atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem priviliģētie
Svilpaste
Iesūtīts: 2007.08.16 09:23:46
Sakiet, kas ir "priviliģēto kaktiņš" šajā forumā?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.16 16:34:55
kaut..
Mācītāji ir ordinēti Baznīcas kalpotāji, bet teologi var arī nebūt ordinēti mācītāji, tā kā šeit ir tas prikols. No garīgā skatpunkta raugoties mācītāji ir augstākas klases kā teologi.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.16 16:53:03
andi, nesapratu...
Balss
Un Tu tiešām tam tici, kas galīgi vairs nedomā ar galvu, kas ir...

Ka SR meitenes ir neatkarīgas, to zinu! Tāpat tas, ko +Jānis par šo tēmu teica, arī ir fakts.
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.08.16 17:59:16
Jautājums pēc būtības: vai kādam vēl ir, ko teikt? Jo ap 2. lapas beigām sākas offtopiki (beztēmas), kas norāda, ka diskusija sevi izsmēlusi un jātaisa ciet.
redaktors
# Iesūtīts: 2007.08.16 22:38:26
Dārgie foruma dalībnieki, “priviliģēts” šeit ir vienīgi un tikai tehnisks termins, kas nenorāda neko vairāk kā iespēju diskutēt nosacīti slēgtā lokā, kā arī veidot savā starpā citiem lasāmas diskusijas. Vai tad kāds jūtas aizvainots par to, ka LELB garīdzniekiem ir šāda iespēja? Ja termins “priviliģēts” šķiet nepiemērots, iesakiet kādu labāku.

redaktors
# Iesūtīts: 2007.08.17 08:59:52
Redaktors uzdod jautājumu tautai un diskusiju noslēdz! Iesaku nosakuma diskusijas priviliģētiem vietā to lapu nosaukt garīdzniekiem vai LELB garīdzniekiem
Šo gan uzskatīju par nenozīmīgu tehnisku jautājumu, kas vairumam var nelikties noderīgs publiskai diskusijai. Kādēļ tad neizmantot epastu lai atbildētu uz redaktora jautājumu? Diskusijas uzsācēja uzdotais jautājums gan tika atbildēts, diemžēl diskusija bija novirzījusies no tēmas, tādēļ arī slēgta. Ja tomēr vēlaties turpināt, lūgums – par tēmu

Balss
# Iesūtīts: 2007.08.17 09:36:25
redaktors Tā kā šis nosaukums izraisīja apvainotas reakcijas - apm., kas tie par gudrajiem un līdztiesīgākiem par citiem, kas tur drīkst runāties - gribēju šo ierosinājumu skaidrības labad ierakstīt. Vai ir kāda vieta, kur redaktors ir pastāvīgi atrodams ar visu e=pastu?
Vienmēr jau beigās sarunas novirzās no sākotnējās tēmas un aiziet pa citu līniju - tā nu tas notiek.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.17 09:51:07
Kristieši, ko jūs brīnieties?
Saimnieks ar savu forumu dara visu, ko viņš grib!
Tieši tāpat kā Dievs, kas ar savu radību dara, ko grib!
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.17 10:16:40
Saimnieks ar savu forumu dara visu, ko viņš grib!
Tieši tāpat kā Dievs, kas ar savu radību dara, ko grib!

KarotesNav
Šāds salīdzinājums ir no gaisa pagrābts, jo ta attiecības nav salīdzināmas. Piezīmēšu vēl, ka šis ir Baznīcas forums, kur "orvelismam" nav vietas.
redaktors
Ne jau nosaukuma maiņa, bet paša ideja, kādiem diskutēt aiz slēgtām durvīm ir galīgi garām. Es varētu vēl pieņemt, ka diskutē mācītāji un evaņģēlisti, bet pārējie uzdod jautājumus, bet tā tad ir tā robeža, kuru netaisos ne par milametru pārcelt foruma dalībniekiem par sliktu.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.17 10:32:30
Andis Atvars
Nu, ko tu lecies? Kāpēc lai garīdznieki neapspriesu savā starpā specifiskus jautājumus, kas lajiem varbūt nav ne interesanti, ne uz viņiem attiecas? Un varbūt izdiskutēt strīdīgus jautājumus? Ko tu vispār vari pārcelt vai nepārcelt? Administrators administrē (strādā), bet mēs lietojam (baudām)!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.17 11:09:22
Andis Atvars, un atkal tu brauc auzās. Šis forums ir konkrētas organizāčijas, personu forums. Šeit var valdīt orvelisms un tu tur neko nevari padarīt kā vien tajā nepiedalīties, ja tev tas nepatīk. Tas ka tu iedomājies kādam un ar kādām atļaujām jābūt šim forumam, tas ir tikai un vienīgi tavs viedoklis, kurš nu nekādīgi nav saistošs foruma owneriem. Es arī savā laikā esmu veidojis forumu un tas ir tikai normāli disklaimerī ierakstīt kaut ko tādu
1. Foruma īpašniekiem vienmēr ir taisnība.
2. Ja jums kas nepatīk, jūs neesat spiests šeit atrasties
3. Ja jums šķiet, ka foruma īpašniekiem nav taisnība, tad skat #1
redaktors
# Iesūtīts: 2007.08.17 11:35:44
Balss : Vai ir kāda vieta, kur redaktors ir pastāvīgi atrodams ar visu e=pastu?
Reģistrētam lietotājam uzklikšķinot uz profila bildīti, parādās forma, caur kuru var nosūtīt epastu atbilstošajam lietotājiem, arī redaktoram. Nav ieteicams tiešā tekstā (bez aizsardzības) forumā un citur tīmekļa lapās publicēt epasta adreses (surogātpasta dēļ).

