atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?
incognito
Iesūtīts: 2010.08.03 20:15:32
Ko?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 10:27:20
Mārtiņš
Brīnumu un zīmju gaidīšana nav nedz kristietības mērķis, nedz uzdevums

tad kāpēc pats Kristus tik neatlaidīgi un bieži to demonstrēja?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.04 10:30:28
pich_
Tu palasi Rakstos, kas par to teikts.
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 10:36:10
Mārtiņš

ja vēl staigāšana pa ūdeni apmierinātu tikai manu ziņkārīgo prātu, tad tūkstošiem cilvēku pabarošana ar drupačām būtu labs iemesls, lai Jēzus visu laiku uzturētos starp laicīgajiem cilvēkiem. nē- es neesmu neko tādu manījis. tu?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 11:01:14
Gnidrologs

visas tās dziedināšanas, izsalkušo pabarošanas, staigāšana pa ūdeni, ūdens pārvēršana vīnā utt
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.04 11:16:46
Mārtiņš
Brīnumu un zīmju gaidīšana nav nedz kristietības mērķis, nedz uzdevums. Dievs tos var dot, bet pieprasīt no Viņa tos nevar.

nē, nav protams. taču! ja šādu zīmju nav, vai ja nenotiek kaut vai elementāra divpusēja komunikācija - zūd jebkāds pamats uzskatīt ka tiešām pielūdz īstu Dievu nevis prastu koka figūru uz koka krusta...
un jo ilgāk nekas nenotiek, jo lielāka pārliecība ka koks bija, ir un paliks koks...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.04 11:45:10
masiks [212.93.96.2]
nē, nav protams. taču! ja šādu zīmju nav, vai ja nenotiek kaut vai elementāra divpusēja komunikācija - zūd jebkāds pamats uzskatīt ka tiešām pielūdz īstu Dievu nevis prastu koka figūru uz koka krusta...
un jo ilgāk nekas nenotiek, jo lielāka pārliecība ka koks bija, ir un paliks koks...


Pilnīgi pareizi. Koks paliek koks, koka figūra pie krusta ir un paliek koka gabals. Te tev ir atbilde - ja kāds komunicē ar koka gabalu, tad tāda arī būs atbilde - kā no koka gabala. Lielā mērā tieši par to ir VD, t.i., ka Dievs nav jāmeklē elku tēlos.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.04 11:45:46
pich_
Lasi Rakstus, tur ir atbildes uz taviem jautājumiem.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.04 11:51:54
masiks [212.93.96.2]
Persona un personas tēls vai attēls nav viens un tas pats.
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.08.04 11:57:35
Mārtiņš
nav gan... taču ir ļoti ērti vienu aizvietot ar otru... lai gan VD pret to esot savi iebildumi....
Ķepa
# Labojis Ķepa: 2010.08.04 12:07:17
incognito Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?

tas cilvēks neko tādu nevar izdarīt. Takā viņam ir vienkārši jādzīvo un jārada interesantas lietas, lai ir interesanti pašam un citiem.
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.08.04 13:05:38
pich_ kāpēc toreiz, kad patiešām ticēju Dievam, es neko no tā ne sajutu, ne redzēju, ne balsis dzirdēju? un kad Viņš redzēja, ka es novēršos no ticības- absolūti nekas netika darīts.
ko es darīju nepareizi?



savos kristietības pirmsākumos tu biji ieticētājs, un vari būt mierīgs - tādi jau ir lielais vairums visu kristiešu. gan jau, ka tika dotas arī zīmes (Dievs vada visus, arī neticīgus, ja kas), visdrīzāk pats nebiji pietiekami uzmanīgs lai tās ievērotu.
(btw tas, ka esi te reliģiju forumā jau pats par sevi ir rādītājs, ka tiec urdīts meklēt tālāk, līdz kam toreiz netiki)

ko saki par tādu ļoti konkrētu soli - privātu grēksūdzi?
ja tava vēlēšanās ir patiesi stipra (ko šis solis savukārt parādīs ) tad atnāksi un pavisam smuki noliecināsi... jo Kungs noteikti atbildēs.
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.04 13:11:56
-Jona-
pats nebiji pietiekami uzmanīgs lai tās ievērotu
Dievs rāda zīmes, kuras es nevaru ieraudzīt. kāpēc vienmēr tā ir paša cilvēka vaina, kurš nespēj saskatīt? varbūt Dievam vajag vairāk censties?

ko saki par tādu ļoti konkrētu soli - privātu grēksūdzi?
nezinu, kas ir privāta grēksūdze. ja es piekritīšu, vai vari garantēt, ka es redzēšu ko tādu, pret ko līdz šim biju skeptisks? kāpēc nevari?

jo Kungs noteikti atbildēs
vismaz pasaki priekšā- kā tas notiek? kā Kungs atbild? jautāju tāpēc, lai atkal nepalaižu kaut ko garām
danar
# Iesūtīts: 2010.08.04 14:01:29
pich_
Kadu Dievu tu mekle?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 14:04:38
danar

pirmo, kurš parādīs sevi
danar
# Iesūtīts: 2010.08.04 14:13:26
pich_
ok,bet ka tu zinasi,ka tas ir Dievs..nu,kad ieraudzisi?
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.04 14:17:03
danar

vispirms es gribu vismaz KAUT KO ieraudzīt/sajust/dzirdēt (Dievu, garu, velnu, eņģeli, rūķi, unikornu- vienalga). tad arī domāšu. līdz šim nekas tāds nav noticis. varbūt ar manu iztēli kaut kas nav kārtībā?
danar
# Iesūtīts: 2010.08.04 14:38:21
pich_
Kads tur sakars ar izteli?Tu gribi Dieva seju redzet?
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 14:40:11
danar

vienalga. kā jau teicu- gribu ieraudzīt dajebko, kas pierādītu, ka Bībeles Dievs eksistē. man nav saprotams- kur ir problēma omnipotentam Dievam to izdarīt?
Zive.
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:08:58
Laikam gan jārunā un jāklausās, jāvēro.
Padumjš šī rīta piemērs. No rīta iesēdos mašīnā, pa radio skanēja kaut kas interesants, i togo, atmetu savu parasto ikrīta lūgšanu, tiesa gan pie sevis nodomājot, ka īsti labi tomēr tā nav. Nu un atbildes reakcija protams ilgi nebija ilgi jāgaida. Protams, dzelzceļa pārbrauktuve bija ciet un pāris simts metrus no tās tusējās kravas vilciens, nedomādams nekur kustēt, bet lampiņas pie pārbrauktuves acīmredzot nebija par to informētas. Sēdēju, škrobojos, bubināju, visbeidzot lamājos pie sevis. Vienvārdsakot, nolaidu tvaiku, izslēdzu radio i beidzot ķēros pie savas ikrīta lūgšanas. Un loģiski - pēc pāris vārdiem pie pārbrauktuves piekātoja onka un sāka vicināties ar rokām, lai mašīnas brauc pāri.
No vienas puses - smieklīga sagadīšanās, no otras puses - varbūt tomēr nē Ņemot vērā, ka manā dzīvē visādas šādas sagadīšanās ir parasta parādība, nevis izņēmuma gadījumi, es atļaujos domāt, ka mana komunikācija ar Dievu nav vienpusēja
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.04 15:12:50
Zive.

tad jau labi, ka palūdzies- savādāk sēdētu pie pārbrauktuves tik ilgi, kamēr nesaliktu ķepas kopā
pieļauju, ka arī pārējie šoferi bija tev pateicīgi
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 153 , pavisam kopa bijuši: 8693