atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Jautājums katoļiem (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.07.22 13:16:43
Kā cilvēks var tikt pestīts? Iedomājaties, ka pie jums pienāk cilvēks un jautā - kas man jādara, lai es arī pēc nāves nonāktu Debesu Valstībā pie Dieva? Ko jūs šim cilvēkam atbildētu?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.26 21:13:09
A,cik ilgi jāpabūst lūgšanās lai paliktu aizdomīgi pozitīvs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.27 08:32:26
Trilo, vaah... cik tad es pozitiivs paliktos... Jau taa esmu tortes gabalinjsh, tad es kljuutu par riktiigu torti un meduskuuku... ko juus ar taadu cukuru dariitu?

Nee... es tomeer Zemes Saals un pipari... un veermeles... tb es veseliigs
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.27 08:55:08
Trilo...

Nu... tas laikam labi, a to buutu aizdomiigi, ja Mulders tev shkjistu interesantaaks par kaadu Banderiku
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.07.27 09:06:49
Tentatio dikti palīdz kļūt pozitīvam.
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.07.27 09:18:49
Ieguglē.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.07.27 13:41:36
indriķis (labs)

nu, blickrīgs gan tur neizdevās, vēl tagad pa kūpošām asinīm bradā.
es acīmredzami nelietīgus kariņus (atšķirībā no aizstāvēsanās kariem) mēdzu dēvēt vnk par slaktiņiem.
kas tie pēc būtības arī ir.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.27 14:36:51
-Jona-

Karsh, vienalga no kuras puses "peec buutiibas" ir slaktinjsh... Atshkjiras tikai birkas kuras kaads tiem uzkabina, viens uzkabina "slaktinjsh" cits uzkabina "aizstaaviibas karsh" cits "ciinja par taisniibu" cits "dzhihaads" cits "demokraatijas ievieshana"

A peec buutiibas - dziivu cilveeku slepkavoshana ar dzelzi un uguni.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.07.27 15:43:14
Jona, laikam jau manī ir nedaudz krustnešu asiņu,
jo es pret to neattiecos tik viennozīmīgi.
Dzīvojam mēs te miera laikos, filozofējam, bet patiesībā tā vien gribētos veco labo zobenu abroci satvert, apseglot kara zirgu un aiziet.
Vīri vienmēr ir karojuši un karos jebkādu motīvu aizsegā. Tāpēc arī mūsu Kungs pravieto par nerimstošajiem kariem un karu daudzināšanu.
Ko darīt, ja grēkā kritušais cilvēks ir ļooti asinskāra būtne?
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.07.27 16:24:00
indriķis (labs)

nekas, tādi jau parsvarā gandrīz visi vīrieši. btw tas arī viens no iemesliem, kāpēc līdz jums tik grūti aiziet Vassulas teksti - vīrietis vienmēr dos priekšroku stingram rokas spiedienam un nevis sīrupam ausīs. tikai tad arī godīgi sev jāatzīst, ka dažas Rakstuvietas arī ir mazāk tīkamas - Augstā dziesma piem.( tb, ka vaina nav tekstos)
...mjā, nu ko lai dara, ka Jēzus ar draugiem (īpaši siev.kārtas) ir TIK maigs ka runā psalmu valodā un gandrīz tikai tajā jāpierod.

( nu es arī bērnībā esmu kāvusies ne pa jokam - bij tak jāizdzen nešpetnie krieveļi no dzimtās sētas!)
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.27 16:29:27
-Jona-

Hmm... taa uz sitienu kad aceraas Jeezus sarunu ar sievieteem... tad taas ir no seerijas "Kas tev ar mani, sieva" vai "Ej un negreeko vairs", jeb "pieci viiri tev bijushi, bet, tas kas tagad, tas nav tavs viirs"... Atgaadinaasi, kur Kristus uz sievieteem kaut kaa iipashi maigi un psalmos runaa? Tobish kau tkaa atshkjiriigi kaa ar viirieshiem?