Dažu dalībnieku neapmierinātība par foruma rediģēšanu man nav tā īsti saprotama. Vai tad jūs gribētu lasīt tādas web lapas vai preses izdevumus, kur katrs varētu rakstīt ko grib un kā grib? Vai, tieši otrādi, labāki ir tie mēdiji, kur izlasīti labāki raksti un ieguldīts lielāks redakcijas darbs?

Andis Atvars : paša ideja, kādiem diskutēt aiz slēgtām durvīm ir galīgi garām.
Vai tiešām jūs nekad nediskutējiet aiz slēgtām durvīm ģimenes, draugu, vai darba biedru lokā?
Es varētu vēl pieņemt, ka diskutē mācītāji un evaņģēlisti, bet pārējie uzdod jautājumus.
Arī šāda diskusijas forma šeit tehniski ir iespējama. Tēmai, kurā atļauts rakstīt tikai “priviliģētajiem”, bet lasīt visiem, jūs varat sūtīt epastus šādas diskusijas dalībniekiem ar lūgumu publicēt atbildes.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.17 12:29:17
Nu, vispār teorētiski ir iespējams demokrātisks forums, kur lietotāji paši ar balsošanas palīdzību izlemj visus jautājumus. :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.17 12:46:35
KarotesNav, protams, iespējami ir visdažādākie forumi un to pārvaldes, organizācijas formas. Taču ir aplami esot ciemiņam kādā šādā forumā kačāt pravas! Jebkuram ir tiesības veidot pašam savu vai finansēt savu virtuālo vietu ar dajebkādiem noteikumiem. Kā jau teicu, forums ir divpusgriezīgs zobens. Tas nomirs, ja tajā nebūs lietotāji (un viņi var aiziet, ja foruma organizācijas forma ir nepieņemama), kā arī, lietotāji ir ciemiņi kuri balso par forumu ar savu klātbūtni!
Personīgi man nav nekādu pretenziju pret tādu forumu un sadaļu existenci, kurās es nevaru ietusēt. Svarīgi ir tas, ka ir nodaļas kurās es varu ietusēt un izteikt dajebkādas domas. Ja man rastos vēlme piekomentēt kādu priviliģēto sadaļu, es veidotu savu tēmu ar copy-paste iekopētu man interesējošo tēmu un izteiktu savas domas!

p.s. ieteikums redaktoram (varbūt nākotnei) izveidot mehānismu forumā, kurā var notikt diskusiju "duēļi" tb kāda nodaļa, kurā
a) Drīxt komentēt tikai divi dalībnieki, viens pro otrs con kāda tēma (piemēram par Dieva existenci)
b) Ir ierobežots postu un posta izmērs!
Tas ir redzēts daudzos modernos forumos, un ir interesanti palasīt konspektīvus un koncentrētus diskusiju duēļus, pietam ierobežotais postu (4-5 no katras puses) un posta zīmju skaits (gana liels tomēr) spiež autorus izteikties kvalitatīvi un par tēmu!

Tā ir redzēti interesantas diskusijas par arminiānisms vs kalvinisms, dekaloga saistības kristiešiem, dieva existence, etc.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2007.08.17 13:18:18
>Mulders
Piekrītu. Nevienam nav aizliegts veidot pašam savu forumu.

>neielogojies seskis
Ar Mulderu cīnīties? Par dažiem jautājumiem es varu, par dažiem var seskis, par dažiem Ctulhu.
Sevišķi, ja ierobežo zīmju skaitu ;-)

Var sarīkot trueļus un četreļus, kur piedalās vairāk par diviem. Bet var arī piedalīties visi, taču ar tiem pašiem dueļa ierobežojumiem, kā zīmju skaits postā. Vajadzētu vēl papildus noteikumu - par offtopikiem mest ārā no tēmas. Tas ir lielākais daudzu sarunu posts, ka paliekot garākas tās novirzās no tēmas.
Pašu postu skaits - ne pārāk der, jo pēdējam it kā paliek pēdējais vārds, un rodas iespaids, ka pirmajam nebija ko teikt.
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.17 13:33:04
Mulders, redaktors
Vai tiešām es kaut ko neesmu sapratis?... a, kas ir šie mistiskie saimnieki un kā tad viņi to Forumu uztur- paši no savas kabatas bleķo vai?... kāds mērķis bija vispār izveidot Forumu un kam tas bija paredzēts- "saimnieku" slavināšanai..., kaut kādas mistiskas demokrātijas ilūzijas radīšanai?..., bet man nez kādēļ ir tieši tāda sajūta. Pat notiesātam dod pēdējo vārdu, bet šeit tev uzlej samazgas un tēmu slēdz. Nu dažāda mums tā Brīvības un demokrātijas izpratne ira... Izstrādājiet spēles noteikumus un tad pēc tiem arī rīkojaties.
Balss
Kā Jums no "malas" izdodas pabūt tur, kur parastam mirstīgam nav lemts pat tuvoties. Kas tie mācītāji un evaņģēlisti ir tādi rūgumpodi, ka tādas neinteresantas tēmas šķetina?
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.08.17 13:42:37
Andis Atvars
Par to, kam pieder forumi, var izlasīt autortiesību deklarācijā pašā forumā.
Brīvību un demokrātiju varat meklēt Delfos vai citās samazgu vietās.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.17 13:43:25
Andis Atvars
Es TUR neesmu. Zinu TO no paskaidrojumiem. Vai tev nav tēmas, ko tu pārrunā tikai savā ģimenē? Varbūt kādas neskaidrības, pārpratumi, par ko kopīgi jāvienojas?
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 111 , pavisam kopa bijuši: 9995