atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par pareizticīgo priesteri Jāni Kalniņu
indriķis
Iesūtīts: 2007.08.08 21:47:04
Kā zināms, pareizticīgo priesteris Jānis Kalniņš ticis atstādināts no amata dēļ sava komentāra Latvijas pareizticīgo baznīcas vēsturē, kur viņš atmasko LPB sadarbību ar komunistisko režīmu, mērķtiecīgo rusifikāciju, latviešu lauku draudžu iznīcināšanu, morāli diskreditētu un nederīgu cilvēku iecelšanu PB augstākajos amatos un draudžu īpašumu izpārdošanu. Jūsu domas par šo notikumu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
эminэm
# Iesūtīts: 2007.11.09 12:58:42
Mulder, par kaku maisiņiem pārmest nav bibliski.
No Maleachijas grāmatas 2.nodaļas (vislabāk gan lasīt vecajā drukā vai krieviski):
1 Un tagad, priesteri, šis aizrādījums ar pamācību domāts tieši jums:
2 ja jūs negribat klausīt, nedz arī paši uz to raudzīties, lai jūs godātu Manu Vārdu, saka Tas Kungs Cebaots, tad Es raidīšu Savu lāstu pār jums un pārvērtīšu par lāstiem jūsu pašu svētības vārdus, jo jūs nemaz neņemat pie sirds un neliekat vērā Manus vārdus.
3 Redzi, Es norāšu visu jūsu sēklu un sviedīšu mēslus jums sejā , jūsu svētku ziedojumu mēslus, un jūs kopā ar tiem tapsit aizslaucīti!

N.B. oriģinālā var saprast, ka runa ir par putnu mēsliem. cik zinu, tie arī bija putnu mēsli.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 13:06:07
Eminem, a kāpēc izcēli pusi?

Būsi ko palaidis garām. VD ir pagājusi, šodien ir JD, un tur stāv rakstīts "

Rom 12:19 Neatriebieties paši , mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs.

Protams, patīkami, ja tu iedomājies sevi par Dievu esam, tak tajā brīdī mūsu ceļi šķirās! Tas, ka tu sevi par Dieva kalpu uzsakti nepadara tevi par bezgrēcīgu. Dievs arī Nebukadnecaru izmantoja lai Izraēļu sodītu un sauca Nebukadnecaru par savu kalpu, un tomēr Nebukadnecars ellē nonāca...
Tā kā... reiz atgriezies pie Kristus. Jo ja tu vispirms nīsti un pēc tam mīli, tad 0 vērta ir tava mīlestība. Pierādī savu mīlestību savaldībā, tad arī Dievs tev uzticēs savus ieročus tev.
Ne tikai ticība var būt labs motivātors turēt 2 stundas rokas gaisā... arī naids un dusmas var būt pārdabisku spēju pamatā!

Šoreiz tu ablažalsa...
эminэm
# Labojis эminэm: 2007.11.09 13:12:23
Mulder, par to izsmiešanu: ja tava kluba bohēma (piemērs tikai) to spētu, tad no bara prasīt masveida ironiju ir absurdi. bars reaģē kā bars. to nesaku nicīgi. demonstrāciju būtība ir skaļi pateikt to, ko klusām domā. akcentēt kaku mešanu ir pē no akcentētāju puses, jo tas bija tikai viens mazs sīkums protesta izpausmēs. lai gan īpaši efektīgs un, kā lasījām, biblisks.
Dievs izmanto arī demonstrācijas un pieļauj pat agresiju. kaut kā jau Viņa sodīšana notiek. mūs katru par mūsu grēkiem soda ar slimībām, likstām, kamēr sociālus jeb grupu grēkus soda, iedarbinot uzskats pretējas grupas. tas nekas, ka reizēm vairāk velk uz VD nekā uz JD.
šodienas vēsts par policijas jaunajām pilnvarām rāda, ka tie drīkstēs sist un indēt arī bērnus un invalīdus. šādas "likumības" panākt it sodomītu mērķtiecīgā darbība visā pasaulē. mūsu valstī tā sākusi ienākties ar "širmju revolūciju" jeb nozomnētās tautas daļiņas sestdienas tusiņu doma laukumā. grūzijā jau šāds VVF tipa režīms šobrīd izraisījis pilsoņu karam tuvu situāciju, kamēr mēs vēl karojam, vai imkas dziesmas drīkstēja dziedāt zilākā rīta laikraksta Diena un satelītorganizāciju izprovocētajā mītiņā.
fekālijas kā zīme labi der arī afedrona deldētaju simbolizēšanai. ja sievu darbina caur klēpi, rezultātātā var sagaidīt cilvēku, taču, ja, piem., "zināmo žurnālistu" vai "zināmo teologu" darbina caur afedronu, ko varam sagaidīt rezultātā? tātad, ne varavīksni bet kaku vajadzēja zīmēt viņu karogā.
redziet, neviena rupja vārda. esmu labojies, brāļi.
jums gan iesaku tukšu nemalt. esat te pamatīgi satrnējušies rakstīt par neko.
эminэm
# Iesūtīts: 2007.11.09 13:16:26
vakar, brāļi, saņēmu vēstuli no kāda sava drauga amerikā. viņš ir turienes dzemdināts, taču seko līdzi politikai un ir dedzīgs kristietis (manuprāt, baptists). iekopēšu viņa tekstu. tas liek padomāt arī par mūsu nākotni. kaut vai minēto policistu pilnvaru un sorosītu/sodomītu širmju revolūcijas sakarā:

