atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?
incognito
Iesūtīts: 2010.08.03 20:15:32
Ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
robis [134.2.165.4]
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:13:53
Zive. Tavs stāstītais noteikti uzjautrinās masiku vai Gnidrologu par cēloņu - seku sakarībām
pich_vispirms es gribu vismaz KAUT KO ieraudzīt/sajust/dzirdēt (Dievu, garu, velnu, eņģeli, rūķi, unikornu- vienalga). tad arī domāšu. līdz šim nekas tāds nav noticis. svaigākais Budas iemiesojums - šiem Buda iemiesojas ik pa laikam, šamā iemiesojumu nāk arī ļautiņi pielūgt. iečeko, varbūt noder!
http://tv.delfi.lv/?showvid=Q1hal74E
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:16:55
robis [134.2.165.4]

puika gan neizskatījās pēc tāda, kas pusgadu nav ēdis... varbūt labāk tādus tomēr pie ārsta aizvest?
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.08.04 15:39:31
robis [134.2.165.4]
Salamana Pamācības 22:10 Izdzen ņirgātājos, tad izzudīs nesaskaņas, apklusīs rāšanās un otra nicināšana.

pich_
Vai tik tavā gadījumā (ja tiešām tev bija lūgšanu pieredze) nav klasiskais gadījums ar panīkušu draudzību. Dzirdēts, ka arī laulātie varot pamosties vienā rītā un konstatēt, ka ir svešinieki. Ij, kas būtu nu pierādījumi, ka viņi ir īstie viens otram un attiecībām ir nākotne? Atsvešināšanās no Dieva arī ir iespējama. Var protams jautāt par motivāciju kontaktēt un attiecības atjaunot. Kas tiek no tām sagaidīts? Vai iespējamas pārmaiņas pie sevis paša, kas izrietētu no šīm attiecībām, nebiedē, un vēlēšanās saglabāt kontroli neattur no lūgšanas un tās atbildes pamanīšanas. Kāds te pieminēja grēksūdzi. Reizēm jau arī nemierīga sirdsapziņa mieru meklē noliegumā vai ignorancē.
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:40:22
pich_ Es diemžēl neuzspēju viņiem pieskriet klāt un pastāstīt, ka mēs tiekam prom tikai pateicoties man
Es saprotu, ka principā piemērs dumš, un daudziem šādiem piemēriem var piemeklēt skaidrojumus gan tādus, gan šitādus, kaut vai tās pašas atbildētās lūgšanas, ja grib, bieži var norakstīt uz to, ka cilvēks sevi psiholoģiski, zemapziņas līmenī noskaņo uz vēlamā rezultāta sasniegšanu. Bet nu te paliek tā vienkāršā lieta kā ticības moments, vai Tu tici, ka visu sasniedz pats ar saviem spēkiem un laimīgas sagadīšanās pēc vai arī saskati palīdzību no malas.
Tā pati veiksme arī ir tāda lieta, ko var traktēt dažādi.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:46:52
Zive.

vispār piekrītu, ka lūgšanu dēļ tev nebūtu jāgaida pie pārbrauktuves- gluži vienkārši tu no mājas izbrauktu nedaudz vēlāk...
jeb arī tu gribi teikt, ka tad, ja būtu veikusi lūgšanas, izbrauktu tajā pašā laikā, piebraucot pie pārbrauktuves, Dievs uzreiz nospiestu pogu un atslēgtu sarkano signālu?
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:51:52
pich_ Nē, es varēju izvēlēties citu maršrutu, lai man tai pārbrauktuvei vispār nevajadzētu tuvoties. Patiesībā, ja man nebūtu iešāvusies prātā ašā doma, ka man steidzami jānopērk cigaretes, tad es vispār tai pārbrauktuvei tuvumā nebūtu rādījusies
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:54:00
Zive.

sarkanais signāls pie pārbrauktuves bija Dieva sods par nelūgšanos un cigarešu pirkšanu
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:55:26
Jap! Un vēl piedevām benzīntankā sistēma bij nojukusi i pie pīpītēm ar netiku. Vopščem abloms pilnīgākais
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:57:29
Zive.

