atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību jauna atklāsme = jauns Evaņģēlijs?
-Jona-
Iesūtīts: 2010.09.02 13:43:29
vai patiesi?

19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2010.09.16 11:54:19
-Jona-
tur nav mineta konkreta Sv.Gara davana
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 12:08:16
danar

arī Bībeli nekaitētu šad tad pārlasīt

5 ir dažādas kalpošanas, bet viens pats Kungs;
6 ir dažādi spēki, bet viens pats Dievs, kas dod visas spējas visiem.
7 Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību.
8 Citam Gars dod gudrības runu, citam atziņas runu, tas pats Gars.
9 Citam dota ticība tai pašā Garā; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā;
10 citam spēki brīnumus darīt, citam pravietot, citam garu pazīšana, citam dažādas mēles un citam mēļu tulkošana.
11 Visu to padara viens un tas pats Gars, piešķirdams katram savu tiesu, kā gribēdams.
/1.Kor.12/
bitukas
# Labojis bitukas: 2010.09.16 12:26:23
Tikai tas notiek DRAUDZĒ!!! Un viens papildina otru, nevis....
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 12:40:07
bitukas

un ja kopā sanāk kristieši no dažādām draudzēm (un pat konfesijām), tā automātā vairs nav draudze?? un ne jau Delpers ir atbildīgs, ka ordinētie, kam nevāji galviņās sakāpis, tulko tik Rakstus uz nebēdu... tā vietā lai tiešām papildinātu savas gara dāvanas.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.16 12:41:42
Gnidrologs

es taču nesaku, ka viņi abi ir viena persona, vai ka viņi Kungu būtu nodevuši kopā
Krišnu pieminēju tāpec, ka viņš arī ir tikai elks, tāds ir arī Maitreija un vēl citi ar.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.16 13:07:49
-Jona-
Gnidrologs
Krišnaīti atkal uzskata Krišnu par Dieva Augstāko Personību, jeb par pašu Dievu. Tāpēc Krišna neko nevarēja nodot. Protams, ja vien nepieņem, ka Krišna nebija Dievs, bet iedomājās sevi par tādu esam. Bet tas jau tikpat labi ir attiecināms uz visiem, kas sevi nosauc par Dievu, tai skaitā arī uz Jēzu vai Jahvi.
danar
# Iesūtīts: 2010.09.16 13:10:02
-Jona-
Es negribu kasketies...bet es tev jautaju lai nosauc konkreti si cilveka..Delpera...Sv.Gara davanas,kuras nepiemit macitajiem vai citiem kristiesiem?Ceru,ka tagad jautajumu saprati

nu,tas ir s..ka pie jums iet cilveki no dazadam konfesijam,jo zinu ka tas grauj draudzes..ieviesot cilvekos neuzticibu...vairs neuzticas ne saviem macitajiem,ne tam,ko vini runa.tiek uzskatits,ka macitaji ir gariga limena uz viszemaka pakapiena,nekam nederigi utt.
Ipasi tas jauki darbojas pie svaigi atgrieztajiem kristiesiem,kuriem dajebko var iestastit....
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 13:15:41
Gnidrologs

nu šo jautājumu empīriski laikam mēs nekādi nenoskaidrosim

EzītisMiglā
ja arī Krišna ko nodeva, neba jau viņš to vēstīs sekotājiem, tipa - es gan neesmu tas Īstais, bet ņemiet vien par labu!

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 13:20:18
danar

nē, es joprojām neko nesaprotu. jeb tev varbūt zināmi daudz tādi mācītāji , kuri redz garā? kuriem brīnumi ir viņu ikdiena? es tepat forumā necik sen atpakaļ jautāju, neviens tā arī neatzinās.
man nav zināms neviens, kas pametis savu draudzi/baznīcu šo lekciju dēļ, Delpers nekad uz neko tml. arī nav aicinājis, tieši otrādi! var gan būt tādi cilvēki, kas sevi tā arī nav atraduši baznīcā, bet par to taču viņus nenosodīsim?
danar
# Iesūtīts: 2010.09.16 13:37:17
-Jona-
Kas ir redzesana gara?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 13:40:18
danar

ak Jēziņ... tiešām esi nolēmusi manu pacietību pārbaudīt?
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=184803&t=172736
danar
# Iesūtīts: 2010.09.16 13:53:32
-Jona-
"Es apliecinu katram,kas dzird šīs gramatas pravietojuma vārdus: ja,kas tiem ko pieliek,tam Dievs uzliks tās mocības,par kurām rakstīts šinī grāmatā.
Ja kas ko atnem no šīs gramatas pravietojuma vardiem,tam Dievs atņems vina daļu pie dzīvības koka un pie svētās pilsētas,par ko rakstīts šinī grāmatā"
(Jāna Atklasmes gramata 22:18-20)

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 14:03:23
8 ... Gars dod gudrības runu, citam atziņas runu, tas pats Gars.
9 Citam dota ticība tai pašā Garā; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā;
10 citam spēki brīnumus darīt, CITAM PRAVIETOT, citam garu pazīšana
/1.Kor.12/

