atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas cilvēkam jādara, lai Dievs viņam atklātos?
incognito
Iesūtīts: 2010.08.03 20:15:32
Ko?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.06 18:06:25
Galu galā, man liekas ticība vai neticība reinkarnācijai nevarētu būt šķērslis vai palīdzošs faktors, lai Dievs cilvēkam atklātos.
Atgriezīsimies pie tēmas, zvērinātie piesēdētāju kungi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.08.06 18:08:38
incognito
Nu ... vispār varētu gan, jo tad daudzi cilvēki būtu labvēlīgāk noskaņoti pret Dievu, jo tad nav mūžīgo ciešanu, tikai vienas mēģinājuma reizes, kurā var pat nepaspēt, ja ķieģelis uz galvas uzkrīt, utt.
Bet nu vispār, pareizi, jāatgriežas pie tēmas.
pich_
# Labojis pich_: 2010.08.06 18:55:01
Gnidrologs

tad jau:
kristietība nestrādā, jo vairums cilvēces tai netic. Un arī ja visi ticētu, protams, nevarētu izvairīties no šādām tādām ciešanām. Dažreiz pat labi nodomi noved pie sāpīgiem rezultātiem. Bet efektīvāka par jebkuru citu samudžināto un iracionālo pātagu/prjaņiku sistēmu noteikti būtu.

galvenais, lai visi tic
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.06 19:12:51
Gnidrologs

tu tagad izej no sava skatu punkta. bet ja jau pirms 27 gadiem būtu 100% kristieši, tad tu iemācītos lūgties vēl pirms runāšanas, un tev pat prātā neienāktu citas sistēmas. un tu tajā vienīgajā sistēmā saskatītu tikai labo. pat ja tu saskatītu kaut ko sliktu, tad tu zinātu, ka tas ir tāpēc, lai kļūtu labāk
pich_
# Iesūtīts: 2010.08.06 20:08:57
Gnidrologs

vai šādai sistēmai ir nepieciešams kāds augstāks spēks, kurš izkontrolē, lai tas otrs arī saņem ar āmuru pa pirkstiem?

starp citu- šī sistēma tā pat ir balstīta uz bailēm (visiem ir bail no sāpēm un ciešanām).
cik laba ir sistēma, kas balstās uz bailēm?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.06 22:39:53
a_masiks
neatradīsies daudz kristiešu, kuri tikai vienreiz būtu baznīcā bijuši, grēku piedošanu saņēmuši, un kopš tās reizes nebūtu vairs grēkojuši...
incognito
Nu ja Dievs ir piedevis visiem visus grēkus, tas protams ir jauki no viņa puses. Par ko tad mēs te vēl ņemamies?
Bet ne mazāk svarīgs ir pieradums pie grēkošanas, no kura cilvēkam kaut kā jātiek vaļā, lai neizdarītu jaunus grēkus.


Tas (parasti) risinās pakāpeniski. Dievs pārveido ticīgo cilvēku, ka tas vairs nevēlas grēkot. Esot gadījumi, kad šis process notiek strauji, bet no savas pieredzes varu liecināt, ka lēnām un pamatīgi.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.06 22:44:02
Gnidrologs
Nē. Es neņemtu vērā kristietību pat tad, ja 100% zinātu, ka viņu dievs ir īsts. Jo šī reliģija ir kaitīga. Tā nemotivē cilvēkus izvairīties no ļaunuma, jo tās dievs par to nevienu neapbalvo.

Vai tu personīgi pazīsti daudzus kristiešus, kas tiešām cenšas dzīvot ticībā un vienlaikus izplata ļaunumu?

Manis piedāvātā sistēma strādātu daud labāk, jo cilvēku daudz labāk motivē vēlme izvairīties no ciešanām, nekā saņemt kādu balvu, par kuru pat nekas nav zināms

Uz priekšu - realizē dzīvē, lai varam salīdzināt tavus augļus ar kristietības devumu sabiedrībai.
ravenx
# Iesūtīts: 2010.08.07 00:04:58
Gnidrologs
Es neņemtu vērā kristietību pat tad, ja 100% zinātu, ka viņu dievs ir īsts. Jo šī reliģija ir kaitīga. Tā nemotivē cilvēkus izvairīties no ļaunuma, jo tās dievs par to nevienu neapbalvo.

