atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Meinarda dienas dievkalpojums 14.08.
priest
Iesūtīts: 2007.08.15 11:15:04
atvēru jaunu tēmu priviliģēto teritorijā, lūdzu ieskatieties
AutorsZiņas teksts
priest
# Iesūtīts: 2007.08.15 11:27:25
man sakrājies ...
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.08.15 11:37:41
cik zinu, Bitānam kādu laiku atpakaļ bija nopietna doma par konvertēšanos pareizticībā.... augļi ir redzami!!!
cik zinu, Vanagam(pirms kļuva par bīskapu) bija nopietna doma konvertēties katolicismā.... augļi ir redzami!!!

p.s. visu cieņu šiem abiem Dieva kalpiem, bet fakti paliek fakti...
kaut..
# Labojis kaut..: 2007.08.15 11:41:04
Mazā Romas Sv.Pētera bazelika Vecrīgas centrā - Rīgas Doms, kur darbadienās ieejas biļete jāpērk, ja cenšas ieskatīties baznīcā, tante nelaipni uzbrēc, biļete jāpērk, pat draudzes loceklim, nerunājot par citu LELB draudžu locekļiem un daža tūristu grāmatu cena ir 2,5x lielāka kā grāmtnīcā...

un man ar dodas jautājums, cik kristīgi ir Menarda dienu svinēšana??? Vai tad senie latvieši necentās nomazgāt kritību pēcāk Daugavā, jo tika kritīti bez ticības??!!

p.s. nuja.. komentāri pazuduši.. tagad točna izskatās, ka man nekādu zināšanu un sajēgas naf...
Jāni B. un ko Jūs darījāt pagāsāja nedēļā?
par liturģiju kļūdaties, tāpat kā par citām lietām...
savu attieksmi pret liturģiju paudu šite: http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=3&id=323&start=2
Jānis_Bitāns
# Iesūtīts: 2007.08.15 12:25:43
kaut..
Kas tev par zināšanām!
Būs vien jāatstāj Tevi nezinīšos, līdz šim brīdim neesmu to apcerējis. Par augļiem runājot, tev ir pretenzijas pret liturģiski izglītotu un kuplu draudzi? Ikdienas dievkalpojumi un stundu lūgšanas ir kas tāds no kā luterānim vajadzētu vairīties? Kas īsti tie ir par faktiem, kuru dēļ tukšu nemiera toni uzturi?
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 9499