atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dzīve pēc nāces eksistē?
Mazā
Iesūtīts: 2010.08.26 13:19:20
Ir daudz un dažādi dzirdēts par to,ka cilvēki itkā turpinot dzīvi,kad nomirstot.Paziņa ir stāstijusi,kad viņa bijusi uz operāciju galda,viņa redzējusi,kā ārsti cīnās par viņas dzīvību..Viņa pēc tam bijusi kkādā gaitenī,kur redzējusi savus pazīstamos,kuri ir miruši,viņai pienācis klāt kāds sirms vīrs,kurš teicis-skrien žigli atpakaļ,tavs laiks nau pienācis...
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
godwit
# Iesūtīts: 2010.08.26 22:27:23
Mazā

Dzīve pēc nāves eksistē. Tas ir kristiešu ticības piepildījums - mūžīgā dzīvība Dieva valstībā.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.26 22:40:32
godwit
dziive peec naaves varbuut existee... ticiiba un taas piepildiijums neir par lietaam, kas ir droshi zinaamas...
ja taada dziive patieshaam existeetu un mees to zinaatu - nebuutu kristiigaas ticiibas, bet gan kristiigaa zinaatne vai kristiigaa dabas likumu maaciiba.
godwit
# Iesūtīts: 2010.08.26 22:51:08
masiks [159.148.73.94]
Vienā ziņā Tev ir taisnība - ticēt nenozīmē redzēt, tas ir zināt. Taču evaņģēlijā ir kāds pārdabisks spēks, kas cilvēkā rada ticību, pārliecību par neredzamām lietā. Mēs absolūtu droši ticam tam ko neesam redzējuši. Bet arī pie visa tā, Dievs mums vairāk vai mazāk ir ļāvis ieskatīties aiz robežas. To apliecina Mazā s paziņas liecība, un daudzu citu, tostarp arī mana garīgā pieredze.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:17:33
Mazā
esi dzirdējusi par tādu lietu kā sapņi? nemaz nepieļauj, ka tava paziņa uz operācijas galda sapņoja? vai tad viņas smadzenēm pārstāja pieplūst asinis? diez vai. tātad- smadzenes funkcionēja. un ko dara smadzenes, kad tās funkcionē?
starp citu- es arī šad tad redzu sapņos savu tēvu, lai gan tas vēl nenozīmē, ka es ieskatos aizkapa dzīvē...

godwit
Mēs absolūtu droši ticam tam ko neesam redzējuši

tieši tāpēc jūs var diezgan viegli apčakarēt (es gan nesaku, ka visus)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:20:12
pich_ Kaareiz tas, kursh speej paredzeet kas ir aiz liikuma tur neaizskatoties ir gruutaak apchakareejams, kursh dziivo tikai re-aktiivaa staavoklii - reagjeejot uz redzamo, uztveramo...

A speeja redzeet aiz stuura... kaareiz ir vieduma paziime, nevis naivuma paziime.

Protams tev kaa parastam neticiigajam gan sapnjotaajs gan viedais shkjiet vienliidz diivaini... tach atshkjiriiba ir... un tev nav dots to izprast, jo tu speej reagjeet tikai uz tieshu kairinaajumu... kaa pavlova suniitis
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:23:08
šo eksistenci, pēc nāves, mēs nevaram konkrēti raksturot, ļoti tikai apmēram. bet informācija par to pusi šad tad ir nākusi. jāteic, mani tā īpaši nesaista, un varētu pat teikt - neko negribu zināt pirms laika.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:23:33
Jošs Mulders

iedomas, ka tev ir spēja redzēt aiz stūra, vēl nepadara tevi viedu
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:25:07
S.R...
bet informācija par to pusi šad tad ir nākusi

kā tas izpaudās?
Mazā
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:25:42
Jošs Mulders Piekrītu,notiek daudz un dažādas lietas,kas ir mums šķiet paranormālas,tas jau nenozīmē.ka viņu nav! Man pašai ir bijuši jā,kā te runā miegs-man bija tik liels miegs,ka dzirdēju,kā zvana telefons,taču pamosties nevarēju.Kad pamodos,protams domāju,ka esmu kko nosapņojusi,taču telefonā tik tiešām bija zvanīts un ne vienu reizi vien..Tā kā tiešām nezinu.
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:26:02
pich_
ko teiksi par konkrētām balsīm(piem. kapos)? arī gļuki? bet biju pie pilnas apziņas un it kā normālā veselības stāvoklī.
godīgi sakot, pati nezinu ko par to domāt, tādēļ nedomāju.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:28:20
S.R...

tev bija kāds blakus, kurš dzirdēja to pašu? vai balsis pateica kaut ko konkrētu? latviski?