nekad!! es atkārtoju- nekad vairs neizej no mājas nepalūgusies!
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:04:16
Aivars
Šķiet tā ir daļa no Viņa pestīšanas plāna - ka cilvēks ar cilvēku runā.

labi- cilvēki runā viens ar otru, stāsta liecības utt. bet ir taču tādi, ar kuriem Dievs pa tiešo runā- bez starpniekiem.
kā Viņš izvēlas šos izredzētos, un kur ir problēma uzrunāt pilnīgi visus savus bērnus?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:11:03
pich_ Vinš runā gan, bet pērkondimdošu balsi gan nav nācies dzirdēt. Bet atplaiksnīt domai, gribas impulsam gan Viņš liek šad un tad. Un kādreiz lūgšanu atbildes tu redzi apkārtējās norisēs, cilvēku rīcībā utt.
danar
# Labojis danar: 2010.08.04 16:11:09
pich_
Tu zini tadus ar kuriem Dievs pa taisno runa un ka tas notie,ja drikst zinat?
es vienkarsi neesmu dzirdejusi...pa taisno ka runa
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:14:12
pich_ kāpēc vienmēr tā ir paša cilvēka vaina, kurš nespēj saskatīt? varbūt Dievam vajag vairāk censties?

man patika, kā Jēzus (šķiet L.Lašansa atkl.) saka - panācies man pretī vienu solīti un Es tev paiešos pretī desmit!
tā ka Dievs ir izdarījis visu, kas no Viņa atkarīgs, un jau sen.

nezinu, kas ir privāta grēksūdze.

tad kā tu vari teikt ka biji ticīgs? man palielinās aizdomas, ka biji knapi slieksni baznīcai parkāpis, ja elementāras lietas nezini.

ja es piekritīšu...

nu ja tev vēl ilgi jādomā/jātielējas... es taču tavā labā to ieteicu, domā, pierunāt mēģināšu? nē, priekš kam gan. tad tavai gribēšanai vēl jāpieaug.

vai vari garantēt, ka es redzēšu ko tādu, pret ko līdz šim biju skeptisks?

nu pirmkārt, nebija tāda sākuma nosacījuma, ka tevi tikai redzējums(?) apmierinātu, visdrīzāk tās būs spēcīgas Kunga Klātbūtnes sajūtas. vismaz man tā ir, praktiski vienmēr (un ja vēl paralēli esmu to dienu gavējusi, tad - TIK izteiktas, ka ne aprakstīt..).
bet, tikpat labi varētu būt ari zīme... mazticīgiem Kungs ar zīmēm īpaši neskopojas, palutina
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:14:31
Aivars
Vinš runā gan
nu bet kā viņš runā? latviski? citā valodā? murmina kaut ko? kā?

danar
daži te apgalvo, ka sarunājas ar Dievu- Svētais, Papucs u.c. kā tas notiek- nezinu. to arī es gribētu redzēt. Svētais, piemēram, ar Dievu runā mēlēs
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:17:17
-Jona-
tad kā tu vari teikt ka biji ticīgs?
jo ticēju Dievam un ticēju, ka Viņš ir īsts

mazticīgiem Kungs ar zīmēm īpaši neskopojas, palutina
piemēram?
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:17:24
Gnidrologs

Patiesībā diezgan kaitinoši precīzi. Bet tajā pat laikā ir arī cilvēki, kas sāk ticēt Dievam apzinātā vecumā. Un tas ir interesanti.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:22:49
Gnidrologs

es sagaidu vīzijas, lai apmierinātu savu ziņkārību un zinātkāri
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:22:52
Gnidrologs, nu bet pasties kaut vai uz to pašu Mulderu, nu nav viņš emocionāli pasists psihopāts.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:22:58
pich_
Man nav iemesla apšaubīt to, ka Svētais ar Dievu runā mēlēs. Bet Tevi jau vairāk noteikti interesē kā Dievs runā ar Svēto.
Dievs, cik esmu sapratis, arī latviešu valodu nesmādē.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 16:24:54
Aivars
tā arī neesmu saņēmis atbildi- kāpēc ar mani Viņš nerunā? ja kautrējas latviski, varu ar Viņu runāt arī krieviski vai angliski
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 170 , pavisam kopa bijuši: 2960