Vēstule no kāda ticības brāļa Amerikā
8.nov. 2007.g.

Amerikā beidzamos gadus notikušas dramatiskas pārmaiņas, kuras tagad skar arī Latviju.
Vispirms attiecībā uz neseno apvērsuma meģinājumu vari lasīt Neatkarīgajā www.nra.lv žurnālistu R.Rozenberga un U.Dreifelda rakstus (1-3okt.) par Sorosa ietekmi Latvijā, kā arī Rītdienā www.ritdiena.lv (27-30 okt). Šis ļaundabīgais audzējs savu humānisma indi iepotējis arī mūsu Tēvzemē. Ja šim "Jaunajam Laikam" un citiem Sorosa ruporiem izdotos savas idejas iepūst tautas ausī, tad bijušās Padomju savienības iejaukšanās cilvēku dzīves salīdzinoši liksies samērā maiga. Šie neokomunisti Marksa un Ļeņina idejas īstenos daudz izsmalcinātākā veidā, nekā brutālie seno laiku nagumaucēji. Šie izmanto "cilvēktiesības" caur daiļskanīgiem saukļiem par vienlīdzību, multikulturālismu, toleranci, utt. Viņu lielākais ienadnieks ir Dieva Gara piepildīts kristietis, jo vienīgi īstens kristietis (šeit nešķiroju pēc konfesijām, jo ticu, ka Tam Kungam Savi ļaudis, Savas avis ir vairākās draudzēs un vietās, par kurām mēs pat nezinām) ir vairāk norupējies, lai patiktu savam Kungam, nevis cilvēkiem, un stāv parliecībā par absolūto Patiesību. Ar šādu stāju kristietis kļūst par iznīcināmu mērķi viņu acīs. Ticu, ka drīz sāksies mūsu vajāšanas un domāju, ka būs tā, kā rakstīts Svētajos Rakstos - ka tie, kuri mūs vajās, darīs to, domādami, ka dara Dievam pakalpojumu.

Tas noved pie nākamā punkta - kristīgās baznīcas. Ar vārdiem kristīgā baznīca, vai, precīzāk, draudze, domāju universālo draudzi vai saimi - visus, kuri ir ticējušii augšāmceltajam Kristum. Baznīcas diemžēl ir pilnas arī ar daudziem nekristiešiem, vai tā saucamajiem nominālajiem kristiešiem, kuriem kaut kādas zināšanas par garīgām lietām ir, bet kuri paši nekad nav nākuši pie dzīvas, glābjošas ticības Jēzum. Amerikā šādu noplūdi redzam "megabaznīcās", kuras sāk līdzināties pasaulei. To skaitā Riks Vorens (Rick Warren) -"Mērķtiecīgā Dzīve", Benijs Hins (Benny Hinn), Kenets Koplends (Keneth Copeland) utt. Tās vairs nepilda Jēzus pavēli iet visā pasaulē un sludināt evaņģēliju, darot par mācekļiem visas tautas. Tās šodien sludina sociālo "evaņģēliju", t.i., toleranci, multikulturālismu, nabadzības apkarošanu, cilvēktiesības un visādu slimību izdeldēšanu.