/es uzreiz nesaku, ka tie bija gļuki/
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.27 09:30:08
Mazā

man arī ir bijusi tā sajūta, kad tu īsti nesaproti- tas ir sapnis, vai nav. ir kāds, kuram tā nav bijis?
un atceries- guļot tavas ausis joprojām strādā un nosūta informāciju smadzenēm. tas var ietekmēt sapņus
S.R...
# Labojis S.R...: 2010.08.27 09:32:05
pich_
blakus bija strādnieki, kuri labiekārtoja manas mātes kapu. es viņiem nejautāju, vai ko dzirdējuši. es gandrīz 100% dodu, ka nee. tas bija gaišā dienas laikā, nekādas mistikas. balss runāja latviešu valodā un pateica konkrētus trīs vārdus. moš sātans. nezinu. it kā info no manas mammas, bet tā nebija viņas balss.
tālāk bija vēl cilvēki, centos sevi mierināt, ieklausoties, vai tie nav viņi, kas runāja, kaut gan zināju , ka ne.

negribētu domāt, ka man ir kādas psihiskas atkāpes no normas, kaut gan, var pieļaut arī to.
Mazā
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:35:40
pich_ Jā sapnī kā jau teicu,dzirdēju,taču pamosties nevarēju..Sajūta nav tā labākā
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:35:56
Bet kāda starpība, vai dzīve pēc nāves eksistē, vai ne? Tik un tā mēs dzīvojam šeit un tagad . Ja pēc nāves kaut kas būs, tad jau redzēsim.
Mazā
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:37:12
incognito Jā,taisnība jau tev ir Nu nez..vnk man tas interesē,jo mēs jau nezinam,kad pienāk tas mūsu laiks
S.R...
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:38:44
incognito
ja pieņemam, ka eksistence pēc nāves turpinās, un mūsu dzīvei šeit ir tiešs sakars ar to, kāda tā būs pēc tam, nebūtu prātīgi to ignorēt.
Mazā
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:40:12
S.R... Jā,vismaz var sagatavoties
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:42:15
godwit
pašsuģestijai tiešām ir liels spēks - ne tikai var likt cilvēkam ticēt dajebkam (skat tezaura aprakstu vārdam "ticēt", bet var arī sirdi apturēt.
Absolūti droši ticēt - tas laikam ir diezgan panaivs oximorons. Ja nu vienīgi ar "absolūti droši" nebija domāta 100% neziņa un šaubīšanās. Bet labi saprotot jēgu, kuru ticīgie ieliek šajos vārdu savirknējumos - tas būtu kaut kas līdzīgs porainai gāzei ar gludu virsmu.
Ja evanģēlijs satur šādu pašsuģestijas metodi ( un es pieņemu ka satur) tad nav nekas dīvains, ja cilvēki notic visam, kas tur rakstīts. Notic šī vārda tezauriskajā nozīmē.

Dievs mums vairāk vai mazāk ir ļāvis ieskatīties aiz robežas.

vispār jau nē. Es jau teicu - ja būtu zināšanas, reliģiskā ticība būtu dabas zinātne, nevis mitoloģija. Mazās, tavas un vēl dafiga citu liecību ir vairāk kā stipri apšaubāmas, jo tām ir vairāk kā viens izskaidroju
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.27 09:43:45
Mazās, tavas un vēl dafiga citu liecību ir vairāk kā stipri apšaubāmas, jo tām ir vairāk kā viens izskaidrojums un vismaz viens no tiem vienmēr ir iztēles vai smadzeņu gļuki.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 33658