atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Velna apsēsts kristietis?
VaiduVaira
Iesūtīts: 2010.08.08 22:05:33
Vai var būt kristietis, kurš ir arī ļauno garu apsēsts? Vai arī kristietis vienkārši piedzīvo uzbrukumus no ārpuses?
Otrs jautājums - vai būtu nepieciešama dzimtas sakņu dziedināšana un pie kā griezties pēc palīdzības. Mūsu ģimenē abas vecāsmammas nodarbojās ar zīlēšanu un arī pūšļošanu. Visu laiku esmu dzīvojusi pārleicībā, ka kristībās esmu kļuvusi jauns radījums Kristū, tāpat arī mani bērni. Ka kristību brīdī arī visi mošķi no manis un no manas pagātnes tika padzīti. Kā ir ko?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
VaiduVaira
# Labojis VaiduVaira: 2010.08.08 22:05:53
Vai palīdzēsiet ar padomu? Tēma tikai kristiešiem.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.08.08 22:31:20
VaiduVaira hočeš žīķ umej verķetsa...
godwit
# Iesūtīts: 2010.08.08 23:55:52
VaiduVaira
Ja esi luterāne, tad vari vērsties pie māc. Viestura Pirro.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.09 00:00:44
VaiduVaira... Kristetiiiba ir kaa augsne, kuraa tiek ieseeta seekla... tas ko tu ar sho seeklu dari... ir daudzejaadaa zinjaa atkariigs no tevis pashas... jo ja nelaistiisi, nebarosi, nekopsi... tad pat labaa augsnee seeta seekla var sapuut un noniikt...

