atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dzīve pēc nāces eksistē?
Mazā
Iesūtīts: 2010.08.26 13:19:20
Ir daudz un dažādi dzirdēts par to,ka cilvēki itkā turpinot dzīvi,kad nomirstot.Paziņa ir stāstijusi,kad viņa bijusi uz operāciju galda,viņa redzējusi,kā ārsti cīnās par viņas dzīvību..Viņa pēc tam bijusi kkādā gaitenī,kur redzējusi savus pazīstamos,kuri ir miruši,viņai pienācis klāt kāds sirms vīrs,kurš teicis-skrien žigli atpakaļ,tavs laiks nau pienācis...
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mazā
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:46:24
masiks [159.148.73.94] Nu jā,moš...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:47:16
S.R...
ja pieņemam, ka eksistence pēc nāves turpinās, un mūsu dzīvei šeit ir tiešs sakars ar to, kāda tā būs pēc tam, nebūtu prātīgi to ignorēt.

Vai nav pārāk daudz pieņēmumu? Un kapēc tad ņepieņemt vēl vienu? Ka dzīve šeit un tagad - ir tiešā sakarā ar iepriekšējo dzīvi? Bet ja mēs tagad te tādu neredzam - vai mēs nākošajā to redzēsim? Un ja nē - nafig kaut kam gatavotiem, kam nebūs nekādu acīm redzamu seku?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:48:49
S.R...

redzi- mana problēma laikam ir tā, ka esmu studējis fiziku.

kas ir skaņa? tās ir gaisa vibrācijas. tālāk ir jāsaprot, ka gaisa vibrācijas var ierosināt tikai kaut kas materiāls. ja ir sajūta, ka esi dzirdējusi kaut ko, tad ir jāsaprot- kā tas ir iespējams, un kā šīs gaisa vibrācijas vispār varēja tikt ierosinātas.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:49:55
masiks [159.148.73.94]
ir gan, pietiekami daudz, lai negribētos ar to krāmēties, ja neņem to visu pārāk nopietni.

starp citu, redzēju tevi un tavu sieviņu šonakt sapnī.
S.R...
# Labojis S.R...: 2010.08.27 09:52:12
pich_
gaisa vibrācija. nu jā, pirms šīs balss bija tāda dīvaina šņākoņa - uzreiz sapratu, kaut kas labi nebūs. nu, ir tā sajūta - pirms tādām lietām.

labi, ka esmu ticīgā, tad pieļauju domu, ka ir bijusi saskarsme ar garu pasauli. savādāk ietu varbūt pie psihiatra.
vēl kāds simptoms, man runāt par to ir samērā nepatīkami, rodas trauksme.

bieži ne, bet esmu dzirdējusi vēl 1x nepārprotami. cita situācija, citi cilvēki, lūgšanu laikā.

klau, tu esi psihiatrs?
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:58:12
S.R...
Nu, ja mēs nodzīvojam labu dzīvi te, tas man liekas ir labākais ko var darīt. Vismaz būs ko atcerēties tur .
Par kaut kādu gatavošanos..- nu kā tam var sagatavoties?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:58:18
pich_
ja ir sajūta, ka esi dzirdējusi kaut ko, tad ir jāsaprot- kā tas ir iespējams,

skaņas izjūta nav tikai plikas mehāniskas gaisa svārstības. Cilvēkā ir šo svārstību uztvērējs(auss), ir nervi, kuri elektroķimiski pārveidotās svārstības padod uz apstrādes centru - smadzenēm, un tikai pēc apstrādes mums parādās skaņas izjūta. Jebkurā no šīs ķēdītes posmiem var ielavīties gļuki. Man, dažreiz, vienā no ausīm atskan spalga harmoniskā skaņa. Aptuveni rēķinu 3-5kHz diapazonā. Pilnīgi droši ka tas ir mans iekšējais gļuks. Kurš, protams, ātri pāriet. Nu gluži kā Bokas jaunkundzei, kurai vienā ausī džinkst. Kas šo džinkstoņu rada - auss bungādiņa, nervi, vai smadzenes - es nezinu.
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.27 10:04:12
S.R...
tu esi psihiatrs?
nē- kāpēc?

masiks [159.148.73.94]
starp citu- iedomājos, ka skaņas uztverei nemaz nav vajadzīgas vibrācijas. piemērs- sapņos mēs dzirdam, kā cits cilvēks runā. mēs sapnī varam arī dzirdēt šķīvju saplīšanu un koku krakšķēšanu, lai gan guļam klusā istabā.
tātad- smadzenes mums liek noticēt, ka esam šīs skaņas dzirdējuši, lai gan tā nemaz nav.

