atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Velna apsēsts kristietis?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.08.08 22:05:33
Vai var būt kristietis, kurš ir arī ļauno garu apsēsts? Vai arī kristietis vienkārši piedzīvo uzbrukumus no ārpuses?
Otrs jautājums - vai būtu nepieciešama dzimtas sakņu dziedināšana un pie kā griezties pēc palīdzības. Mūsu ģimenē abas vecāsmammas nodarbojās ar zīlēšanu un arī pūšļošanu. Visu laiku esmu dzīvojusi pārleicībā, ka kristībās esmu kļuvusi jauns radījums Kristū, tāpat arī mani bērni. Ka kristību brīdī arī visi mošķi no manis un no manas pagātnes tika padzīti. Kā ir ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Šerpais Ancis
# Iesūtīts: 2010.08.11 11:19:36
-Jona-
var vai nevar kristietis atkrist no Kristus pēc kristībām. jā vai nē.

Jā, var atkrist! To Svētie Raksti arī atrunā:
"Jo, ja mēs pēc patiesības atziņas saņemšanas tīši grēkojam, tad neatliek vairs upuris par grēkiem, bet gan briesmīga tiesas gaidīšana un uguns karstums, kas aprīs pretiniekus. Kas pārkāpis Mozus bauslību, tas mirst bez žēlošanas, diviem vai trīs lieciniekiem liecinot. Cik gan smagāku sodu, jūs domājat, pelnīs tas, kas Dieva Dēlu minis kājām un derības asinis, ar ko viņš svētīts, turējis par nesvētām un žēlastības Garu nievājis." Ebr.10:26-29
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.11 11:24:57
Šerpais Ancis

ir jau vēl pāris, brīnumskaidri visu atrunājošas, vietas:

20 Jo, ja tie, kas pasaules gānekļiem mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus atziņā izbēguši, bet tanīs atkal iepīti, zaudē cīņu, tad viņu gals ir kļuvis ļaunāks nekā viņu sākums.
21 Jo labāk viņiem būtu bijis, kad tie nebūtu atzinuši taisnības ceļu, nekā pie atziņas nākušiem nogriezties no viņiem uzticētā svētā baušļa.
22 Bet viņiem ir noticis pēc sakāmā vārda patiesības: suns atgriežas pie sava paša vēmekļa, kā arī: cūka mazgājusies atkal vārtās dubļos.
/2.Pēt.2/

Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 11:28:12
-Jona-
Vai Tev arī interesē, ko vari darīt, lai atgrieztos pie Kristus?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.11 11:32:15
Aivars

gribi par to parunāt? sāc jaunu tēmu.
pagaidām neesi atbildējis uz elementāru jautājumu.



Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 11:41:11
Papucs
Redzi, vienmēr ir labi noskaidrot, kādēļ cilvēks jautā to, ko viņš jautā. Un atbilde uz problēmu ne vienmēr ir atbilde uz uzdoto jautājumu. Konkrētais gadījums ir īpaši specifisks.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 11:51:06
Papucs
Kļūdies. Neuztraucies!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.11 11:51:19
Aivars

