atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?
incognito
Iesūtīts: 2010.08.03 20:15:32
Ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:33:24
pich_
Zini, nupat tu man atgādināji vienu aņuku, par lauku papu, kas saticis ciema dakteri par sievas uztveres spējām pasūdzās.
Dakteris iesaka vispirms dzirdi pārbaudīt.
Un tālāk jau seko sievas dzirdes pārbaudes eksperiments mājas apstākļos, kas noslēdzas ar sievas uzrunu savam puskurlajam laulenim "Vecais, es tev piekto reizi jau saku..."
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:34:47
Aivars

vismaz sieva pacentās un uzrunāja
Zive.
# Labojis Zive.: 2010.08.04 16:36:12
pich_ Tas teksts par valodām ir skaists klasisks cthuthisms
Bet par tēmu runājot, acīmredzot, Dievs apšauba šādas metodes efektivitāti. Bībelē ar kaut kur bija moments, kur viens šmucīgi nodzīvojis lūdzās Dievam, lai ļauj apukaļ aiziet pie savējiem un pabrīdināt, ka ziepes būs. Uz ko Dievs atbildēja, ka nav jēgas, nebūs rezultāta. Vot dummi, es šitā interneta Bībelē, bez papīra šķirstīšanas neatradīšu to vietu
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.08.04 16:38:07
Gnidrologs
Acīmredzot viņiem kādas epifānijas/vīzijas notiek un tas viņus saliec. Laikam tieši to sagaida pich_.

Sāku ticēt apzinātā vecumā, mani kristīja 26 gadu vecumā. Nekādas vīzijas u.tml. zīmes nav bijušas.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:38:35
pich_
Gan jau arī Tu sadzirdēsi!
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:38:58
Zive.

lai jau...

tu zini, ka Dievs ir?
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:39:06
Gnidrologs ok, es biš pa daudz muldos. Doma tāda, ka viņam cik es zinu nekādas vīzijas nav rādījušās. Es domāju vīzijas vispār nav ļoti izplatīta parādība.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:39:57
pich_ jo ticēju Dievam un ticēju, ka Viņš ir īsts

man tevi tomēr jāapbēdina, tā vēl nepavisam nav Ticība, kuras vārdā tad nu ar mums notiktos viss, ko vien mēs Tēvam lūdzam.

mazticīgiem Kungs ar zīmēm īpaši neskopojas, palutina
piemēram?


no kurienes tik paģērošs tonis? - it kā kāds būtu tev ko parādā.
izdari pats vispirms minimumu, izlasi kārtīgi Bībeli, iepazīsti citu kristiešu liecības (bet tādu i-netā ir milzums!), tad arī uzzināsi piemērus.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:40:01
Aivars

es zinu- ja labi pacentīšos un pamatīgi strādāšu ar sevi, tad esmu drošs, ka dzirdēšu balsis. tici?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:42:03
-Jona-
no kurienes tik paģērošs tonis?

jo tevis teiktais "mazticīgiem Kungs ar zīmēm īpaši neskopojas, palutina" bija apgalvojuma formā. saprotu, ka tev ir kādi piemēri, ja jau tik droši apgalvo (neticās, ka tu melotu...)
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:44:19
Gnidrologs
Vispirms intelektuāla rakstura atziņa (vispārīga + personīgās vēstures kontekstā), papildus tam vienkārši nešaubīga rīcība, dodoties uz Baznīcu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:45:10
pich_
Nē! Un tas arī nav vajadzīgs.
Vienkārši paklusē, kad Viņš pats sāk runāt, un klausies
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:49:15
pich_ Es nezinu. Bet kā tur bija - ticība ir stipra paļaušanās uz neredzamām lietām? Es neesmu redzējusi Dievu, Viņš ar mani nav runājis tiešā tekstā. Bet man ir stipra pārliecība, ka Viņš ir. Un es zinu kā atšķiras mana dzīve, kad es dzīvoju pa svojemu, nesaskaņojot ar Viņu un nekomunicējot ar Viņu un otrādi. Man ir bijuši dažādi posmi manā dzīvē, bet priekš sevis es esmu tikusi skaidrībā ar to, kas un kāpēc ir bijis. Esmu sapratus, kāpēc savulaik esmu attālinājusies no Dieva.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:49:16
pich_

internets pilns, jau teicu. gaidi pilnīgi visu uz paplātītes? galdiņ klājies?
bet tad vismaz nevajadzēja likt tēmu
Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:56:19
Zive.
man ir stipra pārliecība, ka Viņš ir

kāds ir pamats tavai pārliecībai?

-Jona-
bet tad vismaz nevajadzēja likt tēmu
Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?


bet es tā arī neesmu sapratis, kas tad man ir jādara? liecības esmu atlasījies internetā. visu ko esmu lasījis, bet Dievs kā neatklājas, tā neatklājas... pat nedod ne mazāko mājienu, ka viņš vispār eksistē
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:58:55
robis [134.2.165.4]
Tavs stāstītais noteikti uzjautrinās masiku vai Gnidrologu par cēloņu - seku sakarībām

tā īsti nav. Par zivi es neuzjautrinos, jo kopš VB laikiem viņu cienu.
Simpātiska meitene, pie kam drosmīgi, vaļsirdīgi un humāni reiz atbildēja uz diezgan nejauku masika provokāciju, kur masiks modificēja GrēkuPlūdu stāstu, atstājot katra paša ziņā dažus lēmumus, kurus orģinālajā stāstījumā uzņēmās Dievs ij pat nedeva iespēju izvēleties...

Protams, masiks tīri cilvēcīgi saprot visādu sagadīšanos un sadzīves procesu nemitoloģisko dabu, taču.... ja cilvēkam akurāt ir labāk, ja viņš uzskata ka visa pasaule pēc Dieva pavēles griežas ap viņu... nu lai jau uzskata, ja tas netraucē citiem dzīvot un pašam kaut mazdruciņ ir labāk no tā...
Un zivs nu ir tā, kura ne tikai netraucē, bet pie iespējas palīdz ar darbiem. tāpēc masikam pat prātā nenāk par viņu smieties vai nepamatoti spārdīt...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.08.04 17:05:11
pich_

kā palika ar to grēksūdzi? tāda nekaitētu jebkurā gadījumā.

pat nedod ne mazāko mājienu, ka viņš vispār eksistē

nūu... priekš tam gan būtu jāpietiek ar veselo saprātu.... uzzinot kaut vai par tādu lietu dabā kā zelta griezums.
ja neesi ne agnostiķis, tad nudien padomu grūti dot, tb skaidrot pilnīgi acīmredzamas lietas.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 17:08:20
-Jona-

priekškam man grēksūdzi, ja man nav, kam atskaitīties par saviem grēkiem?
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 17:08:47
pich_
Absolūti subjektīvs. Personīgi nepierādāmi novērojumi. Daļēji arī emocionālā līmenī. Vienvārdsakot nekas, kas varētu noderēt Tev...
masiks [212.93.96.2]
Nu Tu tak esi riktīgs lapočka

ja viņš uzskata ka visa pasaule pēc Dieva pavēles griežas ap viņu...

Nu klausies, tik traki ar mani tomēr nav Mana doma ir tāda, ka ir ar mani nesaistītas notikumu virknes un man ir iespēja viņās vai nu iesaistīties vai izvairīties. Nu un protams var gadīties kādi nelieli skaisti bonusiņi.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.04 17:09:58
Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?
labs jautājums. Der atbildēt arī uz tādu:
Kas Dievam jādara, lai Cilvēks viņam atklātos?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 113 , pavisam kopa bijuši: 804