atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ko darīt ja VAIRĀKUMAM nav taisnība ?
Aiko_Saule
Iesūtīts: 2010.07.25 11:44:52
Vai vispār šāda situācija ir iespējama ?
Visu tautu līderi ir vairākuma ievēlētī, bet tiem diktē noteikumus mazākums - kaut kādas kompānijas - vai slepenās organizācijas.
http://www.youtube.com/watch?v=ar3jj3QhJ0A&feature=related
Un ko par šo visu saka Jēzus ?
Jūsu domas :
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.28 10:23:28
masiks, abet absurdu parasti meedz ieguut vispaarinot no kontexta norautas zajavas faktiski par dajebko...

Bet taa dziljaa doma imo senekaam un Tveniem ir taada, ka vinji jau raksta domaajoshajai auditorijai... a ja cilvis nedomaa, shams arii bazniicaa pa skaustu dabuus... taakaa... ja nedomaa, tad pofig uz kuru pusi kepka staav!

Paziistot Tvenu... shams noteikti to domaaja visai pareizaa kontextaa! Un... nav svariigi vairaakumaa vai mazaakumaa tu esi, ja tu pas nevari individuaali pamatot savu poziiciju, tad tava poziicija nav veertiiga ij pa 2 kapeikaam....

Taapee driizaak cieniit var ateistu, kas var pamatot savu poziiciju (lai arii aplamaas premisaas) nekaa dronu-kristieti, kursh tikai kladzina standartfraazes.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.28 15:36:55
Ctulhu, shis "might" var buut visai dazhaads!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.28 17:51:29
Ctulhu, Kristietiiba ir right pat tad, ja visi apkaart ir ateisti
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.28 17:56:37
Ctulhu, eeee... jemot veeraa, ka aiz Kristieshiem staav allmighty reaali kaareiz might makes right sanaak

Nu tu saprati, es te ampeleejos... man arii incee Gnid atbile uz tavu jautaajumu (jo pati situaacij patiikama)

Laigan ja taa extrapolee, iisti nav skaidrs kur es labaak justos... Ctulhu ateistu pasaulee vai -Jonas-, Sveeto, Adoniku pasaulee
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.28 20:30:28
Vairākumam ir taisnība tikai jautājumos, ko normālos apstākļos ļoti grūti apstrīdēt - ūdens ir slapjš, uguns karsta, cukurs salds, degvīns stiprs u.t.t.
Visos citos jautājumos, kur domas mēdz dalīties, vairākumam praktiski nekad nav taisnība.
Ķepa
# Iesūtīts: 2010.07.29 07:17:11
Ja vairākumam nav taisnība, tad kārtīgi vēlreiz pārskatu savu taisnību. Un tad ja nekas nemainās brienu pret straumi. Un pooooo...
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.07.29 09:34:36
nezinu gan, manuprāt vairākumam vienmēr ir taisnība, tas ir, tā ir tāda taisnība ko elitārs mazākums ir pasludinājis par vispārēju labumu.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 34874