Taakaa - Kristiiba ir saakums... bet tur kur Kristus paveel kristiit, vinjsh paveel arii maaciit... vai tu pati un tavi beerni tiek maaciiti Dieva Vaardos? Uz dievkalpojumiem ejat, sakramentu sanjemat, greekus suudzat... ikdienaa dziivojat kristiigaa miilestiibaa?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.09 09:44:27
VaiduVaira
Klau, skatoties uz abiem Taviem jautājumiem, nākas vaicāt, - Vai Tev tiešām šķiet, ka esi apsēsta? Vai arī kāds Tev cenšas iegalvot, ka ar Kristību nepietiek, un vēl kaut kas ir jādara zīlējošo vecmāmiņu dēļ?
Ja vecmāmiņas vēl pa zemes virsu staigā, nu pamēģini aprunāties un pie Kristus vest. Tā varētu būt vienīgā jēgpilnā sakņu dziedināšana. Ja tas vairs nav iespējams, raugies vairāk uz Kristu Krustāsisto, kurš VISUS grēkus ir uz Sevi ņēmis, lai Tu un arī Tavi bērni varētu būt jauni radījumi Kristū
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 11:21:14
godwit Nē, es katole.
Jošs Mulders Uz dievkalpojumiem ejam, sakramentu nedrīkstu saņemt, jo nav baznīcas laulību , līdz ar to arī pie grēksūdzes nē. Līdz ar to grēksūdze pamatā ir mana personīgā ikdienas lūgšanas iesākot. Nu ikdiena, kā jau parastam kristietim - izpratne par to ka mīlestībai pret tuvāko jāizpaužas darbībā, lūgt par ienaidniekiem un piedot. Klūpot un krītot zinies, un lasot piemēram Pāvila vai Jāņa vēstules, saprast, ka es nekad nevarēšu būt tāda, un pat dziļi iekšienē negribot būt tik svētai Nu ja, un tad ir prieks par Kristus upuri un to, ka esmu starp izredzētajiem.
Aivars Es nezinu kā varētu izpausties apsēstība. Un sāku šaubīties dēļ vakardienas sarunas ar tuvu cilvēku (arī kristieti). Par neveiksmēm, kas vajā mūsu dzimtu, ka šis cilvēks saņēmis tādu atklāsmi, ka visa ļaunuma sakne ir gars, kurš nāk caur omes zīlēšanu.
Es jau saprotu, ka vajag savā draudzē par šo vaicāt, bet līdz nākamsvētdienai tik ilgi jāgaida, un esmu nepacietīga, tā nu nācu pēc padoma šeit.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.09 11:30:11
VaiduVaira
Mjā, nu žēl, ka jums draudzē Sv. Vakarēdiens top liegts.
Tikai joprojām nesaprotu - vai ome turpina pesteļot?
Neielogojies [78.84.202.154]
# Iesūtīts: 2010.08.09 11:40:03
VaiduVaira Cilvēks saņēmis atklāsmi... tu saki. Nu es teikšu tā, ka es šo atklāsmi vispirms apšaubīt un tad pārbaudītu. Daudzkārt ir nācies dzirdēt, ka cilvēki par atklāsmēm sauc domas kas viņiem iešaujas prātā. Un ak vai, kas tik mums grēciniekiem prātā nenāk!
godwit
# Iesūtīts: 2010.08.09 11:43:33
VaiduVaira
Ja tu esi katoliete, tad pazemīgi seko savas konfesijas prasībām. Salaulājieties un ejiet pie sv. sakramenta. Katoļu priesteri dzimtas koka dziedināšanas jautājumos ir zinošāki par luterāņu mācītājiem. Runā par to ar savu priesteri.
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 11:53:20
Aivars nē, neturpina.Viena no omēm jau sen zem zemes - viņa savas ,,zināšanas`` nodeva tālāk vienai no manām māsīcām, otra ome pavisam vārga (bet vārdos vēl itin šerpa) dzīvo pie manas mammas. Nepesteļo, bet vārdos izsaka visādus ,,novēlējumus`` .
Par vakarēdienu tā nu ir - lūdzu, lai vīrs piekrīt baznīcas laulībām.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.09 12:01:01
VaiduVaira
Nu tad varbūt par dzīvo omi jāaizlūdz un kristīgi jāparūpējas. Tam,kas ir Kristus rokās, visādi `novēlējumi` jau neko neiespēs nodarīt
Bet Vakarēdienu gan kaut kā vajadzētu sākt baudīt
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 12:01:56
godwit Paldies par padomu - tādu virzienu arī uzņemšu
godwit
# Iesūtīts: 2010.08.09 12:02:49
VaiduVaira
Meklē citu vīru, kas bīstās Dievu! Tas tā, pus pa jokam, pus pa īstam. Vispār tā ir traģiska situācija, ka ticīga sieva nevar saņemt sakarmentus dēļ neticīga vīra. Atkal ieteikšu, pus pa jokam, pus pa īstam: nāc pie luterāņiem.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.09 12:04:43
godwit
Klau, nenodarbojies ar ģimenes postīšanu! Pietiek jau, ka daži priesteri ar to nodarbojas
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 12:21:45
godwit Pati vien jau šo putru ievārīju - tagad ar Dieva palīdzību jāizstrebj. Es vienbrīd arī domāju pāriet pie luterāņiem, bet pirms gada pārgāju uz citu katoļu draudzi, kuru nu saucu par savu un kurā ir sajūta, ka jāiesakņojas. Un tā nu rīkošos pēc Tevis teiktā ,,pazemīgi seko savas konfesijas prasībām``. Jo šī situācija jau principā ir manas iepriekšējās grēcīgās dzīves sekas.

Neielogojies [78.84.202.154] Tā jau arī var būt. Ja kāds brālis ,vai māsa saņem atklāsme, kura attiecās uz mani, vajadzētu būt kaut aptuvenai atklāsmei arī man pašai?
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 12:30:48
Trilobīte kur jāiet? Vai arī bērnus ņemt līdzi?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.09 12:43:46
Trilobīte

eksorcisma seanss? uuuuh! cikos??
VaiduVaira
# Iesūtīts: 2010.08.09 13:22:47
Trilobīte meklēju Alberta draudzes mājas lapā kādu papildus infu par t. Rufusa vadītajām rekolekcijām, bet neatradu. Tā nu atkal jautāšu šeit - no citas katoļu draudzes arī var piedalīties, ja? Un cikos sākums un vai iepriekš jāpiesakās?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.09 13:59:33
Trilobīte

vai tad es smejos? es tikai gribu klātienē pavērot ļaunā gara izdzīšanu
Šerpais Ancis
# Iesūtīts: 2010.08.09 14:04:36
pich_
Kad pavēro, nemaz vairs smiekli nenāk. Lai gan - dažam nenāktu par sliktu, lai beidzot kādas lietas sāktu uztvert nopietni.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 174 , pavisam kopa bijuši: 11871