atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību jauna atklāsme = jauns Evaņģēlijs?
-Jona-
Iesūtīts: 2010.09.02 13:43:29
vai patiesi?

19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
22 Atraujaties no visa, kas ļauns.
/1.Tes.5/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.08 13:01:19
Svētais

vispirms gada beigās pārbaudīsim tavu PV "praviešu" patiesīgumu, ok?
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=2992

tad runāsim tālāk.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.09.08 13:02:21
-Jona-
Tā nav mana. Neputrojies. Tas, ka apmeklēju kādu draudzi nenozīmē, ka visam ko tur sludina, pravieto un dara piekrītu!
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.08 13:13:41
Jona , bet kāpēc gan tev vajag Vasulu, Voltortu, Delperu ?
Citiem pietiek ar Hariju Poteru vai Tolkīna hobitiem.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.08 13:23:43
indriķis (labs)

viņi visi kopā un katrs atsevišķi neiedomājami stiprinājuši manu ticību - vienmēr būšu pateicīga šiem mazajiem, kas pacietīgi panesuši neskaitāmas paļas un nodevības, lai būtu paklausīgi līdz galam.

arī hobitiem nav ne vainas, man sevišķi iepatikās tas kuru Gandalfam mūžīgi (un pamatoti) nācās strostēt ;D

arī a capella viņam tā nekas, tieši manā gaumē
http://www.youtube.com/watch?v=WskRAEggqkQ&feature=related
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.08 13:31:26
Jona , kādu ticību,rakstot šo - es biju domājusi tā, ka baznīca pati (pirmsākumos bijusi pioneer šā vārda vislabākajā nozīmē) jo tālāk no Kristus - jo samaitātāka un gļēvāka. līdz šodien Jēzus tās patiesajam stāvoklim velta vairs vienu vārdu tikai - drupas.
un ka šie svētie un pravieši visos laikos ir bijuši faktiski vienīgie, kas uzturējuši pie dzīvības gandrīz jau apdzisušo uguntiņu.
, tu domā. Kārtējo - baznīca-nav-tāda -kādai- tai -vajadzētu- būt! Un te esmu es- "pravietis".
Šo tad arī tml "pravieši" mēģina iestāstīt labticīgiem klausītājiem.
Drupas? Manuprāt, baznīca savas vēsts Evaņģēlija izplatībā nekad nav bijusi tik stipra kā tagad, par spīti tādiem un citādiem "praviešiem".
skats no alas
# Iesūtīts: 2010.09.08 13:39:02
-Jona-

vai tā būtu provokācija uz bezgalīgām, tukšām pļāpām par rk tēmu?
Tā nav provokācija! Un jāatzīst tu beidzot man atbildēji - tā nav nekāda īpaša mācība, vnk darīts zināms kā fakts, ka mēs kā gari esam daudz vecāki/pieredzējušāki par mūsu miesām.
Paldies.

Palasīju tavus komentārus delfos un mani ieinteresēja šāds viņa apgalvojums:
"Tālāk Dievs pasaka savu lēmumu un cilvēks nokļūst tajā pasaulē, kādu pelnījis. Citi uzreiz jau nokļūst paradīzē – visskaistākajā pasaulē, bet citi nokļūst kādā no septiņu līmeņu pasaulēm, kur var izpirkt savus grēkus , lai paceltos augstāk"

Vai izpirkt savus grēkus ir kāds jauns "dziļums" evaņģēlijā vai tomēr cits evaņģēlijs?

Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.09.08 14:31:29
-Jona-
zini ko - pirms te melst, ej un vispirms izlasi! tās ir ntās un atkal ntās lpp. katrā viņa grāmatā!

Tu pati norādīji uz tiem citātiem, tajos arī ielūkojos. Un ar tiem pietiek, lai redzētu, ka tās ir maldu mācības, un manai ticībai to izlasīšana neko nedos.
Tās septiņu līmeņu pasaules utt., kur izpērk grēkus - ir pret Rakstiem, to pat nevar ierindot kā Rakstos nepateikto informāciju, jo Raksti saka, ka savus grēkus mēs paši izpirkt nevaram. Pie kam Delpers ar šo nodara milzu kaitējumu, kā liecība esi tu pati - jo tu un citi pieķeraties šai maldu mācībai un paši nemanāt kā aizslīdat no Baznīcas. Visa šī zākāšanās no tevis - kas tas ir?
Pie kam arī tiek noraidīts Kristus kā vienīgais ceļš, jo šī ideoloģija paver spraugu - ka cilvēks pats varēšot izpirkt grēkus.

viņi visi kopā un katrs atsevišķi neiedomājami stiprinājuši manu ticību - vienmēr būšu pateicīga šiem mazajiem , kas pacietīgi panesuši neskaitāmas paļas un nodevības, lai būtu paklausīgi līdz galam.

