atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem muzikālā dzirde
bitukas
Iesūtīts: 2010.09.02 11:34:18
Kaut kā aizgāja par dziedāšanu Vai var kļūt par luterāņu mācītāju, ja neprot dziedāt. Kā ar liturģiju. Ja es iedziedātos, laikam visa draudze aizmuktu. Kad kādreiz gadās būt luterāņu baznīcā un jādzied korālis sieva grūž ar elkoni sānos un saka nedziedi
Bet nopietni, jāvar luterāņu mācītājam psalmi dziedāt kā Strazdiņam vai nē.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.09.04 17:24:23
bodruma [87.106.215.227]
Nedziedu vittt!
Papucs
# Labojis Papucs: 2010.09.04 17:25:19
Pavasara balss
Tev taisnība pasaulē labākais var būt arī visnotaļ nevienam nezināms un otrādi

P.S. Jā, asociējas, bet tas nav klips, tas ir fragments no franču jaunā viļņa klasikas filmas.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.09.04 18:10:18
bodruma [87.106.140.33]
Neraudi! Tagad mēs to zinām
Droši vien Latvijā kaut kur ir skaisti dziedoši un arī ne visai skaisti dziedoši, bet toties labi mācītāji, tikai mēs viņus nezinām.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.09.04 18:59:32
Papucs
Mēs viņus zinām gan! Viens ik svētdienu dzied pat TV!
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.09.05 19:30:11
domāju ka tiem mācītājiem kam ar muzikālo dzirdi tā pašvaki labāk vajadzētu pāriet uz runāto liturģiju... šodien pat dzirdēju tādu nu ar neprecīzu toni, netīri, toties ar skaļu balsi dziedātu liturģiju.

tai brīdī man bija jādomā par neticīgajiem vai mazticīgajiem radiem kuri piedalījās šai dievkalpojumā... ja nu starp tiem bija muzikāli cilvēki tad viņiem šāda dziedāšana bija par apgrēcinājumu un iemesls pasmīnēšanai par Baznīcu un tās tradīciju
Aivars
# Iesūtīts: 2010.09.05 19:32:58
Pirtniece
Nu un tagad tam nabaga mācītājam, kas tevi manīja dievkalpojumā, nošauties, ka apgrēcinājis visus muzikālos un licis par baznīcu smīnēt?
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.09.05 20:25:37
Aivars tie ir TAVI secinājumi
pie kam visi muzikālie nesmīn. var smīnēt neticīgie muzikālie kam šis varētu būt viens negatīvs punkts baznīcas pievilcības skalā.
kāds tad ir baznīcai dotais Kristus uzdevums? obligāti dziedāt liturģiju jeb visos iespējamos veidos pievest cilvēkus Dievam?
mans ieteikums bija - liturģiju runāt ja reiz ar muzikalitāti ir pagrūti.
domāju ka tā nav par katru cenu jādzied
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2010.09.06 11:03:26
Aivars Pirtniece

Tam nu es pilnīgi piekrītu - ja nevar nodziedāt labi, tad labāk nedziedāt vispār!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 36684