Visām šīm lietām, protams, ir sava vieta. Nebūt nesaku, ka mums jābūt nejūtīgiem pret cietējiem un nabagiem, vai jāignorē iespējas palīdzēt citiem, ja to atļauj mūsu iespējas, bet visām šīm lietām jābūt evaņģēlija ietvaros un ne pašmērķīgām, vai kā gala mērķim. Šīs "megadraudzes" sākušas arī sadarboties ar tādām organizācijaām, kā ANO un Sorosa Fonds. Riks Vorens arī ir CFR biedrs. CFR (council on foreign relations - arlietu attiecibu padome), ir globālistu sabiedrība, kas veicina ANO un Sorosa idejas. ASV vēstniece Latvijā K.T.Belija ir viena no šīs organizācijas propagandistēm. Tad arī nesen latviešu Baptistu, Luterāņu un Katoļu baznīcas piedalījās kopējos ALFA kursos, kas veicina ekumeēnismu un globālismu. ALFA kursi ir New Age tipa mācība, kas veicina globālismu un reliģisko sinkrētismu caur transformētu domāšanu. Par tiem vari vairāk lasīt www.crossroad.to

Amerikā beidzamo pāris gadu laikā ir ieplūduši apm. 20 milj. nelegālie, nedokumentētie migranti. Valdība ir atļāvusi tam notikt, ignorējot visus likumus. Tagad ir krīzes situācija, jo nelegālie nu pieprasa tiesības. Vairākas pavalstis tiem jau ir devušas autovaditāja apliecības, ar kurām ir iespējams balsot. Protams, nelegaālie nemaksā nodokļus, ir ieveduši visādas slimības un kriminālgrupējumus (starp citu, ASV 90 gadu sākumā piešķīra vīzu Krievijas mafijas krustēvam). Tas viss notiek Sorosa "atvērtās sabiedrības" ietvaros, kas, kopā ar iepriekšminēto CFR grupu, aktīvi veicina Ziemeļamerikas savienību, kurai vairs nebūs robežas starp Meksiku, Kanādu un ASV. Bušs un viņa valdība pie Amerikas suverenitātes izārdīšanas ir tikpat vainīgi, kā Demokrāti. Tajā pat laikā notiek "globālais karš pret terorismu" un, iespējams, ka drīz notiks uzbrukums Irānai. Dolāra vertība krīt kā akmens un ASV ir sākusies nekustamā īpašuma krīze.

Ceru, ka neesi jau galīgā depresijā iekritis - bet mani šis viss vairs neuztrauc, nedz satrauc, jo galu galā ir tā, kā Jēzus teica par beigu laikiem. Ne es, ne viens cits nezin, kad tas viss beidzot uzsprāgs gaisā, bet es zinu, ka Tā Kunga diena tuvojas un mums der būt modriem un turpināt uzticēties, paliekot tā Kunga mierā, bez panikas darot to, kas mums ir jādara.

Pirms vairākiem gadiem ik Latvijā viesošanās reizi stiepu brāļiem visādu informāciju par to, kas tagad nācis gaismā. Uz mani skatījās it kā būtu nokritis no mēness. Faktiski, mēs, kristieši, esam kā svešinieki šaja pasaulē, tātad - nav ko brīnīties. N.X.
эminэm
# Iesūtīts: 2007.11.09 13:17:23
Ctulhu, nelasi bhagavadgītu, lasi Bībeli.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 13:19:31
Eminem!
Rakstos redzam Mozu, kas sankcionē tautiešu nokaušanu ar zobenu par elku tēla taisīšanu.
Rakstos mēs redzam Jēzu, kuru apspļauda, sit krustā, nonāvē, pazemo, izsmej, par Velnu lamā un ko viņš saka "Tēvs piedod viņiem, jo viņi nezina ko dara"

Nu acīmredzot tev ir Mozus gars. Lai nu tā būtu. Mani Dievs nav aicinājis kakumaisiņus mētāt, man cits protests pret zilīšiem un ne tikai!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 13:27:26
Ctulhu, neesmu ārsts... tak pret vēzi nekādas žēlastības nebūs, acīmredzot man un Dimiteram dažādas metodes kā ārstēties... viņš ar skalpeli, es ar apstarošanu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.11.09 13:38:23
Ctulhu, mēdz arī gangrēnu ar tārpiem ārstēt Tač kad pienāks rudens, tad cāļus paskaitīsim tad arī redzēsim, vai Eminems bij skalpelis vai vēzis...