un ja tā- kāpēc lai smadzenes mūs nevarētu piemānīt, arī esot apziņas stāvoklī?
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:08:18
pich_
domāju, varbūt vari dot kādu speciālista vērtējumu.
incognito
kristiešiem ir sava sagatavošanās programma.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:13:30
S.R...
Nu jā, kristieši tic ka ja kāds cits kristietis viņiem uzlies ūdeni, pie tam nomurminot īsu formulu, tad nākošā dzīve būs daudz labāka, nekā ja tā nenotiks.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:14:11
S.R...

kā tev šķiet- ja tu nebūtu ticīgs cilvēks, vai tu būtu šīs skaņas dzirdējusi? cik zinu, tad dažādas skaņas "no ārpasaules" lemts dzirdēt tikai tiem, kas tic "ārpasaulei".
kāpēc tā? vai ticīgajiem ir savādāka auss uzbūve?
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:23:56
pich_
nu, gļukus jau dzird ne tikai ticīgie. vai tad nav gadījumu, kad šādas paŗādības dzird arī pārliecināti ateisti?
NLO jau arī redz ne tikai tie, kas tiem tic.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:24:56
incognito
jā, kristieši tic. un viņu ticība ir balstīta uz zināmiem pamatiem.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:30:51
S.R...

pareizi- gļukus dzird visi cilvēki. arī dzīvnieki dzird gļukus, jo tas ir viens no izdzīvošanas instinktiem- labāk dzirdēt kaut ko, ticēt kaut kam, un lieku reizi nedaudz sabīties.

protams- arī es esmu dzirdējis dažādas skaņas.
nesen pie Alūksnes apmeklējām pamestu psrs armijas bāzi, un es viens pats aizgāju līdz tumšam bunkuram. no turienes nāca tādas ļoti dīvainas skaņas- nepārspīlēju, ir kā kāds mežonīgās sāpēs elsotu. tiešām neomulīgi palika.
kad bariņā aizgājām, tad nekas tāds vairs nebija. protams- iekšējā balss saka, ka tas bija kāds putns (laikam pūce), bet tā arī ligzdu nevienu neatradu.
vēl joprojām domāju, kas tas bija
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.27 10:38:55
smadzeņu darbība ir ļoooti interesanta lieta. labs piemērs ir arī šī diskusija- man šķiet, ka neviens vēl nav pamanījis, ka virsrakstā ir drukas kļūda. mēs taču ar acīm izlasījām virsrakstu.
bet, lai gan mūsu acis redz, ka vārda "nāve" vietā ir ierakstīts "nāce", mūsu smadzenes saka, ka viss ir ok, un mēs tam vairs nepievēršam uzmanību.

līdzīgi bija arī ar šo tekstu, kur acis rāda pareizi, bet smadzenes, tā teikt- melo (ja lasi angliski): The phaonmneal pweor of the hmuan mnid, aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it dseno`t mtaetr in waht oerdr the ltteres in a wrod are, the olny iproamtnt tihng is taht the frsit and lsat ltteer be in the rghit pclae. The rset can be a taotl mses and you can sitll raed it whotuit a pboerlm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe.

tāpēc- ja reiz acis uztver vienu, bet smadzenes interpretē pa savam, tad tas pats var notikt arī ar dzirdi- tu dzirdi vēju, bet liekas, ka kāds ar tevi runā.
un vēl viena lieta, ar ko cilvēks ir pārāks par dzīvnieku- milzīga iztēle
S.R...
# Labojis S.R...: 2010.08.27 10:44:51
pich_
kļūdu diskusa pieteikumā pamanīju uzreiz, man uz to ir acs. vienk. pieņēmu, ka to redz visi, bet zināmas smalkjūtības dēļ neaizrāda, tad ko es - viena tāda nesmalkjūtīga būšu - vai.

nu labi, pieņemsim ka tas bija vējš. ceru, vairāk man neko tādu nenāksies dzirdēt, lai nesāku par sevi pārāk slikti domāt.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:47:47
Gnidrologs
cik reizes jau esi kritis ?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:49:20
S.R...

bet vai saprati, ko es gribēju pateikt?
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:53:29
pich_
domāju, ka jā. vienīgi es angliski nemāku lasīt.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 10:56:03
S.R...

tas nekas. ideja tāda, ka visi tavi maņu orgāni var uztvert vienu informāciju, kamēr smadzenes to var interpretēt savādāk. tas ir pierādīts.
spoki, diemžēl, vēl nav pierādīti
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 35696