Izcēlumi mani - jo man ir aizdomas, ka tu, pati to nemanīdama, paaugstinies pār šiem saviem praviešiem, jo savu ticību slavē (sauc par stipru) pretstatā šiem mazajiem . Līdz ar to jautājums - kas tā tev par ticību?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.08 16:07:07
skats no alas, Mārtiņš
Vai izpirkt savus grēkus ir kāds jauns "dziļums" evaņģēlijā vai tomēr cits evaņģēlijs?


kas tad tās par metamorfozēm - neko vēl nezin/netic, bet jau kurn, ka Debesu pasaulēs likumi atšķiras no Zemei dotajiem!

"... Pēc nodzīvotās dzīves, nokļūstot debesīs, četrdesmit dienas aizgājējs atrodas pārejas pasaulē un šajā laikā tiek attīrīts no nevajadzīgās zemes enerģijas. Tālāk Dievs pasaka savu lēmumu un cilvēks nokļūst tajā pasaulē, kādu pelnījis. Citi uzreiz jau nokļūst paradīzē – visskaistākajā pasaulē, bet citi nokļūst kādā no septiņu līmeņu pasaulēm, kur var izpirkt savus grēkus, lai paceltos augstāk. Katram šeit vieta sadalīta pēc nopelniem un darbiem. Es redzu, kādā pasaulē šobrīd atrodas mans tēvs, mans vectēvs, jebkuru redzu. Jēzus Kristus parāda, un mans gars spēj to ieraudzīt. ... Nodzīvojot konkrētu dzīves periodu, ir attiecīgi jāizaug arī gara lielumam. Ja grēko, gars iet mazumā, ja dzīvo pareizi – tas aug. Debesīs nevar augt, tas iespējams tikai uz zemes."
/Ē.Delpers/

tad vai nu lasiet ar kādu nebūt sajēgu, vai - atstājieties un liekaties mierā?
par 40 dienām, šķīstītavu utt. sasaucas ar Baznīcas svētajiem atklāto, ka kādiem tas viss miglā tīts - nu bet kas man daļas. nekur ne Bībelē ne atklāsmēs nav apgalvots ka visi sapratīs visu, turklāt visi reizē.


Mārtiņš
ja es saku, ka jūtu savu ticību stiprinātu, tavuprāt, tā ir pašslavināšanās/paaugstināšanās? tā tiešām ir, kopš kura laika tas ir grēks - liecināt? bet par mazajiem viņi sauc sevi paši, ja pats būtu lasījis, zinātu (un es nevienu brīdi nejūtos par viņiem pārāka - par to gan vari būt pilnīgi mierīgs).

-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.08 16:11:30
indriķis (labs) Manuprāt, baznīca savas vēsts Evaņģēlija izplatībā nekad nav bijusi tik stipra kā tagad

vēsts ir gan izplatījusies tālāk kā pirms 2000 gadiem (kas tikai dabiski), kurpretī baznīca ir sabrukuma priekšā. tas pravietots visās man zināmajās atklāsmēs (lut., kat., pareiztic.). bet nestrīdēsimies, paskatīsimies, viss notiks vistuvākajā nākotnē. jau notiek.
augšāmcelsies no šīm drupām Jēzus Mīlestības Baznīca - viena, svēta, katoliska un apustuliska. viena Miesa, vienas Galvas vadībā.
danar
# Labojis danar: 2010.09.08 18:07:21
-Jona-
Kur Bibele rakstits par 40 skistisanas dienam pec naves?Tas tomert skar cilveka dveseli..tik svarigai lietai butu jabut uzrakstitai.Vari minet,kura vieta....un ari viss parejais... boldaa izceltais
Redz ja ta ir patiesiba par 7 limeniem..tad butiba es varu neiespringt..nesanaks man sij dzive...izlabosu kada no limeniem.Vai skistitava parukasu kadu laiku...

indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.08 19:37:00
Jona , kāds vēl sabrukums, baznīcai to pravieto visi "pravieši", atceries kaut Voltēru, bet kā nesabrūk, tā nesabrūk, jo tas Kungs ir šo to apsolījis saistībā ar elles vārtiem.
Bet tās atklāsmes pa lielai daļai tāds modernais montānisms vien ir, atceries, šie pravietošanas cienītāji toreiz gaidīja Jauno Jeruzālemi kaut kādā mazpilsētiņā nolaižamies.
Jēzus ideālā mīlestības baznīca? Jā, būs Debesīs tāda, kad grēka vairs nebūs, ne šeit.
Bet par tiem 7. līmeņiem, tas atgādina datorspēles.
Varbūt Dievs tādas spēlē ar mums? Tāds Delpera spekulatīvs tehno "pravietojums" sanāk, nošpikots no tām..
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.08 20:57:13
Tā saka Tas Kungs:

