atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Velna apsēsts kristietis?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.08.08 22:05:33
Vai var būt kristietis, kurš ir arī ļauno garu apsēsts? Vai arī kristietis vienkārši piedzīvo uzbrukumus no ārpuses?
Otrs jautājums - vai būtu nepieciešama dzimtas sakņu dziedināšana un pie kā griezties pēc palīdzības. Mūsu ģimenē abas vecāsmammas nodarbojās ar zīlēšanu un arī pūšļošanu. Visu laiku esmu dzīvojusi pārleicībā, ka kristībās esmu kļuvusi jauns radījums Kristū, tāpat arī mani bērni. Ka kristību brīdī arī visi mošķi no manis un no manas pagātnes tika padzīti. Kā ir ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.10 15:08:29
ziņkārīgā [78.84.24.79]
Nu tā kā nevajadzētu būt gan, ja viņš tiešām ir kristīts un ar Kristu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.10 21:21:02
Trilo, tak manis peec piniet un taisiet savas definiicijas un savus ticiibas artikulus... Es tik nekaadiigi nesaprotu, kaads shai jaukajai metafiziskajai fizkultuurai un religjiskajai fantastikai ir sakars ar Kristus Apustulisko maaciibu?

Taakaa shaads sakars ir tikai nu taa... deklaratiivs... tad arii par paaraak nopietniem juusu subjektiivaas definiicijas un "kaartiibas" jau njemt nevar...

Gan jau ka filateelistiem arii ir savas direktiivas un definiicijas Kristus teica, ka vinja Vaards buus tas, kas spriediis tiesu... ne Paavesta sacereejumi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.10 22:04:50
Trilo, nuja... tak, ja saprashana ir, tad pienjemt dajebko pat pazemiibaa nesanaak... taapee jau noraidaam mulkjiibas.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.08.11 09:24:40
Trilobīte, Jošs Mulders savos izteicienos vēl ir maigs un iecietīgs, viens otrs luterānis Tev pateiktu skaidri, ka Rkb ir antikristīgs kults, kuru vada antikrists.

Vispār tā ir liela nekonsekvence, ka reliģiska organizācija, kura oficiālos dokumentos ir pasludinājusi universālu ( iespējamu ārpus Kristus ) pestīšanas doktrīnu, kuru bez kādas matu skaldīšanas var saukt par anti kristīgu, tā satraucas, ka kāds saskaņā ar tās likumiem necienīgais ( bet saskaņā ar Rakstiem - cienīgs ) saņemtu Sv.Komūniju.
Jo, ja jau reiz jebkurš var iemantot pestīšanu, ja savā N. ir godīgs ( tikai tādā gadījumā pati Rkb savā kristīgās mācības variantā nav godīga pret Kristu, nostājoties pret Viņa vārdiem ) , tad kāpēc apgrūtināt pašus katoļus.
Un tikai laimīgas nekonsekvences dēļ mēs varam Rkb blakus šīm nekristīgajām iezīmēm saskatīt arī baznīcas ( jeb , precīzāk, ekleziālas kopienas ) pazīmes.


-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:10:10
indriķis (labs) ir liela nekonsekvence, ka reliģiska organizācija, kura oficiālos dokumentos ir pasludinājusi universālu ( iespējamu ārpus Kristus ) pestīšanas doktrīnu, kuru bez kādas matu skaldīšanas var saukt par anti kristīgu...


tad esi pats konsekvents un neaizmirsti antikristiem piepulcināt Baznīcas Svētos, sv. Augustīnu ieskaitot
( bija jau varen plaša tēma http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=3045)

un pie reizes pašu Jēzu

20 Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.
21 Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs! - ieies Debesu valstībā, bet tas, kas dara Mana Debesu Tēva prātu.
23 ... eita nost no Manis, jūs ļauna darītāji.
/Mt.7/
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:15:03
ziņkārīgā [78.84.24.79] ko tad luterāņi domā par to, ka kristietim (kristītam, draudzē) var būt ļauns gars?
Aivars Nu tā kā nevajadzētu būt gan, ja viņš tiešām ir kristīts un ar Kristu.

kopš kura laika kristība atceļ tālākos cilvēka brīvās gribas izpaudumus (iespēju pēc patikas grēkot pēc kristības saņemšanas)??
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.08.11 10:19:48
-Jona-
Baznīcas svētie ir baznīcas svētie, proti, Kristum ticīgie un tas, ka viņi kādā savā atziņā ( kas neattiecas uz pestīšanas pamatu - mācību par Dievu un Kristu, kurā maldoties, viņi pavisam noteikti vairs nebūtu baznīcas svētie ) ir domājuši savādāk, neapdraud viņu pestīšanu.
Garīga problēma rodas, ja Svētajiem Rakstiem pavisam konkrēti neatbilstošu mācību ieceļ autoritatīvas baznīcas mācības godā, ar to aizstājot Dieva paša Vārdus.
Teiksim tā - Kristus pavēl pasludināt Evaņģēliju visai radībai, bet cilvēki to aizstāj ar vēsti, ka šī radība jau tāpat ir pestīta un bez kāda Evaņģēlija.
Sanāk cits evaņģēlijs, evaņģēlijs par pestīšanu caur ( pat neticīga cilvēka ) darbiem, kas ir absolūtā pretrunā ar Kristus Evaņģēliju. Un šajā slazdā Rkb ir iekritusi.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:22:58
-Jona-
Kopš kura laika cilvēku, kurš ir ar Kristu , velns var izraut no Kristus rokas un apsēst?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:25:46
indriķis (labs) Esi gudrs kā čūska un bez viltus kā balodis! Neuzkurini lieki to personu aizvainošanos, kas jau ir aizkurinātas
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.11 10:28:19
indriķis

tb kaut kur maldīgais Sv. Augustīns un nemaldīgais Indriķis!


