atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Velna apsēsts kristietis?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.08.08 22:05:33
Vai var būt kristietis, kurš ir arī ļauno garu apsēsts? Vai arī kristietis vienkārši piedzīvo uzbrukumus no ārpuses?
Otrs jautājums - vai būtu nepieciešama dzimtas sakņu dziedināšana un pie kā griezties pēc palīdzības. Mūsu ģimenē abas vecāsmammas nodarbojās ar zīlēšanu un arī pūšļošanu. Visu laiku esmu dzīvojusi pārleicībā, ka kristībās esmu kļuvusi jauns radījums Kristū, tāpat arī mani bērni. Ka kristību brīdī arī visi mošķi no manis un no manas pagātnes tika padzīti. Kā ir ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.12 14:26:01
Vai neesat jau izrunājuši šo aplamo RKB praksi? Jaunu diskusiju diez vai ir vērts sākt, bet attiecībā uz šo, atgādinu ka VV tēma bija cita.
danar
# Iesūtīts: 2010.08.12 14:27:50
Papucs
Bet ka tad cilveks atgriezisies ja neies pie greksudzes un nesanems Vakaredienu?
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.12 14:30:31
danar
Nu vot! Uzprasi VaiduVairai, kā viņa līdz šim ir tikusi galā.
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.12 17:25:16
Šerpais Ancis
Bet vai tad Pāvils pats, sakot "Bet pārējiem saku es, ne Tas Kungs", nenostāda šo 1.Kor. vēstules daļu ārpus Rakstiem kā Dieva vārdam?
Šerpais Ancis
# Labojis Šerpais Ancis: 2010.08.13 09:43:15
Papucs
2010.08.12 14:21:33

Labi, ir situācijas ar atkārtotām laulībām, bet kā ir ar tām, kur laulātais ir bijis pirmais un vienīgais (gan kā laulātais, gan seksuālais partneris), taču tā ir civillaulība. Viens no viņiem atgriežas un ko - pēc, piem., 30 gadu laulības tagad sacīt, viss, es ar tevi vairs vienu gultu nedalīšu, kamēr tu neatgriezīsies? Manuprāt, tas ir vairāk kā absurdi, jo tie, kas guļ kopā, ir viena miesa, jā, civillaulātie apdalījuši paši sevi, liedzot savai savienībai Dieva svētību un apsardzību, taču tā arī ir laulība.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.13 13:41:15
Te taa komeedija sanaak... ja Dieva griba ir taada, kaada ir RKB griba, tad es noteikti pierakstos ateistos... negribu TAADU Dievu paziit!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 4509