2 Tim 3:9 Bet viņi netiks tālāk uz priekšu, jo viņu neprāts būs visiem skaidri redzams, kā tas arī ar pirmajiem notika.

skats no alas
# Labojis skats no alas: 2010.09.08 22:19:35
mīļā, -Jona-

Tu izveidoji šo diskusiju un tad saki: tad vai nu lasiet ar kādu nebūt sajēgu, vai - atstājieties un liekaties mierā? ja nepatīk, ka cilvēki uzdod jautājumus iesaku ieslēgties alā un neraudzīties ārā no tās - esmu dzirdējis, ka palīdz

Jošs Mulders
un skumjākais visā tajā ir tas, ka Delperveidīgoprāt mēs Baznīcā esam tās Janne un Jambre, kas uzstājas pret Mozu, lai gan šī pati Baznīca sauc uz atgriešanos un cer, ka reiz viņi atgriezīsies, lai viņiem dāvātu Kristus piedošanu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.09.08 22:58:32
-Jona-
kas tad tās par metamorfozēm - neko vēl nezin/netic, bet jau kurn, ka Debesu pasaulēs likumi atšķiras no Zemei dotajiem!

Debesu valstība ir apsolījums jaunai dzīvei kopā ar Dievu bez jebkādām grēku vergošanas opcijām. Un Rakstos skaidri ir teikts, ka mēs nezinām kā tieši tur būs.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.09 10:29:53
danar, indriķis (labs)

ka Svētais Gars nevar runāt pats Sev pretī, saprot jebkurš, kaut attāli konfesiju razborkas iepazinis. ko elles vārti neuzvarēs, arī ir tā vienīgā, īstā un patiesā Baznīca - kādu Jēzus iecerējis, dibinājis un kādu atkal Savā Spēkā atjaunos. bet murgs, ko ikdienas redzam - krustneši, šķeltnieki, visupareizākie lielībnieki un vēl pareizākie kakmetēji...? nu piedodiet.
godprātīgie baznīcas kalpi arī nekur nepazudīs, viņiem Mīlestības Baznīcā būs ļoti svarīga loma - Jēzus Savus izredzētos dēlus nepamet, ir tikai tādi kas paši Viņu pametuši (pēdējos šodien atpazīsi pēc tā, ka viņi rokām kājām un aiz jebkura iegansta pretosies viena ganāmpulka/vienas Baznīcas idejai...)

ideālā mīlestības baznīca? Jā, būs Debesīs tāda, kad grēka vairs nebūs, ne šeit.

Svēto sirdīs tā jau ir, jau šeit un tagad - jo, redziet, Dieva valstība ir jūsu vidū.


skats no alas ja nepatīk, ka cilvēki uzdod jautājumus

vismaz apspriežamos citātus godīgi līdz galam izlasīt - vai tas tiešām bija par daudz prasīts?


Mārtiņš Un Rakstos skaidri ir teikts, ka mēs nezinām kā tieši tur būs.

tieši tikpat skaidri tur teikts, ka vēlāk mums daudz ko darīs zināmu. bet tu jau nesaprati arī manu sākotnējo piemēru, kur es pat no bērnudārza jaunākas grupiņas būtu saņēmusi atbildi... tad lai nu paliek - ir nudien pārāk šausmīgi apspriest ka adidas bumba varētu vairs nebūt bumba, bet noteikti sātana kartējais stiķis!
p.s.
Debesu valstība nepavisam nav tas pats kas Debesu pasaules.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.09 11:42:23
Brāļi un māsas Kristū, laikam jau jums ir skaidrs, ka Jona ir viens maldu mācību pievilts Baznīcas loceklis. Varbūt, varam vienoties lūgšanās par šo jautājumu? Kas zina, varbūt, arī apmaldījušais Delpers atgriežas pie patiesības!
danar
# Iesūtīts: 2010.09.09 11:44:47
Aivars
Laba doma!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.09.09 11:55:05
apmaldījušais Delpers, āhaaaahaaa... (slauku smieklu asaras) ...
ka tik vienam otram beigās neiznāk kā jau dažam labam ir iznācis Mežā un Miglā:
ak Tīģeri, ak Lielais Diženais un Palīdzīgais Tīģeri, kā es , ļoti mazais un bēdīgais susliks priecājos Tevi redzēt! :P

btw, lūgt par mani tomēr jau daudz labāk kā pa nakts melnumu slepus banot...
un kazi, pēc laika varbūt no saviem maldiem (kuros jūtos burtiski apgāzta no Jēzus Mīlestības Klātbūtnes) tieku līdz pašam Aivaram? (kas garīgo sausumu iesaka remdēt ar oliņām un aliņiem)
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.09 12:46:26
-Jona-
Šad tad mēdzu jokot, bet šoreiz joki nav prātā. Par Tevi ir jālūdz, tas ir skaidrs kā diena.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.09 12:47:48
Aivars, taapee jau to rakstu vietu ieliku! Imo te viss skaidrs... zheel... bet Dieva zheelastiiba visaadus kuulenjus uztaisa
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 154 , pavisam kopa bijuši: 33478