atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pujāta uzstāšanās domburšovā 18. augustā
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.08.19 09:20:27
Nu nezinu... shamais baigo laacha pakalpojumu izdara ij tam PPL ij vispaar RKB...
Ij nemaz nesleepj ka jaabalso par PPL un visi, kas par shiem nebalsos ir antikristi... Laikam jau tomeer RKB ilgojas peec aizgaajushaas laiciigaas varas, kas tai kaadreiz bija... Paavesta Valsts etc.

Nozheelojami.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.08.19 09:20:41
Nepatika.

Rodas sajuuta, ka vinjam elementaaras Inteligjences pietruuxtaas un vecuma marazms naak pa ausiim aaraa... Un ir ljoti zheel, ka daudzi cilveeki tieshi shaadi spriezh par Partiju Programmaam... pietiek tikai kaadam ASH^2 ljapnjiit kaadus acleegas vaardus... kaa veselas konfesijas kardinaals uz to vien pavelkas un saak savus padotos aicinaat zem shiis elementaaraas makshkjeres dulkjainos uudenjos.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.08.19 09:21:55
Es arī iestājos par teokrātisku valsti.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.19 09:23:30
Valentiinis, reiz jau bija Viduslaikos... Beertulju nakts un Krusta gaajieni

Shodien to var paveerot visaadaas Iraanaas un Afganistaanaas Taakaa - vesels eedis.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.19 09:57:23
Valentīnis

tu pats nesaproti, par ko runā
*Duksis
# Iesūtīts: 2010.08.19 09:59:24
Jošs Mulders Tev pēc būtības ir ko teikt "vakardienas" sakarā?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.19 10:03:05
Duksis, jemot veeraa ka mums ir atshkjiriiga izpratne par to kas IR vakardienas raidiijuma "Buutiiba" domaaju ka mums nav jeega stridieeties!

Ko teicu to pateicu - RKB atkal meegjina uzkaapt uz senaa veesturiskaa graabeklja...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.19 10:03:53
Trilo, Duksis...

Runaat "peec buutiibas" un "pa spalvu jums" ir divas dazhaadas lietas
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.08.19 10:06:50
Jošs Mulders Kādas ir tavas domas par obligātas Bībeles mācības ieviešanu skolās no 1. līdz 99. klasei?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.19 10:17:32
Duksis

