atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību jauna atklāsme = jauns Evaņģēlijs?
-Jona-
Iesūtīts: 2010.09.02 13:43:29
vai patiesi?

19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.09.14 12:12:36
-Jona-
rk patiešām ir, ja tā var izteikties, klasificēta infa. plaši izbazūnēta tā nestu vairāk ļaunuma kā labuma (iedomājies vien tantuku pūļus kas paralēli nākotnes zīlēšanai panestos vēl arī pa pagātni rakāties!).

Es redzu, ka tu par to bazūnē un aktīvi sludini maldu mācības. Man nekas nav jāiztēlojas par kaut kādiem mītiskiem tantukiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.14 12:15:50
-Jona-
Pamācies kādreiz klausīties arī. Tieši tavs putenis par ilgo dzīvošanu debesu pasaulēs ar visu uzkrāto bagāžu arī ir tās no īkšķa izzīstās spekulācijas
Svētais
# Iesūtīts: 2010.09.14 12:16:17
gars ir tas galvenais un noteicošais, kurš ilgi dzīvojis Debesu pasaulēs, tb tie esam mēs paši - gari no Gara. garā un tikai garā tad arī uzkrājas mūsu bagāža - gara augļi.

Nav apstiprinājuma šim Rakstos. Tāpat Gara auglis ir vienskaitlī, kas nāk tikai un vienīgi no Svētā Gara mūsos.Gal.5:22
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.14 12:27:55
Mārtiņš

tad man neatbildēt uz jautājumiem vai? šis jautajums, kā nākas izprasts, kāreiz novērš maldus, pie tam ļoti bīstamus (uz ko pastāv sektas) - par tiem 144 000 pirmajiem izredzētajiem.


Aivars

bet tu kā minimums vispirms papūlies izlasīt to, par ko tā kārojas spriedelēt, ok?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.09.14 13:01:16
-Jona-
tad man neatbildēt uz jautājumiem vai? šis jautajums, kā nākas izprasts, kāreiz novērš maldus, pie tam ļoti bīstamus (uz ko pastāv sektas) - par tiem 144 000 pirmajiem izredzētajiem.

Pirms pāris gadiem Rīgas Lutera draudzes Bībeles studijā bija cikls par Atklāsmes grāmatu. Ar šo es vēlos norādīt uz labu veidu, kā mācīties Rakstos pausto izprast.
Bet konkrēti par 144000 šeit forumā ir bijušas gari plašas diskusijas, t.sk. Mulders atkārtoti n-tās reizes to ir skaidrojis.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.14 13:21:39
Mārtiņš

neviens, ne no Lutera ne citas kādas draudzes, pašu Luteru ieskaitot, nav tiesīgs noņemt zīmogus no Kunga Noslēpumiem. Viņš to dara Pats un/vai caur praviešiem, kurus arī apstiprina Pats!
man tu tml. daiļliteratūru vari nepiedāvāt.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.14 13:23:28
Ctulhu

ka plaši izplatīts te nederēs, man kā kristietei vissvarīgākais ir Avots.

"... Bieži esmu pieredzējis, ka daudzās pat marginālās un visādi apšaubāmās teorijās, mācībās ir atrodami kādi nopietni ņemami patiesības aspekti. Nav gudri visu, kas neiekļaujas noteiktos teoloģiskos rāmjos, pasludināt par kaitīgu vai muļķīgu. Problēma ir tikai tā, ka blakus šiem patiesajiem aspektiem mēdz būt vesels lērums bezatbildīgu un cilvēka dvēselei kaitīgu spriedumu. Jābūt ļoti zinošam (pie kam es te domāju ne tikai galvas gudrību, bet sirds pieredzes gudrību), lai mācētu orientēties ..."
/intervija ar Juri Rubeni, "Arī es esmu tikai cilvēks", RB , 3.01.2008./


Kunga Noslēpumi - viss, kas Rakstos ticis aizzīmogots, līdz pat pēdējiem laikiem

4 Bet tu, Daniēl, paglabā labi slepenībā šais atklāsmēs sacīto un apzīmogo šo grāmatu līdz pēdējam beigu laikam; daudzi to tad izpētīs, un atziņas vairosies! -
9... ej, Daniēl! Jo atklāsmēm jāpaliek apslēptām un aizzīmogotām līdz pašam laiku galam.
10 Daudzi tiks izraudzīti, šķīstīti un tīrīti, un pārbaudīti, bet bezdievīgie paliks bezdievīgi, un tie to nesapratīs, bet sapratīgie to sapratīs.
/Dan.12/
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.09.14 13:34:27
-Jona-
neviens, ne no Lutera ne citas kādas draudzes, pašu Luteru ieskaitot, nav tiesīgs noņemt zīmogus no Kunga Noslēpumiem. Viņš to dara Pats un/vai caur praviešiem, kurus arī apstiprina Pats!

Tad beidz mētāties ar Rubeņa citātiem, jo viņš nesaka, ka ir pravietis vai tml.

man tu tml. daiļliteratūru vari nepiedāvāt.