Aivars Kopš kura laika cilvēku, kurš ir ar Kristu , velns var izraut no Kristus rokas un apsēst?

nu mandomāt, kā minimums, kopš Jūdas laikiem?
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.08.11 10:32:16
Aivar, lai viņi deg, kā dziesmā dzied. .
Cik var ākstīties par luturiem kā herētiķiem ( piekrītot, ka viens segments tādu jau ir noteikti, bet mūsu baznīcas ticības apliecības ir ortodoksas, atšķirībā no Rkb ) , pašiem kā baznīcai apliecinot tāāādu herēzi, kas noārda visu pestīšanas pamatu.
-Jona- , Svētais Augustīns ir arī tāpēc mācījis Baznīcu,
lai nabaga grēciniekam Indriķim būtu vieglāk nenomaldīties.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:32:21
-Jona-
Padomā, vai atkrišana no Kristus tomēr ir tas pats, kā Kristum nodevušamies kristieša apsēšana!
Jāņa 10:27 Manas avis dzird Manu balsi, Es tās pazīstu, un viņas Man seko.
28 Un Es tām dodu mūžīgo dzīvību, un viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no Manas rokas.
29 Mans Tēvs, kas Man tās devis, ir lielāks par visiem, un neviens neko nevar izraut no Tēva rokas.
30 Es un Tēvs, mēs esam viens."


(Tiesa, Tev jau Sancta Scriptura parasti nav arguments)
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.08.11 10:35:41
-Jona-

Tad jau Kristus meloja, sakot :
Janja 10:29 Mans Tēvs, kas Man tās devis, ir lielāks par visiem, un neviens neko nevar izraut no Tēva rokas.
30 Es un Tēvs, mēs esam viens."

Savukaart par Juudasu ir dota lieciiba:

Jan 10:64 Bet ir kādi jūsu starpā, kas netic." Jo Jēzus no paša sākuma zināja, kas ir tie, kas netic, un kas ir tas, kas Viņu nodos."

Nevar buut ar Kristu bez ticiibas...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.11 10:38:55
Aivars vai atkrišana no Kristus tomēr ir tas pats, kā Kristum nodevušamies kristieša apsēšana!

mana iebilde gan attiecās uz kristībām - var vai nevar kristietis atkrist pēc kristībām (ļaušanās ļaunumam jau tā pati atkrišana vien ir)
tad, Aivarprāt, nevar?

atgādinu:

Aivars Nu tā kā nevajadzētu būt gan, ja viņš tiešām ir kristīts un ar Kristu.

Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:41:13
-Jona-
Turpmāk izlasi teikumu līdz galam pirms sāc strīdus!
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:44:48
Aivars

ko es neizlasīju līdz galam?
var vai nevar kristietis atkrist no Kristus pēc kristībām - tāds ir tas jautājums. vai nē.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:48:20
Jošs Mulders
Savukaart par Juudasu ir dota lieciiba:
Jan 10:64 Bet ir kādi jūsu starpā, kas netic." Jo Jēzus no paša sākuma zināja, kas ir tie, kas netic, un kas ir tas, kas Viņu nodos."
Nevar buut ar Kristu bez ticiibas...


Tu pats saprati savu domu?
Tieši par to jau arī runa, ka Jēzus jau tagad lieliski zina visus tos teologus, mācītājus, ļauno garu izdzinējus un vienkārši "kristiešus" kuri gan ir kristīti, bet nekad nav bijuši kopā ar Kristu!
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:50:07
Tu izlasīji teikumu līdz galam? JĀ vai NĒ?
Zini, lai Tev laba veselība! Bet nu vienu gan šai sakarā ieteikšu - kādreiz padomā, vai nav vērts vispirms papētīt kontekstus, un lieki nemulsināt cilvēkus, kas, kā Vaidu Vairas gadījumā redzams (vismaz dažiem) ir kristīgi cilvēki, kas bīstās no apsēstībām nevis taustās cik tālu drīkst atkrist no Kristus.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.08.11 10:54:00
Aivars
Par VaiduVairu viss ir skaidrs - ja kristīts cilvēks vēlās un domā būt ar Kristu, tad tiešām neviens cits gars nevar būt spēcīgāks!
Mēs te vairāk aizpeldējām uz tiem, kuri lieliski paši apzinās, kam tie īstenībā kalpo, kaut gan vārdos apliecina Kristu.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.11 10:54:47
Aivars

mana iebilde attiecās uz pavisam cita cilvēka (ziņkārīgās) jautājumu, nu tad varbūt tiešām nemulsini viņu?
atbildi skaidri un gaiši:

var vai nevar kristietis atkrist no Kristus pēc kristībām. vai nē.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 2321