atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nookraatija... nemaz nav tik cukuraina
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.09.06 09:51:08
Nookraatija - gudro vadiiba - ir taads skaists sapnis, ka paar valsti valda gudrie un viedie cilveeki...

Ctulhu kaut kaadaa formaa sho atbalsta... Un Ctulhu piedaavaajums ir shis Intelekts, Izgliitiiba... balsoshanas tiesiibas attkariibaa no izgliitiibas etc...

Tachu... labs piemeers ir Baraka Obamas komanda, kas paarsvaraa sastaav no Intelektuaalaa kreejuma, Harvardas absolventiem u.c. elites un nobela preemiju laureaatiem un tomeer... vinju administraacija buxee, feilo un brauc auzaas...
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 11:46:14
LPP mudakus es pie varas nelaidiishu... Tb noteikti nebalsoshu par vinjiem. Pietiekami meeslus jau savaariijushi un pat nekautreejas ka joprojoaam grib savus biznesus biidiit uz citu reekjina.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.06 11:48:21
Jošs Mulders
Un kā ir ar Kristīgajiem Demokrātiem? Izrādās, arī tāds saraksts ir.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 11:51:30
Aivars, nazinu... es par Vienotiibu vai tiem nacionaalajiem chudjikiem...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.06 11:51:53
Jošs Mulders
Obamas zemaakais reitings <50%
Kas nosaka to reitingu?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.06 11:56:03
Jošs Mulders
Sorosīti tevi nebiedē?
ravenx
# Iesūtīts: 2010.09.06 11:56:58
Aha, skaidrs. Pie varas esoša politiķa galvenais mērķis ir nodrošināt sev augstu reitingu.
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.09.06 12:02:23
Mulderis teica:
"Piemeeram Obamas zemaakais reitings <50%"
Bušam arī vienu brīdi atbalsts bija nobraucis zem 50%, ij neko, impīčmentu netaisīja un prezidentu nepārvēlēja. Ko var darīt, ja šobrīd Fox news, kas atklāti ziedo republikāņu partijai ļauj ēterā plosīties tādiem "politikas komentētājiem" kā Glen Beck, Sean Hannity, Bill o`reilly u.c. kā arī organizē pret valdību vērstus sabiedriskos pasākumus sauktus par "tea party", kas nav nekas cits kā redneku izbļaustīšanās platforma. Mums tak arī LNT šobrīd skalo smadzeni gatavojot augsni PLL.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 12:34:05
Alfreds, nuja... taapee saku... nepaliidz krutie advisori... saadvaiso vienalga visaadas bleenjas, kuru rezultaataa taapat nekaada labuma nav... Protams aareeji tas paraadaas neapmierinaatiibaa ar esosho situaaciju!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 12:34:41
Aivars daudz vairaak biedee pashmaaju zaglji un bandiiti nekaa kaut kaadi aizjuuras mistikji...
Alfrēds [85.15.232.34]
# Iesūtīts: 2010.09.06 12:48:07
Trilobītei
Es arī encenšo te izvērst politaģitāciju vai kadu spiest balsot par to politsko spēku, kas simpatizē man. Mani vienkaŗši itneresē cilvēku argumenti un apsvērumi par labu vienam vai otram politiskajam spēkam, un paburzoties šeit es kaut kadu kopainu par kristiešu funktieri esmu guvis. Paldies par to. Vienīgi tā aina neveidojas simpātiska, taču tie ir tikai mani uzskati. Varbūt cilvēki tik tiešām mainās un pēkšņi viņos dzimst rūpe par valsti un nāciju. Jātic labajam. Arī politiķos.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.06 12:50:37
Ctulhu
2) Ko Mulders liek prieksjaa?
teokrātiju. ko gan citu?
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.06 13:04:43
Ctulhu
Noo, ser!
Vatikāns!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.09.06 14:21:41
mja... par teokrātiju Irānā... tur vienu dāmu taisās nomētāt ar akmeņiem, pirms tam vēl noperot... laikam līdz nāvei.
Advokāti uzskata, ka atzīšanās noziegumā ir izspiesta piespiedu kārtā un diezvai atbilst patiesībai. Taču mani iepēra viens koments. Afigenno labais:

Arvix, 05.09.2010 19:41

Nometashana ar akmeniem ir normala paradiba. Esmu bijis ari Afrika, kur par lidzigu sodu vienkarshi cilveku pa dalam sagriezh. Un miesu izbaro suniem. Un sieviete skatas, ka tas notiek. Suni bus paedushi rit turpinasim.

