atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību dzīvnieku dziedināšana
Drupie
Iesūtīts: 2010.08.13 00:46:36
Bībelē ir teikts par cilvēku dziedināšanu ticībā, bet kā ar dzīvniekiem? Vai jums ir kāds piemērs, kā ar lūgšanu ir ticis izārstēts dzīvnieks? Un ja jā, vai tā bija lūgšana ar roku uzlikšanu, eļļas izmantošanu utt.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.13 14:50:55
-Jona-
dzīvniekiem ir dvēsele, katram kas dzīvs, ir. bibliski dzīvības dvaša=dvēsele
tiešām? Atvainojos par offtopu, bet kur bībelē tas pamatots? Par cilvēku - skaidrs - tam tur iepūta... ij to tikai cilvēkam - tb. vīrietim... sievietei bija jāiztiek no tā, ka cilvēks jau bija dzīvs, ij tādēļ arī viņa bija dzīva, jo no dzīvas miesas tika radīta....
taču nekas nav dzirdēts, ka dvašu pūstu zivīm vai kukaiņiem...
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.08.14 02:05:19
masiks [212.93.96.2]
Visa dzīvība pastāv Dievs spēkā, Dieva darbināta, ja tā var teikt.
raffz [78.84.174.199]
# Iesūtīts: 2010.08.14 18:18:16
masiks [212.93.96.2]

11 Jo miesas dvēsele mīt asinīs, tādēļ Es tās jums esmu devis uz altāra, lai jūsu dvēseles tiek salīdzinātas, jo asinis salīdzina dvēseli.
12 Tādēļ Es esmu Israēla bērniem sacījis: neviens jūsu vidū nedrīkst ēst asinis! Arī svešinieks, kas mīt jūsu vidū, nedrīkst ēst asinis!
13 Un ikkatram no Israēla bērniem un no svešiniekiem, kas mīt jūsu vidū un medī kādu meža zvēru vai putnu, ko var ēst, tam būs viņa asinis izliet un apraust ar zemi.
14 Jo tā ir ar ikvienas miesas dvēseli - viņas asinis ir viņas dvēsele, tāpēc Es arī esmu sacījis Israēla bērniem: jebkuras dzīvas būtnes asinis ir aizliegts ēst, jo ikvienas miesas dvēsele ir viņas asinīs; ikviens, kas tās ēd, tiks iznīcināts.

<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 34016