Uhu. Kaitīga jau tā var būt arī netiešā veidā - kaut vai kavējot tās pašas medicinās attīstību (jo kāpēc censtires un mēģināt kaut ko darīt vai izprast, ja pietiek ar lūgšanu?). Vai arī traucējot attīstīties kritiskajai domāšanai - kas atkal ir slikti priekš zinātnes.

Galvenā cilvēku traģēdija - izvējes iespēja nav savienojama ar optimalitāti. Ja 100% visus pārtaisītu par neagresīvajiem transhumāistiem, tad arī viss būtu labi,
ravenx
# Labojis ravenx: 2010.08.07 00:09:47
Sorī, mans points nebija tāds, ka kristieši ir sliktāki par citiem cilvēkiem. Viņi vienkārši nav labāki.
+1.

Tas man personīgi ir vēl viens no galvenajiem argumentiem pret kristietību. (Kura cita starpā nekautrējas teikt, ka `jūs viņus (t.i. kristiešus) pazīsiet pēc augļiem`).

Un tā domā ne tikai Gnidrologs vai es. Tolstojs - esiet par tādu dzidējuši? Man ir pieglabāts citātiņš:
По жизни человека, по делам его, как теперь, так и тогда, никак нельзя
узнать, верующий он или нет. Если и есть различие между явно исповедующими
православие и отрицающими его, то не в пользу первых. Как теперь, так и
тогда явное признание и исповедание православия большею частью встречалось в
людях тупых, жестоких и безнравственных и считающих себя очень важными. Ум
же, честность, прямота, добродушие и нравственность большею частью
встречались в людях, признающих себя неверующими.


"Ja starpība vispār ir, tad ne par labu kristiešiem."
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.08.07 00:54:28
Gnidrologs
Realizē ko? Un par kuriem kristietības augļiem tu runā (ir bijuši daudz un dažādi)?

Kā ko? - savu ideālo ideoloģiju. Lai par tās augļiem varam parunāt.

ravenx
Tas man personīgi ir vēl viens no galvenajiem argumentiem pret kristietību. (Kura cita starpā nekautrējas teikt, ka `jūs viņus (t.i. kristiešus) pazīsiet pēc augļiem`).

Vēl pavisam teicies,ka vēlies uzzināt un izzināt, bet redz kā - atzinies, ka esi pret. Kā redzam, pirms uzzināšanas, kas tā kristietība tāda ir.

Varbūt tu pazīsti ļaunos kristiešus, ja tik sarkastiski izsakies? Vispār jau tas kā tu skaidro šo frāzi "pazīsiet pēc augļiem" liecina par tevi, ne kristietību.

Tomēr arī priekš tevis ir pasludināts Evaņģēlijs - vienalga, ko tagad domā un pat dari, Dievs tev vēl labu. Patiešām
incognito
# Iesūtīts: 2010.08.07 20:41:05
Palasījos diskusiju. Kopumā kristīgais viedoklis, liekas, ir tāds, ka cilvēks neko nevar darīt, lai Dievs viņam atklātos.
Tā viņš ir, pie tā Diev`.
Ezītis
# Iesūtīts: 2010.08.07 21:44:08
incognito

Kā tad ne. Dievs ir atklājies Rakstos Kristū, kā to saka Pāvils vēstulē ebrejiem. Un cita atklāsme netiks dota. Man ar Kristu tā kā pietiktu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.07 23:23:13
Gnidrologs
Er.. es aprakstīju metafizisku modeli, kas manā uztverē nestu pozitīvus augļus. Neesmu burvis, lai to spētu ieviest.

Sāc ar to, ka pastāsti mums kā tu personīgi praktiski pielieto šo metafizisko modeli, lai var taču novērtēt to ne tikai teorētiski.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.08.08 01:06:07
Gnidrologs
Es nevaru ``lietot`` savu metafizisko modeli, taču neraugoties uz to, cenšos dzīvot tā it kā tas darbotos. Tobiš zelta likums, do unto others as you would have others do unto you.