Esmu luteranis, bet kursh Jums teica, ka es neatbalstu lidzigus sodus? Shadus sodus neatbalsta tikai impotenti un tie , kas gatavi audzet dzeguzenus !!!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2010.09.06 14:50:17
Jošs Mulders

Nookraatija - kad valda gudrie zinošie !

Gudrie un zinošie var būt divejādi ! Tādi kuri atzīst un pilda Dieva baušļus - un ir tādi kuri nē !

Ja tādi kuri nē - tad viss sāk buksēt !
Ja tādi kuri jā - tad Iestāsies Tēva prāts un valstības kārtība - kurā Tev vienkārši nebūs nokaut - jo tādā sistēmā neviens nedara !!!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.09.06 15:02:19
Jošs Mulders
Obamas administraacija paraada ljoti labi, ka Intelekts un Gudriiba veel nav raadiitaajs... ka cilveeciskais faktors vienmeer buus neatkariigi vai tu esi gudrs vai mulkjis...

Kaut kā haotiski mētājies vārdiem. Gudrība ir tieši tas, ar ko apzīmējam spēju efektīvi iegūt un realizēt intelektuālo, pieredzes u.c. potenciālu nevis kaut kāds mītisks cilvēciskais faktors. Salamans pie gudrības pamata kā tās patiesā avota vēl pievieno paklausību Dievam.
bitukas
# Iesūtīts: 2010.09.06 18:27:26
Esmu bijis kādu laiku ASV, viņu "vidējais" pilsonis nav ne gramu stulbāks par mūsējo.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.06 19:34:48
Alfrēds, ja šobrīd Fox news, kas atklāti ziedo republikāņu partijai ļauj ēterā plosīties tādiem "politikas komentētājiem" kā Glen Beck, Sean Hannity, Bill o`reilly u.c. kā arī organizē pret valdību vērstus sabiedriskos pasākumus sauktus par "tea party", kas nav nekas cits kā redneku izbļaustīšanās platforma .
Man atkaliņās tie Amerikas de*mokrāti nekad kā partija nav likušies simpātiski. Pārliecības jautājiens. Un redneki ir Amerikas sāls.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 20:27:46
2) Ko Mulders liek prieksjaa?

Primitivizeejot... tos, kam ir viedoklji, ieved istabaa un aaraa nelaizh kaameer pa skursteni nenaak balti duumi... Taakaa ja kaadam advisoram viens viedoklis, bet kaadam "aarshtata expertam" cits - lai izkaujas kontroleetaa ringaa... Par katru dienu, kad shie nevar vienoties, VISIEM viedokljotaajiem attieciigi algas samazinaajums par 10% vai kaut kaa taa...
Alfrēds [87.110.91.126]
# Iesūtīts: 2010.09.06 20:42:28
Indriķim
Šis cilvēks ir viens no nozīmīgākajiem sabiedriskās domas veidotājiem un republikāņu ruporiem ASV — redneki viņā klausās mutes pavēruši.

http://www.youtube.com/watch?v=DGeZQrpZbjI&feature=related
Jāklausās viss, bet labākais sākas ap 3:15
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.06 21:42:07
Mārtiņš, par to jau bazars... visaadi graadi un nobelji tiem onkaam aiz jostas, bet ieviest kārtību tāpat nejēdz... Cik garš tik plats, šo krūmu juris, šo obama...
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 36543