http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=3379&rid=5&start=2
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&id=3379&rid=5&start=3
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.19 10:26:19
Trilobīte
Offtops.
Atvaino, tas tavs spečuks tev kapitālu skādi sataisīja. Būtu vienkārši izžāvējusi, nevis lādējusi - viss būtu bumbās...
dāvis [134.2.186.4]
# Iesūtīts: 2010.08.19 10:28:31
http://tv.delfi.lv/video/mT6z7nJT/
dāvis [134.2.186.4]
# Iesūtīts: 2010.08.19 10:37:34
Pujats runā 21:30-25:30min un vairāk par 15.augustā teikto no 47:00min līdz beigām
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.19 12:13:58
Trilobīte
cerības vēl nav mestas pie malas, taču nāksies nest uz darbu, un pilnīgi iespējams, ka būs jāmaina mikrofons... ja vispār sanāks sataisīt. Žēl ka nevarēju nofočēt caur mikroskopu. Izskatījās kā tradicionālajos kapeņu stāstiņos. Vienīgi kauli, kapakmeņi un zirnekļu tīkli iztrūka...
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.19 12:34:27
Trilobīte
es laikam zinu kāds ir iemesls - "spečuks" nekad nav skrūvējis vaļā slīkoņus. Zināma patiesība viņa vārdos ir - slīkoņi ir baigi jāuzlādē, lai vispār ieslēgtos, jo slīkoņiem kā likums ir liela strāvas noplūde caur rūsas sārņiem. Arī tavam telefonam tāda bija. Es iztīriju, parazītiskā noplūde samazinājās, teorētiski telefons varētu strādāt, tikai aku ātrāk sēstos nost un ja izslēgtu atstātu ilgāk par pāris dienām - grūti būtu atkal uzlādēt. Taču sačakarēta ir arī barošana pašam telefonam, un no pilna kau telefons neieslēdzas... man ir cerības ka arī tur elektrība pazūd sārņos zem mikrenēm.... sliktākajā variantā - barošanas mikrene, kas atbild arī par lādēšanu būs nodegusi... mjā... par tādiem padomiem man parasti gribās bliezt pa feisu...
danar
# Iesūtīts: 2010.08.19 15:17:41
Jošs Mulders
Man radas jautajums vai tiesam visas tradicionalas konfesijas atbalsta so projektu-"konkretu tikumu stiprinasanu tauta"?Tad butiba visu ko RKB izdomas...vares parakstit "zem" tradicionalam konfesijam,vai ta?Man tas ta lika aizdomaties...par ta saucamo ekumenismu un uz kurieni tas mus ved.
vilks
# Iesūtīts: 2010.08.19 15:56:05
Man vispār visa ideja par obligātu Bībeles mācību skolās šķiet marazmātiska... Es par Bībeles lasīšanas aizliegumu
(uzreiz visi visas Bībeles izpirktu un lasītu kā mazie eži )
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2010.08.19 16:54:16
mikrofons, šķiet, zem lata maksāja. Tik vien tās ķēpas, kā nolodēt un pielodēt. Par pārējo... nu... 5-10Ls, ne vairāk... ja vairāk, tad točna neatmaksāsies un visdrīzāk tad arī nekas nesanāks. Tb - vēl pacients jāpatur reanimācijā, jāizveic pāris operācijas, un tad arī redzēs - augšāmcelsies, vai arī pacienta temperatūra nostabilizēsies un izlīdzināsies ar istabas temperatūru...
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.08.19 19:10:11
Par sākumjautājumu.
Noskatījos ieraksta interesējošos fragmentus. Mjā, cik ļoti mūsdienās ir nepieciešams, lai Baznīcas pārstāvji cienīgi noturētu kristīgo stāju sekulārajā sabiedrībā, lai prastu gudri, pārliecinoši, inteliģenti, bet ar kristīgo spēku paust savu Kristū balstīto viedokli. Šajā diskusijā no tā redzēju maz... Efekts tiešām drīzāk pretējs - tā var kļūt par apsmieklu.
diletants
# Iesūtīts: 2010.08.19 22:12:24
Pēc būtībās jau tādā kā tiesiskā un vairāk vai mazāk demokrātiskā valstī katram ir atļauts pārstāvēt/aizstāvēt savas intereses likumīgos ietvaros- kā nu viņš to prot. Man šķiet tikai normāli, ka cilvēks cīnās par savu pārliecību - lasīt reliģiskus traktātus augstā manierē politiskā raidījumā -nav nozīmes un nav vērts. Arī vairākums no tiem, kas vēl klausīties spēj, nesapratīs. Ir loģiski , ka lozungos tiek runāts- arī no ekspertu puses (kuriem tāpat ir savas intereses un teiksim , simpātijas). Nedomāju ka ir iemesls kādam pārmest, ka viņš izmanto savas tiesības un iespējas un aizstāv savu pārliecību. Tas, ka Latvija kā valsts nav kristīga ir visai labi jūtams -tā dēvētie masu mēdiju par kristietību pamatā runā oficiālos svētkos- kad līdzjūtīgi uzklausa Dievam ticīgos un prominentākos garīdzniekus, vai kad nu ir kāds skandāls un gandrīz obligāti ir jāpiemin baznīcas šķirtība no valsts vai jāpašausminās- kādi liekuļi tie kristieši. Gudri, pārliecinoši , inteliģenti- kristietības vēsts jau gandrīz nekad sekulārajai inteliģencei nebūs pietiekami gudra, pārliecinoša un visādi citādi laba- pasaules gudrība neatzīst to, jo tai gana ar savu pašas gudrību, pārliecību un inteliģenci.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.19 22:36:45
diletants
Gudri, pārliecinoši , inteliģenti- kristietības vēsts jau gandrīz nekad sekulārajai inteliģencei nebūs pietiekami gudra...
Vai tas ir saprotams tā ka Pujāta uzstāšanās bija gudra, pārliecinoša un inteliģenta, mmm?
Jo pēc taisnības, ir pietiekoši gadījumu, kad sekulāro inteliģenci uzrunā inteliģenti pausta vēsts, lai minam kaut vai A.Meņa popularitāti padomju inteliģences aprindās.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 197 , pavisam kopa bijuši: 9712