nus, apriori pestīto neliešu loža ir viena tāda, tieši šim forumam raksturīga specifika - nu slapstās un slapstās ap šo vēmekli nemitīgi!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 12:02:43
Beztēmu beigt!
Aitiņa(katole)
# Iesūtīts: 2010.08.11 12:40:48
un par ko tad strīdamies? man gan nav daudz laiks piedalīties, bet labprāt sniegšu kaut nelielu palīdzību kopējā pasākumā.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 12:44:17
Aitiņa(katole)
Strīdēties un visādus vecu laiku VB personāžus palamāt te dažs labs māk, bet labāk izstāsti, kā tu iedrošinātu kristīgu cilvēku, lai tas mazāk baidās no apsēstības, bet vairāk tic uz Kristu.
Aitiņa(katole)
# Labojis Aitiņa(katole): 2010.08.11 12:48:05
Aivars
ai, tas ir plašs temats. atnāc trešdien uz Sv.Sebastiana māju, uz lūgšanām, tur varam par to parunāt, palūgties, lai Dievs apgaismo. ja kādu tas patiešām interesē, iesaku iziet "Pretstraumes" lekcijas. u.tt.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 12:52:55
Aitiņa(katole)
Nekur neiešu. Man jautājumu nav. Bet temats ir par to, ko dažs negrib saprast.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 12:53:52
Ctulhu
Šamanisti un pārējie pesteļi
Aitiņa(katole)
# Labojis Aitiņa(katole): 2010.08.11 12:55:44
Aivars
cilvēkam, kuram nav jautājumu, nav arī atbildes. dzīvo vesels!
un neuzspied savu saprašanu tiem, kas domā savādāk.
tas tā nesmuki sanāk. kā smadzeņu skalošana.

ja runājam par diskusijas tematu, tad mums ar VV ir privāta sarakste un šī tēma būtībā ir sevi izsmēlusi. vari dzēst, likvidēt, koriģēt, kā vien vēlies.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.11 12:57:23
Aivars
kā tu iedrošinātu kristīgu cilvēku, lai tas mazāk baidās no apsēstības, bet vairāk tic uz Kristu
Tikai norādot, ka neviena apsēstība, lai ko mēs ar to saprastu, ticīgam cilvēkam nav bīstama Kristus klātbūtnes dēļ, bet uzticēšanās visādiem vilkiem avju drānās gan var būt bīstama, kaut gan atkal jau agrāk vai vēlāk Kristus mums atklās patiesību un aizvedīs prom no maldu sējējiem.
Saku to no pieredzes, un drošības pēc iesaku neuzticēties vispār nevienam cilvēkam, iekāms viņš nav pārbaudīts no visām pusēm.
Uzticēties tikai, vienīgi, nepastarpināti un personīgi Dievam!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 12:58:02
Aitiņa(katole)
Tad tu tomēr uzskati, ka Dievs nespēj kristieti no apsēstības pasargāt?
Aitiņa(katole)
# Iesūtīts: 2010.08.11 13:00:45
Aivars
ko es uzskatu, to es uzskatu. man nav vēlmes virspus;eji runāt par ļoti dziļām un komplicētām lietām. tas nav vajadzīgs, cilvēki, kuriem ir nepieciešama palīdzība, to atradīs ar Dieva palīdzību, par to es nešaubos.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.11 13:01:28
VaiduVaira Visu laiku esmu dzīvojusi pārleicībā, ka kristībās esmu kļuvusi jauns radījums Kristū, tāpat arī mani bērni. Ka kristību brīdī arī visi mošķi no manis un no manas pagātnes tika padzīti. Kā ir ko?


vislabāk paklausīt jau JKristītājam/atgriezties no visām nešķīstībām vēl pirms tuvošanās Tam Kungam (uzreiz un pilnībā tas gan neizdosies). resp., lai tā būtu max skaidra, nepārprotama manas brīvās gribas izpausme.
(bet dzimtas sakņu dziedināšana, kā jau te teica - vislabāk pie priesteriem)
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.11 13:02:56
VaiduVaira

ko ar to gribu teikt - es jebkurā laikā varu sirsnīgi lūgt: nāc palīgā Kungs, izmēz visus tos vecos skeletus! bet - es nevaru aicināt Jēzu mīļi piesēst uz šiem skeletiem...

par pagātni viss pareizi, bet tālāk tad šaurā, ērkšķainā taka vai platais ceļš. vai nu - vai nu.
Aitiņa(katole)
# Iesūtīts: 2010.08.11 13:03:31
Papucs
lai Dieva miers ar tevi.
es tikai gribu atgādināt, kristieši ir sadraudzībā... un viens nereti nav karotājs. bet izvēle katram drīkst būt pašam sava. es nevēlos kādam dot receptes.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 9374