atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem priviliģētie
Svilpaste
Iesūtīts: 2007.08.16 09:23:46
Sakiet, kas ir "priviliģēto kaktiņš" šajā forumā?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
redaktors
# Iesūtīts: 2007.08.16 10:45:37
"Priviliģētie" šeit ir LELB mācītāji, evaņģēlisti. Šī foruma daļa dod iespēju diskutēt tikai savā starpā, vai dodot pārējiem iespēju vienīgi lasīt.
Uldis
# Labojis Uldis: 2007.08.16 10:56:52
Redaktors. Bet kā ir ar tām diskusijām, kas bija visiem pieejamas, bet vēlāk noslēgtas, tomēr daži priviliģētie var turpināt izteikties?
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.08.16 11:04:54
Redaktor,

Tev gan ir brīnišķīga izpratne par teoloģisku diskusiju un vārda brīvību. Tieši tāda pastāvēja politbirojā. Manas aizdomas, ka sirdī Tu varētu būt boļševiks, tas tikai pastiprina. Tāpat Tava rīcība apliecina, ka LELB laikam tomēr pastāv neiecietība pret citādi domājošiem un nespēja teoloģiski argumentēt. Kas vainīgs, tas bailīgs!
redaktors
# Iesūtīts: 2007.08.16 11:46:55
Ilār Plūme, Jūs varat realizēt "teoloģisko diskusiju un vārda brīvību" Jūsu izpratnē, un veidot savu diskusiju telpu vai publicēties savos izdevumos. Redakcija var uzskatīt par nevajadzīgām kādas no diskusijām tās ierobežot, izdzēst utt. Redaktors un daudzi LELB mācītāji uzskata daudzas citas lietas nozīmīgākas, par ko runāt, kā, piemēram, diskutēt ar KLB-iešiem.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.16 11:48:12
Kāpēc tas kādam traucē, ka mācītāji grib tikai savā starpā pārrunāt kādus jautājumus? Ja aizver aiz sevis durvis, lai viņus netraucētu bērnu čalas un lai iekšā ārā nestaigātu nepiederīgi cilvēki un no fragmentāras saklausītas info neizdarītu aplamus secinājumus?
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.16 11:58:25
A, kur tad mans Orvels izgaisa?
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.16 12:04:19
Redaktors un daudzi LELB mācītāji uzskata daudzas citas lietas nozīmīgākas, par ko runāt, kā, piemēram, diskutēt ar KLB-iešiem.
Ko neteiksi- tērgāt ar ateistiem, tos izklaidēt ir ( nu jau stabili tie aizņem vai lielāko daļu Foruma) nozīmīgāk, kā kontaktēties ar ticības brāļiem un māsām... vot tas tik ir murgojums...
Uldis
# Iesūtīts: 2007.08.16 12:27:40
a_masiks. Protams, redaktors ir šīs "smilšu kastes" saimnieks, un viņš var darīt, ko grib. Tomēr viņš nav visas Latvijas saimnieks. Tāpēc arī mēs varam izteikties, kā gribam. Tāpēc mēs arī varam teikt, ka redaktora selektivitāte par kaut ko liecina. a-masiks, es tev aizsūtīšu to, ko redaktors izdzēsa. Labi, ka uzspēju iekopēt.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.16 12:37:50
Andi, ar ateistiem visvairāk diskutē lajs Mulders un KLB mācītāji vai laji, ne LELB teologi.
Tas, ka ateisti ir dedzīgi diskutētāji... varbūt, ka iesētā sēkla reiz nesīs augļus... un ja nē, būsim darījuši, ko varējām.
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.16 12:39:36
redaktors ir šīs smilšu kastes saimnieks = redaktors ateistus šeit neuzaicināja. Viņi paši saradās.
a_masiks
Manās mājās tā vienkārši nekas nesarodas- tie visi ir aicināti un ievēro manus noteikumus.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.16 12:44:20
a_masiks Prieks lasīt tik sakarīgas domas no bijušā seska!
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.16 12:48:55
Andi , it kā tu nu nezinātu! Ar to gribēju tikai teikt, ka šeit ar ateistiem pārsvarā diskutē ne-LELB mācītāji! Tā ka tavs pārmetums viņiem nevietā.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.16 12:56:56
Ctulhu, Cik tad +Jānis ar jums diskutē? Jānis Kalniņš, OK, mācītājs. Bet vai tad tas nav viņa tīri profesionāls uzdevums meklēt un glābt pazudušo ? Neņemiet ļaunā, ateisti, bet tādas nu reiz ir mūsu domas par jūsu izredzēm, kamēr atrodaties šajās pozīcijās...
a_masiks Tā kā es pa citiem portāliem nevandos, tad man (un vēl dažam labam šeit) tavs zīmols bija gluži nepazīstams, kā, varbūt, R.Pauls Āfrikā... Bet sesks ir labs, ja neapkož vistas, tikai patrenkā, lai neaizmieg un trenējas izglābties no ļaunā nagiem!Paraksts:
Pateicīgā vista.
jānis
# Labojis jānis: 2007.08.16 13:05:36
Vispār jau ja gribās parunāties tā, lai neviens netraucē var izmantot citus saziņas veidus - piemēram Skype. Ja tomēr vēlaties lai Jūsu "priviliģēto" diskusijas lasa nu dodiet taču izteikties ļautiņiem no apakšas "nepriviliģētajiem". Un vispār nesaprotu kapēc ir dalijums ateists, kristietis. Kas reiz bija ateists rīt var būt kristietis. Deimžēl ir reizēm arī otrādi. Nevajadzētu paaugstināties - ka nepakrītam.
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.16 13:14:26
a_masiks
Ko neteiksi, vai tiešām vecais seskis? Kad Balss saka un redzu tās daļstrīpas, tad gandrīz vai jātic, lai gan Balss arī kļūdās, kaut ar Svētdienas rītu- man pat atteikumu neatsūtīja... Secinājums- Balss stāv tuvu centram, bet ar ietekmi nu tā... Par veco seski nešaubos, ka tas nav vecs, drīzāk to "vecais" pielicis, kā balansu, nu tads svarīgāks tad ira...
vēlies lai ticība būtu tikai elitāra padarīšana
Ticība nav ne elitāra, ne publiska, tā ir individuāla... izejot no šīs individuālās ticības var risināties diskusija, bet ja nav šīs ticības nemaz, tad tā ir tukša tērgāšana un tā nav mana patika vai nepatika...
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.16 13:31:47
Andi, masiks pats šodien te kādā vietā raksta, ka ir tas pats seskis ! Domāju, ka šoreiz vecais nozīmē tas pats, labi zināmais...
Es jau vienmēr esmu teikusi, ka esmu balss no tautas. Tu tiešām nopietni pieteicies darbā SR?! Kādas tev ir kvalifikācijas? Zināms profesionālisms jau, protams, kā jebkurā darbā, ir nepieciešams!
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.08.16 16:04:44
Redaktor,