Tas ka šogad zilīši bij norobežoti aiz sētas + paši savā starpā šķēlās un kasījās, tātad tomēr bij vērc agresīvi pacīnīties...

Zin kā... ja nepielec ar labu, tad nākas empīriski parādīt, ka tā darīt nedrīxt...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 13:43:29
Ctulhu, tieši tāpat kā nevis karot bet Bušu ar Binladenu ielaist arēnā ar rungām un par Translāciju prasīt bargu naudu un no iegūtā šova izdalīt līdzekļus uzvarētājam kā arī celt jaunu infrastruktūru kur vajag.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 13:48:00
Ctulhu, nu uzvarētāju sarīda ar nākamo parazītu baru!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 14:08:03
Ctulhu, nu lūk... tāpēc labāk likvidējam parazītus uzreiz, lai nemocās! Tak šie pretīm spirinās, ij sabiedrība šos vēl aizstāv... sak... cilvēktiesības būt zilam
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.11.09 14:44:03
Bet eminem`s ir mūsējais , ctulhu , lai arī viņš brīžam neizšķir nianses un viņa politiskie uzskati - typa Moskovijas ielikteņi labi , bet ASV slikti, ir smieklīgi.
Bet par vadāmo konfliktu stratēģiju - te lieliski sapas kopā sekulāristi ateisti ar islamistiem. Vieni noārda Eiropas tautu pretotiesspējas ar nešķīstības propagandu cilvēktiesību vārdā , nekontrolējamu emigrāciju multikulturālisma vārdā un cenšas iznīdēt jebkādas pamatvērtības , bet otri , nerēķinoties ar šiem pekstiņiem, nelokāmi iestājas par savām interesēm veidot Eiropā islama kalifātu ar jebkuriem līdzekļiem. Eventuāli - eiropiešu civilizācijas bīstamākais drauds ir ateisti kā islamistu piektā kolonna.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 14:45:36
Ctulhu, a tu vienmēr izmet mačeti, kad esi nezāles izcirtis? Eminems ir Dieva instruments pret šiem zilīšiem... To vai viņš pats ir taisns Dieva priekša, tā lai ir viņu abu darīšana! Tak kamdēļ lai es ko iebilstu pret preparātu, kas vēzi ierobežo, ja ne iznīcina!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.11.09 14:49:17
Ctulhu, varbūt arī Eminems būs spiests šo to iemācīties... tas atkal... ne mana darīšana un kompetence, man citas kompetences.

Īstenībā vajadzētu tik pat karsti iestāties PAR šo to labu, nevis tikai PRET! Tamdēļ vairāk atbalstu `Ģimenes Dienas`, par kurām nezkamdēļ LTV vispār klusēja, bet kā Eminems pareizi norādīja, 6dienas pasākumu translēja uz pilnu klapi!
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.09 18:43:21
Ctulhu Nu lūk, par to arī iestājies - lai, ja jau LTV ir visas tautas TV un translē tautas notikumus, t.sk., arī nelielas grupas, kā zilos, tad taču vēl jo vairāk vajadzētu - kur Doma laukumā ļaudis svin ģimenes svētkus - un sveic lielākās, drosmīgākās, atjautīgākās, radošākās ģimenes... Vai tad tauta sastāv tikai no piketētājiem un zilajiem, bet no ģimenēm - nē?
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.09 18:50:53
Ctulhu Uzskati vai neuzskati, tas diemžēl ir šobrīd visspēcīgākais sabiedriskās domas veidošanas līdzeklis...
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.09 19:13:12
Ctulhu Bet internets ir izkliedēts. Lapu ir bezgala daudz...
Balss
# Iesūtīts: 2007.11.09 21:26:12
Ctulhu Bet kā palika - objektivitātes labad - ka ateisti iestātos par to, lai LTV objektīvi atspoguļo to, kas LV un tautā notiek?
no_XXL [87.110.228.190]
# Iesūtīts: 2007.11.10 18:05:20
http://crossroad.to/articles2/007/edwatch/11-4-multicultural.htm
no_XXL [87.110.228.190]
# Iesūtīts: 2007.11.10 18:10:23
http://www.crossroad.to/News/transformation.html
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 24 , pavisam kopa bijuši: 32631