolēja nevienā no gadījumiem. Cik esmu iedevusi, zinu tikai es (un Dievs, protams).
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.11 14:16:46
Gnidrolog, pašu kristiešu veiktās vajāšanas
ir vienkārši grēks.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.11 14:24:30
indriķis (labs)
pašu kristiešu veiktās vajāšanas
ir vienkārši grēks


arī tad, ja tas tika darīts Dieva uzdevumā (© Bībele)?
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.15 17:06:49
pich , Bībelē nu nekādi nav atrodamas Dieva uzdevumā veiktas vajāsanas no kristiešu puses.
Dieva uzdevumā VD ir likts jūdiem iznīcināt konkrētas tautas,
kas nodarbojās ar cilvēku upurēšanu un tml. nešķīstībām.
Un, vai es Dievam par padomdevēju?
Gnīdrolog , un tu domā, ka mani tas satrauc.
ex-Kombulis [209.119.116.24]
# Iesūtīts: 2010.09.15 17:58:39
Es jau saprotu, ka kristieši visā vaino dievu, bet te cits skats
Latvijai līdz 2012.gadam ieskaitot iet Saturna "sade sati"periods, kurš īpašs ar to, ka notiek pastiprināta negatīvas karmas atmazgāšanās
Tie, kurus interesēja tikai nauda, jau sen izbraukuši uz Īriju utml.
Pārēji - mainījuši savus uzskatus par 180 grādiem un sākuši interesēties par garīgām lietām.

Nujā - lielāka konkurence baznīcu starpā - par "bagāto ticīgo" naudas maķeli.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.16 08:53:50
Hm, ex-Kombuli, vai ta` jaunu dziedāmo peršiņu nevari sacerēt?
incognito
# Iesūtīts: 2010.09.16 09:16:19
indriķis (labs)
Nu kāpēc tu tā? Ja šis periods tiešām ir Saturna zīmē, tad tas daudz ko izskaidro. Saturns saistās ar trūkumu un ierobežojumiem.
Luterāņiem vispār nāktos pret astroloģiju izturēties ar lielāku respektu, sekojot Melanhtona paraugam.
Online Roulette [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 06:06:27
Your article is a perfect article without a hitch. Thank you. My site: Online Roulette Players

<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 4959