Lūk. 6:31 un, kā jūs gribat, lai ļaudis jums dara, tāpat darait viņiem.
incognito
# Labojis incognito: 2010.08.08 10:16:24
Ezītis
Problēma ir iekš tam, ka par Dievu liecina tikai ticībā lasīti Raksti. Savukārt, lai iegūtu ticību, jālasa Raksti, bet to nav vērts darīt, ja nav ticības. Jo bez ticības lasīti Raksti ticību neizraisa, paskaties kaut uz VBNB. Nu tā kaut kā.
Un jāpiezīmē vēl, ka Pāvils būtu varējis arī īpaši nesprēgāt par Rakstu noderīgumu, ņemot vērā to teofāniju, ko viņš pats piedzīvoja.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.08.08 13:12:32
incognito
Cik tad VBNB tiešām lasa Bībeli?
Protams, svarīgi, ar kādu nolūku lasa. Ja nolūks ir nevis uzzināt, iepazīt, saprast, bet gan ķidāt ar jau iepriekšpieņemtu viedokli, ka tie ir meli vai labākā gadījumā fantāzijas un leģendas, tad, diez vai Dievs tādam cilvēkam atklāsies...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.08 23:50:09
Problēma ir iekš tam, ka par Dievu liecina tikai ticībā lasīti Raksti. Savukārt, lai iegūtu ticību, jālasa Raksti, bet to nav vērts darīt, ja nav ticības. Jo bez ticības lasīti Raksti ticību neizraisa, paskaties kaut uz VBNB. Nu tā kaut kā.
Un jāpiezīmē vēl, ka Pāvils būtu varējis arī īpaši nesprēgāt par Rakstu noderīgumu, ņemot vērā to teofāniju, ko viņš pats piedzīvoja.


Tad jau tu nevareetu sho textu rakstiit...

Jo lai darbotos tava datora Operacionaalaa Sisteema vajag Diskam darboties, bet lai darbotos disks tas ir Operacionaalaas Sisteemas kontroleets devaiss...

p.s. paprasi EM kaa tas tiek atrisinaats - analogjiski ir ar raksiem un to izraisosho ticiibu, kura vajaziiga lai rakstus izprastu pilniibaa
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.08 23:51:49
Gnid, nefleitee... veeliinos tiinja gados tiinim jau ir priekshstats par to kaa pasaule darbojas... veel vairaak, veeliinie tiinji savaa maximaalismaa sevi uzskaata par vieniigajiem, kas vispaar sajeedz kaa pasaule darbojas
incognito
# Labojis incognito: 2010.08.09 01:52:23
Jošs Mulders
Diskam man liekas ir kaut kāds pašam savs kontrolieris, nu un to palaiž BIOSs, ja nemaldos. Vismaz Windoviem. Un tikai pēc tam BIOSs startē OS.
BIOSs atrodas mikroshēmā. Un ja tā shēma nefunkcionē, nekas arī nenotiek.
Līdz ar to es īsti nesaprotu, ko Tu vēlējies pateikt.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.08.09 09:21:01
incognito

Taatad... tu pat neatejot no kases speej atrisinaat "ciklisko atkariibu" probleemu... Un tomeer tieshi shaadu "ciklisko atkariibu" biidi kaa savdabiigu "pret" argumentu Rakstos

Efektu sauc par boot-strapping, ne par velti... tas ir savdabiigs minhauzena efekts - OS pats sevi pacelj aiz strikju auklinjaam...

Tieshi taapat ir ar Rakstiem... protams, ja tu meegjinaasi lasiit "disku" tajaa vietaa, kur ir OS, tu neko nesapratiisi, pirms nebuusi "uzbootojies" no saprotamas predefineetas un vienkaarshas lietas, bez kuras tu nemaz nevari saakt OS gabalus lasiit un palaist OS kontrolierus, kas atklaaj KAA vinju pashu lasiit

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 98 , pavisam kopa bijuši: 11795