17 lūdziet bez mitēšanās Dievu.
18 Par visu esiet pateicīgi! Jo tāda ir Dieva griba Kristū Jēzū attiecībā uz jums.
19 Neapslāpējiet Garu,
20 NENICINAIT PRAVIETOŠANU;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/

0 Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams;
21 jo pravietošana nekad nav cēlusies no cilvēku gribas, bet DIEVA CILVĒKI IR RUNĀJUŠI SVĒTĀ GARA SPĒKĀ.
/2.Pēt.1/

1 Dzenieties pēc mīlestības, tiecieties pēc garīgajām dāvanām, TIECIETIES PĒC GARĪGAJĀM DĀVANĀM, SEVIŠĶI LAI JŪS VARĒTU PRAVIETOT.
2 Jo, kas runā mēlēs, tas nerunā cilvēkiem, bet Dievam; jo neviens to nesaprot, viņš garā runā noslēpumus.
3 Bet, kas pravieto, tas runā cilvēku celšanai, pamudināšanai un iepriecināšanai.
5 Es gribētu, ka jūs visi varētu runāt mēlēs, bet VĒL VAIRĀK, KA JŪS PRAVIETOTU. Jo tas, kas pravieto, ir lielāks nekā mēlēs runātājs...
/1.Kor.14/

36 Vai tad Dieva vārds ir no jums izgājis? Jeb vai tas pie jums vien ir nācis?
37 Kas sevi tur par pravieti vai gara cilvēku, tam jāatzīst, ka tas, ko es jums rakstu, ir Tā Kunga pavēle.
38 Bet, ja kāds to neatzīst, tas paliek neatzīts.
39 Tātad, brāļi, TIECIETIES PRAVIETOT...
/1.Kor.14/

7 tas notiks PĒDĒJĀS DIENĀS, saka Dievs, Es izliešu no Sava Gara pār visu miesu, un jūsu dēli un jūsu meitas pravietos, un jūsu jaunekļi redzēs parādības, un jūsu sirmgalvji sapņos sapņus.
18 Un arī pār Saviem kalpiem un Savām kalponēm Es tanīs dienās izliešu no Sava Gara, un TIE PRAVIETOS.
19 Un Es došu brīnumus augšā pie debesīm un zīmes apakšā virs zemes: asinis un uguni, un dūmus, un tvaiku.
20 Saule pārvērtīsies tumsā un mēness asinīs, pirms nāks Tā Kunga lielā un spožā diena.
/Ap.d.2/

11 Viņš arī devis citus par apustuļiem, citus par praviešiem, citus par evaņģēlistiem, citus par ganiem un mācītājiem,
13 LĪDZ KAMĒR mēs visi sasniegsim vienību Dieva Dēla ticībā un atziņā, īsto vīra briedumu, Kristus diženuma pilnības mēru.
/Ef.4/


(izcēl.mani)
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.16 14:09:09
danar

sāls būs šajā pantā
20 Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams;
/2.Pēt.1/

resp., pravietojumi kā tādi Bībelē jau ir visi apsolīti/iekļauti, tikai - tie nav atslepenoti. kas, kā un kad? - tikai Dieva izraudzīti pravieši, tikai Dieva noteiktajā laikā

4 Bet tu, Daniēl, paglabā labi slepenībā šais atklāsmēs sacīto un apzīmogo šo grāmatu līdz pēdējam beigu laikam; daudzi to tad izpētīs, un atziņas vairosies! -
9... ej, Daniēl! Jo atklāsmēm jāpaliek apslēptām un aizzīmogotām līdz pašam laiku galam.
10 Daudzi tiks izraudzīti, šķīstīti un tīrīti, un pārbaudīti, bet bezdievīgie paliks bezdievīgi, un tie to nesapratīs, bet sapratīgie to sapratīs.
/Dan.12/
danar
# Iesūtīts: 2010.09.16 14:32:33
-Jona-
jauki,tad tik atliek noskaidrot..ko sodien nozime"pravietot"
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.16 14:35:53
5. Mozus 18:20 Bet, ja kāds pravietis kaut ko iedrošināsies runāt Manā Vārdā, teikt, ko Es neesmu pavēlējis tam runāt, vai ja tas runās kādu citu dievu vārdā, tad tādam pravietim ir jāmirst.

brrr
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 14:48:27
Aivars

aha! brr .. brrrrrrrrrrrr..........!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.16 15:29:31
-Jona-
To dažiem pašpasludinātiem `praviešiem` vajadzētu tā kā pieminēt
incognito
# Iesūtīts: 2010.09.16 17:41:23
-Jona-
Budam, Krišnam u.c. debesīs reiz bijusi uzticēta visai liela vara, kuru viņi attiecīgi neizturēja

Citiem vārdiem sakot, Delperaprāt viņi ir Kritušie Eņģeļi?
incognito
# Labojis incognito: 2010.09.16 18:09:03
Gnidrologs
Vispār jā, jo kaut kur Evaņģēlijos Kristus saka, ka "Mozus jums atļāva šķirties no savām sievām jūsu cietsirdības dēļ, bet no iesākuma tas tā nav bijis". Faktiski tas šķiet norāda, ka Mozus ir sagrozījis baušļus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 143 , pavisam kopa bijuši: 4177