Tā jau tas laikam gan ir, kā Jūs sakāt. Diskutējiet kā vien Jūs vēlaties. No manas puses visa laba vēlējumi.
Andis Atvars [84.237.164.149]
# Iesūtīts: 2007.08.16 16:05:11
Balss
Protams, ka pieteicos- gribējās redzēt LELB vadības reakciju un kā jau rakstīju, arī, kas slēpjas aiz "Balss", jo info, kuru pavēstīji, kurš katrs no tautas nezināja. Vai esmu vīlies- protams nē, jo Baznīcas vadība nemaz tik drosmīga nav, lai mani tuvumā laistu Svētdienas rītam. Es jau arī nemaz neslēpu, ka mani neapmierina Sv.R stils un saturs, un vēlos izmaiņas.
KLB mācītāji un LELB teologi
Pieņemu, ka saprati savu kļūdu
kaut..
# Iesūtīts: 2007.08.16 16:12:30
pareiz pareiz.. priviliģēto mīļā dziesmiņa: LELB nozīmīgie, KLB nenozīmīgie, ar kuriem nav vērts diskutēt... un pareiz krējumam sava vieta...

man nav iebildumi diskutēt ar viesiem par visu... bet par gaumi jau nestrīdās...

un par ateistiem, lāga cilvēki - humānisti, sākumā viņi ir interesanti, bet tad atkod, ka viņi nāk vienkārši, nevis lai izzinātu lietas, bet lai demonstrētu savu ateismu un ticēt viņi nemaz negrib, pat ja viņus apgāž ar vārdu filozofiju!
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.16 16:19:19
Andi, Klau, tu jau te sāc runāt tā kā KLBietis... visur LELB vadība! Nu, palasi pats, ko par šo idea fix raksta +Jānis! Svētdienas Rīta meitenes ir baigi neatkarīgas! Vadībai gar viņu darbu īstenībā nav nekādas daļas! Ne arī viņi zin, ko tur pieņem vai atlaiž.
Pie terminoloģijas par mācītājiem/teologiem nemaz nepiedomāju, rakstu ātrumā.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 81 , pavisam kopa bijuši: 35799