atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ēriks Delpers - turpinājums
-Jona-
Iesūtīts: 2010.08.18 12:36:40
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=1799

kāpēc dzēsta šī pirmā tēma (un vēl tā norakta starp vecajām ka tik tikko atradu)?
nekas vēl nav beidzies, ziniet, viss pa īstam nupat tikai sākas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
dāvis [134.2.186.3]
# Iesūtīts: 2010.08.18 19:04:35
Trilobīte 7 gadu teorija arī ir bīstama RKB mācībai, tā kā ...
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.18 20:07:44
Ctulhu
Tak puse foruma uzgrilleetos - nemaz neskaitot neticiigos
Trilobīte
nu no šī foruma droši vien vairāk kā puse

Nu tieši tā jau arī ir foruma galvenā vērtība!
Citādi jau nebūtu ko pasmelties.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.18 21:10:11
Vai cik tas Delpers tipisks... Nu toch kaa tas pats gars, kas Manihejieshiem It kaa buutu lasiijis atkal ireneja "verus heresies" gabalu, kad shis liidziigi kjidaaja visaadus taa laika gnostikjus, kuriem bij liidziigi "sacepeejumi"
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 21:31:27
-Jona-
Nu `dumpinieks` ta dumpinieks, bet uzrādītie citāti no Delpera grāmatas liek domāt, ka kungs varbūt gan ir enerģisks sapņotājs ar ambīcijām uzcelt baznīcu, bet par luterāni šis nekādi nav saucams.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.18 21:35:50
Aivars
Jā, īpaši pretrunā ar Patiesību, bija viņa skaidrojumi par cilvēku tapšanu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.18 21:42:43
Papucs
Vienīgi tā visa sakarā nākas domāt par tādu jautājumu - vai Jona ir tik totāli nespējīga analizēt tekstus (domājams, ka cilvēks to Delperu taču ir lasījis!) vai arī viņa ir tik liela nekauņa, ka te sporto mētādama apvainojumus normālu kristiešu virzienā, un uzdodama šo herētiķi par Kristus pravieti? Nākas domāt, kā tas iet kopā ar foruma nostādnēm. Vai turpmāk būtu arī visi zīlnieku, magu un citu pagānu pakalpojumi te reklamējami?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.18 21:49:37
Aivars
Pats esmu izgājis caur Rēriha biedrību un vēl šo to - personai dominē vismaz divas iezīmes:
1) pilnīga (personiski godīga) pārliecība par teiktā patiesību, neatkarīgi no satura,
2) neapgāžama ticība līdera godaprātam.
Drupie
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:19:15
Nu jā, palasīju to garo tekstu. Tā jau neviens nenoliedz, ka cilvēks savā būtībā gan jau ka ir labs un sirsnīgs, bet ar kristietību vismaz šis te nudien nelīmējas kopā.
Starp citu, viņš jau nav vienīgais, kas iekārto vietu ar kokgriezumu tēliem saistībā ar pārdabisku pieredzi savā dzīvē. Redz kur ir vēl viens:
http://www.vecumnieki.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=151&.. Itemid=92
incognito
# Labojis incognito: 2010.08.18 22:30:55
Njāa.
„Senatnē, kad Mozus sagatavoja savu tautu izvešanai no Ēģiptes, Dievs pateica nosacījumu, un, kas tos izpildīja, tos Viņš arī paglāba. Jēzus Kristus man teica, ka līdzīgi ir arī šodien – kas ticēs Dieva nodomam un lietos dabīgos uztura bagātinātājus, tos Dievs iezīmēs un sagatavos Viņa atnākšanai. Laimīgs ikviens, kas pieņem šo gudrību un bagātību.”
Ja tas ir autentisks Delpera citāts, tad kā garīgam skolotājam es viņam diezko neuzticētos. Protams, iespējams, citātu izvēle bija tendencioza. Vai kāda no Delpera grāmatām nav netā pieejama?
Drupie
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:40:51
incognito

Nu tā jau negribas smieties, bet ja šis ir oriģināls citāts, tad tas man atgādina vienu citu pravieti no šīs sērijas, kurš sevi sauc par Trešo Apokalipses Ērgli un aktīvi gatavo cilvēci 3. pasaules karam, kas sāksies, vēlākais, šoruden. Konkrēti tas pravietojums, ka netiksi "parauts", ja lietosi prezervatīvus!!
http://www.youtube.com/watch?v=Kj9UoTbAzPs
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:42:44
incognito
iespējams, citātu izvēle bija tendencioza
Tu gribēji teikt, ka Delpers jālasa tāpat kā Evaņģēlijs - kontextā?
incognito
# Labojis incognito: 2010.08.18 22:46:10
Papucs
Nu, nesen te bija tāda diskusija par gnostiķiem, kuru darbus mēs pazīstam lielākoties pēc dažādu baznīctēvu darbiem, kas tos sauca par ķeceriem un apkaroja. Līdz ar to mūsu priekšstats par gnosticismu varētu būt visai neadekvāts.
Līdzīgi arī ar Delperu, ja viņa darbus iepazīsim tikai viņa pretinieku pārstāstījumā.
Drupie
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:48:21
Ctulhu

Sāksies, bet tu, kaut arī būsi kristietis, šī iemesla pēc paliksi tepat, kamēr pārējos paņems (atsauce uz stāstu par Onanu no VD 1. Mozus grāmatas 38. nodaļas). Vispār cilvēkam brīžam ir interesanti tur tie redzējumi, bet nu pēc šī, protams, es vairs nevarēju tanī visā ņemt par pilnu itin neko
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:52:32
incognito
Esmu pārliecināts, ka K.V. bija īstens kristietis. Vai Tu, no malas raugoties, varētu pamanīt līdzīgas pazīmes?
dāvis [134.2.186.3]
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:52:47
Ctulhu Nezinu kā tagad, bet agrāk jams ražīgi braukāja apkārt pa rajoniem, uzstājās dažādos kultūras namos. Zinu, ka reiz viena mana radiniece bija nopirkusi Delpera grāmatu - rēķinot, ka tas bija kādi 10 g. atpakaļ un grāmata maksāja ap 5 Ls, tīri cmuks biznesiņš.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:56:46
Papucs
Nu, ar K.V. darbiem mēs varam iepazīties un tad spriest. Droši vien tāpat būtu jādara ar Delpera kungu.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.18 22:59:08
incognito
Nu, es tā spriežu, bet man parsti nepiekrīt.
Sajā sakarībā sanāk, ka tomēr nāksies iepazīties arī ar Delperu oriģinālā, protams, bez sākotnējās pārliecības par informācijas noderību ne jau par 5 Ls./gab.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.18 23:02:09
Trilobīte
Elementāri!
Ja 15.augusta viesi Aglonā pārmaiņas pēc arī ieskatās ezera otrā krastā un atstāj tur kaut vai Ls 5,-, tad tas IR ARGUMENTS.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.18 23:04:36
Trilobīte
K.V.
dāvis [134.2.186.3]
# Iesūtīts: 2010.08.18 23:07:54
Ctulhu ir jau Latvijā līdzīgi izvietotas statujas - Skaņkalnē, Tērvetē - visur jāmaksā par ieeju. Te jams izveidojis pēc Bībeles motīviem, kā pats to saprot. Bet kas nu Bībele bez baznīcas? to arī vajag uzcelt, lai būtu pilns komplekts. Tikai ar tējas namiņu tas viss izskatās nenopietni.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 55 , pavisam kopa bijuši: 3276