Ij prichom te Vassulas religjiskaa fantastika?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2010.07.27 16:39:25
Jošs Mulders

nu vismaz es ne domās nepieļauju, ka kaut kāds Salamans būtu maigāks bijs par To, kurš pats ir Iemiesota Mīlestība
bet šodien ir pārpārēm, gan tikai paklausīgām draudzenēm adresētie...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.27 17:48:54
-Jona-

Aaa nu taa piekriitu.
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.29 09:57:39
[Online]
[Rediģēt] [Dzēst] # Iesūtīts: 2010.07.29 09:57:06 IP: 95.68.121.254
rainars-paprasi viņam, bet man liekas, ka minimums esot 15 min dienā iekšējā lūgšanā

ESmu dzirdējis ka minimums kristietim izdzīvot kā kristietim ir stunda, ja grib kalpot citiem tad 2-as stundas.

Loģiski jau ar ir , ja Dievam piederam un esam uzticīgi 10-tās došanā tad arī viss mūsu laiks pieder Dievam un tad kāpēc nedot katru dienu 10 daļu no sava laika. DIennaktī 24 stundas un 10 daļa ir cik?
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.07.29 10:35:37
rainar, kas tā tāda par pašizdomātu lūgšanu bauslību.
Ja lasām "Didahe", senu katehismu no pirmajiem gadsimtiem, tad tur lūgšanas pamudinājums- ir Tēvreize trīsreiz dienā.
Iedomājies,it kā tik maz un tas vēl pirmbaznīcā, par kuras super garīgumu klīst daudzi mīti.
Katrs lūdz saskaņā ar savu ticības mēru, vēlamais minimums ir - vispār lūgt ik dienas.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.29 10:38:20
indrikjis,

Ir kaads psihologjiskais faktors. Biezhi kaadas lietas mums jaaiemaacaas taas padarot par pieradumu. Jo ne vienmeer cilveeki ir speejiigi savu briiviibu pareizi izmantot. Daudzi kristieshi atgriezushies pie Dieva tomeer atgriezhas ar daudziem jo daudziem aizspriedumiem un vinji vienkaarshi nezin un baidaas "kaa buutu pareizi", tad nu shaadiem cilveekiem ir ljoti sveetiigi ielikt vinus "raamjos"...

Tas ir kaa maaciities ziimeet gleznas... vispirms tu maacies taa kaa tavs skolotaajs tevi maaca, un kad esi to iemaaciijies, tad arii pratiisi pats savu individuaalo maaxlu izpaust sev eertaa un pareizaa veidaa un tai pat laikaa, netaisiit ljapusus.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.07.29 13:11:26
Manuprāt, labākais paradums ir mācīties lūgt ik dienu, nevis teoretizēt par nepieciešamību lūgt stundu vai divas. Kristieši brīžam aizraujas ar tādu kā jā-būtību kristietību.
rainars
# Iesūtīts: 2010.07.29 16:47:17
Es to ne teorētiski un ka tā vajag . Tiekties jau gan varam pavadīt laiku Debesu TĒVA kLātībā . rezūltāti SVētdzīvei ar neizpaliks.
Kāds no pareizticīgo iesācējiem jautājis starecam kad skaitoties laba lūgšana? Tas atbildējis : Ka nu tu sāc ar sauleslēktu un attopies ka saule jau zenītā. Nu es saprotu ar to svarīga ir nodošanās .
Papucs
# Iesūtīts: 2010.07.29 17:48:26
rainars
Tas atbildējis : Ka nu tu sāc ar sauleslēktu un attopies ka saule jau zenītā.
Būsim nu godīgi - tas iespējams vienīgi tad, ja nezvana modinātājs, ka laiks posties uz darbu
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.07.30 13:51:37
Dievs arī saka, lai nepļāpājam kā pagāni un , ka Viņš zina mūsu vajadzības, jau pirms lūdzam.
Patiesībā būtu forši, ja Viņš būtu apsolījis typa,ja par kaut ko stundu lūgsi, to noteikti dabūsi un citas pareizās pieejas formulas.
Jo ,brīžam, izskatās, ka Viņš labāk zina, ko mums nevajag un mēs pušu plēsdamies gribam viņam iestāstīt, ka to noteikti vajag.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 150 , pavisam kopa bijuši: 4963