Vispār es neko vairāk par Rakstiem nepiedāvāju.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.14 13:47:49
Mārtiņš

nu tikai nevajag - tu piedāvā interpretācijas, resp. - ko kāds sapratis/nav sapratis. phe.
es arī nesaku, ka Rubenis būtu pravietis, tomēr atzīmēju, kur viņa domas ar šiem pravietojumiem saskan - un tā ir ļoti laba pazīme.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 14:29:56
Taa saka tas Kungs:

2 Tim 3:9 Bet viņi netiks tālāk uz priekšu, jo viņu neprāts būs visiem skaidri redzams, kā tas arī ar pirmajiem notika.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:37:26
Ctulhu, par visaadiem Delperiem...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.14 16:44:38
Ctulhu, ir ir specificets... tie, kas Rakstus zin, zin kontextu...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 10:35:49
Jona kurpretī Buda savā laikā apzināti nodeva Dieva Dēlu
incognito Interesanti, nebiju dzirdējis. Vai pastāstīsi sīkāk? Tas varētu noderēt arī Madāmai, lai paskaidrotu vīram, kāpēc budistu simbolika viņai nepatīk.

vēl labāk tas noderētu mācītājiem, kuri tā vietā, lai bezpalīdzīgi stostītos (kad pajautā par kristietības uzkrītošajām līdzībām ar senākām reliģijām) dotu kādu jēdzīgu atbildi.
Madamas tēmā iepriekš jau mazliet atbildēju
... viņam (Delperam) visai smalki atklāts, kā tas gan iespējams, ka kristietība (lai gan vēsturiski jaunāka par daudzām citām reliģijām) tomēr nekādi nav plaģiāts. bet tas jau atkal nozīmētu ceļojumu ārpus/pirms Bībeles... kaut kā negribas izvērst man kārtējo monologu (ar norejošiem komentāriem fonā...)
vislabākais būtu kārtīgi lasīt pašiem, tad arī ticamība pavisam cita (nezinu tikai, vai izd.Sol vita vēl dabūjamas viņa grāmatas)

Budam, Krišnam u.c. debesīs reiz bijusi uzticēta visai liela vara, kuru viņi attiecīgi neizturēja, un tad nu atb. Zemes reliģiju rašanās ir tikai tālākie notikumi šiem notikumiem, kur itin nekas nav nejauši un netīšām - līdz pat tam, ka tradic. budistu zemēs arī dzimuši un dzīvo tieši tie, kuri tur dzīvo, un nevis piem. mēs.
bet, patiešām - ticamībai vislabāk lasīt pašam visu secīgi grāmatās, šitā izrauti citāti parasti arī īpašu uzticību neizraisa.
(varbūt D. grāmatas varētu atpirkt no kāda forumieša, kam tās izrādījušās liekas - kā izskatās no komentāriem, tad tās mājās ir ne vienam vien)?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 10:39:12
p.s.
piebildīšu gan ka lekcijās nekas tāds sensacionāls aplūkots netiek! atklāsme ir atklāsme, tā godprātīgi nodota caur grāmatam, bet savās lekcijās Delpers nodarbojas tikai ar Dieva un tuvāk- mīlestību. - tur runāts tiek par darbiem, ceļojumiem, tiek liecināts utt.utt. vienvārdsakot - tā ir kā mazā kristiešu mīlestības/sadraudzības kopiena un nevis kāds pārgudrīšu salidojums
bitukas
# Iesūtīts: 2010.09.16 11:09:22
Atvainojiet par parādīšanos šai sarunā. Neizturēju.
Konkrēti- cikos un kur lekcija iekš kāda ordinēta LELB mācītāja, par visu šo? Nepaslinkošu un atbraukšu 200 km, lai pārliecinātos. Ja bailes atklāti, var nosūtīt personīgo. Apsolu pēc tam šajās diskusijās ne ar vārdu nepieminēt!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 11:15:34
bitukas

es te runāju par Delpera lekcijām. mācītāji ir mācītāji un viņiem ir sava, atšķirīga Gara dāvana.
ja nespējat ne domās pieļaut, ka Kunga pravietis varētu būt kāds jūsu ne-ordinēts (ak šausmas..) tad vispirms pievērsieties labāk Bībelei/pārlasiet rūpīgāk.
danar
# Iesūtīts: 2010.09.16 11:16:56
-Jona-
es ar nespeju notureties..
Kada gara davana ir Delperam...ta atskiriga?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 11:20:18
danar

man te ir vairākas garas tēmas, kur es liecinu par to! - vai nu ņem un lasi vai...
danar
# Iesūtīts: 2010.09.16 11:33:36
-Jona-
nu,bet ir tacu apzimejums konkrets...gara davanai...tik gruti pateikt?
Te tik daudz sarakstits ka nespeju izsekot lidz...tapec ari jautaju...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 11:35:41
danar

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=184803&t=172736
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 32627